Independence Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nezávislost Community College (ICC) je dvouletý vzdělávací instituce akreditované vyššího vzdělání Komise. Byla založena v roce 1925 jako stupních 13 a 14 o nezávislosti veřejného školství. V roce 1967, Nezávislost Community College odloučený od školského obvodu. Výstavba nové komunitních škol na 68 akrů areálu, dříve nezávislosti Country Club, začal v roce 1969. Třídy začal na novém místě v září 1970. ICC Školní areál je nyní domovem pro Akademického Building, výtvarných umění Building, Studentskou unií, Cessna Learning Center, Field House, administrativní budovy, William Inge Center for the Arts, fitness centrum, pole atletický praxe, disk golfové hřiště, 96-lůžko multi-struktura žijící komplex, a 200 postel koleje.

S mnoha renovace darované budovy, v roce 2010, jsme rozšířili naši vysokou školu, aby zahrnovala ICC West (2615 West Main Street). Tento areál se nachází na západní straně za nezávislost a je domovem našich technických programů: Allied zdraví, EMS, Kosmetika a GED / ABE. Další rekonstrukce byla dokončena v roce 2012, aby ubytovat naše nejnovější program, veterinární techniky. Tento stav-of-the-art zařízení zahrnuje zvířecí oddělení, učebny, laboratoře, ordinace, lékárna, příprava pokoj, Malý zvířata, potraviny prep, se připravit, a radiologie.

ICC má také přítomnost v centru města s ICC Nadace kancelář a partnerství s nezávislostí Business Resource Center.

V současné době, naše vzdělávací a podpora programování zahrnuje 46 studijních programů pro Associates umění a / nebo vědy stupňů, 22 studijní programy certifikátu dokončení, Student Support Services, mužů a žen atletické programy, a řadu studentských organizací a aktivit.

POSLÁNÍ: Nezávislost Community College slouží nejlepší zájmy studentů a Společenství tím, že poskytuje vynikající akademické kvality a zároveň podporovat kulturní obohacení a hospodářského rozvoje.

VISION PROHLÁŠENÍ: Chcete-li být komunita vysoká škola, která poskytuje výjimečný vzdělávací zkušenost kultivací intelekt, podporovat kreativitu, a posílit charakter v prostředí studentské komunity a na střed.

Místa

Nezávislost

Adresa, 1. řádek
Independence Community College,
1057 W. College Ave.

KS 67301 Nezávislost, Kansas, Spojené státy americké