IAU College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Posláním Institutu pro americké univerzity je poskytovat excelence v mezinárodním vzdělávání, inspirovat mezikulturní povědomí a připravovat studenty na úspěch v globální komunitě prostřednictvím studia evropské a středomořské historie, jazyků, kultur a současných problémů.

Institut pro americké univerzity (IAU) ve francouzské Aix-en-Provence založili akademici a bývalí diplomaté, jako byl Dr. Herbert Maza, který také sloužil jako jeho první prezident, Dr. Evron Kirkpatrick, velvyslanec Jeane Kirkpatrick a další, kteří chtěli poskytnout platformu pro Američany se zájmem o studium diplomatických vztahů se souvisejícími zájmy a kariérou v zahraničních službách a na ministerstvu zahraničí. Byla založena jako jedna z prvních vzdělávacích institucí svobodného umění v americkém stylu v anglickém jazyce v západní Evropě pod vedením Aix-Marseille University. Nabízí studijní program v zahraničí, který poskytuje přenosový kredit těm, kteří chtějí žít a studovat ve Francii po dobu jednoho roku. Svým vznikem se stala první institucí, která nabídla studijní programy v zahraničí studentům jiných oborů než francouzského.

Později se IAU rozšířila o možnost letního programu ve Španělsku v Barceloně a začala nabízet lednové semestrální / intersession semináře pro více zemí v Evropě a severní Africe. Přitom IAU prokázala povinnost, kterou cítil při využívání středomořského regionu - ve vzdělávání svých studentů. Krátce nato IAU začala vítat programy vedené americkými fakultami na podporu amerických profesorů, kteří hledají pro své studenty vlastní studijní zkušenosti v zahraničí. Brzy následoval program rezidentů, který podporuje univerzitní fakultu na volno. Středomořská pobočka IAU nabízí studijní programy, jako jsou magisterské a bakalářské.

Místa

Naperville

Adresa, 1. řádek
2135 City Gate Lane, Suite 300, Naperville, IL 60563
60563 Naperville, Illinois, Spojené státy americké

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Carrer d’Ausiàs Marc, 25, 08010 Barcelona, Spain
08010 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Aix-en-Provence

Adresa, 1. řádek
27, place de l’Université, BP 30970, 13604 Aix-en-Provence CEDEX 1, France
13604 Aix-en-Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: