Hudson County Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Hudson County Community College

Hudson County Community College je veřejná, komplexní městská komunitní vysoká škola, která se zavázala nabízet vysoce kvalitní programy, které jsou cenově dostupné, přístupné a zaměřené na komunitu. Studenti na HCCC mohou absolvovat kurzy ve dvou areálech, které jsou umístěny v těsné blízkosti uzlů veřejné dopravy.

The College poskytuje služby obyvatelům a podnikům okresu Hudson, jedné z nejlidnatějších a etnicky rozmanitých oblastí Ameriky. Náš studentský sbor odráží složení okresu Hudson s mírně více než 50% hispánského dědictví, přibližně 16% afroameričanů, 11% bílých a 8% asijsko-amerických / tichomořských ostrovanů. Více než jedna třetina studentů HCCC se narodila mimo Spojené státy a jako místo narození uvedla téměř 105 různých zemí. Šedesát procent studentů univerzity jsou ženy.

142813_pexels-photo-3776852.jpeg
Termín podzim 2011 byl zahájen rekordním zápisem více než 9 400 studentů, z nichž 97% hledá tituly. Studenti HCCC si berou více kreditních hodin za semestr než kdykoli předtím a co se týče ekvivalentů na plný úvazek, vysoká škola se nyní řadí na osmou největší komunitní školu v New Jersey. V květnu 2011 měla akademie vůbec největší třídu promování - více než 1 000 studentů!

Během posledních několika let HCCC zavedlo nebývalý růst nabídky kurzů, zavedlo centrální poradenský program, reorganizovalo aktivity studentů a vládní programy a rozšířilo počet a kvalitu svých zařízení. Kromě denních a večerních kurzů nyní vysoká škola zajišťuje studium sedm dní v týdnu a její nabídky online kurzů byly plně realizovány.

HCCC je plně akreditováno Komisí pro vysokoškolské vzdělávání středních států, sdružení vysokých škol a škol. Mezi další akreditace patří technologická akreditační komise Akreditační rady strojírenské technologie; Národní komise pro akreditaci ošetřovatelské ligy; a Výbor pro akreditaci respirační péče.

Hudson County Community College již dlouho známá pro svůj Institut kulinářských umění. Oceněné celostátně uznávané osnovy CAI jsou jedním z pouhých dvou programů v regionu New York, které jsou akreditovány Akreditační komisí americké kulinářské federace. Studenti CAI mohou absolvovat různé jednosemestrové až jednoroční certifikáty i dvouleté přidružené tituly. Smlouva o artikulaci s Fairleigh Dickinson University umožňuje studentům CAI získávat bakalářské a magisterské tituly, zatímco ještě studují v areálu HCCC Culinary Arts Institute. CAI také poskytuje jak certifikáty, tak AAS programy v Hospitality Management.

Divize komunitního vzdělávání HCCC pracuje ve spolupráci s CAI a ve spolupráci s řadou místních komunitních skupin poskytuje školení, instruktáž o připravenosti na zaměstnání / životní dovednosti a certifikační zkoušky, aby pomohla ženám a jejich rodinám dosáhnout soběstačnosti. a žít naplněný a produktivní život.

The College's Center for Business & Industry (CBI) is dedicated to provide the Hudson County community with the kvalifikated and vzdeited workforce that will allow the area to prosper and rozvíjet a poskytovat vzdělávací kurzy a programy pro splnění vzdělávacích potřeb podniků, organizací a Jednotlivci.

Kromě nabídky jednoho z nejrozsáhlejších programů finanční pomoci poskytuje Hudson County Community College Foundation stipendia pro zasloužené studenty. Nadace HCCC udělila stipendia 1,25 milionu $ více než 1 000 studentům.

Prozkoumejte HCCC

Když uvažujete o Hudson County Community College (HCCC), napadnou vám dvě slova: akademická excelence . Nabídka vysoce kvalitního vzdělávání je naší nejvyšší prioritou v HCCC. Při prozkoumání HCCC vám ale také přijdou na mysl dvě další slova: pohodlí a cenová dostupnost . Náš krásný městský kampus Journal Square (náš hlavní kampus) se nachází v samém srdci okresu Hudson, méně než 20 minut od New Yorku a mezinárodního letiště Newark Liberty a je snadno dostupný PATH, vlakem nebo autobusem. Jakmile jste na akademické půdě, uvidíte, jak snadné je obejít. Naše čtyři satelitní kampusy jsou strategicky rozmístěny po celém kraji Hudson County, takže ať jste kdekoli, máte přístup k našim kampusům a programům.

Navštěvujte College podle svého rozvrhu

V HCCC vám usnadňujeme získání certifikátu nebo titulu tím, že nabízíme více než 300 denních, večerních a víkendových kreditních a neúvěrových kurzů, které odpovídají vašemu rozvrhu a vašemu rozpočtu. Naše třídy jsou malé, s průměrným poměrem studentů a učitelů 18: 1 pro zaručenou individuální pozornost. Pokud je pro vás příchod na kampus obtížný, nabízíme také online studijní kurzy. Ať už váš životní styl vyžaduje jakékoli požadavky, pomůžeme vám nastavit plán, který funguje v rámci vaší časové osy, vašeho rozpočtu a vašeho života.

Nejlepší ze všeho je, že na HCCC si můžete vybrat z více než 60 studijních a certifikačních programů, včetně našich stěžejních kuchařských a ošetřovatelských programů. Mnoho našich studentů se rozhodlo pokračovat ve vzdělávání po absolvování HCCC; Fairleigh Dickinson University a New Jersey City University přijímají přestup studentů HCCC do jejich čtyřletých a magisterských studijních programů a oba nabízejí stipendijní balíčky.

Cenová dostupnost a flexibilita

Víme, jak drahé může být vysokoškolské vzdělání, ale myslíme si, že HCCC bude pro vaše peníze tou nejlepší hodnotou. Budete příjemně překvapeni, když zjistíte, že HCCC má v této oblasti dostupné školné. A věděli jste, že 80 procent našich studentů na plný úvazek dostává finanční pomoc? Naši zkušení poradci pracují s každým studentem individuálně a pomáhají najít balíčky finanční pomoci, práci na částečný úvazek a stipendia, aby se snížily náklady na studium. Nabízíme také speciální pomoc při výuce a / nebo výjimky pro veterány a nezaměstnané. Chceme, aby se ujistil, každý, kdo chce, aby se zúčastnili HCCC nemůžeme dovolit, aby se zúčastnili HCCC.

Jakmile prozkoumáte HCCC, uvidíte, že je to zjevně první volba pro vaše vzdělání.

Místa

Jersey City

Adresa, 1. řádek
70 Sip Avenue
07306 Jersey City, New Jersey, Spojené státy americké

Union City

Adresa, 1. řádek
4800 John F. Kennedy Boulevard
07087 Union City, New Jersey, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium