International Education Corporation - Florida Career College/Anthem College, Anthem College Online, UEI College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

International Education Corporation ( IEC ) je přední národní poskytovatel postsekundárního kariérního vzdělávání nabízející vysoce žádané vertikály, jako je zdravotnictví, živnosti, obchod, technologie, doprava a trestní soudnictví. International Education Corporation je mateřskou společností United Education Institute College, United Education Institute, Florida Career College a US Colleges.

Jako organizace vlastněná zaměstnanci se International Education Corporation a její dceřiné společnosti věnují úspěchu studentů a úspěchu svých zaměstnanců.

Ve společnosti International Education Corporation považujeme za privilegium vnést do této ctnostné a zásadní věci naši vášeň, pozitivní energii, závazek ke kvalitě a integritě a významné zdroje. V International Education Corporation jsou naši studenti jádrem všeho, co děláme každý den. Všechna oddělení jsou kolem tohoto jádra sladěna, aby vytvořila nejlepší výukové prostředí.

Místa

Irvine

Adresa, 1. řádek
Laguna Canyon Road,16485
92618 Irvine, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: