Interactive College of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Interactive College of Technology ( ICT ) se skládá ze 7 areálů v Gruzii, Texasu a Kentucky. Vysoká škola nabízí přidružené tituly, diplomy a angličtinu jako certifikaci druhého jazyka. Instituce je akreditována Radou pro profesní vzdělávání (COE).

Instituce poskytuje vzdělávací a certifikační příležitosti pro povolání na požádání, která vedou k dobře placeným pozicím. Naším cílem je vzdělávat a trénovat muže a ženy založené na úspěchu, aby si našli, získali a udrželi lepší zaměstnání, dosáhli lepšího života a byli produktivními občany světa.

Jsme vzdělávací organizace, která se snaží dodávat produkty a služby, které pomáhají každému studentovi realizovat jeho individuální potenciál a pozitivně ovlivňovat jeho život.

Fakulta, zaměstnanci a poradní výbory se aktivně podílejí na hodnocení a hodnocení programů, aby zajistily, že studijní programy budou i nadále držet krok s rychle se měnící a vyvíjející se technologií. V roce 2014 instituce přidala do svého programu s názvem Synchronous On-Line Learning dodávací systém, který umožňuje výukové kurzy ve všech areálech z jednoho centrálního místa. Tento hybridní systém je jedinečný v tom, že využívá kombinaci online technologie a docházky do učebny.

Místa

Chamblee

Adresa, 1. řádek
New Peachtree Road,5303
30341 Chamblee, Gruzie, Spojené státy americké

Houston

Adresa, 1. řádek
South Gessner Road,2950
77063 Houston, Texas, Spojené státy americké

Gainesville

Adresa, 1. řádek
Browns Bridge Road,2323
30504 Gainesville, Gruzie, Spojené státy americké

Houston

Adresa, 1. řádek
Greenspoint Park Drive,16801
77060 Houston, Texas, Spojené státy americké

Pasadena

Adresa, 1. řádek
West Southmore Avenue,213
77502 Pasadena, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: