IES Abroad

Úvod

Read the Official Description

Vysoce nabitá síla, která se bude pohybovat ve vašem světě.

Všechno, co děláme, je o tom IES v zahraničí student. Náš hluboce vášnivý tým zahraničních odborníků věří v vytváření vzdělávacích dobrodružství, které překonávají očekávání. Naším cílem je každoročně skákat svět kolem 6 000 studentů v zahraničí.

Od našeho velitelství v Chicagu až po naše 125 a víceleté studijní pobyty ve více než 30 světových globálních městech po celém světě vytváříme autentické globální vzdělávání a kulturněvědoucí zážitky. Pracujeme na IES v zahraničí, protože věříme, že každý student by měl mít možnost jít do zahraničí - zejména v zábavném, bezpečném a kvalitním akademickém a kulturním prostředí.

Věříme silně v síle našeho programu, že aktivně přijímáme studenty z různých skupin obyvatelstva a každoročně poskytujeme více než 4 miliony dolarů na stipendia. Jsme hrdí na to, že naši studenti jsou stejně rozmanití a vzrušující jako země, ve kterých studují.

Kdo jsme

Institut mezinárodního vzdělávání studentů (IES v zahraničí) Představuje konsorcium více než 235 amerických vysokých škol a univerzit. Jako nezisková organizace 501 (c) (3) má IES Abroad všichni dobrovolní představenstvo a rozsáhlý systém akademické správy, který zahrnuje 5 výborů s demokratickým zastoupením ze strany konsorcia IES Abroad.

Od svého založení v roce 1950 se více než 100 000 studentů zúčastnilo mezinárodních studijních programů IES Abroad v zahraničí. IES Abroad provozuje 120+ programů ve více než 30 místech v Evropě, Africe, Asii, Jižní Americe, Austrálii a na Novém Zélandu. Se svolením 6000 studentů, kteří se každoročně zapsali do programů IES Abroad, je IES Abroad největším poskytovatelem zahraničního studia ve Spojených státech a inovačním lídrem v oblasti zahraničního studia.

studie

Naše poslání

IES v zahraničí vzdělává studenty, aby se stali globálními lídry prostřednictvím předních zahraničních studijních programů a stáží, které nabízejí studentům po celém světě zkušenostní vzdělávací příležitosti, které splňují nejvyšší standardy akademické kvality.

Naše vize

Naše vizi do budoucna zůstávají spojena s původním programem IES Abroad v roce 1950 ... svět plný interkulturálně kompetentních vůdců, kteří mají jak chápání, tak schopnost efektivně, lidsky a pozitivně procházet různými kulturami, politikou, vzděláváním, obchodem , Nebo neziskového sektoru.

NAŠE FILOZOFIE

Jsme odhodláni dát nejprve zájmy našich studentů, dodávat vynikající akademické programy a poskytovat vynikající služby našim studentům a vzdělávacím partnerům po celém světě. To jsou naše nejvyšší priority.

Věříme, že transparentnost, osvědčené postupy a zachování integrity našich obchodních principů jsou v nejlepším zájmu našich studentů, našich globálních akademických partnerů a naší organizace. Řídící struktura IES v zahraničí představuje systém dohledu, který je charakterizován členem konsorcia a kontrolami a bilancími řízenými třetími stranami.

student

Co nabízíme

Pas na globální občanství.

IES v zahraničí vytváří cestu - vzrušující výzvu akademiků a kulturního ponoření - bezkonkurenční globální vzdělávací zkušenost. Naše světová třídní schopnost a náročné, relevantní kurzy se zabývají a inspirají studenty, když objevují nečekané způsoby učení uvnitř i vně učebny.

Brzy se naši studenti ocitnou na křižovatce jazykové kompetence a interkulturní komunikace, když se učí navigovat ve světě jako globální občané 21. století. Zde je postup, jak to uděláme:

 • Více než 125 akademických programů
 • Programy v 30 městech a 21 zemích
 • Síť 600 nebo více velvyslanců, kteří se dobrovolně zodpověděli
 • Více než 1200 kurzů IES v zahraničí vyučovaných kvalifikovanou mezinárodní fakultou
 • Přenos kreditů na základě programů již schválených domovskými školami studentů nebo prostřednictvím programů akreditovaných na IES Abroad School of Record, University of Rochester
 • Možnosti bydlení zajištěné a prověřené IES v zahraničí, včetně homestay, rezidenční sály s místními vysokoškolskými studenty a / nebo byty (často s místním asistentem)
 • Více než 4 miliony dolarů v šetřeních IES v zahraničí a dostupné pomoci
 • Možnost absolvovat kurzy na jedné z našich mezinárodních partnerských univerzit spolu s místními studenty
 • Osobní poradenství, které vám pomůže s otázkami, obavami a procesy před odjezdem
 • Pomoc při žádosti o vízum
 • Komplexní zdravotní a bezpečnostní služby, které zahrnují:
  • 24/7 havarijní pomoc na místě v každém místě, aby reagovala na bezprostřední zdravotní a bezpečnostní potřeby studentů
  • Mezinárodní zdravotní pojištění pro nouzové účely
  • Americký Dean studentů a podpůrný personál, kteří vytvářejí a kontrolují protokol o bezpečnosti a ochraně zdraví, konzultují s centry IES v zahraničí za účelem udržení vysokých bezpečnostních standardů a slouží jako nouzový kontakt
  • Mezinárodní plán politiky pro krizové řízení a nouzové postupy ve všech lokalitách pro evakuaci v případě přírodní katastrofy, politických nepokojů nebo teroristických akcí.
 • Komplexní předškolní zdroje, včetně kulturních a akademických informací
 • Přístup k Moodle, online prostředí pro učení, které zaměstnává studenty mimo učebnu
 • Podpora rodiny, včetně příručky pro rodinu IES v zahraničí
 • Zkušení a specializovaní místní zaměstnanci na místě
 • Stravování podle výběru bydlení
 • Stáže a umístění na pracovišti v oblastech jako: Umění / Divadlo, Obchod, Vzdělávání, Vláda / Politika, Právo, Vědy / Programy související se zdravím, Sociální / NGO organizace
 • Poskytování služeb a dobrovolnické příležitosti v různých místních, národních a mezinárodních charitativních organizacích v oblastech jako: dobré životní podmínky zvířat, rozvoj komunity, hospodářský rozvoj, vzdělávání, zdraví, lidská práva atd.
 • Komplexní orientace a program pro návrat, který se zaměřuje na kulturní přizpůsobení, stanovení cílů a dosažení a přípravu na návrat domů
 • Přístup k organizovaným výletům a kulturním akcím
 • opis
 • Přístup do naší 100 000+ sítě absolventů a dvouletého bulletinu Exchange
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy » Vidět Health Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Amsterdam - podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 semestry January 2019 Nizozemsko Amsterdam + 1 více

Díky své centrální poloze v Evropě a plnohodnotnému postavení v Evropské unii je Nizozemsko ideálním místem pro studium v ​​zahraničí a pochopí nejen podnikání a ekonomiku v Nizozemí, ale i v celé Evropě - jejími významnými obchodními partnery jsou Německo, Belgie , Ve Francii a ve Spojeném království. [+]

Proč Amsterdam?

Představte si studium mezinárodního obchodu a globální ekonomiky v krásném Amsterdamu, jednom z předních evropských měst pro podnikání a progresivní sociální a hospodářskou politiku. Je to také centrum pro podnikání a začínající podniky. Díky své centrální poloze v Evropě a plnohodnotnému postavení v Evropské unii je Nizozemsko ideálním místem pro studium v ​​zahraničí a pochopí nejen podnikání a ekonomiku v Nizozemí, ale i v celé Evropě - jejími významnými obchodními partnery jsou Německo, Belgie , Ve Francii a ve Spojeném království.

Co budete studovat

Tím, že se přihlásíte do tohoto programu, budete mít jedinečnou příležitost vybrat si z široké škály obchodních a ekonomických kurzů na Vrije Universiteit Amsterdam (VU). Nachází se v obchodní čtvrti Amsterdamu, School of Economics... [-]


Amsterdam - právo

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Nizozemsko Amsterdam

Uvažujete o tom, že navštěvujete právnickou školu po maturitě - nebylo by užitečné se podívat na to, jaká právnická fakulta je před tím, než půjdete, a také zjistit, jaký typ právní kariéry hledáte? Tento program vám nabízí tuto příležitost. Seznamte se s komparativními právy v mezinárodním kontextu při studiu v zahraničí u nás v Nizozemsku, kde místní studenti začínají studovat na bakalářské úrovni. [+]

Přehled

Uvažujete o tom, že navštěvujete právnickou školu po maturitě - nebylo by užitečné se podívat na to, jaká právnická fakulta je před tím, než půjdete, a také zjistit, jaký typ právní kariéry hledáte? Tento program vám nabízí tuto příležitost. Seznamte se s komparativními právy v mezinárodním kontextu při studiu v zahraničí u nás v Nizozemsku, kde místní studenti začínají studovat na bakalářské úrovni.

Tím, že se přihlásíte do tohoto programu, přidáte do svého přepisu zkušenosti z mezinárodního práva a kriminologie - skvělý rozhovor při rozhovoru pro právnickou školu nebo vaši první práci. Zapojte se do IES Abroad jest základního kurzu o právu, a tři až čtyři zákony nebo kriminologie-příbuzné kurzy u renomovaného Vrije Universiteit Amsterdam (VU). S holandskými a zahraničními studenty jako vašimi vrstevníky na úkolech, jako jsou kauzy a soudní okruh, získáváte cennou mezinárodní perspektivu, která přichází pouze se studiem v zahraničí.... [-]


Amsterdam - psychologie

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Nizozemsko Amsterdam

Představte si přednášku biologické laboratoře nebo psychologie. Teď se rozhlédněte kolem sebe - jste obklopeni holandskými a zahraničními studenty. Vaše učebna není v jedné z těch starých známých budov ve vašem domácím areálu; je to v jednom z nejzajímavějších a nejvybranějších evropských měst - Amsterdamu - na mezinárodně uznávané univerzitě pro výzkum, Vrije Universiteit Amsterdam (VU). [+]

Přehled

Představte si přednášku biologické laboratoře nebo psychologie. Teď se rozhlédněte kolem sebe - jste obklopeni holandskými a zahraničními studenty. Vaše učebna není v jedné z těch starých známých budov ve vašem domácím areálu; je to v jednom z nejzajímavějších a nejvybranějších evropských měst - Amsterdamu - na mezinárodně uznávané univerzitě pro výzkum, Vrije Universiteit Amsterdam (VU).

Se svými silnými kurzy v oblasti psychologie a věd naleznete kurzy angličtiny na VU, které se týkají vašeho majorita, od experimentální buněčné biologie až po historii a filozofii psychologie. Můžete se hluboce ponořit do svého oboru, ale také máte možnost rozšířit své studium s možnostmi kurzu IES Abroad , jako jsou nabídky v holandském jazyce a kultuře, sexualita a gender, studiové umění a historie umění.... [-]


Amsterdam - studium v ​​Amsterdamu

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Nizozemsko Amsterdam

Naše studium v ​​Amsterdamském programu využívá města [+]

Přehled

Chtěli byste vzít nezávislý, čerstvý pohled na svět - a na sebe? Nechte Amsterdam novou definici vaší perspektivy. Toto progresivní město je známé díky svým špičkovým přínosům pro umění, podnikání, politiku a sociální politiku a za svůj význam v dějinách Evropy a světa.

Naše studijní program v Amsterodamu využívá unikátní rovnováhy historie a současné kultury města a umožňuje strukturovat studium na prestižním Universiteit van Amsterdam (UvA) a na IES Abroad Centre.

Se silným zaměřením na internacionalismus nabízí UvA širokou škálu kurzů, na které se můžete přihlásit, včetně konfliktů a kulturní rozmanitosti, globalizace a mezinárodních vztahů a sociologie. Můžete si také vybrat z nabídek kurzu IES Abroad , ve studiu umění, holandském jazyce, výzkumu a dalších předmětech.... [-]


Amsterdam Přímý zápis - Conservatorium van Amsterdam

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Nizozemsko Amsterdam

Jako hudební studentka budete prosperovat v prosperujícím uměleckém prostředí v Amsterdamu, městě známém svou schopností přijímat výrazy lidského ducha. [+]

Přehled

Jako hudební studentka budete prosperovat v prosperujícím uměleckém prostředí v Amsterdamu, městě známém svou schopností přijímat výrazy lidského ducha.

Přihlásíte se na konzervatoř Conservatorium van Amsterdam, největší a nejrůznější hudební konzervatoř v Nizozemsku, plně integruje do specializované instituce, kde studujete s dalšími studenty, kteří se věnují studiu hudby.

Konzervatoř v Amsterodamu plně využívá zavedené amsterdamské reputace v oblasti hudby, aby nabídla vynikající výuku v klasickém a jazzovém hudebním představení, v teorii a složení. Konzervatoř se věnuje udržování nadstandardních standardů výuky, výkonu a tvorby hudby prostřednictvím vysoce individualizovaného studijního oboru. Pokud chcete studovat na CvA, měli byste být silným a nezávislým výkonem, složením nebo teorií s motivací a záměrem stát se profesionálním hudebníkem, hudebním učencem nebo skladatelem.... [-]


Amsterdam Přímý zápis - Gerrit Rietveld Academie

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Nizozemsko Amsterdam

Jako umělec studijní budeš prosperovat v prosperujícím uměleckém prostředí Amsterdamu, město známé pro svou schopnost přijímat výrazy lidského ducha. [+]

Přehled

Jako umělec studijní budeš prosperovat v prosperujícím uměleckém prostředí Amsterdamu, město známé pro svou schopnost přijímat výrazy lidského ducha.

Gerrit Rietveld Academie je progresivní a inovativní umělecká a designová škola, která oceňuje produktivní souhru mezi teorií a praxí, mezi výzkumem a experimentováním. S filozofií, která zdůrazňuje nezávislost a kreativitu prostřednictvím vysoce individualizovaného učebního plánu, GRA chce, abyste byli sebe sama závislí a vysoce motivovaní - vlastnosti, které budete potřebovat být úspěšným profesionálním umělcem.

Ve studovně prostředí nestrukturovaného skupinového studia GRA nejsou zadávány úkoly nebo učební osnovy, ale získávají individuální koučování od pedagogů z akademie.... [-]


Auckland Přímý zápis - univerzita Auckland

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry February 2019 Nový Zéland Auckland

Studium v ​​zahraničí v Aucklandu vám nabízí příležitost přímo se přihlásit na University of Auckland, prestižní výzkumné univerzitě, která má kurzy ve více než 150 oborech. [+]

Přehled

2015 Mercer Quality of Living Survey ocenil Auckland za třetí místo na světě za kvalitu života. S nádhernými sopkami a proudy lávy, dynamickou směsicí evropských, asijských a pacifických vlivů, přátelskými obyvateli a úchvatnými výhledy na pobřeží, padnete do Aucklandu jedinečného kouzla.

Studium v ​​zahraničí v Aucklandu vám nabízí příležitost přímo se přihlásit na University of Auckland, prestižní výzkumné univerzitě, která má kurzy ve více než 150 oborech. Univerzita má spoustu možností v Māori studiích a má mara (posvátná půda Māori) v areálu, což svědčí o rozmanitosti Aucklandu a dědictví Māori na Novém Zélandu. Auckland bude vaše třída. Navštivte Muzeum války v Aucklandu, kde můžete prozkoumat své sbírky v přírodních i lidských dějinách. Další informace o Aucklandově různorodé geografii od vulkanického pole Auckland až po isthmus, na kterém se nachází Auckland. Všechno, co děláte a vidíte, je součástí vašeho mezinárodního vzdělávání.... [-]


Auckland Summer Direct Enrollment – University of Auckland Film Production

Campus forma Denní studium 1 měsíc June 2019 Nový Zéland Auckland

[+]

Najděte z první ruky, co čerpá světový filmový průmysl na Nový Zéland a vytvořte si vlastní krátkou dramatickou epizodu. Strukturovaný kolem praktického výrobního procesu založeného na profesionální praxi v televizním průmyslu, je tento program praktickým zážitkem, který vás připraví na nástroje, které potřebujete k zahájení své kariéry ve filmovém, televizním a digitálním průmyslu. Vzhledem k malému rozměru a intenzivní povaze programu je přijímání vysoce selektivní.

Akademici

Poslání IES v zahraničí je jednoduché: poskytnout vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Proto jsme se spojili s University of Auckland.... [-]


Barcelona - absolvování semestrálního semestru

Campus forma Denní studium 3 měsíců January 2019 Španělsko Barcelona

Náš 12-týdenní program stáží v Barceloně zaručuje nezaplacené stážové stáže ve výši 30 až 40 hodin týdně v oblasti, které si vyberete. Rozvíjte své profesionální dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a získáte skutečné pracovní zkušenosti, které vám na začátku své kariéry začnou na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Získejte náskok ve své kariéře získáním mezinárodních pracovních zkušeností s semestrálním stážem v Barceloně, hospodářským a kulturním centrem Pyrenejského poloostrova. Barcelona je významným hráčem v mnoha průmyslových odvětvích, včetně obchodu, vzdělávání, technologických startupů, zábavy, médií a módy. Tam jsou také vynikající příležitosti v mezinárodních zdravotnických neziskových organizacích a umění. Vytvořte globální síť profesionálních kontaktů a vezměte si všechno, co toto krásné španělské město - ležící mezi jasně modrým mořem a majestátními horami - nabízí.

Náš 12-týdenní program stáží v Barceloně zaručuje nezaplacené stážové stáže ve výši 30 až 40 hodin týdně v oblasti, které si vyberete. Rozvíjte své profesionální dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a získáte skutečné pracovní zkušenosti, které vám na začátku své kariéry začnou na dnešním konkurenčním trhu práce.... [-]


Barcelona - Arts & Culture

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 semestry January 2019 Španělsko Barcelona + 1 více

[+]

Proč Barcelona?

Barcelona bude vaší třídou.

Vylepšete to, co se učíte ve třídě, a do vašeho životopisu přidejte mezinárodní pracovní zkušenosti tím, že se účastníte volitelného stáže nebo společenského akčního / vzdělávacího učení a doprovodného semináře.

Barcelona bude vaší třídou.

Vylepšete to, co se učíte ve třídě, a do vašeho životopisu přidejte mezinárodní pracovní zkušenosti tím, že se účastníte volitelného stáže nebo společenského akčního / vzdělávacího učení a doprovodného semináře.

Akademici

Naše poslání je jednoduchá: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Naši světoví profesoři a kurzy na prestižních místních univerzitách posilují vaše akademické zkušenosti a každý den vám nabízejí nové perspektivy ve třídě.... [-]


Barcelona - liberální umění

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Španělsko Barcelona

Existuje široká škála kurzů IES Abroad , které jsou primárně vyučovány v angličtině naší fakulty světové úrovně. Jste seskupeni do úrovně založené na jazykové úrovni, abyste se soustředili na možnosti zápisu do kurzu. To také poskytuje pocit komunity se svými spolužáky a vyzývá vás k maximalizaci svého učení. [+]

Přehled

Vychutnejte si oči na mnoha památkách Barcelony! Obdivujte ohromující modernistickou architekturu kostela Sagrada Familia Antoniho Gaudího, projděte náladovým parkem Güell, nakupujte trhy a prodejce ulice Las Ramblas, navštivte krásné pláže - měli bychom pokračovat? Můžete to všechno zažít.

Existuje široká škála kurzů IES Abroad , které jsou primárně vyučovány v angličtině naší fakulty světové úrovně. Jste seskupeni do úrovně založené na jazykové úrovni, abyste se soustředili na možnosti zápisu do kurzu. To také poskytuje pocit komunity se svými spolužáky a vyzývá vás k maximalizaci svého učení.

Vedle kurzu španělského jazyka si můžete vybrat z různých kurzů IES Abroad vyučují angličtinu a španělštinu, stejně jako španělštiny a angličtiny vyučovaných místních univerzitních kurzů. Všechny kurzy IES Abroad zahrnují kurzy spojené s činností, které vám pomohou spojit kurzy s okolím. Můžete také přidat mezinárodní pracovní zkušenosti do vašeho životopisu při získávání kreditů tím, že se účastní stáže umístění a doprovodného akademického semináře. Barcelona bude vaší třídou.... [-]


Barcelona - Politologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 semestry January 2019 Španělsko Barcelona + 1 více

V tomto programu můžete absolvovat kurzy v široké škále témat včetně politiky, regionalismu, mezinárodní bezpečnosti, mezinárodního obchodu a vztahů a mnoha dalších. [+]

Proč Barcelona?

Jako nejvíce mezinárodní město ve Španělsku je Barcelona důležitým místem pro mezinárodní vztahy i pro mezinárodní obchod a obchod. Díky městské kombinaci španělštiny, angličtiny, francouzštiny a dalších má silné politické vazby se zbytkem Evropy i mimo ni. A díky své kombinaci kultur nabízí Barcelona neobvyklou příležitost vidět, jak se regionální, národní a mezinárodní názory vzájemně propojují.

Co budete studovat

V tomto programu můžete absolvovat kurzy v široké škále témat včetně politiky, regionalismu, mezinárodní bezpečnosti, mezinárodního obchodu a vztahů a mnoha dalších. Představte si, že vezmete vše, co může Barcelona nabídnout při vzrušujících kurzech, jako je kampaň v Evropě: od propagandy po politický marketing nebo globalizovanou ekonomiku... [-]


Barcelona – Journalism & Communications

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 semestry January 2019 Španělsko Barcelona + 1 více

[+]

Zatímco v Barceloně získáte 15-19 kreditů za semestr. Naším cílem je zajistit, aby vaše akademické potřeby byly splněny. Můžete si vytvořit své vlastní akademické zkušenosti výběrem z následujících typů kurzů:

Španělské jazykové kurzy (požadované, 3-7 kreditů) jsou nabízeny v centru IES Abroad. Tyto kurzy se pohybují od 100 do 400 úrovní. Kurzy terénních studií * (požadované, 3 kredity) jsou nabízeny v zahraničním středisku IES v anglickém a španělském jazyce v široké škále oborů. (V angličtině jsou k dispozici umístění. Pro některé je zapotřebí základní znalost španělštiny.) Tyto španělské a anglické vyučované kurzy jsou k dispozici na Universitat de Barcelona a Universitat Pompeu Fabra a v široké škále disciplín. ... [-]

Berlín - jazyk

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry March 2019 Německo Berlin

Tento program, který byl speciálně navržen tak, aby vylepšil vaše německé jazykové dovednosti, čerpá z bohaté kultury a tradicí Berlína, které spojují vaši práci s živou historií města. Kurzy IES Abroad jsou vyučovány v němčině místní fakultou a na místních univerzitách je k dispozici řada akademických možností. [+]

Přehled

V okamžiku, kdy vystoupíte z letadla v Berlíně, ucítíte jeho energii. Je to místo nových nápadů, kde udržitelná technologie a moderní design jsou způsob života a umělecké galerie se nacházejí téměř na každém rohu. Ale nezapomeňte, že toto dynamické město je také centrem moderních evropských dějin - nemá žádnou roli při tom, že opouští svůj dojem na politické, společenské a kulturní dějiny 20. století. Zveme vás k studiu v Berlíně a prozkoumat jedno z nejživějších měst na světě. Tento program, který byl speciálně navržen tak, aby vylepšil vaše německé jazykové dovednosti, čerpá z bohaté kultury a tradicí Berlína, které spojují vaši práci s živou historií města.... [-]


Berlín - Metropolitní studia

Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Německo Berlin

S využitím Berlína jako případové studie tento program vyučovaný angličtinou zkoumá dnes otázky týkající se velkých měst. Prostřednictvím srovnávacích a interdisciplinárních kurzů studujete témata jako architektura, kulturní identita, gender a sexuální politika, multikulturalismus, populární kultura a městské studie, aby lépe porozuměli rozvoji města a jeho kultury. [+]

Přehled

Procházka ulicemi Berlína a kolem jednoho rohu uvidíte stoupající moderní budovy, které zahrnují nejmodernější udržitelnou technologii. V dalším rohu najdete umělecké galerie, kavárny a obchody lemované starými dlážděnými ulicemi. Jako město, které bylo vybudováno a přestavěno v minulém století, zůstává Berlín městem kontrastu - a inovací. Přijďte a studujte v zahraničí v Berlíně a zažijte energii a vzrušení tohoto úžasného města.

S využitím Berlína jako případové studie tento program vyučovaný angličtinou zkoumá dnes otázky týkající se velkých měst. Prostřednictvím srovnávacích a interdisciplinárních kurzů studujete témata jako architektura, kulturní identita, gender a sexuální politika, multikulturalismus, populární kultura a městské studie, aby lépe porozuměli rozvoji města a jeho kultury.... [-]


Berlín - mezinárodní záležitosti

Campus forma Denní studium 12 týdnů January 2019 Německo Berlin

Kurzy v tomto programu využívají postavení Berlína jako hlavního města Německa a pozice Německa jako vedoucího státu v Evropské unii. Kurzy angličtiny přednášejí a kontrastují klady a zápory otevřených hranic Evropské unie, strategií boje proti terorismu a výzvy a přínosy, které přináší migrace. [+]

Přehled

12 kreditů. 12 týdnů. 12 000 dolarů.

Naše Berlín - mezinárodní záležitosti

Kurzy v tomto programu využívají postavení Berlína jako hlavního města Německa a pozice Německa jako vedoucího státu v Evropské unii. Kurzy angličtiny přednášejí a kontrastují klady a zápory otevřených hranic Evropské unie, strategií boje proti terorismu a výzvy a přínosy, které přináší migrace.

Berlín bude také vaší třídou. Představte si, jak studovat evropské a globální výzvy, kterým čelí Německo, a pak se procházet pozůstatky berlínské zdi, což je jasná připomínka bouřlivé minulosti města. Nebo se procházejte tureckým trhem, když se učíte o migraci v Německu. Dokážete si představit prohlídku čtvrtí Berlína, užít si ohromující architekturu a těšit se z donerů a currywurstů? Toto je studium v ​​zahraničí!... [-]


Buenos Aires - latinskoamerické společnosti

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry February 2019 Argentina Buenos Aires

Otevřeno pro studenty všech jazykových úrovní, latinskoamerické společnosti [+]

Přehled

Pokud jste připraveni na městské dobrodružství, Buenos Aires je vaše město. S nekonečnými městskými čtvrtí a čtvrtí, které můžete prozkoumat, ztratíte se v paměti a zvucích Buenos Aires. Tango v noci pryč, když se učíte lidový tanec země, navštěvujete jednu z mnoha fotbalových her a procházet místní scénu umění - to vše a čeká vás jako studium zahraničního studenta v Buenos Aires.

Otevřeno pro studenty všech jazykových úrovní, latinskoamerické společnosti

Pokud máte jazykové znalosti na začátku nebo na střední úrovni, můžete si vybrat z široké škály kurzů IES Abroad vyučují v angličtině v oblastech jako je literatura, historie, antropologie, mezinárodní obchod a politologie. Pokud máte pokročilé jazykové znalosti ve španělštině, máte možnost vybrat si z kurzů a kurzů vyučovaných španělštinou IES Abroad prostřednictvím prestižní Pontificia Universidad Católica Argentina. Můžete také absolvovat kurz angličtiny IES Abroad .... [-]


Buenos Aires - Pokročilé španělské ponoření

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry February 2019 Argentina Buenos Aires

Speciálně navržená pro studenty s pokročilou znalostí španělštiny, náš program vám umožní vycházet z vašich jazykových dovedností, jak se ponoříte do kultury Argentiny. Kromě pokročilého jazykového studia v našem Buenos Aires Centre si můžete vybrat z různých španělských kurzů IES Abroad které se zaměřují na následující oblasti: [+]

Přehled

Četíte, píšete a mluvíte španělsky dobře - tak proč nepřijímat své vzdělání na vyšší úroveň? Žijte a studujte v Buenos Aires, kde jsou místní lidé otevřeni a mají zájem mluvit španělsky s vámi a pomáhat vám naučit se jejich jazyku, historii a kulturám.

Speciálně navržená pro studenty s pokročilou znalostí španělštiny, náš program vám umožní vycházet z vašich jazykových dovedností, jak se ponoříte do kultury Argentiny. Kromě pokročilého jazykového studia v našem Buenos Aires Centre si můžete vybrat z různých španělských kurzů IES Abroad které se zaměřují na následující oblasti:

LiteraturaLidé, politika... [-]

Cape Town - Health, Culture & Development

Campus forma Denní studium Kombinované 1 semestr January 2019 Jihoafrická republika Cape Town + 1 více

[+]

Proč Jižní Afrika?

Tyto kurzy budou zahrnovat srovnávací pohledy založené na příkladech jižní Afriky.

Zatímco v Kapském Městě získáte 15-17 kreditů za semestr; všechny kurzy činí 3 kredity, pokud není uvedeno jinak.

Každodenní život

Součástí toho, abyste se cítili jako doma v Kapském Městě, dělá vše pro to, abyste se cítili v bezpečí a starali se o ně. Ať už se jedná o orientační program, který se cítí připraven, bydlení, které je dobře umístěné a pohodlné, nebo výlety po terénu a pěší výlety, které vás zavedou na místa mimo zbitou cestu - my jsme všichni o našich studentských službách.

[-]

Dublin - irské studie

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Irsko Dublin

V tomto programu se dozvíte o irské kultuře prostřednictvím kurzů v humanitních a společenských vědách, které se zaměřují na témata tradice, změny a identity v moderním Irsku. Kurzy psaní a literatury se hodí do bohaté umělecké historie Irska a můžete se také rozhodnout, že se budete účastnit stáže nebo stáže pro výuku služeb, které doplní vaše učení ve třídě. [+]

Přehled

Bohatá kultura a pýcha, moderní město Dublino je živé město s více než polovinou obyvatelstva mladší než 25 let. Toto barevné kosmopolitní město je domovem světové umělecké scény a je známé jeho literaturou a slavnými spisovateli. jako George Bernard Shaw, Oscar Wilde a Samuel Beckett.

V tomto programu se dozvíte o irské kultuře prostřednictvím kurzů v humanitních a společenských vědách, které se zaměřují na témata tradice, změny a identity v moderním Irsku. Kurzy psaní a literatury se hodí do bohaté umělecké historie Irska a můžete se také rozhodnout, že se budete účastnit stáže nebo stáže pro výuku služeb, které doplní vaše učení ve třídě.... [-]


Dublin - podnikání

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Irsko Dublin

Naše podnikání [+]

Přehled

Existuje důvod, proč Dublin nyní slouží jako evropské ústředí pro společnosti jako Google, Facebook a Twitter. Během uplynulého desetiletí bylo pro-podnikatelské prostředí Irska inkubátorem pro začínající podniky, zejména v oblasti technologií, a jeho reputace hlavního technologického centra Evropy je dobře zavedená.

Naše podnikání

Dublin je evropský technologický uzel pro nejvíce inovativní společnosti na světě s 8 z top 10 globálních informačních, komunikačních a technologických firem. Google, Facebook, Zynga, PayPal, LinkedIn a Salesforce jsou dobře zavedené av posledních letech vytvořily Dropbox, AirBnB, Malwarebytes, SurveyMonkey a Yelp základnu v Dublinu.... [-]


Dublin - Program spisovatele

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Irsko Dublin

Ať už se k psanému psaní chystáte jako na budoucí povolání nebo jako kreativní prodejna, naše kurzy vám pomohou objevit a prozkoumat váš hlas a zdokonalit vaše řemeslo. Z krátkého příběhu a grafického románu k digitální komunikaci a psaní na obrazovce, naše kurzy pokrývají širokou škálu stylů a žánrů. [+]

Přehled

Oslavované linie WB Yeats, vytvoření "univerzálního města" Jamese Joyce v Ulysses, scéna Abbey Theatre, blogy Irish Times-spisovatelů v Irsku používají slova a obrazy k inspirují, informují, přesvědčují a baví jejich čtenářům po celá staletí. Jak se přestěhovali do digitálního věku, spisovatelé dosáhli většího a rozmanitějšího publika prostřednictvím platforem, které ještě před deseti lety neexistovaly.

Prostřednictvím studia současných irských autorů i minulosti je program našeho spisovatele inspirován a vyzývá spisovatele, aby zvýšili své dovednosti na další úroveň.

Ať už se k psanému psaní chystáte jako na budoucí povolání nebo jako kreativní prodejna, naše kurzy vám pomohou objevit a prozkoumat váš hlas a zdokonalit vaše řemeslo. Z krátkého příběhu a grafického románu k digitální komunikaci a psaní na obrazovce, naše kurzy pokrývají širokou škálu stylů a žánrů. Vyberte si z řady kurzů týkajících se psaní, irských studijních kurzů nebo stáže nebo služeb, které vám umožní vytvořit 15 kreditový program.... [-]


Dublin - stáž na plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Irsko Dublin

IES Internship v zahraničí rozvíjí vaše profesní dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Dublin je světovým lídrem v oblasti umění a podnikání. Je to také hlavní mediální a vydavatelské centrum s vynikajícími příležitostmi v oblasti obchodu, financí, komunikací, sociálního dosahu a dalších. Toto rozsáhlé průmyslové odvětví hlavního města dělá semestrální stáž v Dublinu dokonalou zkušeností pro různé zájmy.

Vydejte se na malebnou procházku, půjčte si z Dublinbikes nebo použijte linku DART, abyste se mohli do stáže dostat. Na oběd si vychutnejte tradiční sendvič s hovězím hovězím masem nebo irský guláš.

Vytvořte globální síť profesionálních kontaktů a vezměte si všechno, co toto úžasné město nabízí.... [-]


Dublin Přímá registrace - Dublinská městská univerzita

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Irsko Dublin

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Při přímém zapsání na Dublinské univerzitní univerzitě (DCU) získáte radost z přátelství s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. Budete cítit více doma, protože budete vědět, že Dublin má mladou populaci (více než polovina města je mladší 25 let). [+]

Přehled

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Při přímém zapsání na Dublinské univerzitní univerzitě (DCU) získáte radost z přátelství s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. Budete cítit více doma, protože budete vědět, že Dublin má mladou populaci (více než polovina města je mladší 25 let). Dublin odměňuje nezávislého ducha rozmanitou kulturu a širokou škálu vzdělávacích příležitostí.

Dublin City University (DCU) nabízí širokou škálu náročných kurzů. Tento program apeluje především na ty studenty, kteří jsou připraveni na výzvu přizpůsobit se zcela nové akademické kultuře, která vyžaduje významnou samostatnou práci. Dublin bude také vaše třída. Vezměte si irskou hru v divadle Abbey, národním divadle. Dozvědět se o historii Dublinu a prozkoumat Dublinský hrad, který byl postaven v roce 1204. Navštivte Trinity College v Dublinu, kde naleznete Kellsovu knihu ze 7. století, která je mistrovským příkladem osvětleného rukopisu, který je umístěn ve vlastním archivu pod kontrolou klimatu ve staré knihovně univerzity .... [-]


Dublin Přímá registrace - Národní divadelní škola Irsko-Gaiety škola působí

Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Irsko Dublin

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Přímým zapsáním na Národní divadelní školu irské šlechtické školy (NTSI-GSA), budete mít radost ze spřátelení s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. [+]

Přehled

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Přímým zapsáním na Národní divadelní školu irské šlechtické školy (NTSI-GSA), budete mít radost ze spřátelení s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. Budete cítit více doma, protože budete vědět, že Dublin má mladou populaci (více než polovina města je mladší 25 let).

Národní divadelní škola Irsko-gaiety škola působí se specializuje na konzervatoři jednat. Tento program apeluje především na ty studenty, kteří jsou připraveni na výzvu přizpůsobit se zcela nové akademické kultuře, která vyžaduje významnou samostatnou práci.... [-]


Dublin Přímý zápis - Trinity College Dublin

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Irsko Dublin

Trinity College Dublin nabízí širokou škálu náročných kurzů a apeluje primárně na ty studenty, kteří jsou připraveni na výzvu přizpůsobit se zcela nové akademické kultuře, která vyžaduje významnou nezávislou práci. [+]

Přehled

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Přímo se přihlásíte na Trinity College Dublin (TCD), budete mít radost ze spřátelení s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. Budete cítit více doma, protože budete vědět, že Dublin má mladou populaci (více než polovina města je mladší 25 let).

Trinity College Dublin nabízí širokou škálu náročných kurzů a apeluje primárně na ty studenty, kteří jsou připraveni na výzvu přizpůsobit se zcela nové akademické kultuře, která vyžaduje významnou nezávislou práci. Dublin bude také vaše třída. Vezměte si irskou hru v divadle Abbey, národním divadle. Dozvědět se o historii Dublinu a prozkoumat Dublinský hrad, který byl postaven v roce 1204. Navštivte Trinity College v Dublinu, kde naleznete Kellsovu knihu ze 7. století, která je mistrovským příkladem osvětleného rukopisu, který je umístěn ve vlastním archivu pod kontrolou klimatu ve staré knihovně univerzity .... [-]


Dublin Přímý zápis - University College Dublin

Campus forma Denní studium September 2019 Irsko Dublin

Společnost byla založena v roce 1854, University College Dublin (UCD) má více než 160 let tradice. Mezi jeho absolventy jsou revolucionáři, kteří se podíleli na boji za irskou nezávislost, slavného spisovatele Jamese Joyceho a četných irských prezidentů a premiérů. [+]

Proč Dublin?

Společnost byla založena v roce 1854, University College Dublin (UCD) má více než 160 let tradice. Mezi jeho absolventy jsou revolucionáři, kteří se podíleli na boji za irskou nezávislost, slavného spisovatele Jamese Joyceho a četných irských prezidentů a premiérů.

Dnes je UCD největší irskou univerzitou. Známá pro špičkovou obchodní školu, jejich významnou humanitní školu a jejich vedoucí postavení v oblasti vědy a technologických inovací je pro každého v UCD něco pro sebe.

Areál UCD v Belfildu, který se nachází na jižním předměstí Dublinu, pouhých patnáct minut od pobřeží a třicet minut do krásných hor Dublin / Wicklow. Areál se rozkládá na více než 300 akrech a zahrnuje nejmodernější zařízení, muzea a lesní pěší stezky kolem areálu jezera. Účast na kurzech vedle irských studentů a využití všech měst Dublinu nabízí mladým dospělým, protože více než polovina města je mladší 25 let.... [-]


Evropská unie

Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Německo Freiburg

Proč studovat v zahraničí na jednom místě, kde můžete zažít politiku a kulturu více než 15 evropských zemí? Náš program Evropské unie vám umožňuje žít a učit se o evropské politice, ekonomice, obchodu a mezinárodních vztazích, jako nikdy předtím. [+]

Přehled

Proč studovat v zahraničí na jednom místě, kde můžete zažít politiku a kulturu více než 15 evropských zemí? Náš program Evropské unie vám umožňuje žít a učit se o evropské politice, ekonomice, obchodu a mezinárodních vztazích, jako nikdy předtím. Centrálně umístěné město Freiburg, Německo, bude vaší domácí základnou. Právě zde budete absolvovat kurzy angličtiny, jako je například Global Leadership, Political Science nebo German.

Jako součást požadovaného integračního semináře programu budete cestovat po dobu 22 dní, abyste získali přístup k Evropské unii i mimo ni. Nejen, že tyto výlety týkající se kurzů vám umožní lépe porozumět silným stránkám a výzvám Evropské unie, ale také vám poskytnou zkušenosti, které potřebujete pro sestavení vašeho životopisu a přípravu na mezinárodní kariéru. Při návštěvě každé nové země rozvíjíte pochopení Evropské unie, její historie a jejích institucí.... [-]


Freiburg - environmentální studia

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry February 2019 Německo Freiburg

Tento program, který vyučuje angličtinu, umožňuje prozkoumat témata v oblasti environmentálních studií, ekologie lesů a udržitelnosti, zatímco žije ve Freiburgu, který se nachází v blízkosti krásného Schwarzwaldu a údolí řeky Rýn. [+]

Přehled

Hnutí v oblasti životního prostředí se ve Freiburgu dávno zakořilo - a teď je to způsob života. Společnost Freiburg, známá za to, že zaujímá vedoucí úlohu při vývoji technologií a architektury šetrných k životnímu prostředí, přitahuje také výzkumníky a environmentální organizace z celého světa. Přijďte studovat Freiburgovo mnoho jedinečných příspěvků k tomuto důležitému hnutí.

Tento program, který vyučuje angličtinu, umožňuje prozkoumat témata v oblasti environmentálních studií, ekologie lesů a udržitelnosti, zatímco žije ve Freiburgu, který se nachází v blízkosti krásného Schwarzwaldu a údolí řeky Rýn.... [-]


Freiburg - jazyk

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry February 2019 Německo Freiburg

Ideální pro studenty, kteří se zajímají o rychle se rozvíjející dovednosti v oblasti německého jazyka, program IES Abroad Freiburg nabízí IES Abroad a univerzitní kurzy vyučované v němčině významnou místní fakultou. Můžete se také zúčastnit stáže, která zahrnuje čas strávený na pracovišti a akademický seminář, který vám pomůže kontextualizovat to, co se učíte. [+]

Přehled

Postaven na úpatí Černého lesa, Freiburg je typické jižní německé město s jeho vinoucími se ulicemi a historickou architekturou. To je také doma Albert-Ludwigs-Universität Freiburg, konzistentně hodnocen jeden z nejvyšších univerzit v Německu. Zveme vás k studiu v zahraničí ve Freiburgu a ponořit se do studentského života a německého jazyka v tomto živém univerzitním městě.

Ideální pro studenty, kteří se zajímají o rychle se rozvíjející dovednosti v oblasti německého jazyka, program IES Abroad Freiburg nabízí IES Abroad a univerzitní kurzy vyučované v němčině významnou místní fakultou. Můžete se také zúčastnit stáže, která zahrnuje čas strávený na pracovišti a akademický seminář, který vám pomůže kontextualizovat to, co se učíte.... [-]


Galapágy ostrovy leden termín - mořské ekosystémy

Campus forma Denní studium 3 týdnů January 2019 Ekvádor Puerto Baquerizo Moreno

Na světě není žádné místo jako Galapágy. Nachází se 600 kilometrů od pobřeží Ekvádoru, tyto 3,5 miliony let staré ostrovy jsou domovem některých nejvzácnějších druhů na planetě a jsou tam, kde Charles Darwin poprvé formuloval svou teorii přírodního výběru. [+]

Proč jsou ostrovy Galápagos?

Na světě není žádné místo jako Galapágy. Nachází se 600 kilometrů od pobřeží Ekvádoru, tyto 3,5 miliony let staré ostrovy jsou domovem některých nejvzácnějších druhů na planetě a jsou tam, kde Charles Darwin poprvé formuloval svou teorii přírodního výběru. Studium v ​​zahraničí u nás umožňuje objevit neuvěřitelnou krásu a biologickou rozmanitost Galápagských ostrovů, které uchvátilo slavné vědce a světové cestovatele po celá desetiletí.

Co budete studovat?

Tento třítýdenní lednový termín je ideální pro studenty, kteří se zajímají o mořskou ekologii a environmentální studia. Budete studovat na Galapagském akademickém institutu pro umění a vědy (GAIAS) na ostrově San Cristóbal. Tento vzdálený areál Universidad San Francisco de Quito byl založen k dalšímu úsilí o zachování a udržitelný rozvoj na ostrově Galápagos.... [-]


Galapágy přímý zápis - GAIAS

Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Ekvádor Puerto Ayora

Existuje důvod, proč mnozí z nejslavnějších vědců na světě navštívili Galápagské ostrovy - nyní je na vás, abyste objevili jednu z nejkrásnějších a biologicky nejrůznějších ostrovních lokalit na světě. Právě zde získáte praktické zkušenosti se studiem témat, jako jsou biologie, ekologie, environmentální studia, mořská ekologie a sociologie. [+]

Přehled

Existuje důvod, proč mnozí z nejslavnějších vědců na světě navštívili Galápagské ostrovy - nyní je na vás, abyste objevili jednu z nejkrásnějších a biologicky nejrůznějších ostrovních lokalit na světě. Právě zde získáte praktické zkušenosti se studiem témat, jako jsou biologie, ekologie, environmentální studia, mořská ekologie a sociologie. Tento přímý zápis programu probíhá prostřednictvím Galapagského akademického institutu pro umění a vědy (GAIAS), vzdáleného kampusu Universidad San Francisco de Quito (USFQ), který se nachází na ostrově San Cristóbal. Než se vydáte do Galapágy, program začíná měsícem v Quito, kde se účastníte orientace, kurz na kampusu USFQ Cumbayá a výlety související s kurzem. Zbývající měsíce jsou vynaloženy na San Cristóbal na ostrově Galápagos. Další exkurze související s kurzem vám umožňují trávit čas na jiných místech na základě zápisu do kurzu. Vyberte si z kurzů ve třech tratích:... [-]


Granada - studium v ​​Granadě

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Španělsko Granada

Naše kurikula plně využívá Andalusie a všech jižních Španělů. Program nabízí dvě jedinečné možnosti programu, které jsou navrženy tak, aby zlepšily vaši španělskou způsobilost: Intermediate Spanish Program a Advanced Spanish Program. [+]

Přehled

Mnoho cestujících, kteří navštívili Granadu, trvá na tom, že je to město, které musí být vidět v celém Španělsku. S jednou z nejjasnějších oken do jedinečné historie Španělska v islámu, křesťanství a judaismu je Granada také mladým městem s živým studentským životem, které ještě více usnadní setkání s novými přáteli - Granada čeká!

Naše kurikula plně využívá Andalusie a všech jižních Španělů. Program nabízí dvě jedinečné možnosti programu, které jsou navrženy tak, aby zlepšily vaši španělskou způsobilost: Intermediate Spanish Program a Advanced Spanish Program.

Studenti zařazení do středně pokročilého programu absolvují kurzy IES Abroad v angličtině i španělštině. Kurzy pokročilého programu jsou prováděny výhradně ve španělštině, včetně studia na Universidad de Granada. Obě možnosti vám představí maurské dědictví a židovskou minulost ve Španělsku a jeho pokračující spojení se severní Afrikou prostřednictvím islámských a soudobých severoafrických studií. Pokročilí studenti mohou také absolvovat arabské jazykové kurzy všech stupňů na Universidad de Granada. Můžete také přidat mezinárodní pracovní zkušenosti do vašeho životopisu při získávání kreditů tím, že se účastní stáže umístění a doprovodného akademického semináře.... [-]


Hong kong léto - praxe

Campus forma Denní studium Kombinované 2 měsíců June 2019 Hongkong Hong Kong + 1 více

Pracovní stáže IES v Hongkongu rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje praktické zkušenosti, které vám pomohou začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Proč Hong Kong?

Intern v unikátní, rušná metropole ležící na deltě Perlové řeky. Hongkong je směsice přírodně vysokých vrcholů, přístavů a ​​ostrovů - a architektonických. Jako bývalá britská kolonie a nyní Zvláštní správní oblast Číny je Hongkong také fúzí kultur, jazyků a kuchyní.

Vaše stáž

Pracovní stáže IES v Hongkongu rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje praktické zkušenosti, které vám pomohou začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.

Budete zaručen neplacené umístění v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat až 40 hodin týdně. Budeme s vámi spolupracovat, abychom našli nejbližší umístění mezi vašimi profesionálními a osobními cíli s tím, co je k dispozici v Hongkongu.... [-]


Kapské Město - Univerzita Kapského Města

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Jihoafrická republika Cape Town

Když studujete s námi v Jižní Africe, zaregistrujete se na tři až pět kurzů na přední výzkumné univerzitě v Jižní Africe, University of Cape Town (UCT), která se nachází v příjemné příměstské oblasti pět kilometrů od centra města. [+]

Přehled

V Kapském Městě bude každý den jako kniha, kterou si vyberete - vlastní dobrodružství: představte si úchvatné výhledy z vrcholu Stolové hory, vydejte se na Lví hlavu při západu slunce, navštívíte pláže - je tu i pláž s tučňáky!

Když studujete s námi v Jižní Africe, zaregistrujete se na tři až pět kurzů na přední výzkumné univerzitě v Jižní Africe, University of Cape Town (UCT), která se nachází v příjemné příměstské oblasti pět kilometrů od centra města. UCT je nejstarší univerzita v Jihoafrické republice a od jejího otevření, zejména od konce apartheidu, prošla neuvěřitelnou změnou a snaží se poskytnout studentům kvalitní vysokoškolské vzdělání bez ohledu na rasu. UCT je oficiálně uznávána za své silné stránky v oblasti afrických studií, biologie, botaniky, podnikání, vědy o životním prostředí, historie, matematiky, inženýrství, sociologie a antropologie.... [-]


London Summer Direct Enrollment – University College London (Session I)

Campus forma Denní studium 1 měsíc June 2019 Spojené království London

[+]

V Londýně je něco neodolatelného. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Ať už vás čeká cokoli, do Londýna se nehledejte - Londýn čeká!

Žijte a učit se jako místní student v létě v Londýně, když se zapojíte a vyučujete na světově proslulé University College London (UCL). Od společenských věd až po zdravotnictví, vědy a další, existuje něco pro každého v UCL.

Akademici

University College London

... [-]


Londýn - Kurz divadelních studií

Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Spojené království London

Zapojte se do bohaté historické a současné divadelní tradice Británie prostřednictvím divadelních a dramatických kurzů. Ve svém základním učebním plánu analyzujete umělecké, finanční a profesionální struktury, které ovlivňují divadlo v Británii, s důrazem na Londýn. [+]

Přehled

William Shakespeare říkal, že je to nejlepší, když napsal: "Veškeré světové jeviště" - kde je lépe studovat divadlo než doma Shakespeara a mnoho dalších skvělých dramatiků a umělců?

Zapojte se do bohaté historické a současné divadelní tradice Británie prostřednictvím divadelních a dramatických kurzů. Ve svém základním učebním plánu analyzujete umělecké, finanční a profesionální struktury, které ovlivňují divadlo v Británii, s důrazem na Londýn. Vyzkoušejte také klíčové texty a představení v rámci příslušného historického a kulturního kontextu a promluvte si do divadelní kritiky, teorie přijímání, dramaturgie a scénografie.... [-]


Londýn - Pracovní stáž na plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Spojené království London

IES Internship v zahraničí rozvíjí vaše profesní dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Londýn je předním světovým městem mezinárodních financí a hlavním hnacím motorem globální ekonomiky. Nezapomeňte, že je také významným hráčem v oblasti umění, obchodu a marketingu, vzdělávání, médií a komunikací, politiky a neziskových organizací, takže londýnská stáž v Londýně je ideální příležitostí. Vezměte trubku do práce nebo dvoupatrový autobus. Chytněte některé ryby a žetony na oběd. Vytvořte globální síť profesionálních kontaktů a vezměte si vše, co nabízí Londýn.

IES Internship v zahraničí rozvíjí vaše profesní dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Náš 14týdenní program v Londýně zaručuje nezaplacené stážové stáže v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat 32-40 hodin týdně.... [-]


Londýn - Studium v ​​Londýně

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené království London

Městské dobrodružství vás čeká v Londýně, jednom z největších a nejzajímavějších měst v Evropě. Díky studiu London Program získáte praktické vzdělání v tomto kultovním městě [+]

Přehled

Městské dobrodružství vás čeká v Londýně, jednom z největších a nejzajímavějších měst v Evropě. Díky studiu London Program získáte praktické vzdělání v tomto kultovním městě - přemýšlejte o Big Ben, parlamentu, Buckinghamském paláci - a vše, co nabízí.

Cílem našeho 40ti letého programu je pomoci vám prozkoumat současný Londýn, a to jak fyzicky, tak i kulturně. Získejte hlubší znalosti britské kultury, včetně centrálního významu historie pro Britové. Prozkoumejte globální dopad Británie na západní kulturu, včetně umění, literatury a finančních a politických systémů.

Vyberte si z více než 40 kurzů IES Abroad totu, které vyučuje místní odborná fakulta v našem středisku, stejně jako kurz na jedné z našich prestižních místních partnerských univerzit - City University, Queen Mary nebo School of Oriental... [-]


Madrid - inženýrství, architektura

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Španělsko Madrid

Tento program je určen studentům inženýrství, architektury a vědy, kteří chtějí absolvovat kurzy vyučované v angličtině nebo španělštině na prestižní a akademicky náročné univerzitě - Universidad Carlos III de Madrid. [+]

Přehled

Jako přední centrum průmyslu, obchodu a technologického výzkumu ve Španělsku je Madrid ideálním městem pro studium inženýrství, architektury a vědy a jejich aplikace v profesionálním světě.

Tento program je určen studentům inženýrství, architektury a vědy, kteří chtějí absolvovat kurzy vyučované v angličtině nebo španělštině na prestižní a akademicky náročné univerzitě - Universidad Carlos III de Madrid.

Specializujte své studium s řadou inženýrských kurzů, od letectví až po mechanické. Obecné kurzy architektury - včetně úvod do architektury, kreslení a designových kurzů - vám nabízejí jedinečný pohled na vaše pole. Vědecké kurzy vám poskytnou příležitost studovat farmaceutické vědy, stejně jako vědy o potravinách, včetně kurzů biologie a chemie. Sdílejte disciplíny nebo zaměřte se na jedno pole pro soustředěné studium.... [-]


Madrid - Jazyk

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Španělsko Madrid

Náš program je určen pro studenty, kteří chtějí zažít vitalitu Španělska a velké městské univerzitní prostředí Universidad Complutense de Madrid (UCM), jedné z nejvýznamnějších univerzit v zemi, kde sídlí naše středisko. [+]

Přehled

Není těžké zamilovat se do Madridu. Nachází se v samém srdci Španělska, toto hlavní město je obzvláště jedinečné, protože má městské tempo a je známé svou bohatou uměleckou, politickou a podnikatelskou kulturou.

Náš program je určen pro studenty, kteří chtějí zažít vitalitu Španělska a velké městské univerzitní prostředí Universidad Complutense de Madrid (UCM), jedné z nejvýznamnějších univerzit v zemi, kde sídlí naše středisko.

Tento program usiluje o ponoření se do kultury Madrileños prostřednictvím svých akademických možností, mimoškolních aktivit s vysokoškolskými studenty a výběru bydlení. Kromě požadovaného kurzu španělštiny máte možnost využít širokou škálu kurzů IES Abroad tought, stejně jako místní univerzitní kurzy. Můžete také absolvovat přípravný kurz pro diplom español como lengua extranjera (DELE), který vede k certifikátu. Toto ocenění bude pro vaše životopis zdrojem a může být dosaženo bez dodatečných nákladů. Několik terénních výletů vás přesahuje hranice města na místa historického i současného zájmu. Můžete také přidat mezinárodní pracovní zkušenosti do vašeho životopisu při získávání kreditů tím, že se účastní stáže umístění a doprovodného akademického semináře.... [-]


Milan - Hudba: Tradice

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Milan

Od starověkých ambrosiánských zpěvů až po nejmodernější multimediální instalace se Itálie vždy stala v čele inovace hudby. Jako studentka hudby v Miláně máte příležitost spolupracovat s hudebníky světové úrovně, nasávat místní hudební scénu, vystoupit na různých místech a navštěvovat širokou škálu představení. [+]

Přehled

Od starověkých ambrosiánských zpěvů až po nejmodernější multimediální instalace se Itálie vždy stala v čele inovace hudby. Jako studentka hudby v Miláně máte příležitost spolupracovat s hudebníky světové úrovně, nasávat místní hudební scénu, vystoupit na různých místech a navštěvovat širokou škálu představení.

Ať už jste plynně v italštině, nebo můžete říci jen ciao, jste uvítáni otevřenými zbraněmi ze strany zaměstnanců IES Abroad Milan Center. Ve středisku je k dispozici široká škála příležitostí pro instrumentalisty, zpěváky, skladatele a výkonné majory a partnerství s Civicou Scuola di Musica, Conservatorio G. Verdi, Milano Classica Chamber Orchestra (jen na jaře) a La Verdi Symfonický sbor a orchestr.... [-]


Milan - Itálie Dnes

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Milan

Čau! Sbalte si tašky a připravte se na to, abyste si v tomto moderním městě, který je známý svými uměleckými, architektonickými, designovými, obchodními a finančními činnostmi a módou, ochotni vykouzlit svou tvůrčí stránku. Vstřebat všechno, co Milan nabízí přes IES Abroad v Miláně a širokou škálu kurzů, stáží a kulturních aktivit. [+]

Přehled

Čau! Sbalte si tašky a připravte se na to, abyste si v tomto moderním městě, který je známý svými uměleckými, architektonickými, designovými, obchodními a finančními činnostmi a módou, ochotni vykouzlit svou tvůrčí stránku. Vstřebat všechno, co Milan nabízí přes IES Abroad v Miláně a širokou škálu kurzů, stáží a kulturních aktivit.

Nezáleží na tom, jakou úroveň italštiny mluvíte, zveme vás, abyste zde studovali a prožijte milánskou bohatou kulturu. Budete zařazeni do kurzu italského jazyka IES Abroad který byl navržen pro vás na základě vaší jazykové úrovně.

Náš program Itálie dnes nabízí také kurzy liberálního umění a společenských věd, které se zabývají aspekty současné italské společnosti. Kurzy jsou vyučovány vysoce kvalifikovanými odborníky v oboru. Máte také možnost absolvovat kurzy na jedné ze šesti místních univerzit. Dvě kurzy partnerských institucí jsou zahrnuty do nákladů programu Italsky dnes.... [-]


Milan - módní design a merchandising

Campus forma Denní studium 3 měsíců January 2019 Itálie Milan

Diverzifikujte své módní studium s volitelným kurzem z programu Itálie Today. Kurzy zahrnují historii, politické vědy, literaturu, hudbu a mnoho dalšího. [+]

Proč Milan?

Móda je ve vzduchu v Miláně. Jako jeden z "velkých čtyř" módních měst (spolu s Londýnem, New Yorkem a Paříží) je Milán doma mnoha špičkových módních domů, jako jsou Armani, Dolce & Gabbana, Miu Miu a mnoho dalších; a téměř všechny "velké jména" jsou zastoupeny. Připravte se na to, abyste byli inspirováni milánskými standardy elegance a posedlosti stylu - od dráhy po ulici.

Náš program módního designu a merchandisingu nabízí holistický módní zážitek. Setkáte se s zdroji globálních trendů v oblasti obchodu, designu, krajčírství, tkanin a materiálů, modelování a marketingu. Naučte se o módním podnikání od místních odborníků a profesorů z nejlepších univerzit v Miláně. Připojte se k milánské designové a krajové scéně prostřednictvím praktických kurzů v profesionálních módních ústavech, které nabízejí praktické lekce v oblasti oděvů a tvorby příslušenství.... [-]


Milan - Obchodní studia

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Milan

Náš program Business Studies vám umožňuje absolvovat kurzy v oblasti obchodu, financí, marketingu, ekonomiky a managementu, které vyučují fakulty z místních univerzit Commerciale Luigi Bocconi a Politecnico di Milano. [+]

Přehled

Známý jako obchodní kapitál Itálie, Milan je místem studovat v zahraničí pro obchodní speciality. Domov na burze v Itálii, Borsa Italiana, a slavné globální společnosti jako Giorgio Armani, Bugatti a Pirelli, Milán nabízí dynamické mezinárodní obchodní prostředí.

Poskytujeme jedinečné kurzy, které zkoumají podnikatelský svět, stejně jako širokou škálu kurzů zaměřených na současné problémy v Itálii. Všechny kurzy IES Abroad se vyučují odborníky z jejich oborů a probíhají v angličtině. Nabízíme také řadu hostujících přednášek a rozsáhlý seznam výletů, které vám pomohou dozvědět se více o italské obchodní kultuře. Zahrnujte studium do zahraničí s požadovaným kurzem italského jazyka, který je přizpůsoben vaší úrovni dovedností.... [-]


Milan - stáž na plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Itálie Milan

Představte si, že máte stáž v Miláně [+]

Přehled

Představte si, že máte stáž v Miláně - domov pro Borsa Italiana (burza cenných papírů) a Milánský týden módy a design a obchodní kapitál Itálie. Zde můžete strávit semestr vylepšení svého řemesla v ateliéru nebo ve styku s veřejností pro mezinárodní módní dům, nemluvě o příležitostech k praxi v oblasti elektronického obchodu, luxusních společností a hudby.

S pěti hlavními vlakovými stanicemi a vysokorychlostními spoji s dalšími italskými městy máte pocit, že jste ve středu všeho. Pro každodenní dojíždění do stáže využijte metra Milan, městskou tramvaj nebo metro Il Pasante.

Při prohlídce města se ujistěte, že jste si prohlédli další milánskou specialitu - jídlo! Při obědovém přestávce si vychutnejte talíř risotto alla milanese, a pokud je kolem zimních prázdnin, postupujte s plátkem panettone - mangia! Výhody internacionalizace v zahraničí jsou mnohé. Mezinárodní stáž vyvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje pracovní zkušenosti s praxí, abyste mohli začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.... [-]


Multi-umístění - Evropa

Campus forma Denní studium 12 týdnů September 2019 Španělsko Granada Maroko Rabat + 2 více

Tento multidisciplinární program, který je určen studentům, kteří hledají hlubší pochopení vazeb mezi západní Evropou a muslimským světem, nabízí pohled na propojené kultury, politiku, historii a ekonomiku Maroka a Španělska. [+]

Přehled

12 kreditů. 12 týdnů. 12 000 dolarů.

Naše multi-umístění - Evropa

Tento multidisciplinární program, který je určen studentům, kteří hledají hlubší pochopení vazeb mezi západní Evropou a muslimským světem, nabízí pohled na propojené kultury, politiku, historii a ekonomiku Maroka a Španělska. Vaše studium v ​​zahraničí začíná v marockém pulsujícím hlavním městě Rabat. Jednodenní polní výlet přes Tangiers a Chefchaouen a přes Středozemní moře vás přivede do Granady, posledního hlavního města maurského Španělska, kde začnete zkoumat konvergenci arabského světa a Západu. Je to tady, kde budete i nadále zjišťovat, jak dlouhé historické oka ovlivňují život v těchto dnech.... [-]


Multi-umístění - rozvíjející se ekonomiky: Buenos Aires

Campus forma Denní studium 1 semestr February 2019 Argentina Buenos Aires Chile Santiago + 2 více

Tento multidisciplinární program, který je určen pro studenty se zaměřením na obchod, ekonomiku, sociologii a politické vědy, nabízí jedinečnou srovnávací perspektivu dvou nejvýznamnějších rozvíjejících se ekonomik v Jižní Americe: Santiagu, Chile a Buenos Aires v Argentině. [+]

Přehled

Tento multidisciplinární program, který je určen pro studenty se zaměřením na obchod, ekonomiku, sociologii a politické vědy, nabízí jedinečnou srovnávací perspektivu dvou nejvýznamnějších rozvíjejících se ekonomik v Jižní Americe: Santiagu, Chile a Buenos Aires v Argentině.

Program začíná orientací v Buenos Aires, kde se koná první polovina programu, po němž následuje týdenní výlet do Peru a druhá polovina programu v Santiagu.

Informujte se o zrychleném tempu globalizace a ekonomického růstu na těchto trzích a zároveň se setkávejte se dvěma velmi odlišnými kulturami, které jsou doplněny o vlastní odlišné instituce, zákony a obchodní praktiky a kultury. Obě tyto modely slouží jako modely jak pro nástrahy, tak pro příležitosti, které přitahují ekonomiky v procesu transformace na globálním trhu.... [-]


Nagoya Přímá registrace - Nanzan univerzita

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Japonsko Nagoya

Ponořte se do japonské kultury prostřednictvím studia na Centra japonských studií (CJS) na Nanzanské univerzitě. Jako významná soukromá univerzita nabízí Nanzan univerzita vynikající vzdělávací příležitosti. Kromě požadované intenzivní třídy japonských jazyků si vyberete z nabídky CJS kurzů angličtiny v obchodních, humanitních a společenských vědách, [+]

Přehled

Tradice splňuje modernost v prosperujícím japonském městě Nagoya. Nespočetné kulturní tradice začaly v Nagoji a byly předány po generace - město je označováno jako Geidokoro, centrum umění a kultury. Nenechte si ujít rituály a festivaly, které se konají v chrámech a svatyních po celé oblasti Nagoya.

Spolu s jeho kulturními tradicemi je Nagoya významným přístavem a průmyslovým centrem. V Nagoji se účastní významné mezinárodní podniky, včetně Toyota, Lexus, Mitsubishi Motors, Brother Industries, Boeing a Mitsubishi Heavy Industries.

Ponořte se do japonské kultury prostřednictvím studia na Centra japonských studií (CJS) na Nanzanské univerzitě. Jako významná soukromá univerzita nabízí Nanzan univerzita vynikající vzdělávací příležitosti. Kromě požadované intenzivní třídy japonských jazyků si vyberete z řady nabízených kurzů CJS angličtiny v oblasti obchodu, humanitních věd a společenských věd a vychutnáte si praktickou výuku v japonském umění, jako je ikebana, shodo, hanga, a sumie. Studenti s velmi pokročilými jazykovými dovednostmi se doporučují zapsat se do seminářů vyučovaných v japonštině s místními studenty.... [-]


Nantes - ponoření do francouzského jazyka

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Francie Nantes

Náš ponoření do francouzského jazyka [+]

Přehled

Náš ponoření do francouzského jazyka

Tento program má úzké vztahy s Université de Nantes, takže budete mít mnoho příležitostí k zápisu do místních univerzitních kurzů. Kurzy IES Abroad vyučují francouzsky francouzská rodná fakulta, z nichž mnozí jsou profesoři na Université de Nantes. Máte také přístup k univerzitním knihovnám, počítačovým laboratořím, kavárnám a sportovním zařízením a můžete se připojit ke studentským klubům a dalším společenským a sportovním organizacím. Můžete se také zapsat do uměleckého kurzu v Ecole Superieure des Beaux-Arts (ESBA) nebo studovat Obchod a komunikace na AASCB a EQUIS akreditované Audencia Business School.... [-]


Nice - podnikání, udržitelnost

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Francie Nice

Vychutnejte si vše, co Côte d'Azur nabízí při studiu témat, která se týkají pobřeží Středozemního moře, jako je udržitelnost a přistěhovalectví, zlepšení jazykových znalostí (bez zkušeností) a učení o podnikání s dalšími zahraničními studenty. [+]

Přehled

Nachází se na okraji Středozemního moře na okouzlující francouzské riviéře, Nice vás upozorní na své mírné klima a jasné nebe. Ať už projíždíte úzkými uličkami Starého Města nebo se díváte dolů z Colline du Chateau na zámožné panorama tohoto úchvatného města, Nice Vás okouzlí. Vychutnejte si vše, co Côte d'Azur nabízí při studiu témat, která se týkají pobřeží Středozemního moře, jako je udržitelnost a přistěhovalectví, zlepšení jazykových znalostí (bez zkušeností) a učení o podnikání s dalšími zahraničními studenty.

Budete absolvovat kurzy jazykového a terénního studia na středisku IES Abroad a máte možnost získat 6 kreditů z podnikání ve společnosti SKEMA, která se nachází v Sophia Antipolis a byla jmenována jednou z nejlepších evropských obchodních škol od Financial Times.... [-]


Oxford Direct Přihlašovací kurz - St. Catherine's College

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené království Oxford

Náš program vám nabízí příležitost přímo se zapsat do St. Catherine's College, jedné ze 38 samosprávných vysokých škol, které dohromady tvoří Oxfordskou univerzitu. V roce 2013 se Oxfordská univerzita řadí mezi 4. nejlepší univerzitu na světě podle časopisu Times Higher Education. [+]

Přehled

Představte si, že sedíte ve třídě, posloucháte svého profesora, který přednáší Shakespearovy hry nebo politiku Winstona Churchilla. Ale nejste na vaší domácí univerzitě - učíte se v Anglii, kde žili tito slavní osobnosti. Toto je vaše šance studovat na jedné z nejvýznamnějších univerzit na světě: Oxfordská univerzita.

Náš program vám nabízí příležitost přímo se zapsat do St. Catherine's College, jedné ze 38 samosprávných vysokých škol, které dohromady tvoří Oxfordskou univerzitu. V roce 2013 se Oxfordská univerzita řadí mezi 4. nejlepší univerzitu na světě podle časopisu Times Higher Education.

Užijte si studium na jedné z nejstarších univerzit ve světě - výuka zde existovala v nějaké podobě už v roce 1096. Dnes má Oxford celkem studentskou populaci více než 21 000, s více než 140 národnostmi zastoupenými ve svém studentském orgánu a je proslulé sídlo učení a tradice. Studentský orgán Oxfordské univerzity je různorodý, stejně jako jeho profesoři - přibližně 40% akademických pracovníků univerzity jsou občany jiných zemí než Spojeného království.... [-]


Paris - Studio Art, Dance & Music

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Francie Paris

[+]

Chceme, abyste se cítili jako doma v Paříži, a proto děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života ve městě. Od bydlení po kulturní akce je naším úkolem zajistit, abyste měli co nejúčinnější studium v ​​zahraničí. Akademici Naše poslání je jednoduchá: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Vezmete 15-19 kreditů za semestr. Všechny kurzy jsou vyučovány ve francouzštině. Vytvořte si vlastní akademickou zkušenost výběrem z následujících povinných a volitelných komponent: IES v zahraničí Francouzský jazyk (povinný, 4 kredity) Francouzské umělecké kurzy na partnerských univerzitách (volitelně, kredity se liší) - École Normale de Musique de Paris / Alfred Cortot, Taneční škola Paris Marais, Studio Vermès (fotografie) [-]

Paříž - Kurz francouzských studií

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Francie Paris

Tento program kombinuje přísné studium francouzského jazyka na pokročilé úrovni se širokou škálou tříd vyučovaných ve francouzštině dokonalou fakultou. Můžete také zažít, jaký je život pro francouzské studenty tím, že absolvujete jeden nebo více kurzů na místní univerzitě [+]

Přehled

S jeho velkými bulváry, světoznámými památkami, bezkonkurenčními literárními a uměleckými dějinami a jeho jednoduchým joie de vivre, Paříž je město, které vás navždy změní. Dnešní Paříž je mnohostranná a multikulturní metropole, která nabízí vstup do kultur světa. Vychází z populací bývalých francouzských kolonií jako Senegal a Maroko, z asijských a evropských přistěhovalců, od podnikatelů a vědců z celého světa.

Tento program kombinuje přísné studium francouzského jazyka na pokročilé úrovni s širokou škálou tříd vyučovaných ve francouzštině dokonalou fakultou. Můžete také zažít, jaký je život pro francouzské studenty tím, že absolvujete jeden nebo více kurzů na místní univerzitě - máme pět možností, z nichž si můžete vybrat. Volné doučování je k dispozici, pokud potřebujete pomoc s přechodem na vyšší vzdělání ve Francii.... [-]


Paříž - podnikání

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Francie Paris

Vychutnejte si vše, co nabízí Paříž při studiu obchodních a mezinárodních záležitostí ve městě světla. Můžete také absolvovat stáž, která zahrnuje čas strávený na pracovišti a akademický seminář, který vám pomůže kontextualizovat to, co se učíte. [+]

Přehled

Když si většina lidí myslí o Paříži, myslí si na ikonické památky, jako je Eiffelova věž, Notre Dame a Vítězný oblouk. Tyto stránky jsou znaky francouzské historie, ale dnes Paříž je jednou z nejdůležitějších obchodních, finančních a politických center světa. Má jeden z nejvyšších HDP v každém městě a je domovem společností Fortune Global 500, které se specializují na pojišťovnictví, bankovnictví a energetiku. Jako významná lokalita v Evropské unii sídlí také Paříž mezinárodní agentury, jako je Evropský institut pro bezpečnostní studie, OECD a UNESCO.

Vychutnejte si vše, co nabízí Paříž při studiu obchodních a mezinárodních záležitostí ve městě světla. Můžete také absolvovat stáž, která zahrnuje čas strávený na pracovišti a akademický seminář, který vám pomůže kontextualizovat to, co se učíte.... [-]


Pěkný přímý zápis - Université Nice Sophia Antipolis

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Francie Nice

Máte pokročilé znalosti francouzského jazyka? Kontrola. Máte zájem o život a učení se v krásném pobřežním městě, kde modré nebe splňuje lesklé modré Středozemní moře a můžete si vychutnat francouzskou kulturu v nejlepším? Kontrola. Chcete studovat humanitní vědy, politické vědy, vědu nebo inženýrství spolu s mezinárodními a místními studenty a učit se úplně ve francouzštině? Kontrola. Poté balíčte sáčky a přejděte do Nice, kde se přímo zapojíte do Université Nice Sophia Antipolis (UNS). [+]

Přehled

Máte pokročilé znalosti francouzského jazyka? Kontrola. Máte zájem o život a učení se v krásném pobřežním městě, kde modré nebe splňuje lesklé modré Středozemní moře a můžete si vychutnat francouzskou kulturu v nejlepším? Kontrola. Chcete studovat humanitní vědy, politické vědy, vědu nebo inženýrství spolu s mezinárodními a místními studenty a učit se úplně ve francouzštině? Kontrola. Poté balíčte sáčky a přejděte do Nice, kde se přímo zapojíte do Université Nice Sophia Antipolis (UNS).

Od roku 1965 se Université Nice Sophia Antipolis stala prestižní vzdělávací a výzkumnou univerzitou. UNS v současné době přijímá více než 26 000 studentů (přibližně 5 000 z nich jsou zahraniční studenti). Budete se zapisovat do francouzsky vyučovaných kurzů Liberal Arts and Sciences na UNS.... [-]


Přímá přímá registrace - SKEMA Business School

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Francie Nice

Toto je vaše příležitost žít a naučit se společně s studenty z Francie a po celém světě tím, že se přímo přihlásíte na SKEMA Business School. Moderní obchodní areál SKEMA se nachází v srdci města Sophia Antipolis, kde se přímo zapojíte do kurzů. [+]

Přehled

Pohodlně se nachází mezi Cannes a Monakem, Nice je dobře známé díky své úchvatné nábřeží a idylickému životnímu stylu na francouzské Riviéře. Ale víte, že Nice je také blízko Sophia Antipolis, známého evropského vědeckého parku, ve kterém sídlí více než 1300 mezinárodních společností v oblasti informačních a komunikačních technologií, biotechnologie a výzkumu? Tento park je také známý jako francouzský Silicon Valley.

Toto je vaše příležitost žít a naučit se společně s studenty z Francie a po celém světě tím, že se přímo přihlásíte na SKEMA Business School. Moderní obchodní areál SKEMA se nachází v srdci města Sophia Antipolis, kde se přímo zapojíte do kurzů. Společnost SKEMA, která má akreditaci AACSB a EQUIS, je každoročně zařazena mezi nejlepší evropské obchodní školy podle ročníku Financial Times.... [-]


Přímá registrace v Londýně - SOAS, University of London

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené království London

Toto je vaše šance žít a učit se spolu se studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na School of Oriental and African Studies, University of London (SOAS). [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelné. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Cokoli vás přitáhne do Londýna, nehledejte teď - Londýn čeká!

Toto je vaše šance žít a učit se spolu se studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na School of Oriental and African Studies, University of London (SOAS). IES Abroad Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami studentů a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou maximálně využít Vašich zkušeností v zahraničí.... [-]


Přímá registrace v Londýně - University College London

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry December 2018 Spojené království London

Toto je vaše šance žít a učit se spolu s studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na University College v Londýně. [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelné. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Cokoli vás přitáhne do Londýna, nehledejte teď - Londýn čeká!

Toto je vaše šance žít a učit se spolu s studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na University College v Londýně. IES Abroad Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami studentů a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou maximálně využít Vašich zkušeností v zahraničí. Londýn bude vaší třídou. Zapojení do místní komunity nebo studentského klubu obohacuje vaše zkušenosti s výukou a poskytuje vynikající možnosti pro kulturní integraci. W... [-]


Přímá registrace v Sydney - University of New South Wales

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry February 2019 Austrálie Sydney

Naše studijní programy v zahraničí v Sydney Vám nabízejí příležitost přímo zapsat se na prestižní univerzitu v New South Walesu a získat přístup k širokému spektru kurzových nabídek v stovkách oborů. [+]

Přehled

Využijte své šance žít a naučit se v jednom z nejkrásnějších a najlépejších měst na světě - Sydney! Vychutnejte si komfortní klima v Sydney (teplé léto a mírné zimy), světově proslulé pláže (Bondi, Manly a Coogee) a ikonická místa v okolí města (Rocks, Harbour Bridge a Královské botanické zahrady).

Naše studijní programy v zahraničí v Sydney Vám nabízejí příležitost přímo zapsat se na prestižní univerzitu v New South Walesu a získat přístup k širokému spektru kurzových nabídek v stovkách oborů.

Sydney bude také vaše třída. Vychutnejte si robustní hudební scénu města s představením v světoznámé operní budově v Sydney. Navštivte jedno z mnoha muzeí, jako je Muzeum současného umění nebo Umělecká galerie Nového Jižního Walesu, kde naleznete některé z velkých uměleckých děl země. Ponořte se do krásy Sydneyské krajiny cestou z Coogee do Bondi Beach - nebo ještě lépe vylézte na vrchol Harbour Bridge. Výlety do kulturních destinací, jako jsou Modré hory, Královský národní park a Velký bariérový útes, kolem našeho studia v zahraničí.... [-]


Přímá registrace v Sydney - University of Sydney

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry February 2019 Austrálie Sydney

Naše studijní programy v zahraničí v Sydney vám nabízejí příležitost k přímému zápisu na prestižní univerzitu v Sydney s přístupem k rozsáhlému sortimentu kurzů nabízejících stovky disciplín. [+]

Přehled

Využijte své šance žít a naučit se v jednom z nejkrásnějších a najlépejších měst na světě - Sydney! Vychutnejte si komfortní klima v Sydney (teplé léto a mírné zimy), světově proslulé pláže (Bondi, Manly a Coogee) a ikonická místa v okolí města (Rocks, Harbour Bridge a Královské botanické zahrady). Naše studijní programy v zahraničí v Sydney vám nabízejí příležitost k přímému zápisu na prestižní univerzitu v Sydney s přístupem k rozsáhlému sortimentu kurzů nabízejících stovky disciplín.

Sydney bude také vaše třída. Vychutnejte si robustní hudební scénu města s představením v světoznámé operní budově v Sydney. Navštivte jedno z mnoha muzeí, jako je Muzeum současného umění nebo Umělecká galerie Nového Jižního Walesu, kde naleznete některé z velkých uměleckých děl země. Ponořte se do krásy Sydneyské krajiny cestou z Coogee do Bondi Beach - nebo ještě lépe vylézte na vrchol Harbour Bridge. Výlety do kulturních destinací, jako jsou Modré hory, Královský národní park a Velký bariérový útes, kolem našeho studia v zahraničí.... [-]


Přímá registrace v Sydney - univerzita Macquarie

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry July 2019 Austrálie Sydney

Naše studijní programy v zahraničí v Sydney Vám nabízejí příležitost přímo se zapsat do prestižní univerzity Macquarie s přístupem k rozsáhlému spektru kurzových nabídek v stovkách oborů. [+]

Přehled

Využijte své šance žít a naučit se v jednom z nejkrásnějších a najlépejších měst na světě - Sydney! Vychutnejte si komfortní klima v Sydney (teplé léto a mírné zimy), světově proslulé pláže (Bondi, Manly a Coogee) a ikonická místa v okolí města (Rocks, Harbour Bridge a Královské botanické zahrady).

Naše studijní programy v zahraničí v Sydney Vám nabízejí příležitost přímo se zapsat do prestižní univerzity Macquarie s přístupem k rozsáhlému spektru kurzových nabídek v stovkách oborů.

Sydney bude také vaše třída. Vychutnejte si robustní hudební scénu města s představením v světoznámé operní budově v Sydney. Navštivte jedno z mnoha muzeí, jako je Muzeum současného umění nebo Umělecká galerie Nového Jižního Walesu, kde naleznete některé z velkých uměleckých děl země. Ponořte se do krásy Sydneyské krajiny cestou z Coogee do Bondi Beach - nebo ještě lépe vylézte na vrchol Harbour Bridge. Výlety do kulturních destinací, jako jsou Modré hory, Královský národní park a Velký bariérový útes, kolem našeho studia v zahraničí.... [-]


Přímý zápis Christchurch - Univerzita Canterbury

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry February 2019 Nový Zéland Christchurch

Během vašeho pobytu v Christchurch se přímo zapsáváte na University of Canterbury, jedné ze tří nejlepších univerzit na Novém Zélandu a na špičkových 3% světových univerzit. Máte také přístup k více než 50 akademickým oddělením a více než 100 klubům a organizacím v areálu kampusu - ideálním příležitostem pro spojení s kiwi (místními) studenty. [+]

Přehled

Když se díváte na své okno v Christchurchu, víte, že vás čeká průzkum - pěší turistika, rybaření, jízda na kajaku nebo plavání - to je jen typický den. Užijte si dobrodružný, ale uvolněný životní styl, který nabízí Christchurch.

Během vašeho pobytu v Christchurch se přímo zapsáváte na University of Canterbury, jedné ze tří nejlepších univerzit na Novém Zélandu a na špičkových 3% světových univerzit. Máte také přístup k více než 50 akademickým oddělením a více než 100 klubům a organizacím v areálu kampusu - ideálním příležitostem pro spojení s kiwi (místními) studenty. Rozloženo na 215 akrech krásně upravených pozemků a zahrad, univerzitní kampus se nachází pouhých 15 minut od města.... [-]


Přímý zápis do Londýna - Courtauld Institute of Art

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené království London

Toto je vaše šance žít a učit se spolu s studenty z Velké Británie a celého světa tím, že se přímo přihlásíte do Courtauld Institute of Art. [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelné. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Cokoli vás přitáhne do Londýna, nehledejte teď - Londýn čeká!

Toto je vaše šance žít a učit se spolu s studenty z Velké Británie a celého světa tím, že se přímo přihlásíte do Courtauld Institute of Art. IES Abroad Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami studentů a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou využít své zkušenosti v zahraničí.... [-]


Přímý zápis do Londýna - Město, Londýnská univerzita

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené království London

Toto je vaše šance žít a učit se spolu se studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na City, University of London. [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelné. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Cokoli vás přitáhne do Londýna, nehledejte teď - Londýn čeká!

Toto je vaše šance žít a učit se spolu se studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na City, University of London.

IES Abroad Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami studentů a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou maximálně využít Vašich zkušeností v zahraničí.... [-]


Přímý zápis do Londýna - Queen Mary

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené království London

To je vaše šance žít a učit se vedle studentů z Velké Británie a celého světa tím, že se přímo přihlásíte na londýnskou univerzitu. Se sedmi prestižními institucemi, z nichž si můžete vybrat, najdete partnerskou školu a program, který odpovídá vašim potřebám. [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelné. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Cokoli vás přitáhne do Londýna, nehledejte teď - Londýn čeká!

To je vaše šance žít a učit se vedle studentů z Velké Británie a celého světa tím, že se přímo přihlásíte na londýnskou univerzitu. Se sedmi prestižními institucemi, z nichž si můžete vybrat, najdete partnerskou školu a program, který odpovídá vašim potřebám.

IES Abroad Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami studentů a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou maximálně využít Vašich zkušeností v zahraničí.... [-]


Přímý zápis do Londýna - Škola výtvarného umění Slade

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry December 2018 Spojené království London

To je vaše šance žít a učit se spolu s studenty z Velké Británie a celého světa tím, že se přímo přihlásí na Slade School of Fine Art University College v Londýně. [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelné. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Cokoli vás přitáhne do Londýna, nehledejte teď - Londýn čeká!

To je vaše šance žít a učit se spolu s studenty z Velké Británie a celého světa tím, že se přímo přihlásí na Slade School of Fine Art University College v Londýně. IES Abroad Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami studentů a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou využít své zkušenosti v zahraničí. Londýn bude vaší třídou. Zapojení do místní komunity nebo studentského klubu obohacuje vaše zkušenosti s výukou a poskytuje vynikající možnosti pro kulturní integraci.... [-]


Quito - oblastní studie

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Ekvádor Quito

Pokud máte zájem o zlepšení svých dovedností v oblasti španělštiny, nabízí tento program možnost rychle posílit své španělštiny prostřednictvím přísného jazykového kurzu, který vyučuje IES Abroad . Zbytek kurzů si vyberete z možností, které jsou k dispozici na IES Abroad a jedné z nejvýznamnějších univerzit v Ekvádoru, Universidad San Francisco de Quito (USFQ). [+]

Přehled

S populací téměř 1,6 milionu lidí, Quito je živé a moderní město, které je známé svou krásnou koloniální španělskou architekturou. To je také hlavní město Ekvádoru - jedna z nejvíce biologicky rozmanitých zemí světa. Přijďte do Quito a ponořte se do místního jazyka a kultur, když se zaměřujete na studium ekologické a etnické rozmanitosti Ekvádoru a výzvy vývoje.

Pokud máte zájem o zlepšení svých dovedností v oblasti španělštiny, nabízí tento program možnost rychle posílit své španělštiny prostřednictvím přísného jazykového kurzu, který vyučuje IES Abroad . Zbytek kurzů si vyberete z možností, které jsou k dispozici na IES Abroad a jedné z nejvýznamnějších univerzit v Ekvádoru, Universidad San Francisco de Quito (USFQ). Během svého pobytu v Quito se můžete také přihlásit do vzdělávacích učebních míst, které vám pomohou porozumět městským sociálním otázkám z první ruky.... [-]


Quito Přímý zápis - Universidad San Francisco de Quito

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Ekvádor Quito

Zatímco v Quito, zapíše se přímo na Universidad San Francisco de Quito (USFQ) a vezme většinu kurzů na univerzitě vedle místních studentů. Vzhledem k tomu, že USFQ nabízí téměř 1 500 kurzů každý semestr v široké škále disciplín, studenti s téměř jakýmkoli akademickým zájmem mohou najít vzrušující a náročné možnosti zápisu. [+]

Přehled

Quito je ideální pro dobrodružnou duši. S okolními horami jste vždy jen stoupání od úchvatného výhledu na údolí az pohledu z ptačí perspektivy na španělskou koloniální architekturu, která dělá město slavným. Kromě toho je Quito skvělou základnou pro výlety do deštných pralesů a mořských stanovišť, díky nimž je Ekvádor slavný po celém světě. Zveme vás do Ekvádoru, abyste vylepšili své španělštiny a zároveň si užívali všechno, co tato úžasná země nabízí.

Zatímco v Quito, zapíše se přímo na Universidad San Francisco de Quito (USFQ) a vezme většinu kurzů na univerzitě vedle místních studentů. Vzhledem k tomu, že USFQ nabízí téměř 1 500 kurzů každý semestr v široké škále disciplín, studenti s téměř jakýmkoli akademickým zájmem mohou najít vzrušující a náročné možnosti zápisu.... [-]


Rabat - Studium v ​​Rabatu

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Maroko Rabat

Ponořte se do fascinující kultury tohoto severoafrického národa, jak se učíte moderní standardní arabštinu s kurzy na začátku, střední a pokročilé úrovni. Naučte se anglicky mluvící marocké arabštiny, abyste mohli komunikovat s marokany, a pokud jste již přijali pokročilou francouzštinu, můžete absolvovat kurzy francouzštiny v centru IES Abroad nebo v partnerské instituci Université Mohammed V. [+]

Přehled

Když kráčíte po bulvárech z Rabatu, je těžké, abyste nebyli okouzleni tajemstvím a tradicí tohoto nadčasového města. Z rušných souk (trhy na volném prostranství) a energizující atmosféry města s klidem okolních hor a moře je Rabat ideálním místem pro poznávání jazyků, kultur a náboženství severní Afriky a Středního východu.

Ponořte se do fascinující kultury tohoto severoafrického národa, jak se učíte moderní standardní arabštinu s kurzy na začátku, střední a pokročilé úrovni. Naučte se anglicky mluvící marocké arabštiny, abyste komunikovali s marockými, a pokud jste již přijali pokročilou francouzštinu, můžete absolvovat kurzy francouzštiny v oblasti IES Abroad Center nebo na naší partnerské instituci Université Mohammed V. Naše kurikulum se zaměřuje na severní Afriku, Východní a islámské studium a kurzy IES Abroad vás seznámí s mnoha vlivnými silami, které formují historii a kulturu Maroka.... [-]


Rome - filmová a mediální studia

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Rome

Je navržen tak, aby vás mohl vést do italské kinematografie. Filmový a filmový studijní program z Řecka činí z vašeho studia v zahraničí dobrodružství. Právě zde propojíte vaši vášeň se studiem při zapsání do kurzů, které vám umožní vytvořit si vlastní dokument, prozkoumat etiku vyprávění příběhů a další. [+]

Proč Řím?

IES v zahraničí Kurz italštiny na úrovni znalostí (povinné, 4 nebo 8 kreditů) Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí (volitelné, 3 kredity každý) Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí z jiného programu v Římě (volitelné, 3 kredity každý) Angličtina nebo italština vyučované kurzy na místní univerzitě (volitelné, 3 kredity každý) Učení a společenské akce a seminář (volitelný, 3 kredity) Pracovní stáž nebo umístění v rámci sociálních akcí a doprovodný seminář (každé 3 kredity, nepovinné) [-]

Rome - historie umění a móda

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Rome

V našem programu Historie umění a módy si můžete vybrat ze série kurzů o historii umění (od starověku po baroko), zachování a mnoho dalšího. [+]

Proč Řím?

Když přemýšlíte o umění nebo módě, přemýšlíte o Římě a Itálii. Z masivních pokroků, které Římská říše dosáhla v umění a architektuře, skrze díla italské renesance z 15. století (přemýšlejte Michelangela a Raphaela) až po dnešní den - s nápadnou moderní architekturou Renzo Piana a vzpomínky Fendi, Gattinoni , Brioni a další domy, které zde sídlí - Řím má doslova tisíciletí uměleckých a architektonických pokladů, triumfů a trendů ke studiu.

Co budete studovat

V našem programu Historie umění a módy si můžete vybrat ze série kurzů o historii umění (od starověku po baroko), zachování a mnoho dalšího. Máte také jednou příležitost k životu v módních školách (včetně designu a stylingu) na Accademia di Costume e Moda, jedné z nejznámějších módních akademií v Římě, nebo na výuku umění v Římě Vysoká škola výtvarných umění (RUFA).... [-]


Rome - History & Classics

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Rome

[+]

Proč Řím?

S tisíckami let dobře zdokumentované historie, včetně nesčetných spisů, úžasných archeologických nalezišť, památek, soch a dalších artefaktů, není lepší město studovat historii a klasiku než Řím.

Dnes, nad všemi dějinami, je Řím prosperujícím evropským hlavním městem, který hraje důležitou roli v mezinárodní politice a podnikání.

[-]

Rome - International Relations

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Rome

[+]

Zatímco v Římě získáte 15-19 kreditů za semestr výběrem z následujících povinných a volitelných komponent:

Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí (volitelné, 3 kredity každý) Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí z jiného programu v Římě (volitelné, 3 kredity každý) Angličtina nebo italština vyučované kurzy na místní univerzitě (volitelné, 3 kredity každý) [-]

Rome - Sociology & Religion

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Rome + 1 více

[+]

Různé jiné disciplíny nabízejí i naše další programy v Římě, takže můžete doplnit studium sociologie a náboženství o kurzy v italštině, historii umění, historii, klasice a další.

Akademici [-]

Rome - vzdělávání v raném dětství

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Rome

Během studia v zahraničí v Římě absolvujete kurzy vývoje dítěte, křížové kulturní psychologie, italského vzdělávacího systému a další. [+]

Proč Řím?

Pokud jde o studium vzdělání v Itálii, není místo jako Řím. Z Montessoriových škol do italského inkluzivního vzdělávacího modelu byl Řím rodným místem různých revolučních vzdělávacích postupů. Seznamte se s historií vzdělání v Itálii v našem vzdělávacím programu v raném dětství a získejte praktické zkušenosti v místních učebnách, které vám dávají vnitřní pohled na globální témata ovlivňující dnešní vzdělávací svět.

Co budete studovat [-]

Romské léto - módní studia

Campus forma Denní studium Kombinované 6 týdnů May 2019 Itálie Rome + 1 více

Náš letní program spolupracuje s Accademia di Costume e Moda - uznávaným střediskem excelence v oblasti módy a kostýmního výtvarného vzdělávání - poskytuje dvě základní módní kurzy. [+]

Proč Řím?

Prohlédněte si módní návrh a výrobu v jednom z nejlepších světových módních měst letos v létě - Řím! Prostřednictvím kurzů a praktických zkušeností prozkoumáte jak teoretické, tak praktické aspekty současné italské módní výroby. Výlety do místních muzeí, výstav a dalších zajímavých míst poskytují kontext toho, co se učíte ve třídě.

Co budete studovat

Náš letní program spolupracuje s Accademia di Costume e Moda - uznávaným střediskem excelence v oblasti módy a kostýmního výtvarného vzdělávání - poskytuje dvě základní módní kurzy.

Zapojíte se do módních i designových kurzů a poté budete mít možnost absolvovat další kurz v dějinách umění v centru IES Abroad. Kurz vám pomůže objevovat mistrovská díla ve městě a také analyzovat, jak i v umění a architektuře, stylu a designu hluboce charakterizují různá historická období.... [-]


Salamanca - Psychology

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Španělsko Salamanca

[+]

Proč Salamanca?

Když studujete lidskou mysl a chování, jaký lepší způsob, jak se dozvědět více o sobě a ostatních než o životě a učení se v zahraničí v Salamance?

Navržený pro psychologii, majory nebo nezletilé, náš Psychologický program je spolupráce mezi IES v zahraničí a Universidad Pontificia de Salamanca, prestižní univerzitou dobře známou pro své psychologické studie. Kurzy se uskuteční v Salamanca IES Abroad a Universidad Pontificia de Salamanca a vyučují se v angličtině. Během pobytu v Salamance budete schopni procvičit své španělské dovednosti pomocí povinného jazykového kurzu.

Salamanca a další budou vaší třídou. Program také nabízí celou řadu kulturních aktivit a terénních výletů za účelem posílení studentských zkušeností. ... [-]


Salamanca - studium v ​​Salamance

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Španělsko Salamanca

jestli ty [+]

Přehled

Kombinujte atmosféru univerzitního města a okouzlující pohostinnost malého města a máte Salamancu. Prohlášení o světovém dědictví UNESCO v roce 1988 je Salamanca nejdůležitějším univerzitním městem ve Španělsku a je známo, že přispívá k výuce španělštiny.

Pokud hledáte španělský program, který je plný zážitků, náš program v Salamance je pro vás. Kromě intenzivní španělské jazykové orientace a semestrálního kurzu španělštiny jsou k psaní, mluvení a divadelním dílnám španělské jazyky, které vám přinesou život.

Program je také spojen s akademickým a společenským životem Universidad de Salamanca (USAL), nejstarší univerzity ve Španělsku a jedné z nejprestižnějších v Evropě. Učte se vedle svých španělských kolegů tak, že se přihlásíte na USAL nebo Universidad Pontificia de Salamanca (UPSA). Bez ohledu na vaše hlavní, můžete spojit své zájmy v jazykové a kulturní dovednosti s vaší akademické činnosti. Můžete přispět k místní organizaci tím, že se na jarním semestru podílíte na vzdělávacím stáži nebo na zkušenostech s výukovými službami v místní neziskové organizaci.... [-]


Santiago - kurz v politice, sociální spravedlnosti

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry July 2019 Chile Santiago

Naše politika, sociální spravedlnost [+]

Přehled

Naše politika, sociální spravedlnost

Kurzy jsou vyučovány ve španělštině významnými profesory, většinou s primárními jmenovanými na jedné z partnerských univerzit IES Abroad . Můžete se také přihlásit do studijního stáže nebo stáže v průběhu vašeho pobytu v Santiagu, které vám pomohou přiřadit mezinárodní zkušenosti do vašeho životopisu nebo vám pomohou porozumět městským společenským otázkám "první Santiago" bude vaší třídou.

Představte si, že si cvičíte své španělské, když se budete pohybovat v místních sousedstvích nebo navštívit místní obchodní organizace v rámci studie o regionálním a celosvětovém obchodu Chile. Všude, kde je to možné, naše kurzy využívají města mnoha historických, uměleckých a kulturních památek a několik kurzů také zahrnuje praktickou a praktickou součást. Můžete se zapsat do kurzů na místních univerzitách, včetně Pontificia Universidad Católica de Chile a Universidad de... [-]


Santiago - stáž na plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 semestr March 2019 Chile Santiago

IES Internship v zahraničí rozvíjí vaše profesní dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

V zahraničí tento semestr v Santiagu - hospodářské, politické a kulturní hlavní město Chile. Kromě rušného centra města je Santiago obklopen horskými pohořími na obou stranách a je snadným příjezdem k pobřeží Pacifiku. Letní stáž v Santiagu je dokonalým způsobem, jak prozkoumat tuto jihoamerickou metropoli a její blízké přírodní divy, zvýšit své španělské jazykové dovednosti a získat zkušenosti ve vzdělání, zdraví, podnikání a vládě, abychom jmenovali jen několik.

Přijďte k praxi prostřednictvím metra Santiago, největšího metra v Jižní Americe. Vydejte se na procházku po obědě a navštivte Mercado Central, kde si můžete vychutnat nějakou congrio frito (smažené místní chilské ryby) a pyré (paprika).... [-]


Shanghai Summer Direct Enrollment - Business in Asia

Campus forma Denní studium 1 měsíc May 2019 Čína Shanghai

[+]

Podporuje vědecké a akademické inovace, zajišťuje hospodářský a sociální rozvoj a podporuje růst podnikání.

Kurzy

Firemní setkání řečníků vedoucích pracovníků průmyslu a předních odborníků Návštěvy firem v různých odvětvích a různých typech společností (nadnárodní společnosti, společné podniky, státní podniky) Každodenní život

Součástí toho, abyste se cítili jako doma v Šanghaji, dělá vše, co vám pomůže cítit se v bezpečí a péči. Ať už se jedná o orientační program, který se cítí připraven, bydlení, které je dobře umístěné a pohodlné, nebo výlety po terénu, které vás odvedou z vyhozené cesty - my jsme o našich službách pro studenty. To je jen jedna z věcí, o kterých jsme známi.... [-]


Siena - podnikání

Campus forma Denní studium 12 týdnů January 2019 Itálie Siena

Naše podnikání [+]

Přehled

12 kreditů. 12 týdnů. 12 750 dolarů.

Naše Siena - podnikání

Křižovatka kultury a kuchyně je přenesena na další úroveň v Toskánsku, kde tradiční potraviny a víno jsou nejen velkou součástí kulturní identity, ale také primárním ekonomickým přispěvatelem.

Naše podnikání

Budete bydlet ve velkolepém městě Siena, kde najdete mnoho specialit, včetně ručně válcovaných pastovitých těstovin, crostini s kuřecími játry a ořechové omáčky a ovocného dortu vytvořeného místními, kvalitními výrobci. Právě zde se zapíšete do čtyř kurzů o celkovém počtu 12 kreditů, kde budete zkoumat, jak jsou obchodní a ekonomické koncepty vtaženy do tkaniny italského potravinářského průmyslu. Představte si, že jednoho dne prozkoumáte globální marketingové strategie a navštívíte místního výrobce vín Brunello s mezinárodní distribucí. A co studovat zemědělskou politiku EU a pak mluvit s majitelem agriturismu o tom, jak tyto politiky ovlivňují jeho podnikání? Vítejte v zahraničí!... [-]


Siena - studium v ​​Toskánsku

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Siena

Požadovaný základní kurz tohoto programu, Přítomnost minulosti, dělá z Siena a Toskánska vaši třídu prostřednictvím aktivit, které prozkoumají důležité lokality v okolí města a představují vás krásu kulturního a uměleckého dědictví Siena. [+]

Přehled

Připravte se na okouzlení středověkou historií Sieny a bohatou kulturou. Nachází se na třech kopcích v srdci okouzlující toskánské krajiny, historické centrum starobylého města bylo pojmenováno jako místo světového dědictví UNESCO. Jakmile přijdete, je snadné pochopit proč.

Požadovaný základní kurz tohoto programu, Přítomnost minulosti, dělá z Siena a Toskánska vaši třídu prostřednictvím aktivit, které prozkoumají důležité lokality v okolí města a představují vás krásu kulturního a uměleckého dědictví Siena. Prozkoumejte mnoho náměstí, katedrál a náměstí uvnitř městských hradeb Siena, které se vracejí do středověku. Není to jen exponát v muzeu - to je místo, kde žijete. Zatímco jste v Sieně, nemáte jen čas vidět místa, ale také komunikovat s Italy a ponořit se do místní kultury.... [-]


Tokio - jazyk

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry March 2019 Japonsko Tokyo

Rozšiřte své chápání Japonska tím, že se ponoříte do současného Japonska a jeho kultury - a jaký lepší způsob, jak se naučit japonský jazyk? Na univerzitě Kanda (KUIS) absolvujete 6-kreditový jazykový kurz speciálně navržený pro studenty IES Abroad (s možností absolvování až 12 kreditů z jazyka) a kurzy zaměřené na oblast studia v angličtině. [+]

Přehled

Čajový obřad, kaligrafie, hudba, tanec a bojová umění - Japonsko je kultura, stará a nová, kterou můžete prozkoumat během svého času v Tokiu. Žijte a naučte se v tomto vzrušujícím městě, kde se minulost mísí s budoucností, a ultra-moderní stánky vedle sebe s tradičními.

Rozšiřte své chápání Japonska tím, že se ponoříte do současného Japonska a jeho kultury - a jaký lepší způsob, jak se naučit japonský jazyk? Na univerzitě Kanda (KUIS) absolvujete 6-kreditový jazykový kurz speciálně navržený pro studenty IES Abroad (s možností absolvování až 12 kreditů z jazyka) a kurzy zaměřené na oblast studia v angličtině. Nabídky anglického jazyka se zaměřují na Japonsko z pohledu populární kultury, historie, politiky a umění. Společnost KUIS byla založena v roce 1987 a je soukromou univerzitou, která se zabývá výkonem mezinárodních studií, cizích jazyků, interkulturní komunikace, japonské kultury a lingvistiky.... [-]


Vídeň - Evropská společnost

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Rakousko Vienna

Nabízí výuku angličtiny i němčiny, IES Abroad Vienna European Society [+]

Přehled

Nabízí výuku angličtiny i němčiny, IES Abroad Vienna European Society

Německý jazykEvropský podnik, ekonomika a politikaSpolečnost a sebeUmění

S dostatečným zázemím v němčině můžete také absolvovat kurzy na prestižní Universität Wien, kde máte zkušenosti s rakouským vzdělávacím systémem a máte možnost zúčastnit se studijních aktivit. Možná dokonce uděláte pár rakouských přátel, když jste na tom.

Vídeň bude vaší třídou. Dokážete si představit, jak se učit o Freudových teoriích psychoanalýzy a pak cestovat po jeho domově a kanceláři, kde praktikoval? Nebo studovat politiku a mezinárodní organizace a navštěvovat OSN, OBSE nebo OPEC? Co je to s poznáváním dějin umění ve světoznámých galeriích a muzeích ve Vídni? Vítejte v zahraničí! Pokud je to možné, naše kurzy využívají historických, uměleckých a kulturních památek města a zahrnují praktickou a praktickou součást. Chceme, abyste se cítili jako doma ve Vídni, takže uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života ve městě. Od bydlení po kulturní akce je naším úkolem zajistit, abyste měli co nejúčinnější studium v ​​zahraničí.... [-]


Vídeň - hudba

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Rakousko Vienna

Hudební program IES Abroad Vienna je ideální pro studenty specializující se v oboru hudby a nabízí možnost zúčastnit se širokého výběru kurzů zaměřených na hudbu a evropskou kulturu a společnost. Program je organizován ve spolupráci s Vídeňskou evropskou společností [+]

Přehled

Domov ohromujícího množství legendárních skladatelů - od Haydna, Mozarta a Beethovena až po Brahms, Mahler a Schoenberg-Vídeň dodnes zachovává neuvěřitelnou bohatost hudební kultury. Světově proslulá vídeňská filharmonie, Musikverein a Staatsoper jsou jen některé z mnoha špičkových institucí, které dělají z Vídně skutečné "město hudby" - a dělají z něj ideální místo pro pútavé studium historie a výkonu hudby .

Hudební program IES Abroad Vienna je ideální pro studenty specializující se v oboru hudby a nabízí možnost zúčastnit se širokého výběru kurzů zaměřených na hudbu a evropskou kulturu a společnost. Program je organizován ve spolupráci s Vídeňskou evropskou společností... [-]


Vídeň - podnikání, ekonomika

Campus forma Denní studium September 2019 Rakousko Vienna

Vyberte si z široké nabídky kurzů v oboru jako je ekonomika, finance, mezinárodní obchod, management, marketing a politologie. Můžete také zlepšit své zkušenosti tím, že absolvujete kurzy historie umění, historie, humanitní vědy, psychologie a mnoho dalšího. [+]

Proč Vídeň?

Úžasně krásné město, Vídeň zaujímá jedinečnou pozici na křižovatce mezi východem a západem, na severu a na jihu, což dlouho dělá město ústředním místem setkání pro obchod a mezinárodní politiku, stejně jako umění a kulturu. Představte si, že studujete mezinárodní obchod v rodném městě Petra Druckera nebo se učíte o politice a mezinárodních organizacích a poté navštěvujete OSN, OBSE, OPEC. Toto je studium v ​​zahraničí!

Co budete studovat

Vyberte si z široké nabídky kurzů v oboru jako je ekonomika, finance, mezinárodní obchod, management, marketing a politologie. Můžete také zlepšit své zkušenosti tím, že absolvujete kurzy historie umění, historie, humanitní vědy, psychologie a mnoho dalšího.... [-]


Vídeň - psychologie

Campus forma Denní studium September 2019 Rakousko Vienna

Zkušenosti života ve Vídni jako studenta psychologie a společenských věd. Naše kurzy vám umožňují prozkoumat kulturu mládeže, rozvoj dětství, virtuální identitu na webu, zkušenost přistěhovalců a sociální a psychologický rozměr diskriminace. [+]

Proč Vídeň?

Vídeň je plná lidí z celého světa, kteří dělali toto město jako svůj domov.

Nachází se v centru Evropy a bohaté na kulturu, je to místo, kde se daří lidem ze všech oblastí života. Možná není překvapením, že je to také město, kde studie společnosti má dlouhou historii a kde moderní psychologie tvrdí své místo narození. Mnoho významných myslitelů dělalo z Vídně svůj domov - Alfred Adler, Max Wertheimer, Helene Deutsch, Erwin Ringel, Viktor Frankl (který vyučoval v IES Abroad ) a samozřejmě Sigmund Freud.

Co budete studovat

Zkušenosti života ve Vídni jako studenta psychologie a společenských věd. Naše kurzy vám umožňují prozkoumat kulturu mládeže, rozvoj dětství, virtuální identitu na webu, zkušenost přistěhovalců a sociální a psychologický rozměr diskriminace. Zažijte své zkušenosti s výukou s výletem do destinací po celém Rakousku, Maďarsku a Německu, abyste prozkoumali tyto záležitosti v širším kulturním a geografickém kontextu.... [-]


Říjnový termínový kurz od Pontius Pilát po Theodosius: Příchod křesťanství

Campus forma Denní studium 3 týdnů January 2019 Itálie Rome

Prozkoumejte ranou křesťanskou církev od role Pontius Piláta hráli ve ukřižování Ježíše Krista, do počátku a přijetí křesťanství v Nikéně v celé římské Říši ve 4. století. [+]

Přehled

Řím, věčné město, nabízí širokou škálu vzrušujících zážitků pro studium zahraničních studentů. Více než 2500 let historie vytvořilo jedinečný charakter města a procházka v Římě je neustálou cestou objevování. Zatímco minulost je v Římě nevyhnutelná, současné město je živá, rušná metropole 3 milionů lidí. Domov Vatikánu, Řím poskytuje perfektní prostředí pro studium raně křesťanské církve.

Prozkoumejte ranou křesťanskou církev od role Pontius Piláta hráli ve ukřižování Ježíše Krista, do počátku a přijetí křesťanství v Nikéně v celé římské Říši ve 4. století. Vatikánský dům v Římě poskytuje ideální prostředí pro studium raně křesťanské církve a návštěvu mnoha archeologických nalezišť spojených s počátky křesťanství.... [-]


Řím - jazyk

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Rome

Ať už absolvujete všechny své kurzy v oblasti studia v jednom tématu, nebo kombinujete a porovnávat kurzy z několika, Řím bude vaší učebnou. Dokážete si představit místa jako Vatikán, Pantheon, Fórum nebo Koloseum, které jsou součástí vašeho vzdělání? [+]

Přehled

Prozkoumejte italský jazyk, historii a kulturu, když studujete v zahraničí v Římě. Přizpůsobte si své zkušenosti výběrem kurzů z našich šesti akademických témat:

Historie uměníVýchova v ranném dětstvíFilmové studieDějinyMezinárodní vztahySociologie

Ať už absolvujete všechny své kurzy v oblasti studia v jednom tématu, nebo kombinujete a porovnávat kurzy z několika, Řím bude vaší učebnou. Dokážete si představit místa jako Vatikán, Pantheon, Fórum nebo Koloseum, které jsou součástí vašeho vzdělání? Naše kurzy jsou zkušenostní povahy a každým semestrem pořádáme více než 150 výletů souvisejících s kurzem na historická, umělecká a kulturní místa, která využívají mnoha příležitostí města.... [-]


Řím - stáž na plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Itálie Rome

IES Internship v zahraničí rozvíjí vaše profesní dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Náš 14týdenní program v Římě zaručuje nezaplacené stážové stáže v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 25 hodin týdně. [+]

Přehled

Živé a interní v Římě - hlavní město a největší město Itálie. Postaveno na téměř 3000 let historie, v Římě žije téměř 3 miliony obyvatel. Vedle světoznámého umění, architektury, jídla a módy najdete rušnou finanční, startovní a technologickou scénu.

Dopřeďte se na své stáže v Římě prostřednictvím metropolitní (železniční), autobusové, tramvajové nebo pěšky na malebnou procházku. Na oběd se zastavte do tavoly calda a vychutnejte si čerstvé, horké jídlo a kávu, po níž následuje želva na želé na vaší chůzi zpátky do práce.

IES Internship v zahraničí rozvíjí vaše profesní dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Náš 14týdenní program v Římě zaručuje nezaplacené stážové stáže v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 25 hodin týdně.... [-]


Šanghaj - ekonomika, podnikání

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry February 2019 Čína Shanghai

Neexistuje žádný špatný panorama Šanghaje. Od vzrůstající Oriental Pearl Tower až po zametání Bund přes řeku Huangpu, Šanghaj se třpytí s možností. Zveme vás, abyste zažili vše, co toto vzrušující město nabízí. [+]

Přehled

Neexistuje žádný špatný panorama Šanghaje. Od vzrůstající Oriental Pearl Tower až po zametání Bund přes řeku Huangpu, Šanghaj se třpytí s možností. Zveme vás, abyste zažili vše, co toto vzrušující město nabízí.

Šanghaj je ekonomickým a kulturním centrem více než 22 milionů lidí. Naučíte se a komunikujete v mandarínštině a angličtině a zároveň budete vystaveni místnímu šanghajskému dialektu - jen jeden z příkladů mnoha unikátních jazyků a kultur, které existují v různých regionech v celé zemi.

Zatímco v Šanghaji studuje rozmanitost a dopad, který mají na čínskou kulturu mezinárodní vlivy z celého světa. Zjistěte, jak globalizace ovlivňuje Šanghaj a rozvíjejte lepší pochopení toho, jak čínský vliv stále více ovlivňuje svět.... [-]


Šanghaj - inženýrství

Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Čína Shanghai

Jaké lepší místo pro studium inženýrství než svět [+]

Přehled

Jaké lepší místo pro studium inženýrství než nejrychleji rostoucí ekonomika a výrobní centrum na světě? Máte možnost studovat mechaniku, elektrotechniku ​​nebo počítačové inženýrství v angličtině na jedné z nejlepších univerzit v Číně, Šanghaj Jiao Tong University (SJTU).

SJTU se umístila na pátém místě v Číně v žebříčku QS v roce 2013 a nejprve v oblasti strojírenství. Univerzita se může pochlubit řadou technologických úspěchů a pozoruhodných absolventů v oblasti strojírenství.

Studium probíhá na společném institutu University of Michigan-SJTU, kde budete mít přístup k vysokokvalifikovanému oboru, výzkumným laboratořím a širokému spektru kurzů angličtiny, jako jsou fyzika, elektromagnetika, datové struktury a algoritmy, spalování a pravděpodobnostní metody ve strojírenství.... [-]


Letní kurzy

Amsterdam Summer - Společnost, kultura

Campus forma Denní studium 2 měsíců June 2019 Nizozemsko Amsterdam

Amsterdam, město s dlouhým spojením s představami o toleranci a otevřenosti, je dokonalým pozadím, proti kterému může studovat dějiny umění, literaturu a sociologii prostřednictvím objektivu genderových studií. Zveme vás, abyste prozkoumali historii a současnost Amsterdamu a zvážili, jak jsou tyto pojmy [+]

Přehled

Amsterdam, město s dlouhým spojením s představami o toleranci a otevřenosti, je dokonalým pozadím, proti kterému může studovat dějiny umění, literaturu a sociologii prostřednictvím objektivu genderových studií. Zveme vás, abyste prozkoumali historii a současnost Amsterdamu a zvážili, jak jsou tyto pojmy - nebo se nemění -.

Amsterdam je vaší učebnou s výlety do muzea světové třídy a pozoruhodné areály v Amsterdamu, které hrají hlavní roli v každém kurzu. Například budete studovat reprezentace pohlaví a sexuality v práci Rembrandta a navštívit muzeum Anne Frankové. Tento program zahrnuje také výuku související s kurzem do Berlína, která dále prozkoumá vaše studijní témata.... [-]


Arles Léto - studium v ​​Provence

Campus forma Denní studium 6 týdnů June 2019 Francie Arles

Budete se ponořit do studia francouzského jazyka a do kultury regionu Midi ve Francii. Vrcholem tohoto programu jsou jazykové intenzivní obědy, které se konají v místních restauracích, kde si cvičíte francouzštinu s profesory a zaměstnanci IES Abroad zatímco si užíváte skvělé kuchyně z Provence. [+]

Přehled

Okouzlující provensálské město Arles s 2 000 let starou římskou arénou uprostřed je proslulé svou krásnou architekturou a sdružením s Van Goghem, Gauguinem, Cézanne a Picasso. Mnoho tanečních, hudebních, fotografických, divadelních a folklorních festivalů se koná v létě a po celém městě, což z něj činí živé místo pro letní studium ve Francii.

Budete se ponořit do studia francouzského jazyka a do kultury regionu Midi ve Francii. Vrcholem tohoto programu jsou jazykové intenzivní obědy, které se konají v místních restauracích, kde si cvičíte francouzštinu s profesory a zaměstnanci IES Abroad zatímco si užíváte skvělé kuchyně z Provence. Pátky jsou vyhrazeny pro kurzy a exkurze, jako jsou kurzy vaření, koncerty v Arènes d'Arles, pěší turné Van Gogh, divadelní dílny a další.... [-]


Barcelona Summer - Jazyk

Campus forma Denní studium 7 týdnů May 2019 Španělsko Barcelona

IES Abroad Barcelona [+]

Přehled

IES Abroad Barcelona

Jazykové kurzy rozvíjí vaše písemné a ústní znalosti ve španělštině a kurzy terénních studií poskytují vynikající příležitost dozvědět se o moderním Španělsku ve větším kontextu Evropské unie. Kurzy jsou k dispozici ve španělštině i angličtině.

Během léta poznáte své živé náměstí a vinutí ulice pro sebe. Jazyk v Barceloně

Studovat v zahraničí v Barceloně a zažít jedinečnou a živou kulturu města!

Rychlé faktyCentrum: IES Abroad BarcelonaMěsto: BarcelonaZemě: ŠpanělskoProgramové kredity: 6-7 kreditůJazyk výuky: angličtina, španělštinaJazyk Předpoklady: ŽádnéProgramové termíny... [-]

Barcelona Summer - stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců May 2019 Španělsko Barcelona

IES Internship rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost španělského jazyka. [+]

Přehled

S velkým vlivem na obchod, vzdělání, zábavu, média, módu a umění se Barcelona stala významným hráčem na globálním trhu. Chůze do práce nebo do metra, autobusu nebo tramvaje přes toto pozoruhodné město architektonických a kulturních zázraků. Oběd je vždy příležitostí ochutnat to nejlepší ze středomořského jídla: lahodné tapas, nejčerstvější mořské plody a Crema Catalana pro dezert!

IES Internship rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost španělského jazyka. Budete zaručen * neplacené stážové umístění v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 22 hodin týdně. Budeme s vámi spolupracovat, abychom pomohli najít nejbližší shodu mezi vašimi vyjádřenými preferencemi a profesními cíli s tím, co je k dispozici prostřednictvím stáží IES v Barceloně. Než půjdete, bude váš koordinátor stáže spolupracovat s vámi, abyste vyladili vaše životopis, zdokonalili si motivační dopis a zdokonalili komunikační a rozhovorové dovednosti, když vás připravujeme na práci v novém kulturním prostředí.... [-]


Berlin Summer - Jazyk

Campus forma Denní studium 7 týdnů June 2019 Německo Berlin

Tento program kombinuje rozvoj jazykových dovedností s kurzy angličtiny a němčiny, které vás vystavují fascinující historii a dnešní kultuře a společnosti v Německu. Kurzy němčiny jsou k dispozici na začátku a na střední úrovni. [+]

Přehled

Tento program kombinuje rozvoj jazykových dovedností s kurzy angličtiny a němčiny, které vás vystavují fascinující historii a dnešní kultuře a společnosti v Německu. Kurzy němčiny jsou k dispozici na začátku a na střední úrovni. Pro pokročilé studenty je nabízen kurz německé literatury. Exkurze související s kurzem hrají ústřední roli v programu, přičemž vás mimo třídu objeví bohaté dědictví a současnou kulturu Berlína a Německa. Studium v ​​Berlíně letos v létě!

Hlavní osnovy kurikula

Zlepšete své znalosti německého jazyka prostřednictvím jazykových kurzů IES Abroad na začátku a na střední úrovni. Zkušenosti s německým jazykem se nevyžadují.Zapojte se do kurzových studií zaměřených na dějiny umění, filmové studium, německý jazyk a literaturu, židovské studium a politické vědy.... [-]

Berlínské léto - Metropolitní studia

Campus forma Denní studium 7 týdnů June 2019 Německo Berlin

Tento program, který vyučuje angličtinu, zkoumá témata v urbanistických studiích, architektuře a environmentálních studiích v Berlíně, městě, které bylo v minulém století přestavěno a přepracováno. [+]

Přehled

Tento program, který vyučuje angličtinu, zkoumá témata v urbanistických studiích, architektuře a environmentálních studiích v Berlíně, městě, které bylo v minulém století přestavěno a přepracováno. Exkurze související s kurzem jsou integrovány tak, aby poskytovaly první pohled na berlínské architektonické inovace, metody integrace udržitelného designu a různé historické a politické hnutí. Exkurze do jiných měst v Německu uzavírají program a umožní vám prozkoumat kulturu a architekturu Německa v komparativním kontextu.

Rychlé faktyCentrum: IES Abroad Berlíně Metropolitní studia v IES AbroadMěsto: BerlínZemě: NěmeckoProgramové kredity: 6-9 kreditůJazyk výuky: angličtinaJazyk Předpoklady: ŽádnéProgramové termíny... [-]

Berlínské léto - stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců May 2019 Německo Berlin

Pracovní stáž IES v Berlíně rozvíjí vaše odborné dovednosti a schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste mohli začít svou kariéru v dnešní době [+]

Přehled

Zažijte Berlín - ekonomické a politické centrum Německa. Toto hlavní město se také může pochlubit prosperující uměleckou scénou (s více než 175 muzeí a galerií) a některou z nejúžasnějších architektur na světě. Když budete pracovat v Berlíně, budete mít možnost jít pěšky, na kole nebo si vzít autobus, tramvaj nebo vlak do práce. Během oběda projděte jeden z nesčetných parků a zahrad v Berlíně. V noci si můžete vychutnat živou hudbu nebo divadlo v tomto Kulturhaupstadtu (kulturní město) Německa. Zahraniční pobyt v Berlíně povede k obohacení vašich životopisů i ke kulturní kompetenci.

Pracovní stáž IES v Berlíně rozvíjí vaše profesní dovednosti a schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.... [-]


Buenos Aires léto - jazyk

Campus forma Denní studium 6 týdnů June 2019 Argentina Buenos Aires

Tento program, který nabízí studentům všech úrovní španělských dovedností, vám nabízí možnost ponořit se do argentinské kultury tím, že využijete kurz španělštiny, stejně jako kurz v různých současných tématech. [+]

Přehled

Díky své vlivné historii, krásné architektuře evropského stylu a bohatému kulturnímu životu nabízí Buenos Aires příjemnou atmosféru pro život a vzdělávání v zahraničí. Bohatá kultura - myslím divadlo, tango tanec, muzea, sporty ... a jídlo! - Buenos Aires bude svátek pro vaše smysly a nezapomenutelné vzdělávací dobrodružství.

Tento program, který nabízí studentům všech úrovní španělských dovedností, vám nabízí možnost ponořit se do argentinské kultury tím, že využijete kurz španělštiny, stejně jako kurz v různých současných tématech. Budete se také těšit na kulturní akce a výlety související s výukou, které vám zaujmou akademické zkušenosti a zpříjemní vaše studium.... [-]


Buenos Aires Summer - Zemědělství

Campus forma Denní studium 6 týdnů June 2019 Argentina Buenos Aires

Studium zemědělských a environmentálních věd v Argentině, země, jejíž zemědělská výroba hraje významnou roli v sociální a ekonomické prosperitě. [+]

Přehled

Studium zemědělských a environmentálních věd v Argentině, země, jejíž zemědělská výroba hraje významnou roli v sociální a ekonomické prosperitě. Tento letní program, který je otevřen studentům všech významných oborů, je zvláště zajímavý pro studenty s akademickým zaměřením v zemědělských, přírodních a environmentálních vědách. Se špičkovým hovězím průmyslem, vína známými jako nejlepší na světě a velkou produkcí sójových bobů, kukuřice, cukrové třtiny, pšenice, mléčných výrobků a dalších, se Argentina ukázala jako významný světový přispěvatel k celosvětovému trhu. koš na potraviny. Kde lépe studovat zemědělský průmysl a jeho dopad na životní prostředí?... [-]


Chicago Summer - stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců May 2019 Spojené státy americké Chicago

Pracovní stáž IES v Chicagu rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje podstatné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Interne v tomto krásném městě na břehu jezera Michigan, domov pro velké globální korporace a společnosti s fantastickou architekturou, zelenými parky, písečnými plážemi, skvělým jídlem a vzrušujícím nočním životem. Chůze, jízdu na kole nebo "L" (vyvýšený a podzemní systém) můžete pracovat v tomto dynamickém městě odvážných mrakodrapů a významných kulturních akcí. Na oběd si můžete vyzkoušet spinky jako pizzu s hlubokým jídlem a horké psy v Chicagu. Chyť pytel karamelu kukuřice na cestě zpátky do kanceláře pro dezert! Pracovní stáž IES v Chicagu rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje podstatné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.... [-]


Dublinské léto - irské studium

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2019 Irsko Dublin Hongkong Hong Kong + 2 více

Tento program je určen pro studenty, kteří usilují o intenzivní akademické působení irské politické a sociální historie, současné ekonomické otázky a literární dědictví. Spojením kurzů se studiem mimo třídu máte možnost objevovat bohaté dědictví Irska a současnou kulturu prostřednictvím umění, divadla a filmu. [+]

Přehled

Tento program je určen pro studenty, kteří usilují o intenzivní akademické působení irské politické a sociální historie, současné ekonomické otázky a literární dědictví. Spojením kurzů se studiem mimo třídu máte možnost objevovat bohaté dědictví Irska a současnou kulturu prostřednictvím umění, divadla a filmu.

Během léta poznáte dublinské ulice a jedinečné kouzlo. Program Dublinských irských studií nabízí zápis do kurzů IES v zahraničí, ubytování v plně vybavených studentských apartmánech a terénní výlety. Počínaje centrem IES v zahraničí poblíž St. Stephen's Green, tento program vám pomůže získat smysluplnou kulturní zkušenost a hlubší znalost toho, co znamená být občanem světa.... [-]


Dublin Summer - Intenzivní herectví

Campus forma Denní studium 7 týdnů June 2019 Irsko Dublin

Během léta poznáte dublinské ulice a jedinečné kouzlo díky různorodým kulturním příležitostem. Program nabízí zápis na uznávanou Národní divadelní školu Irsko-Gaiety School of Action, ubytování v plně vybavených studentských apartmánech a terénní výlety po celé Irské republice a Severním Irsku. [+]

Přehled

Intenzivní program IES Abroad vám nabízí intenzivní, praktický přístup k výkonu. Během léta poznáte dublinské ulice a jedinečné kouzlo díky různorodým kulturním příležitostem. Program nabízí zápis na uznávanou Národní divadelní školu Irsko-Gaiety School of Action, ubytování v plně vybavených studentských apartmánech a terénní výlety po celé Irské republice a Severním Irsku.

Kurzy jsou vyučovány Národní divadelní školou Irska-Gaiety škola působí (NTSI-GSA) a IES Abroad instruktoři. Tyto kurzy se konají v NTSI-GSA a IES Abroad Center a mají celkem 6 kreditů.

Důležitá poznámka: Klíčová hodnota, kterou přijímá Národní divadelní škola irské židovské školy, je soubor. Tento program je fyzicky i emocionálně náročný a všichni studenti se plně účastní všech aspektů tréninku.... [-]


Dublin Summer - stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců May 2019 Irsko Dublin

Pracovní stáž IES rozvíjí vaše odborné dovednosti, dává vám možnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje podstatné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Zažijte živé podnikatelské prostředí tohoto města, které se objevilo jako součást ekonomického oživení Irska. Projděte se po historických ulicích v Dublinu, nebo pojedete dvoupatrovým autobusem, tramvají, šipkami nebo metrem. Držte se po obědě pastvinky nebo irského lososa.

Pracovní stáž IES rozvíjí vaše odborné dovednosti, dává vám možnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje podstatné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Budete zaručen neplacené stáže v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 32 hodin týdně. Budeme s vámi spolupracovat, abychom našli nejbližší umístění mezi vašimi profesionálními a osobními cíli s tím, co je k dispozici v Dublinu. Než odjedete, pracujeme s vámi na jemné naladění vašeho životopisu, na dokončení doprovodného dopisu a na zdokonalování komunikačních a rozhovorových dovedností, když vás připravíme na práci v novém kulturním prostředí.... [-]


Evropské léto

Campus forma Denní studium 8 týdnů May 2019 Německo Freiburg

Letní program EU vám nabízí možnost intenzivně studovat minulé, současné a budoucí výzvy evropské integrace. Program začíná v srdci Evropy - Freiburg, Německo - kde zahájíte specializované učební plány, které vás provedou na 16denní zážitkové cestě přes Bosnu a Hercegovinu, Řecko a Kypr. [+]

Přehled

Letní program EU vám nabízí možnost intenzivně studovat minulé, současné a budoucí výzvy evropské integrace. Program začíná v srdci Evropy - Freiburg, Německo - kde zahájíte specializované učební plány, které vás provedou na 16denní zážitkové cestě přes Bosnu a Hercegovinu, Řecko a Kypr.

V Bosně a Hercegovině cestujete do Sarajeva, nazývaného "Jeruzalémem Evropy", kvůli jeho historickému mixu Židů, křesťanů a muslimů. Po Sarajevu budete mít dvoudenní výlet do Republiky srbské, který zahrnuje návštěvu pamětní síně pro oběti Srebrenice a přenocování ve Višegrad, zvěčněném v klasicistickém Mostě na Drině, který získal Nobelovu cenu Ivo Andrié.... [-]


Kapské Město léto - praxe

Campus forma Denní studium 2 měsíců June 2019 Jihoafrická republika Cape Town

Odborná praxe IES v Kapském Městě rozvíjí vaše profesní dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje podstatné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Domovská část 3,7 milionu obyvatel ve své metropolitní oblasti je Kapské Město splynutím jazyků, kultur a náboženství a ekonomickým centrem Cape Colony. Vydejte se na scénické výhledy na hory a pobřeží na vašem dojíždění. Začněte svůj den s kávou a koeksisterem (jihoafrický koblih). Na oběd se podělte o velký sendvič Gatsby s kolegy. Odborná praxe IES v Kapském Městě rozvíjí vaše profesní dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje podstatné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.

Bude vám zaručena neplacená letní stáž v Kapském Městě, kde budete pracovat až 32 hodin týdně v místní firmě nebo organizaci. Budeme s vámi spolupracovat, abychom našli nejbližší umístění mezi vašimi profesionálními a osobními cíli s tím, co je k dispozici pro stáže v Kapském Městě.... [-]


Londýnské léto - stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců May 2019 Spojené království London

Pracovní stáž IES v Londýně rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Není pochyb o tom, že toto rušné město, bohaté na historii, kulturu a různorodost, vás přeměňuje. Dostaňte tunelu do práce nebo do dvoupatrového autobusu. Chytněte některé ryby a žetony na oběd. Zažijte toto globální centrum podnikání, kultury, architektury a učení, které nabízí.

Pracovní stáž IES v Londýně rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Budete zaručen neplacené umístění v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 32 hodin týdně. Budeme s vámi spolupracovat, abychom pomohli najít nejbližší shodu mezi vašimi vyjádřenými preferencemi a profesními cíli s tím, co je k dispozici prostřednictvím stáží IES v Londýně.... [-]


Londýnské léto - Velká Británie dnes

Campus forma Denní studium 7 týdnů June 2019 Spojené království London

Náš program UK Today vám nabízí příležitost prozkoumat živou kulturu a bohaté dědictví současného Londýna prostřednictvím široké škály kurzů - to vše se týká britské historie a kultury. [+]

Přehled

Léto může být jen nejlepší čas žít a učit se v Londýně. Kdo by nechtěl trávit léto sem, s časem také navštívit všechny volné muzea, sledovat filmy pod hvězdami a prozkoumat 400 zelených ploch ve městě?

Náš program UK Today vám nabízí příležitost prozkoumat živou kulturu a bohaté dědictví současného Londýna prostřednictvím široké škály kurzů - to vše se týká britské historie a kultury.

Naše jedinečná akademická zkušenost integruje exkurze související s kurzem do prakticky všech kurzů, aby maximalizovala mnoho příležitostí k učení, které představuje Londýn. Tento program je skvělou příležitostí, abyste mohli pokračovat ve studiu a používat Londýn jako svou učebnu.... [-]


Madrid Summer

Campus forma Denní studium 6 týdnů May 2019 Španělsko Madrid

Tento program nabízí středně pokročilé a pokročilé španělské jazykové kurzy a terénní studium vyučované ve španělštině. Třídy integrují to nejlepší z historických a kulturních příležitostí v Madridu, což vám umožní zlepšit své španělské dovednosti a zároveň objevit bohaté umělecké, divadelní a filmové dědictví Španělska. [+]

Přehled

Představte si, že jste studoval v zahraničí v hlavním městě Španělska a největším městě Madrid. Teplé letní večery přitahují davy Madrileños do ulic města, kde si popíjejí kávu na terrazách a dívat se na průvod módních Španělů - nyní je vaše šance prožít to také. Madrid je přední kulturní centrum v Evropě a domovem mnoha světově proslulých muzeí, včetně Prado, Reina Sofia a Thyssen-Bornemisza.

Tento program nabízí středně pokročilé a pokročilé španělské jazykové kurzy a terénní studium vyučované ve španělštině. Třídy integrují to nejlepší z historických a kulturních příležitostí v Madridu, což vám umožní zlepšit své španělské dovednosti a zároveň objevit bohaté umělecké, divadelní a filmové dědictví Španělska.... [-]


Milan Summer - stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců May 2019 Itálie Milan

IES Internship rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost italského jazyka. [+]

Přehled

Proč Milan?

Podnikání, móda a design se shromažďují v Miláně - druhém největším městě Itálie - kde se stará italská tradice spojuje s moderními inovacemi. Buďte inspirováni významnými milánskými institucemi, od Teatro alla Scala po italskou hlavní burzu cenných papírů Borsa Italiana. Jakým způsobem vás transformuje full-time program stáže v italském obchodním kapitálu?

Můžete prakticky cítit italský puls v rychle se rozvíjejícím Miláně. Nástup do práce je vítr s tramvají, metrem a autobusovými systémy. Na oběd uchopte rychlé těstoviny als pesto se svými spolupracovníky, naplňte risotto alla Milanese nebo slavné ossobuco v regionu.... [-]


Nagoya léto - jazyk

Campus forma Denní studium 6 týdnů June 2019 Japonsko Nagoya

Tento šestitýdenní letní program vám nabízí intenzivní japonské kurzy v centru japonských studií (CJS) na univerzitě Nanzan, která je proslavena v oblasti výuky japonských jazyků. Svou výuku ukončíte v Nagoji tím, že se seznámíte s japonskou kulturou, politikou a uměním. [+]

Přehled

Jaký lepší způsob, jak procvičit své japonské jazykové dovednosti a ponořit se do japonského života a kultury, než studiem v Nagoji? Tento šestitýdenní letní program vám nabízí intenzivní japonské kurzy v centru japonských studií (CJS) na univerzitě Nanzan, která je proslavena v oblasti výuky japonských jazyků. Svou výuku ukončíte v Nagoji tím, že se seznámíte s japonskou kulturou, politikou a uměním. Budete mít příležitost zúčastnit se dvou výletů s japonskými studenty (pořádaných CJS). Kromě toho pořádáme jednodenní výlet do Kjóta a kulturní aktivity výhradně pro studenty IES Abroad .

Rychlé faktyCentrum: IES Abroad NagoyaMěsto: NagoyaZemě: JaponskoProgramové kredity: 6 - 8,5 kreditůJazyk výuky: japonština, angličtinaJazyk Předpoklady: 2 semestry vysokoškolské japonštiny a znal alespoň 200 kanjiProgramové termíny... [-]

New York Summer - stáž

Campus forma Denní studium 8 - 10 týdnů June 2019 Spojené státy americké New York

Intern v této úžasné metropoli, středisku pro globální bankovnictví [+]

Přehled

Intern v této úžasné metropoli, středisku pro globální bankovnictví

Pracovní stáž IES v New Yorku rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje praktické zkušenosti, které vám pomohou začít s kariérou na dnešním konkurenčním trhu práce. Ať už se zapíšete do 8- nebo 10-ti týdenního programu, budete mít zaručen neplacené stáže v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 32 hodin týdně. Budeme s vámi spolupracovat, abychom pomohli najít nejbližší shodu mezi vašimi vyjádřenými preferencemi a profesními cíli s tím, co je k dispozici prostřednictvím stáží IES v New Yorku.... [-]


Pařížské letní ponoření do jazyka

Campus forma Denní studium 7 týdnů May 2019 Francie Paris

Počínaje létem 2019 se naše středně pokročilé a pokročilé letní jazykové programy v Paříži spojí do jednoho programu pro ponoření do jazyka pro studenty s alespoň dvěma semestry francouzštiny na vysoké škole. [+]

Počínaje létem 2019 se naše středně pokročilé a pokročilé letní jazykové programy v Paříži spojí do jednoho programu pro ponoření do jazyka pro studenty s alespoň dvěma semestry francouzštiny na vysoké škole.

Proč Paris?

S jeho velkými bulváry, světoznámými památkami, bezkonkurenčními literárními a uměleckými dějinami a jeho jednoduchým joie de vivre, Paříž je město, které vás navždy změní.

Dnešní Paříž je mnohostranná a multikulturní metropole, která nabízí vstup do kultur světa. Naučte se o francouzské kultuře a historii a současně zlepšíte francouzské jazykové dovednosti v Paříži, město, které se v létě ožívá.... [-]


Pařížské léto - pokročilý jazyk

Campus forma Denní studium 7 týdnů May 2019 Francie Paris

Přečtěte si o francouzské kultuře a historii a zároveň zlepšujte své francouzské jazykové schopnosti [+]

Přehled

Naučte se o francouzské kultuře a historii a zároveň zlepšujte své francouzské jazykové schopnosti - to vše při studiu v jednom z nejslavnějších měst na světě. Paříž se stane vaší učebnou: prohlédněte si balet v opeře, navštěvujte trhy na volném prostranství, projděte si prohlídky místních čtvrtí a další.

Získáte 6 kreditů kombinací francouzského jazykového kurzu a kurzů v oblasti studia - v závislosti na tom, kolik předchozích francouzských zkušeností máte. Kurzy jsou vyučovány francouzsky francouzskými řečníky a zahrnují výlety související s výukou v Paříži, včetně návštěv muzeí umění a architektonických a historických památek.... [-]


Pařížské léto - počáteční jazyk

Campus forma Denní studium 6 týdnů May 2019 Francie Paris

Učte se francouzština při studiu mezinárodního marketingu a řízení značky v Paříži, jeden na světě [+]

Přehled

Učte se francouzština při studiu mezinárodního marketingu a řízení značky v Paříži, jeden z největších světových měst - domov pro společnosti Global Fortune 500 a luxusní značky, stejně jako chodníkové kavárny, úžasné zahrady, venkovní trhy a další. Jako významné mezinárodní obchodní centrum, které se může pochlubit jedním z nejvyšších HDP nějakého města, je Paříž ideálním místem pro studium marketingu a studium francouzského jazyka.

Rychlé faktyCentrum: IES Abroad Obchodní a mezinárodní záležitosti v PařížiMěsto: PařížZemě: FrancieProgramové kredity: 6 nebo 7 kreditůJazyk výuky: francouzštinaJazyk Předpoklady: ŽádnéProgramové termíny... [-]

Pařížské léto - stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců May 2019 Francie Paris

Pracovní stáž IES rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Intern v jednom z nejvýznamnějších světů pro kulturu a mezinárodní obchod. Projděte autobusem nebo projíždějte autobusem v živých ulicích města, nebo hop na Métro, abyste se dostali do práce. Oběd v době kavárny znamená quiche nebo sandwich au jambon, následovaný příjemným espreso nebo čajem. Pracovní stáž IES rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.

Budete zaručen neplacené umístění v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 25 hodin týdně. Zároveň se zapojíte do požadovaného 3- nebo 6-kreditního akademického semináře pro stáže s dalšími pracovníky IES, kde se dozvíte o různých nastaveních a příležitostech pro místní firmy.... [-]


Pařížské léto - středně pokročilý jazyk

Campus forma Denní studium 7 týdnů May 2019 Francie Paris

Intenzivní francouzský jazykový kurz ve francouzštině, ve francouzštině vyučovaný francouzštinou, zahrnuje francouzské jazykové výlety, včetně návštěv muzeí a architektonických a historických památek [+]

Přehled

Naučte se o francouzské kultuře a historii a zároveň se zlepšujte své francouzské jazykové dovednosti v Paříži, městě, které se v létě ožívá. Váš intenzivní francouzský jazykový kurz ve francouzštině, ve francouzštině vyučovaném francouzskými francouzskými řečníky, zahrnuje kurzy spojené s výlety v Paříži včetně návštěv muzeí a architektonických a historických památek.

Rychlé faktyCentrum: IES Abroad Paříž Francouzská studiaMěsto: PařížZemě: FrancieProgramové kredity: 6 kreditůJazyk výuky: francouzštinaJazyk Předpoklady: 2-3 semestry francouzštiny (středně pokročilí)Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.... [-]


Program Cambridge Summer - Pembroke-King

Campus forma Denní studium 6 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge

Váš šestitýdenní pobyt na jedné z nejstarších univerzit na světě vám umožní zažít jedinečné učení o malých třídách ve stylu Cambridge se zaměřením na intenzivní diskusi v třídách a individuální zpětnou vazbu a podporu. [+]

Proč Cambridge?

Strávte letní studium na univerzitě v Cambridge, alma mater Isaac Newton, Stephen Hawking a Jane Goodall, abychom jmenovali několik. Hostují King's College a Pembroke College, dvě z 31 autonomních vysokých škol, vaše léto v historickém Cambridge, vás zaujme akademicky a kulturně.

Absolvujte kurz ve vaší oblasti studia, rozdělte se a přijměte třídu do nové disciplíny. Nezáleží na tématu, dostanete přímou interakci se svými lektormi v malých diskusních třídách. Během svého volného času prozkoumejte krásné parky, restaurace u řeky a prestižní muzea v půvabném městě Cambridge.

Co budete studovat

Váš šestitýdenní pobyt na jedné z nejstarších univerzit na světě vám umožní zažít jedinečné učení o malých třídách ve stylu Cambridge se zaměřením na intenzivní diskusi v třídách a individuální zpětnou vazbu a podporu. Místo jednoho z vašich kurzů můžete rozvíjet své dovednosti v oblasti výzkumu a řízení projektů prostřednictvím nezávislého nezávislého dohledu založeného na vašem akademickém zájmu. Doporučuje se zejména pro studenty, kteří hodlají absolvovat výzkumné nebo postgraduální studia, se setkáte s týdenním týdeníkem Cambridge, který bude pracovat na řadě výzkumných prací nebo delších disertacích.... [-]


Pěkné léto - multikulturalismus ve Francii

Campus forma Denní studium 6 týdnů May 2019 Francie Nice

Navržený pro studenty, kteří mají zájem dozvědět se o rostoucí rozmanitosti Francie, Středomoří a Evropy jako celku, program našeho multikulturního studia v zahraničí vám umožní seznámit se s migrací přistěhovalců, k níž došlo v průběhu let, kulturní porozumění. [+]

Přehled

Existuje mnoho důvodů, proč lidé z celého světa cestují do Nice v létě - slunce, slavné pobřeží a živá umělecká scéna. Nice je ideální polohou na Středozemním moři, což také přilákalo přistěhovalce z různých zemí a region tak skvěle rozmanitý.

Navržený pro studenty, kteří mají zájem dozvědět se o rostoucí rozmanitosti Francie, Středomoří a Evropy jako celku, program našeho multikulturního studia v zahraničí vám umožní seznámit se s migrací přistěhovalců, která proběhla v průběhu let a posílit své kulturní porozumění. Program zahrnuje dvoutýdenní exkurze do Marseille a Maroka, kde studenti rozšiřují materiály svých terénních studijních oborů ve skutečném terénním studiu těchto dvou důležitých lokalit ve francouzském multikulturním makeu.... [-]


Quito Summer - environmentální studia

Campus forma Denní studium 7 týdnů June 2019 Ekvádor Quito

Umístěný v Quito a představovat tři týdny výletů souvisejících s kurzem na ostrovech Galápagos, tento program vám umožní studovat problémy environmentálního managementu a zachování, a zároveň prozkoumat bohatou ekologii Ekvádoru. Program je organizován ve spolupráci s Akademickým ústavem pro umění a vědy (GAIAS) v Galápagosu a Universidad San Francisco de Quito (USFQ). Všechny kurzy ekologických studií jsou vyučovány v angličtině a předchozí španělské studium se nevyžaduje. [+]

Přehled

Ačkoli Ekvádor je jen o velikosti Colorada, je to jedna z nejvíce ekologicky rozmanitých zemí na planetě. Čtyři ekologické oblasti - Amazonská kotlina, vysoké Andy, pobřežní rovina a ostrovy Galápagos - nabízejí bohatou flóru a faunu, která přitahuje biology, botanisty a environmentalisty z celého světa. Kromě přírodního bohatství země je Quito architektonickým šperkem známým pro teplo a pohostinnost svých obyvatel.

Umístěný v Quito a představovat tři týdny výletů souvisejících s kurzem na ostrovech Galápagos, tento program vám umožní studovat problémy environmentálního managementu a zachování, a zároveň prozkoumat bohatou ekologii Ekvádoru. Program je organizován ve spolupráci s Akademickým ústavem pro umění a vědy (GAIAS) v Galápagosu a Universidad San Francisco de Quito (USFQ). Všechny kurzy ekologických studií jsou vyučovány v angličtině a předchozí španělské studium se nevyžaduje.... [-]


Rabat léto - arabský jazyk

Campus forma Denní studium 8 týdnů May 2019 Maroko Rabat

Rabat se může pochlubit kosmopolitní kombinací evropské modernismu a severoafrické a islámské tradice. Jeho jedinečná směsice kultury, náboženství, jazyků a identit vytváří dokonalý podklad pro studium otázek ve frankofonním světě a pro studium arabského jazyka. [+]

Přehled

Rabat se může pochlubit kosmopolitní kombinací evropské modernismu a severoafrické a islámské tradice. Jeho jedinečná směsice kultury, náboženství, jazyků a identit vytváří dokonalou kulisu pro studium problémů ve frankofonním světě a studium arabského jazyka. Rabatova pobřežní poloha, mírné počasí po celý rok a prolínání starých a nových z něj dělají fascinující město, kde můžete žít a studovat v létě. Jako hlavní město Maroka je Rabat sídlem mnoha nevládních a mezinárodních organizací a vedoucího univerzity Maroka.

Studenti v arabském jazykovém programu jsou povinni absolvovat kurz 1 kreditu v Marokánské arabštině, která vám pomůže komunikovat s místními obyvateli.... [-]


Salamanca léto - jazyk

Campus forma Denní studium 4 týdnů June 2019 Španělsko Salamanca

V tomto full-ponoření program, kurzy jsou nabízeny Cursos Internacionales Universidad de Salamanca, jeden z předních center ve výuce španělštiny na světě. Každý čtyřtýdenní program se rovná celému semestru studia španělštiny, přičemž je k dispozici řada jazykových úrovní. Můžete se účastnit obou programů. [+]

Přehled

Salamanca je sláva spočívá v prestiži své univerzity a půvabné architektury Plaza Mayor a okolních čtvrtí. Universidad de Salamanca, nejstarší univerzita ve Španělsku a jedna z nejprestižnějších v Evropě, byla otevřena v roce 1218. Tradice a historie pronikají do města, kde stavba na "nové" katedrále začala v 1500.

V tomto full-ponoření program, kurzy jsou nabízeny Cursos Internacionales Universidad de Salamanca, jeden z předních center ve výuce španělštiny na světě. Každý čtyřtýdenní program se rovná celému semestru studia španělštiny, přičemž je k dispozici řada jazykových úrovní. Můžete se účastnit obou programů.... [-]


Salamanca léto - jazyk

Campus forma Denní studium 4 týdnů July 2019 Španělsko Salamanca

V tomto full-ponoření program, kurzy jsou nabízeny Cursos Internacionales Universidad de Salamanca, jeden z předních center ve výuce španělštiny na světě. Každý čtyřtýdenní program se rovná celému semestru studia španělštiny, přičemž je k dispozici řada jazykových úrovní. [+]

Přehled

Salamanca je sláva spočívá v prestiži své univerzity a půvabné architektury Plaza Mayor a okolních čtvrtí. Universidad de Salamanca, nejstarší univerzita ve Španělsku a jedna z nejprestižnějších v Evropě, byla otevřena v roce 1218. Tradice a historie pronikají do města, kde stavba na "nové" katedrále začala v 1500.

V tomto full-ponoření program, kurzy jsou nabízeny Cursos Internacionales Universidad de Salamanca, jeden z předních center ve výuce španělštiny na světě. Každý čtyřtýdenní program se rovná celému semestru studia španělštiny, přičemž je k dispozici řada jazykových úrovní. Můžete se účastnit obou programů. Máte také možnost vytvořit jedinečný zážitek z jazykového a kulturního ponoření kombinací dvou čtyřtýdenních letních zasedání. Pokud je tato možnost vybrána, je během letní relace II zahrnuto další třídenní polní výlet do Sevilly a Granady.... [-]


Santiago Summer - stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců May 2019 Chile Santiago

IES Internship rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost španělského jazyka. [+]

Přehled

Svěřte pokračujícímu hospodářskému růstu, který transformovalo toto hlavní město na finanční, politický a kulturní centrum Chile a Jižní Ameriky. Domov pro více než pět milionů lidí, Santiago je průmyslové a finanční centrum Chile a má také dynamický podnikatelský sektor.

Dojíždějte do práce autobusem nebo metrem a vydejte se na oběd z kaldillo de congrio (tradiční rybí guláš) nebo empanády v Mercado Central.

IES Internship rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost španělského jazyka.... [-]


Shanghai Summer - inženýrská praxe

Campus forma Denní studium September 2019 Čína Shanghai

Náš program zaručuje umístění stáže, které vám pomůže rozvíjet profesionální dovednosti, které vám pomohou začít svou inženýrskou kariéru a zvýšit atraktivitu zaměstnavatelů na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Proč Shanghai?

Počínaje létem 2019 můžete zajistit praktickou stáž v pulsu Číny s programem Shanghai Summer - Engineering Internship. Tento program je speciálně určen pro studenty, kteří se specializují na strojírenské nebo jiné STEM pole a hledají technické stáže v zahraničí.

Šanghaj poskytuje perfektní pozadí a síť pro stáže ve strojírenství. Jako největší město nejen v Číně, ale i ve světě, je Šanghaj domovem několika průmyslových "zón" zaměřených na technologický rozvoj. Je také centrem pro dopravu a technologii a sídlem mnoha čínských a nadnárodních společností.

Vaše stáž

Náš program zaručuje umístění stáže, které vám pomůže rozvíjet profesionální dovednosti, které vám pomohou začít svou inženýrskou kariéru a zvýšit atraktivitu zaměstnavatelů na dnešním konkurenčním trhu práce.... [-]


Shanghai Summer - inženýrství

Campus forma Denní studium 2 měsíců May 2019 Čína Shanghai

Kdo říká, že majitelé inženýrů mohou [+]

Přehled

Kdo říká, že inženýrské obory nemohou studovat v zahraničí? V tomto programu strávíte 13 týdnů ve strojírenství nebo v elektrotechnice a počítačovém inženýrství v jedné z nejlepších univerzit v Číně v Šanghaji Jiao Tong University (SJTU). Jako student na společném institutu University of Michigan - SJTU se budete učit spolu s dalšími studenty z předních amerických univerzit v rámci programu Bachelor of Science in Engineering. Nenechte si ujít příležitost svědčit a prožít město, které překonává hospodářský rozvoj a globalizaci!

Rychlé faktyCentrum: IES Abroad ŠanghajiMěsto: ŠanghajZemě: ČínaProgramové kredity: 12 kreditůJazyk výuky: angličtinaJazyk Předpoklady: ŽádnéProgramové termíny... [-]

Shanghai Summer - stáž

Campus forma Denní studium 8 týdnů June 2019 Čína Shanghai

Intern v finančním centru a největším městě Číny-Šanghaje. Toto naprosto moderní město, přezdívané "Paříž východu", má silný vliv ze západu obchodu, kultury a architektury. Jako internista IES v Šanghaji se budete plně ponořit do multikulturního života této metropole. [+]

Přehled

Intern v finančním centru a největším městě Číny-Šanghaje. Toto naprosto moderní město, přezdívané "Paříž východu", má silný vliv ze západu obchodu, kultury a architektury. Jako internista IES v Šanghaji se budete plně ponořit do multikulturního života této metropole. Představte si, že do práce se dostanete trajektem, metrem, autobusem nebo nohou. Pak později si pochutnával na obědě z jedné z 23 čínských provincií nebo kuchyně z více než 20 zemí.

Pracovní stáže IES v Šanghaji rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje podstatné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Budete zaručen neplacené umístění v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 32 hodin týdně. Budeme s vámi spolupracovat, abyste našli nejbližší umístění mezi vašimi profesionálními a osobními cíli s tím, co je k dispozici v Šanghaji.... [-]


Siena Summer - tradice

Campus forma Denní studium 7 týdnů June 2019 Itálie Siena

Zapište se do kurzu o historii a tradici Palio a Contrade ze Sieny nebo si prohlédněte toskánskou kulturu a kuchyni. Spojením kurzů se studiem mimo učebnu zažijete bohaté kulturní dědictví Toskánska. [+]

Přehled

Uhnízděný v toskánském venkově, Siena je krásné středověké město, které se nachází 35 kilometrů jihozápadně od Florencie. Ponořte se do italské společnosti, kuchyně a kultury a zároveň se můžete těšit na snadný přístup k toskánskému hlavnímu městu, moři a proslulé toskánské krajině.

Zapište se do kurzu o historii a tradici Palio a Contrade ze Sieny nebo si prohlédněte toskánskou kulturu a kuchyni. Spojením kurzů se studiem mimo učebnu zažijete bohaté kulturní dědictví Toskánska.

Tento program vám nabízí příležitost získat zasvěcený pohled na Palio - slavnou dostihovou dráhu, která se koná každé léto na jednom z nejznámějších náměstí na světě, Piazza del Campo. Každý závodní kůň představuje jednu ze 17 historických čtvrtí, nebo Siena, na které je fundamentálně svazována sienská identita.... [-]


Sydney Summer - Studie Austrálie

Campus forma Denní studium 6 týdnů June 2019 Austrálie Sydney

Tento program zajistí, že jste vyhrál [+]

Přehled

Během studia v zahraničí v letošním létě bude těžké sedět v klidu! Tento program zajistí, že nebudete muset - s aktivními kurzy, příležitostmi pro studium a organizovanými kulturními akcemi, nebudete mít nudný okamžik. Splňte požadavek na absolvování studia nebo vyzkoušejte něco nového, podle toho, co si vyberete, dozvíte se víc o Austrálii a sobě, než byste mohli doma. Vedle vašich kurzů budete mít čtyřdenní studijní cestu do střední Austrálie (Uluru a Alice Springs), která je součástí vašeho programového poplatku.

Chceme, abyste se cítili jako doma v Sydney, takže děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života ve městě. Kromě učebny nabízíme různé kulturní možnosti, které vám pomohou poznat místní kulturu. Vítejte v zahraničí!... [-]


Sydney Summer - stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců June 2019 Austrálie Sydney

Pracovní stáž IES rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Mnohem víc než ohromující místo je Sydney jednou z nejvíce multikulturních měst světa - mezinárodní fúze kultury, jazyků a myšlenek s téměř pěti miliony obyvatel. Sydney je energická a angažovaná, což je centrum pro inovace v mnoha průmyslových odvětvích.

Strávte nekonečné hodiny poznávat Sydney slavné pláže a pobřežní procházky. Šumivé vody Sydney Harbour čekají, hřiště pro Sydneysiders a návštěvníky podobně. Na hranici přístavu Sydney najdete národní parky, místa světového dědictví, skryté pláže a bohaté domorodé dědictví. V noci si vezměte show u ikonické opery v Sydney, užijte si jídlo v historické Sydney hospodě nebo si promluvte se živou hudební scénou Sydney.... [-]


Tokio Summer

Campus forma Denní studium 6 týdnů May 2019 Japonsko Tokyo

Tento program je vynikající pro vážné studenty na všech úrovních, kteří se snaží studovat japonský jazyk v intenzivním 6-úvěrovém kurzu. Kurzy související s exkurzemi v Tokiu a kolem něj doplňují to, co se učí ve třídě, a pomůže vám získat znalosti o japonské kultuře a společnosti. [+]

Přehled

Tokio vás vyzývá, abyste zažili svět novými způsoby a ponořte se do kultury, která kombinuje rychlou modernitu se starodávnými tradicemi.

Tento program je vynikající pro vážné studenty na všech úrovních, kteří se snaží studovat japonský jazyk v intenzivním 6-úvěrovém kurzu. Kurzy související s exkurzemi v Tokiu a kolem něj doplňují to, co se učí ve třídě, a pomůže vám získat znalosti o japonské kultuře a společnosti.

Žijete v Národní olympijské pamětní mládežnické centrum, které se nachází v samém srdci města Tokio, což je přední místo pro objevování masivního města. Zatímco žijete v rezidenční budově s ostatními studenty IES Abroad , budete mít příležitost procvičit si své japonské jazykové dovednosti a zažít japonský rodinný život a kulturu během volitelného víkendu v rodinném domě ve venkovském městečku. IES Abroad pořádá jednodenní exkurzi pro všechny studenty Nikko a denní výlet do Kamakury.... [-]


Vícedílné léto - muzea

Campus forma Denní studium 7 týdnů May 2019 Španělsko Madrid Francie Paris Itálie Rome + 4 více

Proč studovat v létě do zahraničí v jednom velkém evropském městě, kde můžete prozkoumat kulturní dědictví Paříže, Říma a Madridu? V tomto sedmýdenním programu zjistíte, jak umění a architektura ovlivnily rozvoj měst, život a kulturu ve třech fascinujících evropských hlavních městech a jak muzea uchovávají, vyvíjejí, studují a zobrazují své sbírky ve prospěch veřejnosti. [+]

Přehled

Proč studovat v létě do zahraničí v jednom velkém evropském městě, kde můžete prozkoumat kulturní dědictví Paříže, Říma a Madridu?

V tomto sedmýdenním programu zjistíte, jak umění a architektura ovlivnily rozvoj měst, život a kulturu ve třech fascinujících evropských hlavních městech a jak muzea uchovávají, vyvíjejí, studují a zobrazují své sbírky ve prospěch veřejnosti. Spusťte svůj program v Paříži, kde začnete oceňovat, jak se tato města rozvíjejí kolem centrální myšlenky kulturního dědictví a dědictví. Právě zde zahájíte dvě kurzy přes centrum, které vás poté odvezou do Říma a nakonec do Madridu po dobu dvou týdnů v každém městě. Vaše kurzy budou integrovat třídní čas s exkurzemi souvisejícími s výukou do uměleckých a kulturních manažerských institucí, včetně návštěv známých muzeí, jako je Musée d'Orsay, Vatikánské muzeum a El Prado.... [-]


Vídeňské léto - historie hudby

Campus forma Denní studium 6 týdnů May 2019 Rakousko Vienna

Studium hudby Historie a představení ve Vídni, město uznávané po celém světě za svůj vliv na vývoj klasické hudby. [+]

Přehled

Nachází se v srdci Evropy, vídeňské město je asi 1,8 milionu obyvatel, které od svého založení ve 3. století sloužily jako most mezi nesčetnými kulturami. Jako důležitá křižovatka mezi severem a jihem, východem a západem se město stalo přirozeným tavícím místem pro nové nápady. Z tohoto kulturního bohatství se objevilo množství uměleckých úspěchů a inovativního myšlení - dědictví, které zkoumáme v našich letních programech.

Vídeň byla domovem mnoha významných skladatelů historie, od Haydna, Mozarta a Beethovena až po Brahms, Mahler a Schoenberg. Až do dnešního dne světoznámá Vídeňská filharmonie, Musikverein a Staatsoper nadále pomáhají dělat z Vídně opravdové "město hudby". Studium hudby Historie a představení ve Vídni, město uznávané po celém světě za svůj vliv na vývoj klasické hudby.... [-]


Vídeňské léto - psychologie

Campus forma Denní studium 6 týdnů May 2019 Rakousko Vienna

Ve Vídni, rodišti psychoanalýzy a domova Sigmunda Freuda a mnoha dalších legendárních psychologů, můžete zažít jak historii, tak praxi psychologie z jedinečné perspektivy. Prozkoumejte bohatství minulosti a současnosti tohoto města v akademickém prostředí speciálně navrženého pro studenty psychologie. [+]

Přehled

Jak říkal slavný psycholog Carl Rogers: "To je místo, kde začaly všechny problémy!" Ve Vídni, rodišti psychoanalýzy a domova Sigmunda Freuda a mnoha dalších legendárních psychologů, můžete zažít jak historii, tak praxi psychologie z jedinečné perspektivy. Prozkoumejte bohatství minulosti a současnosti tohoto města v akademickém prostředí speciálně navrženého pro studenty psychologie.

Program je rozdělen do dvou oblastí: Psychologie

Rychlé faktyCentrum: IES Abroad VídeňMěsto: VídeňZemě: RakouskoProgramové kredity: 6-9 kreditůJazyk výuky: angličtinaJazyk Předpoklady: ŽádnéProgramové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.... [-]


Vídeňské léto - stáž

Campus forma Denní studium 8 týdnů May 2019 Rakousko Vienna

Náš program vám zaručuje stáž v Rakousku, které vám pomůže rozvíjet profesionální dovednosti, které vám pomohou začít s vaší kariérou a zvýšit atraktivitu zaměstnavatelů na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Proč Vídeň?

Počínaje létem 2019 začnou IES Internships nabízet pracovní stáže na plný úvazek ve Vídni - domov našeho prvního centra IES Abroad .

Jako internistka IES si užijete historii, bohatou kulturu a profesionální příležitosti, které může nabídnout politická a ekonomická kapitál Rakouska. Nedávno se umístil jako první v průzkumu Mercer Quality of Living , kde je víc a nic lepšího trávit léto, než ve Vídni na plný úvazek.

Vaše stáž

Náš program vám zaručuje stáž v Rakousku, které vám pomůže rozvíjet profesionální dovednosti, které vám pomohou začít s vaší kariérou a zvýšit atraktivitu zaměstnavatelů na dnešním konkurenčním trhu práce.... [-]


Římské léto - jazyk

Campus forma Denní studium 7 týdnů May 2019 Itálie Rome

Léto je ideální čas pro prozkoumání města Říma, zatímco si cvičíte své italské jazykové dovednosti. Náš Římský letní jazyk [+]

Přehled

Léto je ideální čas pro prozkoumání města Říma, zatímco si cvičíte své italské jazykové dovednosti. Náš Římský letní jazyk

Rychlé faktyCentrum: IES Abroad ŘíměMěsto: ŘímZemě: ItálieProgramové kredity: 6 kreditůJazyk výuky: angličtina, italštinaJazyk Předpoklady: ŽádnéProgramové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Léto 2018

23. května - 6. července

Připravované termíny pro podání žádosti:

Uzávěrka přihlášek uplynula

Akademici

Naše poslání je jednoduché: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Budete se zapisovat do požadovaného kurzu italštiny a do jednoho anglického jazyka vyučovaného oboru, a to celkem 6 kreditů. Umístění v jazykovém kursu IES Abroad je určeno online předběžným jazykovým hodnocením a on-site interview, které probíhá během orientace. Spolu s vaším italským kurzem si vyberete kurzy angličtiny naučené oblasti. Tyto kurzy podporují zážitkové učení tím, že dělají historické, umělecké a architektonické bohatství vaší třídy. Nabízené kurzy terénních studií zahrnovaly:... [-]


Římské léto - stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců May 2019 Itálie Rome

IES Internship rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost italského jazyka. [+]

Přehled

Proč Řím?

Město je prakticky venkovním muzeem a historickou lekcí s ulicemi plnými starobylých staveb, soch a památek: Colosseum, Fontána di Trevi a Vatikán. Řím je domovem jak pro nadnárodní organizace, tak pro mnoho menších rodinných firem.

Řím, s 2500 lety historie, je vrcholem archeologie, umění a muzeí v Itálii. Chůze do práce nebo do Metropolitana (metro), autobusem nebo tramvají. Oběd je kulinářskou pochvalou čerstvých těstovin, mořských plodů a samozřejmě pizzy.

IES Internship rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost italského jazyka. Zatímco italština není vyžadována, některé oblasti mohou vyžadovat základní znalost místního jazyka.... [-]


Šanghajské léto - intenzivní jazyk

Campus forma Denní studium 2 měsíců June 2019 Čína Shanghai

Navrhované tak, aby vám pomohly získat nebo zlepšit znalosti čínštiny pomocí intenzivního výuky jazyků, během tohoto programu je zahrnut celý rok vysokoškolských čínských studentů. Malé velikosti tříd a individuální výuka s fakultou čínských jazyků činí tento program dokonalým nástrojem pro výrazné zlepšení jazykových znalostí. [+]

Proč Shanghai?

Počínaje létem 2018 se v Šanghaji uskuteční program Beijing Summer - Language Intensive Program.

Ponořte se do jazyka a kultury největšího města v Číně, když studujete v zahraničí v Šanghaji. Během osmi týdnů rychle vylepšujte své jazykové schopnosti v učebně a ve svých každodenních aktivitách, když budete komunikovat se šanghajskými obyvateli z celé Číny a po celém světě. Letní program IES Abroad Shanghai poskytuje intenzivní kurzy pro začátečníky, pokročilé pokročilé pokročilé a pokročilé jazyky v čínštině.

Co budete studovat

Navrhované tak, aby vám pomohly získat nebo zlepšit znalosti čínštiny pomocí intenzivního výuky jazyků, během tohoto programu je zahrnut celý rok vysokoškolských čínských studentů. Malé velikosti tříd a individuální výuka s fakultou čínských jazyků činí tento program dokonalým nástrojem pro výrazné zlepšení jazykových znalostí. Budete studovat s fakultou IES Abroad Šanghaji a budete se řídit jazykovým závazkem v celém středisku maximalizovat výuku jazyků.... [-]


Videos

Study with IES Abroad

About IES Abroad

The Power of Cultural Immersion

Benefits of Study Abroad

Contact
Adresa destinace
33 W. Monroe St.
Suite 2300

Chicago, Illinois, 60603-5405 US
Adresa destinace
Amsterdam, North Holland, NL
Adresa destinace
Arles, Provence-Alpes-Côte d'Azur, FR
Adresa destinace
Auckland, Auckland, NZ
Adresa destinace
Barcelona, Catalonia, ES
Adresa destinace
Beijing, Beijing, CN
Adresa destinace
Berlin, Berlin, DE
Adresa destinace
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
Adresa destinace
Cape Town, Western Cape, ZA
Adresa destinace
Christchurch, Canterbury, NZ
Adresa destinace
Dublin, County Dublin, IE
Adresa destinace
Freiburg, Baden-Württemberg, DE
Adresa destinace
Granada, Andalusia, ES
Adresa destinace
London, England, GB
Adresa destinace
Madrid, Community of Madrid, ES
Adresa destinace
Milan, Lombardy, IT
Adresa destinace
Nagoya, Aichi Prefecture, JP
Adresa destinace
Nantes, Pays de la Loire, FR
Adresa destinace
New York, New York, US
Adresa destinace
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, FR
Adresa destinace
Paris, Île-de-France, FR
Adresa destinace
Oxford, England, GB
Adresa destinace
Quito, Pichincha, EC
Adresa destinace
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, MA
Adresa destinace
Rome, Lazio, IT
Adresa destinace
Salamanca, Castile and León, ES
Adresa destinace
Santiago, Santiago Metropolitan Region, CL
Adresa destinace
Shanghai, Shanghai, CN
Adresa destinace
Siena, Tuscany, IT
Adresa destinace
Sydney, New South Wales, AU
Adresa destinace
Tokyo, JP
Adresa destinace
Puerto Ayora, Galápagos Islands, EC
Adresa destinace
Vienna, Vienna, AT
Adresa destinace
Hong Kong, HK