IES Abroad

Úvod

Read the Official Description

Vysoce nabitá síla, která se bude pohybovat ve vašem světě.

Všechno, co děláme, je o tom IES v zahraničí student. Náš hluboce vášnivý tým zahraničních odborníků věří v vytváření vzdělávacích dobrodružství, které překonávají očekávání. Naším cílem je každoročně skákat svět kolem 6 000 studentů v zahraničí.

Od našeho velitelství v Chicagu až po naše 125 a víceleté studijní pobyty ve více než 30 světových globálních městech po celém světě vytváříme autentické globální vzdělávání a kulturněvědoucí zážitky. Pracujeme na IES v zahraničí, protože věříme, že každý student by měl mít možnost jít do zahraničí - zejména v zábavném, bezpečném a kvalitním akademickém a kulturním prostředí.

Věříme silně v síle našeho programu, že aktivně přijímáme studenty z různých skupin obyvatelstva a každoročně poskytujeme více než 4 miliony dolarů na stipendia. Jsme hrdí na to, že naši studenti jsou stejně rozmanití a vzrušující jako země, ve kterých studují.

Kdo jsme

Institut mezinárodního vzdělávání studentů (IES v zahraničí) Představuje konsorcium více než 235 amerických vysokých škol a univerzit. Jako nezisková organizace 501 (c) (3) má IES Abroad všichni dobrovolní představenstvo a rozsáhlý systém akademické správy, který zahrnuje 5 výborů s demokratickým zastoupením ze strany konsorcia IES Abroad.

Od svého založení v roce 1950 se více než 100 000 studentů zúčastnilo mezinárodních studijních programů IES Abroad v zahraničí. IES Abroad provozuje 120+ programů ve více než 30 místech v Evropě, Africe, Asii, Jižní Americe, Austrálii a na Novém Zélandu. Se svolením 6000 studentů, kteří se každoročně zapsali do programů IES Abroad, je IES Abroad největším poskytovatelem zahraničního studia ve Spojených státech a inovačním lídrem v oblasti zahraničního studia.

studie

Naše poslání

IES v zahraničí vzdělává studenty, aby se stali globálními lídry prostřednictvím předních zahraničních studijních programů a stáží, které nabízejí studentům po celém světě zkušenostní vzdělávací příležitosti, které splňují nejvyšší standardy akademické kvality.

Naše vize

Naše vizi do budoucna zůstávají spojena s původním programem IES Abroad v roce 1950 ... svět plný interkulturálně kompetentních vůdců, kteří mají jak chápání, tak schopnost efektivně, lidsky a pozitivně procházet různými kulturami, politikou, vzděláváním, obchodem , Nebo neziskového sektoru.

NAŠE FILOZOFIE

Jsme odhodláni dát nejprve zájmy našich studentů, dodávat vynikající akademické programy a poskytovat vynikající služby našim studentům a vzdělávacím partnerům po celém světě. To jsou naše nejvyšší priority.

Věříme, že transparentnost, osvědčené postupy a zachování integrity našich obchodních principů jsou v nejlepším zájmu našich studentů, našich globálních akademických partnerů a naší organizace. Řídící struktura IES v zahraničí představuje systém dohledu, který je charakterizován členem konsorcia a kontrolami a bilancími řízenými třetími stranami.

student

Co nabízíme

Pas na globální občanství.

IES v zahraničí vytváří cestu - vzrušující výzvu akademiků a kulturního ponoření - bezkonkurenční globální vzdělávací zkušenost. Naše světová třídní schopnost a náročné, relevantní kurzy se zabývají a inspirají studenty, když objevují nečekané způsoby učení uvnitř i vně učebny.

Brzy se naši studenti ocitnou na křižovatce jazykové kompetence a interkulturní komunikace, když se učí navigovat ve světě jako globální občané 21. století. Zde je postup, jak to uděláme:

 • Více než 125 akademických programů
 • Programy v 30 městech a 21 zemích
 • Síť 600 nebo více velvyslanců, kteří se dobrovolně zodpověděli
 • Více než 1200 kurzů IES v zahraničí vyučovaných kvalifikovanou mezinárodní fakultou
 • Přenos kreditů na základě programů již schválených domovskými školami studentů nebo prostřednictvím programů akreditovaných na IES Abroad School of Record, University of Rochester
 • Možnosti bydlení zajištěné a prověřené IES v zahraničí, včetně homestay, rezidenční sály s místními vysokoškolskými studenty a / nebo byty (často s místním asistentem)
 • Více než 4 miliony dolarů v šetřeních IES v zahraničí a dostupné pomoci
 • Možnost absolvovat kurzy na jedné z našich mezinárodních partnerských univerzit spolu s místními studenty
 • Osobní poradenství, které vám pomůže s otázkami, obavami a procesy před odjezdem
 • Pomoc při žádosti o vízum
 • Komplexní zdravotní a bezpečnostní služby, které zahrnují:
  • 24/7 havarijní pomoc na místě v každém místě, aby reagovala na bezprostřední zdravotní a bezpečnostní potřeby studentů
  • Mezinárodní zdravotní pojištění pro nouzové účely
  • Americký Dean studentů a podpůrný personál, kteří vytvářejí a kontrolují protokol o bezpečnosti a ochraně zdraví, konzultují s centry IES v zahraničí za účelem udržení vysokých bezpečnostních standardů a slouží jako nouzový kontakt
  • Mezinárodní plán politiky pro krizové řízení a nouzové postupy ve všech lokalitách pro evakuaci v případě přírodní katastrofy, politických nepokojů nebo teroristických akcí.
 • Komplexní předškolní zdroje, včetně kulturních a akademických informací
 • Přístup k Moodle, online prostředí pro učení, které zaměstnává studenty mimo učebnu
 • Podpora rodiny, včetně příručky pro rodinu IES v zahraničí
 • Zkušení a specializovaní místní zaměstnanci na místě
 • Stravování podle výběru bydlení
 • Stáže a umístění na pracovišti v oblastech jako: Umění / Divadlo, Obchod, Vzdělávání, Vláda / Politika, Právo, Vědy / Programy související se zdravím, Sociální / NGO organizace
 • Poskytování služeb a dobrovolnické příležitosti v různých místních, národních a mezinárodních charitativních organizacích v oblastech jako: dobré životní podmínky zvířat, rozvoj komunity, hospodářský rozvoj, vzdělávání, zdraví, lidská práva atd.
 • Komplexní orientace a program pro návrat, který se zaměřuje na kulturní přizpůsobení, stanovení cílů a dosažení a přípravu na návrat domů
 • Přístup k organizovaným výletům a kulturním akcím
 • opis
 • Přístup do naší 100 000+ sítě absolventů a dvouletého bulletinu Exchange
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy » Vidět Kurzy - HealthcareStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Amsterdam - Právo A Kriminologie

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Nizozemsko Amsterodam Hongkong + 1 více

Zvažujete možnost navštěvovat právnickou školu po maturitě - nebylo by užitečné se podívat na to, jaká právnická fakulta je před tím, než půjdete, a také zjistit, jaký typ právní kariéry hledáte? Tento program vám nabízí tuto příležitost. Seznamte se s komparativními právy v mezinárodním kontextu při studiu v zahraničí s námi v Nizozemsku, kde místní studenti začínají studovat na bakalářském stupni. [+]

Přehled

Zvažujete možnost navštěvovat právnickou školu po maturitě - nebylo by užitečné se podívat na to, jaká právnická fakulta je před tím, než půjdete, a také zjistit, jaký typ právní kariéry hledáte? Tento program vám nabízí tuto příležitost. Seznamte se s komparativními právy v mezinárodním kontextu při studiu v zahraničí s námi v Nizozemsku, kde místní studenti začínají studovat na bakalářském stupni.

Tím, že se přihlásíte do tohoto programu, přidáte do svého přepisu zkušenosti z mezinárodního práva a kriminologie - skvělý rozhovor při rozhovoru pro právnickou školu nebo vaši první práci. Zapojte se do IES kurzu o právu v zahraničí a tří až čtyř kurzů týkajících se práva nebo kriminologie v proslulém Vrije Universiteit Amsterdam (VU). S holandskými a zahraničními studenty jako tvými vrstevníky na úkolech, jako jsou kauzy a soudní okruh, získáváte cennou mezinárodní perspektivu, která přichází pouze se studiem v zahraničí.... [-]


Amsterdam - Psychologie A Vědy

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Nizozemsko Amsterodam Hongkong + 1 více

Představte si přednášku biologické laboratoře nebo psychologie. Teď se rozhlédněte kolem sebe - jste obklopeni holandskými a zahraničními studenty. Vaše učebna není v jedné z těch starých známých budov ve vašem domácím areálu; Je to v jednom z nejzajímavějších a nejvýznamnějších evropských měst - Amsterodam - v mezinárodně uznávané výzkumné univerzitě Vrije Universiteit Amsterdam (VU). [+]

Přehled

Představte si přednášku biologické laboratoře nebo psychologie. Teď se rozhlédněte kolem sebe - jste obklopeni holandskými a zahraničními studenty. Vaše učebna není v jedné z těch starých známých budov ve vašem domácím areálu; Je to v jednom z nejzajímavějších a nejvýznamnějších evropských měst - Amsterodam - v mezinárodně uznávané výzkumné univerzitě Vrije Universiteit Amsterdam (VU).

Se svými silnými kurzy v oblasti psychologie a věd naleznete kurzy angličtiny na VU, které se týkají vašeho majorita, od experimentální buněčné biologie až po historii a filozofii psychologie. Můžete se hluboce ponořit do svého oboru, ale také máte možnost rozšířit své studium s možnostmi kurzu IES Abroad, jako jsou nabídky v holandském jazyce a kultuře, sexualita a gender, studiové umění a historie umění.... [-]


Amsterdam - Studium V ​​amsterdamu

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Nizozemsko Amsterodam Hongkong + 1 více

Naše studium v ​​Amsterdamském programu využívá jedinečné rovnováhy mezi historií a současnou kulturou a umožňuje strukturovat studium na prestižním Universiteit van Amsterdam (UvA) a na IES Abroad Centre. [+]

Přehled

Chtěli byste vzít nezávislý, svěží pohled na svět - a na sebe? Nechte Amsterdam novou definici vaší perspektivy. Toto progresivní město je známé svými špičkovými přínosy pro umění, podnikání, politiku a sociální politiku a pro svůj význam v dějinách Evropy a světa.

Naše studium v ​​Amsterdamském programu využívá jedinečné rovnováhy mezi historií a současnou kulturou a umožňuje strukturovat studium na prestižním Universiteit van Amsterdam (UvA) a na IES Abroad Centre.

Se silným zaměřením na internacionalismus nabízí UvA širokou škálu kurzů, na které se můžete přihlásit, včetně konfliktů a kulturní rozmanitosti, globalizace a mezinárodních vztahů a sociologie. Můžete si také vybrat z nabídek kurzu IES Abroad, ve studiu umění, holandském jazyce, výzkumu a dalších předmětech.... [-]


Amsterdam Přímý Zápis - Conservatorium Van Amsterdam

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Nizozemsko Amsterodam Hongkong + 1 více

Jako hudební studentka budete prosperovat v prosperujícím uměleckém prostředí v Amsterdamu, městě známé pro svou schopnost přijímat výrazy lidského ducha. [+]

Přehled

Jako hudební studentka budete prosperovat v prosperujícím uměleckém prostředí v Amsterdamu, městě známé pro svou schopnost přijímat výrazy lidského ducha.

Přihlašujete se do konzervatoře Conservatorium van Amsterdam, největšího a nejrůznějšího hudebního konzervatoře v Holandsku, plně integruje do specializované instituce, kde studujete s dalšími studenty, kteří se věnují studiu hudby.

Conservatorium van Amsterdam plně využívá zavedené amsterdamské reputace v hudbě, aby nabídla vynikající výuku v klasickém a jazzovém hudebním představení, teorii a kompozici. Konzervatoř se věnuje dodržování nadstandardních standardů výuky, výkonu a tvorby hudby prostřednictvím vysoce individualizovaného studia. Pokud chcete studovat na CvA, měli byste být silným a nezávislým výkonem, složením nebo teorií hlavní s motivací a záměrem stát se profesionálním hudebníkem, hudebním učencem nebo skladatelem.... [-]


Amsterdam Přímý Zápis - Gerrit Rietveld Akademie

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Nizozemsko Amsterodam Hongkong + 1 více

Jako umělec, prosperujete v prosperujícím uměleckém prostředí Amsterdamu, města známého pro svou schopnost přijímat výrazy lidského ducha. [+]

Přehled

Jako umělec, prosperujete v prosperujícím uměleckém prostředí Amsterdamu, města známého pro svou schopnost přijímat výrazy lidského ducha.

Gerrit Rietveld Academie je progresivní, inovativní umělecká a designová škola, která oceňuje produktivní souhru mezi teorií a praxí, mezi výzkumem a experimenty. S filozofií, která zdůrazňuje nezávislost a kreativitu prostřednictvím vysoce individualizovaného učebního plánu, GRA chce, abyste byli sebe odkázáni a vysoce motivovaní - vlastnosti, které budete potřebovat být úspěšným profesionálním umělcem. Ve studovně prostředí nestrukturovaného skupinového studijního programu GRA nejsou zadány úkoly nebo učební osnovy, ale získávají individuální koučování od pedagogů akademie.... [-]


Amsterdam – Business & Economics

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Nizozemsko Amsterodam Hongkong + 1 více

[+]

Chceme, abyste se cítili jako doma v Amsterdamu, a proto děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života ve městě.

Naše poslání je jednoduchá: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky.

Vytvořte si vlastní akademickou zkušenost výběrem z následujících povinných a volitelných komponent:

Kurzy

Toto je seznam plánovaných nabídek kurzů. Poté, co budete přijati, uvidíte seznam závěrečných nabídek kurzu v účtu MyIESabroad.

[-]

Auckland Přímé Zápis - Univerzita Auckland

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry Přihlašování započato Nový Zéland Auckland Hongkong + 1 více

Studium v ​​zahraničí v Aucklandu vám nabízí příležitost k přímému zapsání na University of Auckland, prestižní výzkumné univerzitě, která má kurzy ve více než 150 oborech. [+]

Přehled

2015 Mercer Quality of Living Survey ocenil Auckland za třetí místo na světě za kvalitu života. S nádhernými sopkami a proudy lávy, dynamickou směsí evropských, asijských a pacifických vlivů, přátelských obyvatel a úchvatných výhledů na pobřeží, padnete do jedinečného kouzla Auckland.

Studium v ​​zahraničí v Aucklandu vám nabízí příležitost k přímému zapsání na University of Auckland, prestižní výzkumné univerzitě, která má kurzy ve více než 150 oborech. Univerzita má spoustu možností v Māori studiích a má mara (posvátná půda Māori) v areálu, což svědčí o rozmanitosti Aucklandu a dědictví Māori na Novém Zélandu.... [-]


Auckland Summer Direct Enrollment – University of Auckland Film Production

Campus forma Denní studium Kombinované June 2018 Nový Zéland Auckland Hongkong + 1 více

[+]

Najděte z první ruky, co čerpá světový filmový průmysl na Nový Zéland a vytvořte si vlastní krátkou dramatickou epizodu. Strukturovaný kolem praktického výrobního procesu založeného na profesionální praxi v televizním průmyslu, je tento program praktickým zážitkem, který vás připraví na nástroje, které potřebujete k zahájení své kariéry ve filmovém, televizním a digitálním průmyslu. Vzhledem k malému rozměru a intenzivní povaze programu je přijímání vysoce selektivní.

Akademici

Poslání IES v zahraničí je jednoduché: poskytnout vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Proto jsme se spojili s University of Auckland.... [-]


Barcelona - Arts & Culture

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Španělsko Barcelona Hongkong + 1 více

[+]

Proč Barcelona?

Barcelona bude vaší třídou.

Vylepšete to, co se učíte ve třídě, a do vašeho životopisu přidejte mezinárodní pracovní zkušenosti tím, že se účastníte volitelného stáže nebo společenského akčního / vzdělávacího učení a doprovodného semináře.

Barcelona bude vaší třídou.

Vylepšete to, co se učíte ve třídě, a do vašeho životopisu přidejte mezinárodní pracovní zkušenosti tím, že se účastníte volitelného stáže nebo společenského akčního / vzdělávacího učení a doprovodného semináře.

Akademici

Naše poslání je jednoduchá: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Naši světoví profesoři a kurzy na prestižních místních univerzitách posilují vaše akademické zkušenosti a každý den vám nabízejí nové perspektivy ve třídě.... [-]


Barcelona - Liberální Umění A Podnikání

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Španělsko Barcelona Hongkong + 1 více

Existuje široká škála kurzů IES v zahraničí, které jsou primárně vyučovány v angličtině naší fakultou světové úrovně. Jste seskupeni do úrovně založené na jazykové způsobilosti, abyste se soustředili na možnosti zápisu do kurzu. To také poskytuje pocit komunity se svými spolužáky a vyzývá vás k maximalizaci svého učení. [+]

Přehled

Vychutnejte si oči na mnoha památkách Barcelony! Obdivujte ohromující modernistickou architekturu kostela Sagrada Familia Antoniho Gaudího, projděte se nápadným parkem Güell, nakupujte trhy a prodejce ulice Las Ramblas, navštivte krásné pláže - měli bychom pokračovat? Můžete to prožít zde.

Existuje široká škála kurzů IES v zahraničí, které jsou primárně vyučovány v angličtině naší fakultou světové úrovně. Jste seskupeni do úrovně založené na jazykové způsobilosti, abyste se soustředili na možnosti zápisu do kurzu. To také poskytuje pocit komunity se svými spolužáky a vyzývá vás k maximalizaci svého učení.

Vedle španělského jazykového kurzu vybíráte z různých kurzů IES v zahraničí, které vyučují angličtina a španělština, stejně jako španělské a anglické vyučované místní univerzitní kurzy, které vám pomohou uzavřít semestr. Všechny kurzy IES v zahraničí zahrnují aktivity související s kurzem, které vám pomohou spojit kurzy s okolím. Můžete také přidat mezinárodní pracovní zkušenosti do vašeho životopisu při získávání kreditů tím, že se účastní stáží umístění a doprovodného akademického semináře.... [-]


Barcelona - Pokročilé španělské Studium

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Španělsko Barcelona Hongkong + 1 více

Tento program je navržen tak, aby zvyšoval vaše jazykové znalosti ve Španělsku. Kromě pokročilého jazykového kurzu a dalších kurzů IES v zahraničí vyučovaných španělštinou se můžete také přímo zapsat do místní univerzity: Universitat Pompeu Fabra (UPF) nebo Universitat Ramon Llul (URL). [+]

Přehled

Tento program je navržen tak, aby zvyšoval vaše jazykové znalosti ve Španělsku. Kromě pokročilého jazykového kurzu a dalších kurzů IES v zahraničí vyučovaných španělštinou se můžete také přímo zapsat do místní univerzity: Universitat Pompeu Fabra (UPF) nebo Universitat Ramon Llul (URL). Zde můžete učit některé španělské přátele při studiu vedle místních studentů. Možnosti stáží jsou také k dispozici pro plné zkušenosti všech Barcelona nabízí.

Barcelona bude také vaše třída. Silné stránky akademických a kulturních zkušeností nabízených prostřednictvím Centra IES v zahraničí patří k jeho nejvýraznějším charakteristikám. Navštivte jeden z městských venkovních trhů, kde můžete cvičit své španělštiny s majiteli obchodů, objednat tapas při večeři s novými přáteli nebo si vezmout španělskou operu ve světoznámém operním domě Gran Teatre del Liceu. Všechny tyto věci (a další!) Vám pomohou převést vaše španělštiny na zcela novou úroveň.... [-]


Barcelona - Political Science & International Relations

Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Hongkong

[+]

Proč Barcelona?

Akademici

Naše poslání je jednoduchá: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Naši světoví profesoři a kurzy na prestižních místních univerzitách posilují vaše akademické zkušenosti a každý den vám nabízejí nové perspektivy ve třídě.

Zatímco v Barceloně získáte 15-19 kreditů za semestr. Naším cílem je zajistit, aby vaše akademické potřeby byly splněny. Můžete si vytvořit své vlastní akademické zkušenosti výběrem z následujících typů kurzů:... [-]


Barcelona - Stáž Na Plný úvazek

Campus forma Denní studium 3 měsíců August 2018 Španělsko Barcelona Hongkong + 1 více

Náš 12-týdenní program stáží v Barceloně zaručuje nezaplacené stážové stáže ve výši 30 až 40 hodin týdně v oblasti, které si vyberete. Rozvíjte své profesionální dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a získáte skutečné pracovní zkušenosti, které vám na začátku své kariéry začnou na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Získejte náskok ve své kariéře získáním mezinárodních pracovních zkušeností s semestrálním stážem v Barceloně, hospodářským a kulturním centrem Pyrenejského poloostrova. Barcelona je významným hráčem v mnoha průmyslových odvětvích, včetně obchodu, vzdělávání, technologických startupů, zábavy, médií a módy. V mezinárodních zdravotnických neziskových organizacích a v umění jsou také vynikající příležitosti. Vybudujte globální síť profesionálních kontaktů a vezměte si všechno, co toto krásné španělské město - ležící mezi jasně modrým mořem a majestátními horami - nabízí.

Náš 12-týdenní program stáží v Barceloně zaručuje nezaplacené stážové stáže ve výši 30 až 40 hodin týdně v oblasti, které si vyberete. Rozvíjte své profesionální dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a získáte skutečné pracovní zkušenosti, které vám na začátku své kariéry začnou na dnešním konkurenčním trhu práce.... [-]


Barcelona – Journalism & Communications

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Španělsko Barcelona Hongkong + 1 více

[+]

Zatímco v Barceloně získáte 15-19 kreditů za semestr. Naším cílem je zajistit, aby vaše akademické potřeby byly splněny. Můžete si vytvořit své vlastní akademické zkušenosti výběrem z následujících typů kurzů:

Španělské jazykové kurzy (požadované, 3-7 kreditů) jsou nabízeny v centru IES Abroad. Tyto kurzy se pohybují od 100 do 400 úrovní. Kurzy terénních studií * (požadované, 3 kredity) jsou nabízeny v zahraničním středisku IES v anglickém a španělském jazyce v široké škále oborů. (V angličtině jsou k dispozici umístění. Pro některé je zapotřebí základní znalost španělštiny.) Tyto španělské a anglické vyučované kurzy jsou k dispozici na Universitat de Barcelona a Universitat Pompeu Fabra a v široké škále disciplín. ... [-]

Berlin - Studie O Mezinárodních Záležitostech A Bezpečnosti

Campus forma Denní studium 12 týdnů September 2018 Německo Berlin Hongkong + 1 více

Kurzy v tomto programu využívají postavení Berlína jako hlavního města Německa a pozice Německa jako vedoucího státu v Evropské unii. Kurzy angličtiny přednášejí a kontrastují klady a zápory otevřených hranic Evropské unie, strategií boje proti terorismu a výzvy a přínosy, které migrace přináší. [+]

Přehled

12 kreditů. 12 týdnů. 12 000 dolarů.

Program Berlín - Mezinárodní záležitosti a bezpečnostní studie je součástí našich 12 programů pro 12 programů pro 12 programů.

Město Berlín má fascinující geopolitické dějiny: jeho zničení ve druhé světové válce, nepřátelské rozdělení v studené válce, pád Zdi, sjednocení Německa a růst Německa jako významné kulturní, ekonomické, A politické síly v 21. století. Tato historie a její současná důležitost činí Berlín ideálním místem pro studium mezinárodních vztahů, bezpečnostních studií, sociologie, podnikání a ekonomiky, jakož i kulturu, film, umění a německý jazyk.... [-]


Berlín - Metropolitní Studia

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2018 Německo Berlin Hongkong + 1 více

S využitím Berlína jako případové studie zkoumá tento anglicky vyučovaný program otázky, které se dnes týkají velkých měst. Prostřednictvím srovnávacích a interdisciplinárních kurzů studujete témata jako architektura, kulturní identita, gender a sexuální politika, multikulturalizmus, populární kultura a městské studie, abyste lépe porozuměli rozvoji města a jeho kultury. [+]

Přehled

Projděte se po ulicích Berlína a kolem jednoho rohu uvidíte stoupající moderní budovy, které zahrnují nejmodernější udržitelnou technologii. V dalším rohu najdete umělecké galerie, kavárny a obchody, které lemují staré dlážděné ulice. Jako město, které bylo vybudováno a přestavěno v minulém století, zůstává Berlín městem kontrastu - a inovací. Přijďte a studujte v zahraničí v Berlíně a zažijte energii a vzrušení tohoto úžasného města.

S využitím Berlína jako případové studie zkoumá tento anglicky vyučovaný program otázky, které se dnes týkají velkých měst. Prostřednictvím srovnávacích a interdisciplinárních kurzů studujete témata jako architektura, kulturní identita, gender a sexuální politika, multikulturalizmus, populární kultura a městské studie, abyste lépe porozuměli rozvoji města a jeho kultury.... [-]


Berlín - Studium Jazyků A Oblastí

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Německo Berlin Hongkong + 1 více

Tento program, který byl speciálně navržen tak, aby vylepšil vaše německé jazykové dovednosti, čerpá z bohaté kultury a tradicí Berlína, které spojují vaši práci s živou historií města. IES kurzy v zahraničí jsou vyučovány v němčině místní fakultou a různé akademické možnosti jsou k dispozici na místních univerzitách. [+]

Přehled

V okamžiku, kdy vystoupíte z letadla v Berlíně, ucítíte jeho energii. Je to místo nových nápadů, kde udržitelná technologie a moderní design jsou způsob života a umělecké galerie se nacházejí téměř na každém rohu. Ale nezapomeňte, že toto dynamické město je také centrem moderních evropských dějin - nemá žádnou roli při tom, že opouští svůj dojem o politických, společenských a kulturních dějinách 20. století. Zveme vás k studiu v Berlíně a prozkoumat jedno z nejživějších měst na světě.

Tento program, který byl speciálně navržen tak, aby vylepšil vaše německé jazykové dovednosti, čerpá z bohaté kultury a tradicí Berlína, které spojují vaši práci s živou historií města. IES kurzy v zahraničí jsou vyučovány v němčině místní fakultou a různé akademické možnosti jsou k dispozici na místních univerzitách. Můžete také přidat mezinárodní pracovní zkušenosti do vašeho životopisu při získávání kreditů tím, že se účastní stáží umístění a doprovodného akademického semináře.... [-]


Buenos Aires - Latinskoamerické Společnosti A Kultury

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Argentina Buenos Aires Hongkong + 1 více

Otevřená pro studenty všech jazykových úrovní, Program latinskoamerických společností a kultur vám umožňuje zlepšit své dovednosti v oblasti španělštiny a zároveň absolvovat kurzy v oblasti obchodu, humanitních věd a společenských věd, které mají akademický důraz na Latinskou Ameriku. [+]

Přehled

Pokud jste připraveni na městské dobrodružství, Buenos Aires je vaše město. S nekonečnými městskými čtvrtí a čtvrtí, které můžete prozkoumat, ztratíte se v paměti a zvucích Buenos Aires. Tango v noci pryč, když se učíš lidový tanec v zemi, navštěvuješ jednu z mnoha fotbalových her a prohlédni si místní uměleckou scénu - to všechno tě čeká a teprve čeká na studium v ​​zahraničí v Buenos Aires.

Otevřená pro studenty všech jazykových úrovní, Program latinskoamerických společností a kultur vám umožňuje zlepšit své dovednosti v oblasti španělštiny a zároveň absolvovat kurzy v oblasti obchodu, humanitních věd a společenských věd, které mají akademický důraz na Latinskou Ameriku.... [-]


Buenos Aires - Pokročilé španělské Ponoření

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Argentina Buenos Aires Hongkong + 1 více

Speciálně navržený pro studenty s pokročilou znalostí španělštiny, náš program vám umožní stavět na svých jazykových znalostech, jak se ponoříte do kultury Argentiny. Vedle pokročilého studia jazyka v našem Buenos Aires Centre si můžete vybrat z různých španělských kurzů IES v zahraničí, které se zaměřují na následující oblasti: [+]

Přehled

Čtete, píšete a mluvíte španělsky dobře - tak proč nepřijímat své vzdělání na další úroveň? Žijte a studujte v Buenos Aires, kde místní lidé jsou otevřeni a mají zájem mluvit španělsky s vámi a pomáhat vám učit se jejich jazyku, historii a kulturám.

Speciálně navržený pro studenty s pokročilou znalostí španělštiny, náš program vám umožní stavět na svých jazykových znalostech, jak se ponoříte do kultury Argentiny. Vedle pokročilého studia jazyka v našem Buenos Aires Centre si můžete vybrat z různých španělských kurzů IES v zahraničí, které se zaměřují na následující oblasti:

Literatura a umění Lidé, politika a ekonomiky Latinské Ameriky ... [-]

Cape Town - Health, Culture & Development

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Jihoafrická republika Kapské Město Hongkong + 1 více

[+]

Proč Jižní Afrika?

Tyto kurzy budou zahrnovat srovnávací pohledy založené na příkladech jižní Afriky.

Zatímco v Kapském Městě získáte 15-17 kreditů za semestr; všechny kurzy činí 3 kredity, pokud není uvedeno jinak.

Každodenní život

Součástí toho, abyste se cítili jako doma v Kapském Městě, dělá vše pro to, abyste se cítili v bezpečí a starali se o ně. Ať už se jedná o orientační program, který se cítí připraven, bydlení, které je dobře umístěné a pohodlné, nebo výlety po terénu a pěší výlety, které vás zavedou na místa mimo zbitou cestu - my jsme všichni o našich studentských službách.

[-]

Cape Town - Univerzita Mystického Města

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Jihoafrická republika Kapské Město Hongkong + 1 více

Když budete studovat s námi v Jižní Africe, zaregistrujete se na tři až pět kurzů na nejvýznamnější výzkumné univerzitě v Jižní Africe, University of Cape Town (UCT), která se nachází v příjemné příměstské oblasti pět kilometrů od centra města. [+]

Přehled

V Kapském Městě bude každý den jako kniha, kterou si vyberete - vlastní dobrodružství: představte si úchvatné výhledy z vrcholu Stolové hory, vydejte se na Lví hlavu při západu slunce, navštívte pláže - je tu i pláž s tučňáky!

Když budete studovat s námi v Jižní Africe, zaregistrujete se na tři až pět kurzů na nejvýznamnější výzkumné univerzitě v Jižní Africe, University of Cape Town (UCT), která se nachází v příjemné příměstské oblasti pět kilometrů od centra města. UCT je nejstarší univerzita v Jihoafrické republice, od jejího otevření, po ukončení apartheidu, prošla neuvěřitelnou změnou a snaží se o to, aby studenti získali kvalitní vysokoškolské vzdělání bez ohledu na rasu. UCT je oficiálně uznávána za své silné stránky v oblasti afrických studií, biologie, botaniky, obchodu, věd o životním prostředí, historie, matematiky, inženýrství, sociologie a antropologie. ... [-]


Christchurch Přímý Zápis - Univerzita V Canterbury

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Nový Zéland Christchurch Hongkong + 1 více

Během vašeho pobytu v Christchurch se přímo zapíšete na University of Canterbury, jednu ze tří nejlepších univerzit na Novém Zélandu a na vrcholu 3% světových univerzit. Máte také přístup k více než 50 akademickým oddělením a více než 100 klubům a organizacím v areálu kampaně - ideálním příležitostem pro spojení s kiwi (místními) studenty. [+]

Přehled

Když se podíváte za oknem v Christchurchu, víte, že vás čeká průzkum - pěší turistika, rybaření, jízda na kajaku nebo plavání - to je jen typický den. Užijte si dobrodružný, ale uvolněný životní styl, který nabízí Christchurch.

Během vašeho pobytu v Christchurch se přímo zapíšete na University of Canterbury, jednu ze tří nejlepších univerzit na Novém Zélandu a na vrcholu 3% světových univerzit. Máte také přístup k více než 50 akademickým oddělením a více než 100 klubům a organizacím v areálu kampaně - ideálním příležitostem pro spojení s kiwi (místními) studenty.

Rozloženo na 215 akrech krásně upravených pozemků a zahrad, univerzitní kampus se nachází pouhých 15 minut od města. Lyžařské svahy, hory, nativní bush, řeky, jezera, horké prameny a pláže jsou vzdáleny 1,5 hodiny od Christchurch, což je ideální místo pro studium a prožití nového životního stylu Nového Zélandu.... [-]


Course: Milan - Italy Today

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Itálie Milán Hongkong + 1 více

[+]

.

AR / CM 260 - multimediální a interaktivní komunikace pro umění: italské případové studie (podzim, jaro)

FI 356 - Mezinárodní finanční trhy a investice (jaro, jaro)

Filmové studie

Módní návrhářství - design šperků, pánské oblečení, dámské oblečení, dětské oblečení, plážové oblečení, spodní prádlo, divadelní kostýmy, doplňky a design obuvi

Spolupráce s místními lidmi směrem k společnému cíli se můžete setkat s některými sociálními otázkami, které se dotýkají Milána, a přitom přispíváte k tomu, abyste se rozhodli pro komunitní řešení.

Získejte lepší pochopení skutečné, každodenní kultury vaší hostitelské země Přidejte globální pracovní zkušenosti do vašeho životopisu nebo do aplikace pro absolventskou školu Zlepšete svou důvěru V dobrém postavení ve své domácí škole ... [-]

Course: Paris - Business & International Affairs

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Francie Paris Hongkong + 1 více

[+]

Zatímco v Paříži můžete také získat mezinárodní osvědčení IES Abroad Global Leadership, abyste obohatili své zkušenosti v zahraničí. Vedle kurzů IES v zahraničí můžete absolvovat kurzy angličtiny s francouzskými a zahraničními studenty na Novancia, přední obchodní škole založené Parížskou obchodní a průmyslovou komorou. Vychutnejte si exkurze související s výukou do měst, jako je Ženeva a Brusel.

Paříž bude také vaší třídou. Představte si, že budete studovat na zkoušku v kavárně v blízkosti Eiffelovy věže, vezmeme si krásu umění v Musée d'Orsay nebo si projíždí po řece Seině, která je na seznamu světového dědictví UNESCO. Všechno, co uděláte, bude součástí vašeho učení.... [-]


Course: Shanghai - Engineering

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2018 Čína Shanghai Hongkong + 1 více

[+]

Zatímco v Šanghaji můžete využívat dostupné aktivity v areálu. Kluby jsou provozovány studenty a poskytují vynikající příležitost pro větší integraci školního areálu. Mezi minulé kluby patří:

Asociace průzkumníků dobrovolníků (poskytuje pomoc znevýhodněným skupinám ve venkovských oblastech) Air & Health (asociace ochrany životního prostředí) Management Association [-]

Dublin - Irské Studie

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Irsko Dublin Hongkong + 1 více

V tomto programu se dozvíte o irské kultuře prostřednictvím kurzů v humanitních a společenských vědách, které se zaměřují na témata tradice, změny a identity v moderním Irsku. Kurzy psaní a literatury se hodí do bohaté umělecké historie Irska a můžete se také rozhodnout, že se budete účastnit stáže nebo stáže pro výuku služeb, které doplní vaše učení ve třídě. [+]

Přehled

Bohatá kultura a pýcha, moderní město Dublin je živé město s více než polovinou obyvatelstva mladší 25 let. Toto barevné, kosmopolitní město je domovem světové umělecké scény a je známé jeho literaturou a slavnými spisovateli, jako jsou George Bernard Shaw, Oscar Wilde a Samuel Beckett.

V tomto programu se dozvíte o irské kultuře prostřednictvím kurzů v humanitních a společenských vědách, které se zaměřují na témata tradice, změny a identity v moderním Irsku. Kurzy psaní a literatury se hodí do bohaté umělecké historie Irska a můžete se také rozhodnout, že se budete účastnit stáže nebo stáže pro výuku služeb, které doplní vaše učení ve třídě.... [-]


Dublin - Podnikání A Technologie

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Irsko Dublin Hongkong + 1 více

Náš program pro podnikání a technologii byl navržen tak, aby vám poskytl vedoucí, podnikatelské a digitální dovednosti v dokonalém prostředí, abyste mohli vydělávat na podnikatelské energii tohoto města. [+]

Přehled

Existuje důvod, proč Dublin nyní slouží jako evropské ústředí pro společnosti jako Google, Facebook a Twitter. Během uplynulého desetiletí bylo pro-podnikatelské prostředí Irska inkubátorem pro začínající podniky, zejména v oblasti technologií, a jeho reputace hlavního technologického centra Evropy je dobře zavedená.

Náš program pro podnikání a technologii byl navržen tak, aby vám poskytl vedoucí, podnikatelské a digitální dovednosti v dokonalém prostředí, abyste mohli vydělávat na podnikatelské energii tohoto města.

Dublin je evropský technologický uzel pro nejvíce inovativní společnosti na světě s 8 z top 10 globálních informačních, komunikačních a technologických firem. Google, Facebook, Zynga, PayPal, LinkedIn a Salesforce jsou dobře zavedeny a v uplynulých letech vytvořily Dropbox, AirBnB, Malwarebytes, SurveyMonkey a Yelp základnu v Dublinu.... [-]


Dublin - Spisovatelský Program

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Irsko Dublin Hongkong + 1 více

Ať už jdete o psaní jako o budoucí povolání nebo o kreativní prodejnu, naše kurzy vám pomohou objevit a prozkoumat váš hlas a zdokonalit vaše řemeslo. Od krátkého příběhu a grafického románu až po digitální komunikaci a psaní na obrazovce pokrývají naše kurzy širokou škálu stylů a žánrů. [+]

Přehled

Oslavované linie WB Yeats, vytvoření Jamese Joyceho "univerzálního města" v Ulysses, scéna Abbey Theatre, blogy Irish Times-spisovatelů v Irsku používaly slova a obrazy k inspiru, informování, přesvědčování a bavit Jejich čtenářům po celá staletí. Jak se přestěhovali do digitálního věku, spisovatelé dosáhli většího a různorodějšího publika prostřednictvím platforem, které neexistovaly ani před deseti lety. Prostřednictvím studia současných irských autorů, stejně jako minulosti, je náš program spisovatelů inspirován a vyzývá spisovatele, aby zvýšili své dovednosti na další úroveň.

Ať už jdete o psaní jako o budoucí povolání nebo o kreativní prodejnu, naše kurzy vám pomohou objevit a prozkoumat váš hlas a zdokonalit vaše řemeslo. Od krátkého příběhu a grafického románu až po digitální komunikaci a psaní na obrazovce pokrývají naše kurzy širokou škálu stylů a žánrů. Vyberte si z řady kurzů týkajících se psaní, irských studijních kurzů nebo stážového nebo servisního učebního umístění pro vytvoření programu 15 kreditů.... [-]


Dublin - Stáž Na Plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2018 Irsko Dublin Hongkong + 1 více

IES Internship v zahraničí rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje pracovní zkušenosti s praxí, abyste mohli začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Dublin je světovým lídrem v oblasti umění a podnikání. Je to také hlavní mediální a vydavatelské centrum s vynikajícími příležitostmi v oblasti obchodu, financí, komunikací, sociálního dosahu a dalších.

Tato širší kapitál města rozvíjejícího se průmyslu dělá semestrální stáž v Dublinu dokonalou zkušenost pro různé zájmy. Projděte si malebnou procházku, půjčte si z Dublinbiků nebo použijte linku DART, abyste se mohli do stáže dostat. Na oběd si vychutnejte tradiční sendvič s hovězím hovězím masem nebo irský guláš. Vytvořte globální síť profesionálních kontaktů a vezměte si všechno, co toto úžasné město nabízí.... [-]


Dublin Direct Enrollment - Národní Divadelní škola írsko-veselá škola Hraní

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2018 Irsko Dublin Hongkong + 1 více

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Při přímém zapsání na Národní divadelní škole Irsko-veselá škola působení (NTSI-GSA), budete mít radost ze spřátelené s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. [+]

Přehled

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Při přímém zapsání na Národní divadelní škole Irsko-veselá škola působení (NTSI-GSA), budete mít radost ze spřátelené s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. Budete se cítit spíše doma, protože budete vědět, že Dublin má mladou populaci (více než polovina města je mladší 25 let).

Národní divadelní škola Irsko-Gaiety škola působí se specializuje na konzervatoři působí. Tento program apeluje především na ty studenty, kteří jsou připraveni na výzvu přizpůsobit se zcela nové akademické kultuře, která vyžaduje významnou samostatnou práci.... [-]


Dublin Přímý Zápis - Dublin Městská Univerzita

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Irsko Dublin Hongkong + 1 více

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Při přímém zapsání na Dublinské univerzitní univerzitě (DCU) budete mít radost ze spřátelení s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. Budete se cítit spíše doma, protože budete vědět, že Dublin má mladou populaci (více než polovina města je mladší 25 let). [+]

Přehled

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Při přímém zapsání na Dublinské univerzitní univerzitě (DCU) budete mít radost ze spřátelení s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. Budete se cítit spíše doma, protože budete vědět, že Dublin má mladou populaci (více než polovina města je mladší 25 let).

Dublin odměňuje nezávislého ducha rozmanitou kulturu a širokou škálu vzdělávacích příležitostí.

Dublin City University (DCU) nabízí celou řadu náročných kurzů. Tento program apeluje především na ty studenty, kteří jsou připraveni na výzvu přizpůsobit se zcela nové akademické kultuře, která vyžaduje významnou samostatnou práci.... [-]


Dublin Přímý Zápis - Trinity College Dublin

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Irsko Dublin Hongkong + 1 více

Trinity College Dublin nabízí širokou škálu náročných kurzů a apeluje primárně na ty studenty, kteří jsou připraveni na výzvu přizpůsobit se zcela nové akademické kultuře, která vyžaduje významnou samostatnou práci. [+]

Přehled

Irské štěstí nebudete potřebovat k nezapomenutelnému studiu v zahraničí v Dublinu. Přímo se přihlásíte na Trinity College Dublin (TCD), budete mít radost ze spřátelení s irskými, kteří jsou známí svou pohostinností. Budete se cítit spíše doma, protože budete vědět, že Dublin má mladou populaci (více než polovina města je mladší 25 let).

Trinity College Dublin nabízí širokou škálu náročných kurzů a apeluje primárně na ty studenty, kteří jsou připraveni na výzvu přizpůsobit se zcela nové akademické kultuře, která vyžaduje významnou samostatnou práci.

Dublin bude také vaše třída. Vezměte si irskou hru v Abbey Theatre, národním divadle. Dozvědět se o historii Dublinu a prozkoumat Dublinský hrad, který byl postaven v roce 1204. Navštivte Trinity College v Dublinu a prohlédněte si knihu Kells ze 7. století, která je mistrovským příkladem osvětleného rukopisu, který je umístěn ve vlastním archivu pod ochranou klimatu ve staré knihovně univerzity. Vítejte v zahraničí!... [-]


Evropská Unie

Campus forma Denní studium 1 semestr August 2018 Německo Freiburg Hongkong + 1 více

Proč studovat v zahraničí na jednom místě, kde můžete zažít politiku a kulturu více než 15 evropských zemí? Náš program Evropské unie vám umožňuje žít a učit se o evropské politice, ekonomice, podnikání a mezinárodních vztazích, jako nikdy předtím. [+]

Přehled

Proč studovat v zahraničí na jednom místě, kde můžete zažít politiku a kulturu více než 15 evropských zemí? Náš program Evropské unie vám umožňuje žít a učit se o evropské politice, ekonomice, podnikání a mezinárodních vztazích, jako nikdy předtím.

Centrálně umístěné město Freiburg, Německo, bude vaší domácí základnou. Právě zde budete absolvovat kurzy angličtiny, jako je například Global Leadership, Political Science a German. Jako součást požadovaného integračního semináře programu budete cestovat po dobu 22 dní, abyste získali přístup k Evropské unii i mimo ni. Nejen, že tyto exkurze zaměřené na výuku vám poskytnou lepší přehled o silných a náročných problémech Evropské unie, ale také vám poskytnou zkušenosti, které potřebujete pro vytvoření vašeho životopisu a přípravu na mezinárodní kariéru. Při návštěvě každé nové země rozvíjíte pochopení Evropské unie, její historie a jejích institucí.... [-]


Freiburg - Environmentální Studie A Udržitelnost

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Německo Freiburg Hongkong + 1 více

Tento program, který vyučuje angličtinu, umožňuje prozkoumat témata v oblasti environmentálních studií, ekologie lesů a trvale udržitelného rozvoje, zatímco žije ve Freiburgu a nachází se poblíž krásného Schwarzwaldu a údolí řeky Rýn. [+]

Přehled

Hnutí v oblasti životního prostředí se ve Freiburgu dávno zakořilo - a teď je to způsob života. Společnost Freiburg, známá za to, že zaujímá vedoucí postavení ve vývoji technologií a architektury šetrných k životnímu prostředí, přitahuje také výzkumníky a environmentální organizace z celého světa. Přijďte Freiburg studovat mnoho jedinečných příspěvků k tomuto důležitému hnutí.

Tento program, který vyučuje angličtinu, umožňuje prozkoumat témata v oblasti environmentálních studií, ekologie lesů a trvale udržitelného rozvoje, zatímco žije ve Freiburgu a nachází se poblíž krásného Schwarzwaldu a údolí řeky Rýn.... [-]


Freiburg - Studium Jazyků A Oblastí

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Německo Freiburg Hongkong + 1 více

Ideální pro studenty, kteří se zajímají o rychlé zlepšení svých německých jazykových znalostí, program IES Abroad Freiburg vám nabízí kurzy IES v zahraničí a univerzity, které vyučuje německy významná místní fakulta. Můžete se také zúčastnit stáže, která zahrnuje čas strávený na pracovišti a akademický seminář, který vám pomůže kontextualizovat to, co se učíte. [+]

Přehled

Postaven na úpatí Černého lesa, Freiburg je typické jižní německé město se svými vinoucími se ulicemi a historickou architekturou. To je také doma Albert-Ludwigs-Universität Freiburg, konzistentně hodnocen jeden z nejvyšších univerzit v Německu. Zveme vás k studiu v zahraničí ve Freiburgu a ponořit se do studentského života a německého jazyka v tomto živém univerzitním městě.

Ideální pro studenty, kteří se zajímají o rychlé zlepšení svých německých jazykových znalostí, program IES Abroad Freiburg vám nabízí kurzy IES v zahraničí a univerzity, které vyučuje německy významná místní fakulta. Můžete se také zúčastnit stáže, která zahrnuje čas strávený na pracovišti a akademický seminář, který vám pomůže kontextualizovat to, co se učíte.... [-]


Galápagos Ostrovy Přímý Zápis - Gaias

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2018 Ekvádor Galapagos Islands Hongkong + 1 více

Existuje důvod, proč mnozí z nejznámějších vědců světa navštívili Galápagské ostrovy - teď je na řadě, abyste objevili jednu z nejkrásnějších a biologicky nejrůznějších ostrovních lokalit na světě. Právě zde získáte praktické zkušenosti se studiem témat, jako je biologie, ekologie, environmentální studia, mořská ekologie a sociologie. [+]

Přehled

Existuje důvod, proč mnozí z nejznámějších vědců světa navštívili Galápagské ostrovy - teď je na řadě, abyste objevili jednu z nejkrásnějších a biologicky nejrůznějších ostrovních lokalit na světě. Právě zde získáte praktické zkušenosti se studiem témat, jako je biologie, ekologie, environmentální studia, mořská ekologie a sociologie.

Tento přímý zápis programu probíhá prostřednictvím Galapagského akademického institutu pro umění a vědy (GAIAS), vzdáleného areálu univerzity San Francisco de Quito (USFQ), který se nachází na ostrově San Cristóbal.

Než se vydáte do Galapágy, program začíná měsícem v Quito, kde se účastníte orientace, kurzu v kampusu USFQ Cumbayá a kurzů souvisejících s výlety. Zbývající měsíce jsou vynaloženy na San Cristóbal na ostrově Galápagos. Další exkurze související s kurzem vám umožňují trávit čas v jiných místech na základě zápisu do kurzu.... [-]


Granada - Study in Granada

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Španělsko Granada Hongkong + 1 více

[+]

Programové kredity : 15-19 za semestr (4-5 předmětů)

Pracovní seminář

IN 395 - Pracovní seminář (jaro, jaro)

Mezinárodní vztahy

Ekonomika Studia životního prostředí Zeměpis Zdravotnické vědy Dějiny Psychologie Sociologie Stáže

Zahraniční stáž v rámci studijního pobytu v zahraničí vám pomůže rozlišovat mezi žádostí o absolventskou školu a příležitostí k zaměstnání na dnešním konkurenčním trhu. Je to vzrušující výzva a my jsme tady, abychom vám pomohli při zajišťování vašeho umístění a uspět ve vašem stáži.

Účast na stáži v zahraničí vám pomůže:... [-]


Hong Kong Léto - Praxe

Campus forma Denní studium Kombinované June 2018 Hongkong

Pracovní stáže IES v Hongkongu rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje praktické zkušenosti, které vám pomohou začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Proč Hong Kong?

Intern v unikátní, rušná metropole ležící na deltě Perlové řeky. Hongkong je směsice přírodně vysokých vrcholů, přístavů a ​​ostrovů - a architektonických. Jako bývalá britská kolonie a nyní Zvláštní správní oblast Číny je Hongkong také fúzí kultur, jazyků a kuchyní.

Vaše stáž

Pracovní stáže IES v Hongkongu rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje praktické zkušenosti, které vám pomohou začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.

Budete zaručen neplacené umístění v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat až 40 hodin týdně. Budeme s vámi spolupracovat, abychom našli nejbližší umístění mezi vašimi profesionálními a osobními cíli s tím, co je k dispozici v Hongkongu.... [-]


London - Stáž Na Plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

IES Internship v zahraničí rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje pracovní zkušenosti s praxí, abyste mohli začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Londýn je předním světovým městem mezinárodních financí a hlavním hnacím motorem globální ekonomiky. Nezapomeňte, že je také významným hráčem v oblasti umění, obchodu a marketingu, vzdělávání, médií a komunikací, politiky a neziskových organizací, takže londýnská stáž v Londýně je ideální příležitostí. Vezměte trubku do práce nebo dvoupatrový autobus. Chytněte některé ryby a žetony na oběd. Vytvořte globální síť profesionálních kontaktů a vezměte si vše, co Londýn nabízí.

IES Internship v zahraničí rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje pracovní zkušenosti s praxí, abyste mohli začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Náš 14týdenní program v Londýně zaručuje nezaplacené stážové stáže v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat 32-40 hodin týdně.... [-]


London Direct Enrollment - City, University of London

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

[+]

Matematika* politika Psychologie Sociologie [-]

London Direct Enrollment - Courtauld Institut Umění

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

Toto je vaše šance žít a učit se spolu s studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte do Courtauld Institute of Art. [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelného. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Ať už vás čeká cokoli, do Londýna se nehledejte - Londýn čeká!

Toto je vaše šance žít a učit se spolu s studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte do Courtauld Institute of Art.

IES v zahraničí Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami pro studenty a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou využít své zkušenosti v zahraničí.... [-]


London Direct Enrollment - Slade škola Výtvarného Umění

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

Toto je vaše šance žít a učit se spolu s studenty z Velké Británie a celého světa tím, že se přímo přihlásíte na Slade School of Fine Art, University College London. [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelného. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Ať už vás čeká cokoli, do Londýna se nehledejte - Londýn čeká!

Toto je vaše šance žít a učit se spolu s studenty z Velké Británie a celého světa tím, že se přímo přihlásíte na Slade School of Fine Art, University College London.

IES v zahraničí Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami pro studenty a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou využít své zkušenosti v zahraničí.... [-]


London Přímý Zápis - Královna Mary

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

To je vaše šance žít a učit se vedle studentů z Velké Británie a celého světa tím, že se přímo přihlásíte na londýnskou univerzitu. Se sedmi prestižními institucemi, ze kterých si můžete vybrat, najdete partnerskou školu a program, který odpovídá vašim potřebám. [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelného. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Ať už vás čeká cokoli, do Londýna se nehledejte - Londýn čeká!

To je vaše šance žít a učit se vedle studentů z Velké Británie a celého světa tím, že se přímo přihlásíte na londýnskou univerzitu. Se sedmi prestižními institucemi, ze kterých si můžete vybrat, najdete partnerskou školu a program, který odpovídá vašim potřebám.

IES v zahraničí Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami pro studenty a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou maximálně využít Vašich zkušeností v zahraničí.... [-]


London Přímý Zápis - Soas, Univerzita V Londýně

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

To je vaše šance žít a učit se vedle studentů z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na škola orientálních a afrických studií na University of London (SOAS). [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelného. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Ať už vás čeká cokoli, do Londýna se nehledejte - Londýn čeká!

To je vaše šance žít a učit se vedle studentů z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na škola orientálních a afrických studií na University of London (SOAS).

IES v zahraničí Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami pro studenty a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou maximálně využít Vašich zkušeností v zahraničí.... [-]


London Přímý Zápis - Univerzitní Vysoká škola Londýn

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

To je vaše šance žít a učit se spolu se studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na University College v Londýně. [+]

Přehled

V Londýně je něco neodolatelného. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Ať už vás čeká cokoli, do Londýna se nehledejte - Londýn čeká!

To je vaše šance žít a učit se spolu se studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na University College v Londýně.

IES v zahraničí Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami pro studenty a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou maximálně využít Vašich zkušeností v zahraničí.... [-]


London Summer Direct Enrollment – University College London (Session I)

Campus forma Denní studium Kombinované June 2018 Spojené království Londýn

[+]

V Londýně je něco neodolatelného. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Ať už vás čeká cokoli, do Londýna se nehledejte - Londýn čeká!

Žijte a učit se jako místní student v létě v Londýně, když se zapojíte a vyučujete na světově proslulé University College London (UCL). Od společenských věd až po zdravotnictví, vědy a další, existuje něco pro každého v UCL.

Akademici

University College London

... [-]


Londýn - Divadelní Studia

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

Zapojte se do bohaté historické a současné divadelní tradice Británie prostřednictvím divadelních a dramatických kurzů. Ve vašem základním učebním plánu analyzujete umělecké, finanční a profesionální struktury, které ovlivňují divadlo v Británii, s důrazem na Londýn. [+]

Přehled

William Shakespeare řekl, že je to nejlepší, když napsal "Veškeré světové jeviště" - kde je lépe studovat divadlo než doma Shakespeara a mnoho dalších skvělých dramatiků a umělců?

Zapojte se do bohaté historické a současné divadelní tradice Británie prostřednictvím divadelních a dramatických kurzů. Ve vašem základním učebním plánu analyzujete umělecké, finanční a profesionální struktury, které ovlivňují divadlo v Británii, s důrazem na Londýn. Také zkoumáte klíčové texty a představení v rámci příslušného historického a kulturního kontextu a promítáte se do divadelní kritiky, teorie recepce, dramaturgie a scénografie.... [-]


Londýn - Studovat Londýn

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

Městské dobrodružství vás čeká v Londýně, jednom z největších a nejzajímavějších měst v Evropě. Pomocí našeho studijního Londýnského programu získáte praktické vzdělání v tomto kultovním městě - přemýšlejte: Big Ben, Parlament, Buckinghamský palác - a vše, co nabízí. [+]

Přehled

Městské dobrodružství vás čeká v Londýně, jednom z největších a nejzajímavějších měst v Evropě. Pomocí našeho studijního Londýnského programu získáte praktické vzdělání v tomto kultovním městě - přemýšlejte: Big Ben, Parlament, Buckinghamský palác - a vše, co nabízí.

Cílem našeho 40ti letého programu je pomoci vám prozkoumat současný Londýn, a to jak fyzicky, tak i kulturně. Získejte hlubší znalosti britské kultury, včetně centrálního významu historie pro Brity. Prozkoumejte globální dopad Británie na západní kulturu, včetně umění, literatury a finančních a politických systémů.

Vyberte si z více než 40 kurzů IES v zahraničí vyučovaných odbornou místní fakultou v našem středisku, stejně jako kurz na jedné z našich prestižních partnerských univerzit - městské univerzity, královny Marie nebo školy orientálních a afrických studií. Nejenže existují stovky kurzů a disciplín, které jsou k dispozici na našich partnerských univerzitách, ale máte také příležitost, abyste se stali místními britskými a mezinárodními přáteli. Dalšími jedinečnými nabídkami jsou naše globální vůdčí certifikáty pro studenty, kteří se zajímají o studium vedoucích pracovníků (viz strana 14) a kurzy kreativních workshopů, které se zaměřují na tvorbu kreativní tvorby (psaní, filmu nebo výtvarného umění).... [-]


Madrid - Inženýrství, Architektura A Věda

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Španělsko Madrid Hongkong + 1 více

Tento program je určen pro studenty inženýrství, architektury a vědy, kteří chtějí absolvovat kurzy vyučované v angličtině nebo španělštině na prestižní a akademicky náročné univerzitě - Universidad Carlos III de Madrid. [+]

Přehled

Jako přední centrum průmyslu, obchodu a technologického výzkumu ve Španělsku je Madrid ideálním městem pro studium inženýrství, architektury a vědy a jejich aplikace v profesionálním světě.

Tento program je určen pro studenty inženýrství, architektury a vědy, kteří chtějí absolvovat kurzy vyučované v angličtině nebo španělštině na prestižní a akademicky náročné univerzitě - Universidad Carlos III de Madrid.

Specializujte své studium s řadou inženýrských kurzů, od letectví až po mechanické. Obecné kurzy architektury - včetně úvod do architektury, kreslení a designových kurzů - vám nabízejí jedinečný pohled na vaše pole. Vědecké kurzy vám nabízejí příležitost studovat farmaceutické vědy, stejně jako vědy o potravinách, včetně kurzů biologie a chemie. Sdílejte disciplíny nebo zaměřte se na jedno pole pro soustředěné studium.... [-]


Madrid - Language & Area Studies Course

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Španělsko Madrid Hongkong + 1 více

[+]

Přehled Můžete také přidat mezinárodní pracovní zkušenosti do vašeho životopisu při získávání kreditů tím, že se účastní stáží umístění a doprovodného akademického semináře.

Chceme, abyste se cítili jako doma v Madridu, takže děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života ve městě. Od bydlení po kulturní akce je naším úkolem zajistit, abyste měli co nejúčinnější studium v ​​zahraničí.

Rychlá fakta Centrum : IES v zahraničí Madrid Město : Madrid Země : Španělsko Programové kredity : 15-19 za semestr (5-6 předmětů) Jazyk výuky : španělština Jazyk Předpoklady : 4 semestry španělštiny na vysoké škole Programové termíny ... [-]

Milan - Business Studies

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Itálie Milán Hongkong + 1 více

[+]

Podnikání

Università Bocconi nabízí širokou škálu anglických a italských vyučovaných obchodních, ekonomických, finančních a manažerských kurzů, které se vyučují v semestru. Po přijetí do IES v zahraničí musíte provést další kroky, aby jste byli oprávněni k přijetí do společnosti Bocconi:

[-]

Milan - Music: Tradition & Innovation Course

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Itálie Milán Hongkong + 1 více

[+]

italština

Jednolůžkové pokoje v apartmánu mají příplatek.

Život v apartmánech je vylepšen živým italským spolubydlícím, který se nazývá asistent komunity (CA).

Požadavky na způsobilost [-]

Milan - Módní Design A Merchandising

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Itálie Milán Hongkong + 1 více

Diverzifikujte své módní studium s volitelným kurzem z programu Itálie Today. Kurzy zahrnují historii, politické vědy, literaturu, hudbu a mnoho dalšího. [+]

Proč Milan?

Móda je ve vzduchu v Miláně. Jako jeden z "velkých čtyř" módních měst (spolu s Londýnem, New Yorkem a Paříží) je Milán doma mnoha špičkových módních domů, jako jsou Armani, Dolce & Gabbana, Miu Miu a mnoho dalších; a téměř všechny "velké jména" jsou zastoupeny. Připravte se na to, abyste byli inspirováni milánskými standardy elegance a posedlosti stylu - od dráhy po ulici.

Náš program módního designu a merchandisingu nabízí holistický módní zážitek. Setkáte se s zdroji globálních trendů v oblasti obchodu, designu, krajčírství, tkanin a materiálů, modelování a marketingu. Naučte se o módním podnikání od místních odborníků a profesorů z nejlepších univerzit v Miláně. Připojte se k milánské designové a krajové scéně prostřednictvím praktických kurzů v profesionálních módních ústavech, které nabízejí praktické lekce v oblasti oděvů a tvorby příslušenství.... [-]


Milan - Stáž Na Plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 semestr August 2018 Itálie Milán Hongkong + 1 více

Představte si, že jste absolvoval stáž v Miláně - domov pro Borsa Italiana (burza cenných papírů) a Milánský týden módy a design a obchodní kapitál Itálie. Zde můžete strávit semestr honováním svého řemesla v ateliéru nebo ve styku s veřejností v mezinárodním módním domě, nemluvě o možnostech stáží v elektronickém obchodě, luxusních firmách a hudbě. [+]

Přehled

Představte si, že jste absolvoval stáž v Miláně - domov pro Borsa Italiana (burza cenných papírů) a Milánský týden módy a design a obchodní kapitál Itálie. Zde můžete strávit semestr honováním svého řemesla v ateliéru nebo ve styku s veřejností v mezinárodním módním domě, nemluvě o možnostech stáží v elektronickém obchodě, luxusních firmách a hudbě.

S pěti hlavními vlakovými stanicemi a vysokorychlostními spoji s ostatními italskými městy máte pocit, že jste ve středu všeho. Pro každodenní dojíždění do stáže využijte metra Milan, městskou tramvaj nebo metro Il Pasante. Zatímco prozkoumáte město, ujistěte se, že projdete další milánskou specialitou - jídlo! Při přestávce na oběd si vychutnejte talíř risotto alla milanese a jestli je kolem zimních prázdnin, postupujte s plátkem panettone - mangia!... [-]


Multi-Location - Emerging Economies: Buenos Aires & Santiago

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2018 Argentina Buenos Aires Chile Santiago Hongkong + 3 více

[+]

Od bydlení až po kulturní akce je naším úkolem zajistit, abyste měli co nejúčinnější a nejužitečnější studium v ​​zahraničí.

Rychlé fakty Centrum : IES v zahraničí Santiago Město : Santiago, Buenos Aires Země : Chile, Argentina Programové kredity : 16-18 za semestr Jazyk výuky : angličtina Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Příjezd: Pondělí 28. srpna 2017 - v Buenos Aires Odjezd: sobota 9. prosince 2017 - od Santiaga

Jaro 2018

Příjezd: pondělí 19. února 2018 - v Buenos Aires [-]

Multi-Location – Europe & the Muslim World: Granada & Rabat

Campus forma Denní studium 12 týdnů March 2018 Španělsko Granada Maroko Rabat Hongkong + 3 více

[+]

Představte si návštěvu nevládních organizací a dalších institucí, které hrají klíčovou roli v současné politické, hospodářské a kulturní oblasti Maroka. Nebo navštívit Alhambru v Granadě jako součást vašeho studia islámského umění a architektury.

Chceme, abyste se cítili jako doma v Granadě iv Rabatu, a proto děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života v těchto městech. Od bydlení až po kulturní akce je naším úkolem zajistit, abyste měli co nejúčinnější a nejužitečnější studium v ​​zahraničí.

Rychlé fakty Centrum : IES v zahraničí Granada Město : Rabat, Granada Země : Maroko, Španělsko Programové kredity : 12 kreditů PO / IR 383 - Současné problémy v arabsko-západních křižovatkách (jaro, jaro) ... [-]

Nagoya Direct Enrollment - Nanzan University

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Japonsko Nagoya Hongkong + 1 více

[+]

Obchodní japonština Klasická japonská Univerzita přípravné japonštiny

Další předměty kurzu

Během podzimního semestru jsou některé další kurzy na univerzitě v Nanzanu otevřeny studentům IES v zahraničí. Tyto 2-kreditní kurzy jsou součástí pravidelného vysokoškolského programu na univerzitě a jsou k dispozici v několika oblastech. V posledních letech kurzy obsahovaly:

Debatovat politiku Japonska a Spojených států Japonská lingvistika Japonský národnostní zákon Pozorování a analýza aktivit japonských jazyků Zásady jazykového vzdělávání Seminář v amerických zahraničních vztazích: Pohled z Japonska Semináře ve válce a míru: Nadnárodní perspektiva Studium japonské jazykové pedagogiky ... [-]

Nantes - French Language Immersion & Area Studies

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Francie Nantes Hongkong + 1 více

[+]

Studium náboženství

Studentský život Pojištění : 230 USD Celkem : 17,990 dolarů

Akademický rok

Výuka : 24 825 USD Bydlení : 7.920 dolarů Pojištění : 455 dolarů Celkem : 33,200 dolarů [-]

Nice - Business, Sustainability & Immigration Course

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Francie Nice Hongkong + 1 více

[+]

SO / PO 380 - přistěhovalectví ve středomořské pánvi (jaro, jaro)

sociologie

Účast je založena na registraci kurzu. Studenti, kteří nejsou zapsáni do těchto tříd, se mohou na místě, který je k dispozici, účastnit dodatečného poplatku.

Regionální kurzy vaření Kajakování [-]

Nice Direct Enrollment - SKEMA Business School

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Francie Nice Hongkong + 1 více

[+]

Kurzy

Vezmete 15-19 kreditů za semestr. Třídy se pohybují od 1 do 4 kreditů, přičemž většina kurzů činí 3 kredity.

Poradenství a podpora

V programu přímého zápisu jste zapsáni jako student na plný úvazek u jedné z našich mezinárodních partnerských institucí. Přestože vaše místní hostitelská instituce je místem, kde budete mít své kurzy, jsme stále zde, abychom vám plně podporovali.

Poradenství

Mimoškolní aktivity a kulturní akce

Upřesněte způsob, jakým žijete a učíte se v Nice prostřednictvím našich kulturních akcí, jako jsou:

Návštěvy místních uměleckých muzeí Prohlídka parfumerie Regionální kurzy vaření Pojištění : 455 dolarů [-]

Nice Direct Enrollment – Université Nice Sophia Antipolis

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Francie Nice Hongkong + 1 více

[+]

Studenti, kteří se zajímají o inženýrské kurzy, navštěvují kurzy na Polytech Nice Sophia, které se nacházejí v Sophia Antipolis, mezinárodně známé jako francouzské Silicon Valley.

Zatímco v zahraničí, IES v zahraničí Nice se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami a příležitostmi pro plné prožití života na francouzské riviéře. Náš personál v Nice vám pomůže co nejlépe využít vaše zkušenosti v zahraničí.

Nice a francouzská riviéra se stane vaší třídou. Zapojení do místní komunity obohacuje vaše zkušenosti s výukou a poskytuje vynikající možnosti pro kulturní integraci.... [-]


Oxford Direct Enrollment Course - St. Catherine's College

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Spojené království Oxford Hongkong + 1 více

[+]

Vzhledem k vysoké akademické rigorii tohoto programu je zapotřebí 3,85 GPA (z 4,0).

Služby podpory, které nabízíme studentům přímého zápisu IES v zahraničí, jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů v zahraničí co nejúčinněji a hladce. Víme, že studium v ​​zahraničí je dobrodružství, a někdy možná budete potřebovat pomoc, nebo jen někoho, s kým budete mluvit - a proto pro vás naši zaměstnanci budou.

Catherine je odhodlána najít vám lektory, které nejlépe vyhovují vašim specifickým akademickým a osobním cílům, což činí toto opravdu jedinečnou a jedinečnou zkušenost s učením.

... [-]

Paris - French Studies Course

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Francie Paris Hongkong + 1 více

[+]

Hudební studium v ​​Paříži prostřednictvím IES v zahraničí je omezeno na Ecole Normale; IES v zahraničí nemůže přizpůsobit studium hudby v jiných institucích v Paříži.

Studenti, kteří získali kvalifikaci, mohou absolvovat až čtyři 3-kreditní kurzy v École Normale, kromě francouzského jazyka a dalších kurzů v Pařížském středisku IES Abroad. Instrumentálové mohou studovat výuku nebo výkon, zatímco zpěváci se zaměřují pouze na výkon. Nabídky kurzů jsou v jarním semestru omezené a některé speciality, jako např. Perkuse, se neučí v École Normale. Rozhodnutí o přijetí přijímá École Normale de Musique.

Přístroje vyučované na École Normale zahrnují:... [-]


Paris - Studio Art, Dance & Music

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Francie Paris Hongkong + 1 více

[+]

Chceme, abyste se cítili jako doma v Paříži, a proto děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života ve městě. Od bydlení po kulturní akce je naším úkolem zajistit, abyste měli co nejúčinnější studium v ​​zahraničí. Akademici Naše poslání je jednoduchá: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Vezmete 15-19 kreditů za semestr. Všechny kurzy jsou vyučovány ve francouzštině. Vytvořte si vlastní akademickou zkušenost výběrem z následujících povinných a volitelných komponent: IES v zahraničí Francouzský jazyk (povinný, 4 kredity) Francouzské umělecké kurzy na partnerských univerzitách (volitelně, kredity se liší) - École Normale de Musique de Paris / Alfred Cortot, Taneční škola Paris Marais, Studio Vermès (fotografie) [-]

Peking - Moderní Porcelán A čínský Jazyk

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Čína Peking Hongkong + 1 více

Současný program Číny a čínštiny nabízí studentům řadu jazykových kurzů v čínštině, včetně vyšších úrovní, volitelných předmětů pro čínštinu a oblastních studií vyučovaných v angličtině. [+]

Přehled

Peking je považován za místo pro studium čínštiny v Číně - stanovuje standardní výslovnost pro zbytek země. Jako politický, intelektuální a kulturní hlavní město Číny je také ideálním místem pro studium současné Číny. Lidé z Pekingu jsou přátelští a hrdí na to, že pocházejí z tohoto fascinujícího města - což je dokonalé prostředí pro studium v ​​zahraničí.

Náš Současný Čína a čínský jazyk Program nabízí studentům řadu kurzů čínštiny, včetně vyšší úrovně, téma-založené volby čínštiny a oblastní studium kurzy vyučované v angličtině. Tento program bude prospěšné pro studenty, kteří chtějí rychle rozšířit své znalosti o čínštině psané a mluvené, a jejich znalosti o Číně obecně.... [-]


Quito - Area Studies & Language

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Ekvádor Quito Hongkong + 1 více

[+]

SO / AN 301 - Kulturní rozmanitost Ekvádoru (pádu)

španělština

[-]

Quito Přímý Zápis - Universidad San Francisco De Quito

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Ekvádor Quito Hongkong + 1 více

Zatímco v Quito, zapíše se přímo na Universidad San Francisco de Quito (USFQ) a vezme většinu kurzů na univerzitě vedle místních studentů. Vzhledem k tomu, že USFQ nabízí téměř 1 500 kurzů každý semestr v široké škále disciplín, studenti s téměř jakýmkoliv akademickým zájmem mohou najít vzrušující a náročné možnosti zápisu. [+]

Přehled

Quito je ideální pro dobrodružnou duši. S okolními horami jste vždy jen stoupání od úchvatného výhledu na údolí az ptačí perspektivy z koloniální španělské architektury, která dělá město slavným.

Architektura Sophomore, junior nebo senior, když program začíná Přihlášeno do kurzu španělštiny v roce předcházející dni zahájení programu [-]

Rabat - Study in Rabat

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Maroko Rabat Hongkong + 1 více

[+]

Rabat bude vaší třídou. Bohatá v kulturním dědictví a rozmanitosti, Maroko bylo ovlivněno mnoha různými etnickými, kulturními a náboženskými skupinami, které se v celé své dlouhé historii usadily. Navštivte historické poklady, jako je archeologické muzeum Rabat, mešita Hassan a mauzoleum Mohameda V, kde můžete vidět starověké artefakty a dozvědět se více o islámských kulturních vlivech. Můžete také přidat mezinárodní pracovní zkušenosti do vašeho životopisu při získávání kreditů tím, že se účastní stáží umístění a doprovodného akademického semináře.

Chceme, abyste se cítili jako doma v Maroku, takže děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života v Rabatu. Od bydlení po kulturní akce je naším úkolem zajistit, abyste měli co nejúčinnější studium v ​​zahraničí. Ať už se jedná o dobrovolnou příležitost, hodiny tance nebo kurzy vaření, máte mnoho příležitostí získat hlubší porozumění marocké kultuře.... [-]


Rome - Filmová A Mediální Studia

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Itálie Řím Hongkong + 1 více

Je navržen tak, aby vás mohl vést do italské kinematografie. Filmový a filmový studijní program z Řecka činí z vašeho studia v zahraničí dobrodružství. Právě zde propojíte vaši vášeň se studiem při zapsání do kurzů, které vám umožní vytvořit si vlastní dokument, prozkoumat etiku vyprávění příběhů a další. [+]

Proč Řím?

IES v zahraničí Kurz italštiny na úrovni znalostí (povinné, 4 nebo 8 kreditů) Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí (volitelné, 3 kredity každý) Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí z jiného programu v Římě (volitelné, 3 kredity každý) Angličtina nebo italština vyučované kurzy na místní univerzitě (volitelné, 3 kredity každý) Učení a společenské akce a seminář (volitelný, 3 kredity) Pracovní stáž nebo umístění v rámci sociálních akcí a doprovodný seminář (každé 3 kredity, nepovinné) [-]

Rome - Full-Time Semester Internship

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2018 Itálie Řím Hongkong + 1 více

[+]

Přehled

Live a intern v Římě - hlavní město a největší město Itálie.

.

Město : Řím Země : Itálie Programové kredity : 3 kredity Jazyk výuky : angličtina, italština Jazyk Předpoklady : Žádné Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Podzim 2017

Příjezd: pondělí 4. září 2017 Odjezd: pátek 15. prosince 2017

Jaro 2018

Příjezd: pondělí 29. ledna 2018 Odjezd: čtvrtek 10. května 2018 Akademici

Předtím, než půjdete, spolupracujeme s vámi, abyste jemně vyladili své životopisy, zdokonalili váš motivační dopis a zdokonalili komunikační a rozhovorové dovednosti, když jsme se připravovali na práci v novém kulturním prostředí. ... [-]


Rome - Historie Umění A Móda

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Itálie Řím Hongkong + 1 více

V našem programu Historie umění a módy si můžete vybrat ze série kurzů o historii umění (od starověku po baroko), zachování a mnoho dalšího. [+]

Proč Řím?

Když přemýšlíte o umění nebo módě, přemýšlíte o Římě a Itálii. Z masivních pokroků, které Římská říše dosáhla v umění a architektuře, skrze díla italské renesance z 15. století (přemýšlejte Michelangela a Raphaela) až po dnešní den - s nápadnou moderní architekturou Renzo Piana a vzpomínky Fendi, Gattinoni , Brioni a další domy, které zde sídlí - Řím má doslova tisíciletí uměleckých a architektonických pokladů, triumfů a trendů ke studiu.

Co budete studovat

V našem programu Historie umění a módy si můžete vybrat ze série kurzů o historii umění (od starověku po baroko), zachování a mnoho dalšího. Máte také jednou příležitost k životu v módních školách (včetně designu a stylingu) na Accademia di Costume e Moda, jedné z nejznámějších módních akademií v Římě, nebo na výuku umění v Římě Vysoká škola výtvarných umění (RUFA).... [-]


Rome - History & Classics

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Itálie Řím Hongkong + 1 více

[+]

Proč Řím?

S tisíckami let dobře zdokumentované historie, včetně nesčetných spisů, úžasných archeologických nalezišť, památek, soch a dalších artefaktů, není lepší město studovat historii a klasiku než Řím.

Dnes, nad všemi dějinami, je Řím prosperujícím evropským hlavním městem, který hraje důležitou roli v mezinárodní politice a podnikání.

[-]

Rome - International Relations

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Itálie Řím Hongkong + 1 více

[+]

Zatímco v Římě získáte 15-19 kreditů za semestr výběrem z následujících povinných a volitelných komponent:

Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí (volitelné, 3 kredity každý) Angličtina nebo italština vyučovaná kurzy IES v zahraničí z jiného programu v Římě (volitelné, 3 kredity každý) Angličtina nebo italština vyučované kurzy na místní univerzitě (volitelné, 3 kredity každý) [-]

Rome - Language & Area Studies

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Itálie Řím Hongkong + 1 více

[+]

PP / SO 240 - Oceňování rozmanitosti? Italská soudobá politika přistěhovalectví a integrace (jaro)

Z tohoto důvodu nebude možné, abyste se oficiálně zaregistrovali až do příjezdu do Říma; Budete se však muset obrátit na aktuální nabídku kurzů, abyste se mohli předem zaregistrovat jako součást své žádosti.

Università degli Studi Řím Tre

Společnost Roma Tre, založená v r. 1992 jako třetí římská univerzita, se stala druhým největším městem města s více než 35 000 studenty a získala významnou reputaci v italském akademickém světě díky svým programům kvality a mezinárodnímu zaměření. Roma Tre nabízí pokročilé kurzy italštiny pro studenty, kteří mají znalosti z italštiny. K dispozici je také možnost absolvovat kurzy angličtiny v oddělení politických věd. ... [-]


Rome - Sociology & Religion

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Itálie Řím Hongkong + 1 více

[+]

Různé jiné disciplíny nabízejí i naše další programy v Římě, takže můžete doplnit studium sociologie a náboženství o kurzy v italštině, historii umění, historii, klasice a další.

Akademici [-]

Rome - Vzdělávání V Raném Dětství

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Itálie Řím Hongkong + 1 více

Během studia v zahraničí v Římě absolvujete kurzy vývoje dítěte, křížové kulturní psychologie, italského vzdělávacího systému a další. [+]

Proč Řím?

Pokud jde o studium vzdělání v Itálii, není místo jako Řím. Z Montessoriových škol do italského inkluzivního vzdělávacího modelu byl Řím rodným místem různých revolučních vzdělávacích postupů. Seznamte se s historií vzdělání v Itálii v našem vzdělávacím programu v raném dětství a získejte praktické zkušenosti v místních učebnách, které vám dávají vnitřní pohled na globální témata ovlivňující dnešní vzdělávací svět.

Co budete studovat [-]

Rome January Term Course - From Pontius Pilate to Theodosius: The Advent of Christianity

Campus forma Denní studium 3 týdnů January 2019 Itálie Řím Hongkong + 1 více

[+]

Rychlé fakty Centrum : IES v zahraničí Řím Jazyk Předpoklady : Žádné

Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem.

[-]

Romské Léto - Módní Studia

Campus forma Denní studium Kombinované May 2018 Itálie Řím

Náš letní program spolupracuje s Accademia di Costume e Moda - uznávaným střediskem excelence v oblasti módy a kostýmního výtvarného vzdělávání - poskytuje dvě základní módní kurzy. [+]

Proč Řím?

Prohlédněte si módní návrh a výrobu v jednom z nejlepších světových módních měst letos v létě - Řím! Prostřednictvím kurzů a praktických zkušeností prozkoumáte jak teoretické, tak praktické aspekty současné italské módní výroby. Výlety do místních muzeí, výstav a dalších zajímavých míst poskytují kontext toho, co se učíte ve třídě.

Co budete studovat

Náš letní program spolupracuje s Accademia di Costume e Moda - uznávaným střediskem excelence v oblasti módy a kostýmního výtvarného vzdělávání - poskytuje dvě základní módní kurzy.

Zapojíte se do módních i designových kurzů a poté budete mít možnost absolvovat další kurz v dějinách umění v centru IES Abroad. Kurz vám pomůže objevovat mistrovská díla ve městě a také analyzovat, jak i v umění a architektuře, stylu a designu hluboce charakterizují různá historická období.... [-]


Salamanca - Psychology

Campus forma Denní studium Kombinované October 2018 Španělsko Salamanca Hongkong + 1 více

[+]

Proč Salamanca?

Když studujete lidskou mysl a chování, jaký lepší způsob, jak se dozvědět více o sobě a ostatních než o životě a učení se v zahraničí v Salamance?

Navržený pro psychologii, majory nebo nezletilé, náš Psychologický program je spolupráce mezi IES v zahraničí a Universidad Pontificia de Salamanca, prestižní univerzitou dobře známou pro své psychologické studie. Kurzy se uskuteční v Salamanca IES Abroad a Universidad Pontificia de Salamanca a vyučují se v angličtině. Během pobytu v Salamance budete schopni procvičit své španělské dovednosti pomocí povinného jazykového kurzu.

Salamanca a další budou vaší třídou. Program také nabízí celou řadu kulturních aktivit a terénních výletů za účelem posílení studentských zkušeností. ... [-]


Salamanca - Studium V ​​salamance

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Španělsko Salamanca Hongkong + 1 více

Pokud hledáte španělský program, který je plný zážitků, náš program v Salamance je pro vás. [+]

LT / AH 358 - Četba města: literatura a umění v Salamance (podzim)

Fakulta informatiky

Jen pádu

Je to vzrušující výzva a my jsme tady, abychom vám pomohli při zajišťování vašeho umístění a uspět ve vašem stáži.

Účast na stáži v zahraničí vám pomůže:

Přidejte mezinárodní zkušenosti do vašeho životopisu Získejte skutečné pracovní zkušenosti a dovednosti

Součástí minulých orientačních aktivit byly taneční kurzy, fotbalový turnaj se španělskými studenty a exkurze do Segovie, známá pro svou románskou a gotickou architekturu, a pro jednu z nejzachovalejších římských akvaduktů v celé Evropě. Můžete také navštívit okouzlující románské město Zamora a proslulou vinnou oblast Toro. Program je navržen tak, aby vás integroval do všech aspektů života v Salamance.... [-]


Santiago - Course in Politics, Social Justice & Language

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry July 2018 Chile Santiago Hongkong + 1 více

[+]

Fall 2017

Příjezd: pondělí 24. července 2017 Odjezd: pátek 10. listopadu 2017 - při absolvování kurzů IES v zahraničí; Pátek, 1. prosince 2017 - Pro studenty zařazené do partnerských univerzitních kurzů

Jaro 2018

[-]

Santiago – Full-Time Semester Internship

Campus forma Denní studium 1 semestr August 2018 Chile Santiago Hongkong + 1 více

[+]

Rychlá fakta Centrum : IES v zahraničí Santiago Město : Santiago Země : Chile Programové kredity : 3 za semestr Jazyk výuky : angličtina [-]

Shanghai Summer Direct Enrollment - Business in Asia

Campus forma Denní studium Kombinované May 2018 Čína Shanghai

[+]

Podporuje vědecké a akademické inovace, zajišťuje hospodářský a sociální rozvoj a podporuje růst podnikání.

Kurzy

Firemní setkání řečníků vedoucích pracovníků průmyslu a předních odborníků Návštěvy firem v různých odvětvích a různých typech společností (nadnárodní společnosti, společné podniky, státní podniky) Každodenní život

Součástí toho, abyste se cítili jako doma v Šanghaji, dělá vše, co vám pomůže cítit se v bezpečí a péči. Ať už se jedná o orientační program, který se cítí připraven, bydlení, které je dobře umístěné a pohodlné, nebo výlety po terénu, které vás odvedou z vyhozené cesty - my jsme o našich službách pro studenty. To je jen jedna z věcí, o kterých jsme známi.... [-]


Siena - Business & Economics of Italian Food & Wine

Campus forma Denní studium 12 týdnů August 2018 Itálie Siena Hongkong + 1 více

[+]

Jaro 2018

Odjezd: středa 18. dubna 2018 Akademici [-]

Siena - Study in Tuscany

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Itálie Siena Hongkong + 1 více

[+]

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami.

Studentské vízum je požadováno pro občany USA, kteří vstupují do Itálie. Po přijetí získáte další informace o procesu podávání žádostí a veškerých souvisejících poplatcích. Proces žádosti o vízum pro občany mimo USA může být velmi zdlouhavý, kontaktujte nás prosím pro více informací.

Náklady

Podzim 2017

Výuka : 13.335 dolarů Bydlení : 3 765 USD Pojištění : 230 USD Celkem : 17.330 USD

Akademický rok

Výuka : $ 23,990 Bydlení : 7.530 dolarů Pojištění : 455 dolarů Celkem : 31 975 dolarů ... [-]

Sydney Direct Enrollment

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry July 2018 Austrálie Sydney Hongkong + 1 více

[+]

Studenti, kteří budou v době, kdy program začínají a mají dva semestry v hodnotě dvou semestrů, budou mít v přehledech přihlášky dva semestry, mohou být považováni za vstup do jarního semestru programu v USA. Výuka : 16 275 USD Bydlení : 6.150 dolarů Pojištění : 475 dolarů Celkem : 22 900 USD

Akademický rok

Výuka : 29 280 dolarů Bydlení : 12 300 dolarů Pojištění : 950 dolarů Celkem : 42 530 USD

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytování finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školy a dalších faktorů. ... [-]


Sydney Direct Enrollment

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry July 2018 Austrálie Sydney Hongkong + 1 více

[+]

Víme, že studium v ​​zahraničí je dobrodružství, a někdy možná budete potřebovat pomoc, nebo jen někoho, s kým budete mluvit - a proto pro vás naši zaměstnanci budou.

Zaměstnanci na pracovišti

Ať už máte otázky ohledně akademických požadavků, bydlení nebo pohody a bezpečnosti, naši pracovníci IES Abroad v Sydney jsou k dispozici pro plnou podporu.

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami.

Studentské vízum je nutné zadat do Austrálie. Po přijetí získáte další informace o procesu podávání žádostí a veškerých souvisejících poplatcích. Proces žádosti o vízum pro občany mimo USA může být velmi zdlouhavý, kontaktujte nás prosím pro více informací.... [-]


Sydney Direct Enrollment - Macquarie University

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry July 2018 Austrálie Sydney Hongkong + 1 více

[+]

Se sedmi divizemi obsahujícími stovky disciplín je akademická zkušenost v Macquarie definována rozmanitostí a šířkou.

Marine Science Psaní

Globální program vedení

Tento non-úvěr-nesoucí program vám pomůže budovat schopnosti vedení, získat cross-kulturní zkušenosti, a zlepšit svůj životopis. Program je také skvělý způsob, jak s australskými studenty vytvářet smysluplné přátelství.

Chcete-li dokončit certifikát program, musíte navštěvovat pět kolokvií (přednášky) po celou dobu svého pobytu v Austrálii (z výběru 25-30 nabízených každý semestr) .Topics může zahrnovat:

Vedení lidí Interkulturní porozumění Obchodní etiketa Domorodá Austrálie ... [-]

Tokyo - Language & Culture

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry March 2018 Japonsko Tokio Hongkong + 1 více

[+]

To není program stáže. Student IES v zahraničí v Tokiu je student, který se zabývá formou probíhajícího etnografického výzkumu, jehož hlavním zaměřením je význam akcí a událostí pro lidi v rámci sociálního prostředí, kterého se student snaží porozumět.

Cíle Programu umístění v terénu jsou následující:

Prostřednictvím ulehčeného semináře povzbudit studenty ke společnému sdílení a zamyšlení nad zkušenostmi v oblasti umístění v terénu jako základ pro rozpoznání, porozumění a vysvětlení sociální organizace v Japonsku. Objevovat "reálný svět" společenskou organizaci Japonska, jak je přirozeně vystavována, aniž by ukládala určitý rámec nebo teoretické předsudky o tom, co bude nebo má být nalezeno. [-]

Vienna - European Society & Culture

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Rakousko Vídeň Hongkong + 1 více

[+]

kulturní studie

[-]

Vienna - Music

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2018 Rakousko Vídeň Hongkong + 1 více

[+]

Bydlení [-]

Šanghaj - Ekonomika, Podnikání A Společnost

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry September 2018 Čína Shanghai Hongkong + 1 více

Neexistuje žádný špatný panorama Šanghaja. Od vzestupné Oriental Pearl Tower až po zametání Bund přes řeku Huangpu, Shanghai šplhá s možností. Zveme vás, abyste zažili vše, co toto vzrušující město nabízí. [+]

Přehled

Neexistuje žádný špatný panorama Šanghaja.

Management Association [-]

Letní kurzy

Amsterdam Léto - Společnost, Kultura A Pohlaví V Amsterdamu

Campus forma Denní studium 2 měsíců Přihlašování započato Nizozemsko Amsterodam Hongkong + 1 více

Amsterdam, město s dlouhým spojením s představami o toleranci a otevřenosti, je dokonalým pozadím, proti kterému může studovat dějiny umění, literaturu a sociologii prostřednictvím objektivu genderových studií. Vyzýváme vás, abyste prozkoumali historii a současnost Amsterdamu a zvážili, jak jsou tyto pojmy - nebo se nemění -. [+]

Přehled

Amsterdam, město s dlouhým spojením s představami o toleranci a otevřenosti, je dokonalým pozadím, proti kterému může studovat dějiny umění, literaturu a sociologii prostřednictvím objektivu genderových studií. Vyzýváme vás, abyste prozkoumali historii a současnost Amsterdamu a zvážili, jak jsou tyto pojmy - nebo se nemění -.

Amsterdam je vaší učebnou s výlety do muzeí světové třídy a pozoruhodné areály v Amsterdamu, které hrají hlavní roli v každém kurzu. Například budete studovat reprezentace pohlaví a sexuality v práci Rembrandta a navštívit muzeum Anne Frankové. Tento program také zahrnuje výuku související s kurzem do Berlína, aby dále prozkoumala vaše studijní témata.... [-]


Arles Letní - Studium V ​​provence

Campus forma Denní studium 6 týdnů Přihlašování započato Francie Arles Hongkong + 1 více

Budete se ponořit do studia francouzského jazyka a kultury oblasti Midi Francie. Vrcholem tohoto programu jsou jazykově náročné obědy, které se konají v místních restauracích, kde si cvičíte francouzsky s profesory a zaměstnanci IES v zahraničí a vychutnáte si nádhernou kuchyni v Provence. [+]

Přehled

Okouzlující provensálské město Arles s 2 000 let starou římskou arénou uprostřed je proslulé svou krásnou architekturou a sdružením s Van Goghem, Gauguinem, Cézanne a Picasso. Mnoho tanečních, hudebních, fotografických, divadelních a folklórních festivalů se koná v létě a po celém městě, což z něj činí živé místo pro letní studia ve Francii.

Budete se ponořit do studia francouzského jazyka a kultury oblasti Midi Francie. Vrcholem tohoto programu jsou jazykově náročné obědy, které se konají v místních restauracích, kde si cvičíte francouzsky s profesory a zaměstnanci IES v zahraničí a vychutnáte si nádhernou kuchyni v Provence. Pátky jsou vyhrazeny pro kurzy a exkurze, jako jsou kurzy vaření, koncerty v Arènes d'Arles, prohlídka Van Gogh, divadelní dílny a další.... [-]


Barcelona Léto - Intenzivní Jazyk

Campus forma Denní studium 4 týdnů September 2018 Španělsko Barcelona Hongkong + 1 více

Program Letní intenzivní jazykový kurz IES v zahraničí je určen pro studenty, kteří se chtějí zapojit do intenzivního výuky španělského jazyka a kultury ve čtyřtýdenním studiu v zahraničí. Program se rovná celému semestru studia španělštiny a je otevřen všem jazykovým úrovním. [+]

Přehled

Program Letní intenzivní jazykový kurz IES v zahraničí je určen pro studenty, kteří se chtějí zapojit do intenzivního výuky španělského jazyka a kultury ve čtyřtýdenním studiu v zahraničí. Program se rovná celému semestru studia španělštiny a je otevřen všem jazykovým úrovním.

Během léta poznáte barcelonské pulzující náměstí a vinuté ulice díky bohatým kulturním příležitostem. Intenzivní jazykový program v Barceloně nabízí zápis do španělštiny intenzivních kurzů IES v zahraničí, bydlení v rodinách s místními rodinami a objevování (výlety související s výukou a terénní výlety); Budete mít možnost se setkat se španělskými i zahraničními studenty. Počínaje centrem IES Abroad v centru Barcelony v blízkosti náměstí Plaza Catalunya vám tento program pomůže získat smysluplnou kulturní zkušenost a hlubší znalost toho, co znamená být občanem světa.... [-]


Barcelona Léto - Praxe

Campus forma Denní studium 2 měsíců September 2018 Španělsko Barcelona Hongkong + 1 více

IES Internship rozvíjí vaše profesionální dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje pracovní zkušenosti s praxí, abyste mohli začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost španělského jazyka. [+]

Přehled

S velkým vlivem na obchod, vzdělání, zábavu, média, módu a umění se Barcelona stala významným hráčem na globálním trhu. Chůze do práce nebo do metra, autobusu nebo tramvaje přes toto pozoruhodné město architektonických a kulturních divů. Oběd je vždy příležitostí ochutnat to nejlepší ze středomořského jídla: lahodné tapas, nejčerstvější mořské plody a Crema Catalana pro dezert!

IES Internship rozvíjí vaše profesionální dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje pracovní zkušenosti s praxí, abyste mohli začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost španělského jazyka.... [-]


Barcelona Summer - Jazykové A Oblastní Studium

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2018 Španělsko Barcelona Hongkong + 1 více

Letní program IES Abroad Barcelona Language & Area Studies je určen pro studenty, kteří chtějí studovat v zahraničí ve Španělsku a prožívají současnou španělskou kulturu z katalánské perspektivy v náročném akademickém prostředí. [+]

Přehled

Letní program IES Abroad Barcelona Language & Area Studies je určen pro studenty, kteří chtějí studovat v zahraničí ve Španělsku a prožívají současnou španělskou kulturu z katalánské perspektivy v náročném akademickém prostředí. Jazykové kurzy rozvíjejí vaše písemné a ústní znalosti ve španělštině a kurzy terénních studií poskytují vynikající příležitost dozvědět se o moderním Španělsku ve větším kontextu Evropské unie. Kurzy jsou k dispozici ve španělštině i angličtině.

Během léta poznáte své živé náměstí a vinutí ulice pro sebe. Program Barcelona Language & Area Studies nabízí vstup do kurzů IES v zahraničí, bydlení v rodinách s místními obyvateli nebo studentské apartmány s živými barcelonskými kulturními společníky za účelem usnadnění vašeho kulturního ponoření a objevů (výlety související s výukou a terénní výlety). Budete mít možnost setkat se s španělskými i zahraničními studenty. Počínaje centrem IES Abroad v centru Barcelony poblíž náměstí Plaza Catalunya Vám tento studijní program v zahraničí pomůže získat smysluplnou kulturní zkušenost a hlubší znalost toho, co znamená být občanem světa.... [-]


Berlínské Léto - Jazyk A Kultura

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2018 Německo Berlin Hongkong + 1 více

Tento program kombinuje rozvíjení jazykových dovedností s výukou angličtiny a němčiny, které vás vystavují fascinující historii a dnešní kultuře a společnosti v Německu. Kurzy němčiny jsou k dispozici na začátku a na střední úrovni. [+]

Přehled

Tento program kombinuje rozvíjení jazykových dovedností s výukou angličtiny a němčiny, které vás vystavují fascinující historii a dnešní kultuře a společnosti v Německu. Kurzy němčiny jsou k dispozici na začátku a na střední úrovni. Pro pokročilé studenty je nabízen kurz německé literatury. Exkurze související s kurzem hrají hlavní roli v programu, přičemž vás mimo třídu objeví bohaté dědictví a současnou kulturu Berlína a Německa.

Studium v ​​Berlíně letos v létě!

Zvýraznění učebních osnov

Zlepšete své dovednosti v oblasti německého jazyka prostřednictvím jazykových kurzů IES v zahraničí na začátku a na střední úrovni. Zkušenosti s německým jazykem se nevyžadují. Zapojte se do kurzových studií zaměřených na dějiny umění, filmové studia, německý jazyk a literaturu, židovské studium a politické vědy. ... [-]

Berlínské Léto - Metropolitní Studia A Architektura

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2018 Německo Berlin Hongkong + 1 více

Tento program, který vyučuje angličtinu, zkoumá témata v urbanistických studiích, architektuře a environmentálních studiích v Berlíně, městě, které bylo v minulém století přestavěno a přepracováno. [+]

Přehled

Tento program, který vyučuje angličtinu, zkoumá témata v urbanistických studiích, architektuře a environmentálních studiích v Berlíně, městě, které bylo v minulém století přestavěno a přepracováno.

Prohlídky související s kurzem jsou integrovány tak, aby poskytovaly první pohled na berlínské architektonické inovace, metody integrace udržitelného designu a různé historické a politické hnutí. Exkurze do jiných měst v Německu uzavřou program a umožní vám prozkoumat kulturu a architekturu Německa v komparativním kontextu.

Rychlá fakta Centrum : IES v Berlíně Metropolitní studia v zahraničí Město : Berlín Země : Německo Programové kredity : 6-9 kreditů Jazyk výuky: angličtina Jazyk Předpoklady : Žádné Programové termíny ... [-]

Buenos Aires Letní - Jazykové A Argentinské Studium

Campus forma Denní studium 6 týdnů September 2018 Argentina Buenos Aires Hongkong + 1 více

Tento program, který se účastní studentů všech úrovní španělských dovedností, vám nabízí možnost ponořit se do argentinské kultury tím, že využijete kurz španělštiny a kurzu v různých současných tématech. [+]

Přehled

Díky své vlivné historii, krásné evropské architektuře a bohatému kulturnímu životu vám Buenos Aires nabízí příjemnou atmosféru pro život a vzdělávání v zahraničí. Bohatá kultura - myslím divadlo, tango tanec, muzea, sporty ... a jídlo! - Buenos Aires bude svátek pro vaše smysly a nezapomenutelné vzdělávací dobrodružství.

Tento program, který se účastní studentů všech úrovní španělských dovedností, vám nabízí možnost ponořit se do argentinské kultury tím, že využijete kurz španělštiny a kurzu v různých současných tématech. Vychutnejte si také kulturní akce a výlety související s výukou, abyste získali své akademické zkušenosti a přivedli své studium do života.... [-]


Buenos Aires Summer - Zemědělské A Environmentální Vědy

Campus forma Denní studium 6 týdnů September 2018 Argentina Buenos Aires Hongkong + 1 více

Studium zemědělských a environmentálních věd v Argentině, země, jejíž zemědělská výroba hraje hlavní roli v sociální a ekonomické prosperitě. [+]

Přehled

Studium zemědělských a environmentálních věd v Argentině, země, jejíž zemědělská výroba hraje hlavní roli v sociální a ekonomické prosperitě.

Tento letní program je otevřen studentům všech oborů a je zvláště zajímavý pro studenty s akademickým zaměřením v zemědělských, přírodních a environmentálních vědách.

Se špičkovým hovězím průmyslem, vína známými jako nejlepší na světě a velkou produkcí sójových bobů, kukuřice, cukrové třtiny, pšenice, mléčných výrobků a dalších, se Argentina ukázala jako významný světový přispěvatel k celosvětovému trhu. Koš na potraviny. Kde je lépe studovat zemědělský průmysl a jeho dopad na životní prostředí?... [-]


Cape Town Summer - Praxe

Campus forma Denní studium 2 měsíců September 2018 Jihoafrická republika Kapské Město Hongkong + 1 více

Odborná praxe IES v Kapském Městě rozvíjí vaše profesionální dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Domovem 3,7 milionu obyvatel ve své metropolitní oblasti je Kapské Město spojením jazyků, kultur a náboženství a ekonomickým centrem Cape Colony. Vychutnejte si výhled na hory a na pobřeží. Začněte svůj den s kávou a koeksisterem (jihoafrický koblih). Na oběd se podělte o velký sendvič Gatsby s kolegy.

Odborná praxe IES v Kapském Městě rozvíjí vaše profesionální dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.

Bude vám zaručena neplacená letní stáž v Kapském Městě, kde budete pracovat až 32 hodin týdně v místní firmě nebo organizaci. Budeme s vámi spolupracovat, abychom našli nejbližší umístění mezi vašimi profesionálními a osobními cíli s tím, co je k dispozici pro stáže v Kapském Městě.... [-]


Chicago Summer - Stáž

Campus forma Denní studium 2 měsíců September 2018 Spojené státy americké Chicago Hongkong + 1 více

Pracovní stáž IES v Chicagu rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje zásadní pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Interne v tomto krásném městě na břehu jezera Michigan, domov pro velké globální korporace a společnosti s fantastickou architekturou, zelenými parky, písečnými plážemi, skvělým jídlem a vzrušujícím nočním životem. Chůze, jízdu na kole nebo si vezměte "L" (vyvýšený a podzemní metro), abyste mohli pracovat v tomto dynamickém městě odvážných mrakodrapů a významných kulturních akcí. Na oběd si můžete vyzkoušet spinky jako pizzu s hlubokým pokrmem a horké psy v Chicagu. Chyť pytel karamelu kukuřice na cestě zpět do kanceláře pro dezert!

Pracovní stáž IES v Chicagu rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje zásadní pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Budete zaručen neplacené umístění v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 32 hodin týdně. Budeme s vámi spolupracovat, abychom pomohli najít nejbližší shodu mezi vašimi vyjádřenými preferencemi a profesními cíli s tím, co je k dispozici prostřednictvím stáží IES v Chicagu. ... [-]


Dublinské Léto - Intenzivní Herectví

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2018 Irsko Dublin Hongkong + 1 více

Během léta poznáte dublinské ulice a jedinečné kouzlo díky bohatým kulturním příležitostem. Program nabízí zápis na uznávanou Národní divadelní školu Irsko-Gaiety School of Action, ubytování v plně vybavených studentských apartmánech a terénní výlety po celé Irské republice a Severním Irsku. [+]

Přehled

Intenzivní program IES v zahraničí vám nabízí intenzivní, praktický přístup k výkonu.

Během léta poznáte dublinské ulice a jedinečné kouzlo díky bohatým kulturním příležitostem. Program nabízí zápis na uznávanou Národní divadelní školu Irsko-Gaiety School of Action, ubytování v plně vybavených studentských apartmánech a terénní výlety po celé Irské republice a Severním Irsku.

Kurzy jsou vyučovány Národní divadelní školou Irska-Gaiety škola působí (NTSI-GSA) a IES zahraniční instruktoři. Tyto kurzy se konají v NTSI-GSA a IES Abroad Center a mají celkem 6 kreditů.

Důležitá poznámka: Klíčová hodnota, kterou zastává Národní divadelní škola Irsko-Gaiety School of Action, je soubor. Tento program je fyzicky i emocionálně náročný a všichni studenti se plně účastní všech aspektů tréninku.... [-]


Dublinské Léto - Irské Studium

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2018 Irsko Dublin Hongkong + 1 více

Tento program je určen pro studenty, kteří usilují o intenzivní akademické působení irské politické a sociální historie, současné ekonomické otázky a literární dědictví. Spojením kurzů se studiem mimo třídu máte možnost objevovat bohaté dědictví Irska a současnou kulturu prostřednictvím umění, divadla a filmu. [+]

Přehled

Tento program je určen pro studenty, kteří usilují o intenzivní akademické působení irské politické a sociální historie, současné ekonomické otázky a literární dědictví. Spojením kurzů se studiem mimo třídu máte možnost objevovat bohaté dědictví Irska a současnou kulturu prostřednictvím umění, divadla a filmu.

Během léta poznáte dublinské ulice a jedinečné kouzlo. Program Dublinských irských studií nabízí zápis do kurzů IES v zahraničí, ubytování v plně vybavených studentských apartmánech a terénní výlety. Počínaje centrem IES v zahraničí poblíž St. Stephen's Green, tento program vám pomůže získat smysluplnou kulturní zkušenost a hlubší znalost toho, co znamená být občanem světa.... [-]


Dublinské Léto - Praxe

Campus forma Denní studium 2 měsíců September 2018 Irsko Dublin Hongkong + 1 více

Pracovní stáž IES rozvíjí vaše odborné dovednosti, umožňuje vám komunikovat napříč kulturami a poskytuje podstatné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Zažijte živé obchodní prostředí tohoto města, které se objevilo v rámci hospodářského oživení Irska. Projděte se po historických ulicích Dublinu, nebo se dostanete na dvoupatrový autobus, tramvaj, šipku nebo metro. Držte se po obědě pastvinky nebo irského lososa.

Pracovní stáž IES rozvíjí vaše odborné dovednosti, umožňuje vám komunikovat napříč kulturami a poskytuje podstatné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.

Budete mít zaručen neplacené stáže v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 32 hodin týdně. Budeme s vámi spolupracovat, abyste našli nejbližší umístění mezi vašimi profesionálními a osobními cíli s tím, co je k dispozici v Dublinu.... [-]


Evropské Léto

Campus forma Denní studium 8 týdnů September 2018 Německo Freiburg Hongkong + 1 více

Letní program EU vám nabízí příležitost intenzivně studovat minulé, současné a budoucí výzvy evropské integrace. Program začíná v srdci Evropy - Freiburg, Německo - kde zahájíte specializované učební plány, které vás provedou na 16denní zážitkové cestě přes Bosnu a Hercegovinu, Řecko a Kypr. [+]

Přehled

Letní program EU vám nabízí příležitost intenzivně studovat minulé, současné a budoucí výzvy evropské integrace. Program začíná v srdci Evropy - Freiburg, Německo - kde zahájíte specializované učební plány, které vás provedou na 16denní zážitkové cestě přes Bosnu a Hercegovinu, Řecko a Kypr.

V Bosně a Hercegovině cestujete do Sarajeva, nazývaného "Jeruzalémem Evropy", protože kdysi historický mix Židů, křesťanů a muslimů. Po Sarajevu budete mít dvoudenní výlet do Republiky srbské, který zahrnuje návštěvu pamětní síně pro oběti Srebrenice a přenocování ve Višegrad, zvěčněný v klasickém Mostě na Drině, který získal Nobelovu cenu Ivo Andrié.... [-]


Londýn Léto - Uk Dnes

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

Náš program UK Today vám nabízí příležitost prozkoumat živou kulturu a bohaté dědictví současného Londýna prostřednictvím široké škály kurzů - to vše se týká britské historie a kultury. [+]

Přehled

Léto může být jen nejlepší čas žít a učit se v Londýně. Kdo by nechtěl trávit léto sem, s časem také navštívit všechny volné muzea, sledovat filmy pod hvězdami a prozkoumat 400+ zelené plochy ve městě?

Náš program UK Today vám nabízí příležitost prozkoumat živou kulturu a bohaté dědictví současného Londýna prostřednictvím široké škály kurzů - to vše se týká britské historie a kultury.

Naše jedinečná akademická zkušenost integruje exkurze související s kurzem do prakticky všech kurzů, aby maximalizovala mnoho příležitostí ke studiu, které představuje Londýn. Tento program je skvělou příležitostí, abyste mohli pokračovat ve studiu a používat Londýn jako svou učebnu.... [-]


Londýnské Léto - Praxe

Campus forma Denní studium 2 měsíců September 2018 Spojené království Londýn Hongkong + 1 více

Odborná praxe IES v Londýně rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Není pochyb o tom, že toto rušné město, které je bohaté na historii, kulturu a rozmanitost, vás přeměňuje. Dostaňte tunelu do práce nebo autobusu s dvojitým autobusem. Chytněte některé ryby a žetony na oběd. Zažijte toto globální centrum podnikání, kultury, architektury a učení, které nabízí.

Odborná praxe IES v Londýně rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Budete zaručen neplacené umístění v místní firmě nebo organizaci, kde budete pracovat nejméně 32 hodin týdně. Budeme s vámi spolupracovat, abychom pomohli najít nejbližší shodu mezi vašimi vyjádřenými preferencemi a profesními cíli s tím, co je k dispozici prostřednictvím stáží IES v Londýně. Dále se zapojíte do požadovaného 3- nebo 6-kreditního akademického semináře pro stáže s dalšími stážisty IES, kde se dozvíte o různých nastaveních a příležitostech pro místní firmy.... [-]


Léto V Berlíně - Praxe

Campus forma Denní studium 2 měsíců September 2018 Německo Berlin Hongkong + 1 více

Odborná praxe IES v Berlíně rozvíjí vaše odborné dovednosti a schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. [+]

Přehled

Zažijte Berlín - ekonomické a politické centrum Německa. Toto hlavní město se také může pochlubit prosperující uměleckou scénou (s více než 175 muzeí a galerií) a některou z nejúžasnějších architektur na světě. Když budete pracovat v Berlíně, budete mít možnost jít pěšky, na kole nebo si vzít autobus, tramvaj nebo vlak do práce. Během oběda projděte jeden z nesčetných parků a zahrad v Berlíně. V noci si můžete vychutnat živou hudbu nebo divadlo v tomto Kulturhaupstadtu (kulturní město) Německa. Zahraniční pobyt v Berlíně povede k získání pověření vašeho životopisu i ke kulturní kompetenci.

Odborná praxe IES v Berlíně rozvíjí vaše odborné dovednosti a schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.... [-]


Madrid Léto

Campus forma Denní studium 6 týdnů September 2018 Španělsko Madrid Hongkong + 1 více

Tento program nabízí středně pokročilé a pokročilé španělské jazykové kurzy a terénní studium vyučované ve španělštině. Třídy integrují to nejlepší z historických a kulturních příležitostí v Madridu, což vám umožní zlepšit své španělské dovednosti a také objevovat bohaté umělecké, divadelní a filmové dědictví Španělska. [+]

Přehled

Představte si, že jste studoval v zahraničí v hlavním městě Španělska a největším městě Madrid. Teplé letní večery přitahují davy Madrileñosů do ulic města, kde si popíjejí kávu na terrazách a dívají se na průvod módních Španělů - nyní je i vaše šance zažít to. Madrid je přední kulturní centrum v Evropě a domovem mnoha světově proslulých muzeí, včetně Prado, Reina Sofia a Thyssen-Bornemisza.

Tento program nabízí středně pokročilé a pokročilé španělské jazykové kurzy a terénní studium vyučované ve španělštině. Třídy integrují to nejlepší z historických a kulturních příležitostí v Madridu, což vám umožní zlepšit své španělské dovednosti a také objevovat bohaté umělecké, divadelní a filmové dědictví Španělska.... [-]


Milánské Léto - Praxe

Campus forma Denní studium 2 měsíců September 2018 Itálie Milán Hongkong + 1 více

IES Internship rozvíjí vaše profesionální dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje pracovní zkušenosti s praxí, abyste mohli začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost italského jazyka. [+]

Přehled

Proč Milan?

Obchod, móda a design se shromažďují v Miláně - druhém největším městě Itálie - kde se stará italská tradice spojuje s moderními inovacemi. Buďte inspirováni významnými milánskými institucemi, od Teatro alla Scala po italskou hlavní burzu cenných papírů Borsa Italiana. Jak se promění v program na stáže na plný úvazek v italském obchodním kapitálu?

Můžete prakticky cítit italský puls v rychle se rozvíjejícím Miláně. Nástup do práce je vítr s tramvajem, metrem a autobusovými systémy. Na oběd uchopte rychlé těstoviny al pesto se svými spolupracovníky, naplňte risotto alla Milanese nebo slavné ossobuco v regionu.... [-]


Multi-location Summer - Muzea A Další: Umění & Kultura V Paříži, Řím A Madridu

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2018 Španělsko Madrid Francie Paris Itálie Řím Hongkong + 5 více

[+]

Přehled

Proč studovat v létě v jednom velkém evropském městě v zahraničí, kdy můžete prozkoumat kulturní dědictví Paříže, Říma a Madridu? V tomto sedm-týdenním programu budete zkoumat, jak umění a architektura ovlivnila rozvoj měst, život a kulturu ve třech fascinujících evropských hlavních městech a jak muzea uchovávají, vyvíjejí, studují a zobrazují své sbírky ve prospěch veřejnosti.

Spusťte svůj program v Paříži, kde si začnete uvědomovat, jak se tato města rozvinula kolem centrální myšlenky kulturního dědictví a dědictví. Právě zde začnete s dvěma křížovými kurzy, které vás poté odvezou do Říma a nakonec do Madridu po dobu dvou týdnů v každém městě. Vaše kurzy budou integrovat třídní čas s exkurzemi souvisejícími s kurzem do uměleckých a kulturních manažerských institucí, včetně návštěv známých muzeí, jako je Musée d'Orsay, Vatikánské muzeum a El Prado.... [-]


Nagoya Léto - Jazyk

Campus forma Denní studium 6 týdnů September 2018 Japonsko Nagoya Hongkong + 1 více

Tento šestitýdenní letní program vám nabízí intenzivní japonské kurzy v centru japonských studií (CJS) na univerzitě Nanzan, která je proslavena v oblasti výuky japonských jazyků. Svou výuku ukončíte v Nagoji tím, že se seznámíte s japonskou kulturou, politikou a uměním. [+]

Přehled

Jaký lepší způsob, jak procvičit své japonské jazykové dovednosti a ponořit se do japonského života a kultury, než studiem v Nagoji? Tento šestitýdenní letní program vám nabízí intenzivní japonské kurzy v centru japonských studií (CJS) na univerzitě Nanzan, která je proslavena v oblasti výuky japonských jazyků. Svou výuku ukončíte v Nagoji tím, že se seznámíte s japonskou kulturou, politikou a uměním. Budete mít příležitost zúčastnit se dvou výletů s japonskými studenty (pořádaných CJS). Kromě toho pořádáme jednodenní výlet do Kjóta a kulturní aktivity výhradně pro studenty IES Abroad .

Rychlé faktyCentrum: IES Abroad NagoyaMěsto: NagoyaZemě: JaponskoProgramové kredity: 6 - 8,5 kreditůJazyk výuky: japonština, angličtinaJazyk Předpoklady: 2 semestry vysokoškolské japonštiny a znal alespoň 200 kanjiProgramové termíny... [-]

New York Summer - Praxe

Campus forma Denní studium 8 - 10 týdnů September 2018 Spojené státy americké Upper East Side Hongkong + 1 více

Interne v této úžasné metropoli, centrum pro globální bankovnictví a podnikání, pro umění a kulturu. Vezměte metro New York City do práce (nejstarší, největší a nejpoužívanější systém veřejné dopravy) na světě v tomto neuvěřitelně rozmanitém a vzrušujícím městě, kde je všechno na dosah ruky. [+]

Přehled

Interne v této úžasné metropoli, centrum pro globální bankovnictví a podnikání, pro umění a kulturu. Vezměte metro New York City do práce (nejstarší, největší a nejpoužívanější systém veřejné dopravy) na světě v tomto neuvěřitelně rozmanitém a vzrušujícím městě, kde je všechno na dosah ruky. Oběd může být pastrami sendvič nebo knish z tradiční židovské deli, plátek klasické pizzy v New Yorku, nebo čerstvé a exotické směs z módní džus bar.

Stáž ve společnosti IES v New Yorku rozvíjí vaše odborné dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje podstatné pracovní zkušenosti k tomu, abyste mohli začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.... [-]


Nice Summer – Multiculturalism in France

Campus forma Denní studium 6 týdnů September 2018 Francie Nice Hongkong + 1 více

[+]

Studentský život

Program začíná třídenní orientací, která vás seznámí s pracovníky IES v zahraničí v Nice, se svými spolužáky as městy a kulturou Nice. Orientace pokrývá důležité témata, jako jsou akademici, bydlení, doprava a zdraví a bezpečnost.

CORE ™, komplexní orientace a zpětný vstup do zahraničí, začíná během orientace a pokračuje v průběhu celého programu s aktivitami zaměřenými na kulturní přizpůsobení, dosažení cílů a přípravu na návrat domů.

Mimoškolní aktivity a kulturní akce

Upřesněte způsob, jakým žijete a učíte se v Nice prostřednictvím našich kulturních akcí, jako jsou:

Návštěvy místních muzeí umění a historie Dobrovolnické příležitosti v rámci Společenství Architektonické zájezdy Požadavky na způsobilost 18 let věku V dobrém postavení ve své domácí škole 2,5 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA nižší než 2,5 zvažované případ od případu) Žádné předchozí francouzské jazykové kurzy nejsou vyžadovány Požadavky na pas a vízum ... [-]

Paris Léto - Začíná Jazyk A Marketing

Campus forma Denní studium 6 týdnů September 2018 Francie Paris Hongkong + 1 více

Učte se francouzština při studiu mezinárodního marketingu a řízení značky v Paříži, jeden z největších světových měst - domov pro společnosti Global Fortune 500 a luxusní značky, stejně jako chodníkové kavárny, úžasné zahrady, venkovní trhy a další. [+]

[-]

Paris Summer - Advanced Language

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2018 Francie Paris Hongkong + 1 více

[+]

Cíle mohou zahrnovat:

Ile-Saint-Louis Sénat Musée d'Orsay Sousední zájezdy Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body si nejdříve prohlédněte nebo objevte nejlepší kavárnu - nehledáte místo bydliště, kde se budete cítit pohodlně.

[-]

Paris Summer - Intermediate Language

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2018 Francie Paris Hongkong + 1 více

[+]

Apartmány

[-]

Paris Summer - Internship

Campus forma Denní studium 2 měsíců September 2018 Francie Paris Hongkong + 1 více

[+]

.

2 nebo více semestrů francouzštiny na vysoké škole Přihlášeno do francouzského kurzu v roce před datem zahájení programu Požadavky na pas a vízum

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami.

Občané USA, kteří jsou držiteli platného cestovního pasu, nemusí získat vízum pro vstup, studium nebo stáž ve Francii na pobyt mladší než 90 dnů. Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem.

Náklady

Léto 2017 3 kreditů

Výuka : 3 790 USD [-]

Peking V Létě - Intenzivní Jazyk

Campus forma Denní studium 2 měsíců September 2018 Čína Peking Hongkong + 1 více

Navrhované tak, aby vám pomohly získat nebo zlepšit znalosti čínštiny prostřednictvím intenzivního výuky jazyků, během tohoto programu je zahrnut celý rok vysokoškolských čínských studentů. Malé velikosti tříd a jedna na jedné instrukce s fakultou čínských jazyků činí tento program dokonalým nástrojem pro výrazné zlepšení jazykových dovedností. [+]

Přehled

V Pekingu mrakodrapy soutěží o prostor s historickými chrámy a přeplněnými domky v nádvořích, zatímco jízdní kola ustupují bezpočtu aut. Ačkoli Mandarin čínská je v nějaké formě mluvená většinou čínské populace, forma čínštiny mluvená v Pekingu je považována za standard, dělat to ideální místo pro učení správné výslovnosti. Nabízí ideální prostředí pro získávání a zlepšování znalostí čínštiny, letní program IES Abroad Beijing poskytuje intenzivní kurzy čínštiny pro začátečníky, pokročilé pokročilé pokročilé a pokročilé jazyky.

Program IES v zahraničí v zahraničí v Pekingu nabízí účast na kurzech IES v zahraničí, bydlení v studentských sálech nebo homestay prostřednictvím globálních budoucích vůdců (viz níže), pravidelné setkání s místními studenty jako jazykovými a kulturními partnery a terénní výlety v Pekingu av celé Číně ; Budete mít možnost setkat se s čínskými i zahraničními studenty. Počínaje centrem IES Abroad na západním kampusu Pekingské univerzity zahraničních studií získáte smysluplnou kulturní zkušenost a hlubší znalost toho, co znamená být občanem světa.... [-]


Quito Summer - Environmental Studies

Campus forma Denní studium 7 týdnů September 2018 Ekvádor Quito Hongkong + 1 více

[+]

Zvýraznění učebních osnov

Studovat faunu a floru v Ekvádoru prostřednictvím kurzů souvisejících výletů do destinací, jako jsou ostrovy Galápagos, oblast Amazonky a vysočiny. Zúčastněte se kurzů environmentálních studií zaměřených na angličtinu se zaměřením na Ekvádor. Zlepšujte své španělské dovednosti prostřednictvím jazykových kurzů IES v zahraničí. Předchozí španělská studie není nutná. Zažijte ekvádorskou kulturu tím, že žijete v homestay. Rychlé fakty Centrum : IES v zahraničí Quito Město : Quito Země : Ekvádor Programové kredity : 9 kreditů Výuka : $ 5,955 Bydlení : 1.900 dolarů [-]

Rabat Summer - Arabský Jazyk

Campus forma Denní studium 8 týdnů August 2018 Maroko Rabat Hongkong + 1 více

Rabat se může pochlubit kosmopolitní kombinací evropské modernismu a severoafrické a islámské tradice. Jeho jedinečná směsice kultury, náboženství, jazyků a identit vytváří dokonalý podklad pro studium otázek ve frankofonním světě a pro studium arabského jazyka. [+]

Přehled

Rabat se může pochlubit kosmopolitní kombinací evropské modernismu a severoafrické a islámské tradice. Jeho jedinečná směsice kultury, náboženství, jazyků a identit vytváří dokonalý podklad pro studium otázek ve frankofonním světě a pro studium arabského jazyka. Rabatova pobřežní poloha, mírné počasí po celý rok a prolínání starých a nových z něj činí fascinující město, kde můžete žít a studovat v létě. Jako hlavní město Maroka je Rabat sídlem mnoha nevládních a mezinárodních organizací a vedoucího univerzity v Maroku.

Studenti v arabském jazykovém programu jsou povinni absolvovat 1 kreditní kurz v angličtině Maroccan Arabic, který vám pomůže komunikovat s místními obyvateli.... [-]


Rome Summer - Internship

Campus forma Denní studium 2 měsíců October 2018 Itálie Řím Hongkong + 1 více

IES Internship rozvíjí vaše profesionální dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje pracovní zkušenosti s praxí, abyste mohli začít svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce. Volitelná jazyková třída zvyšuje znalost a plynulost italského jazyka. [+]

Řím je domovem jak pro nadnárodní organizace, tak pro mnoho menších rodinných firem.

.

Můžete se také zapsat do volitelného tříletého kurzu italštiny, který se vyučuje v centru.

Kurzy

Studentský život

Orientace

Zaměstnanci našeho Římského centra vás uvítají v orientaci. Tato dvoudenní orientace zahrnuje úvod do města a programu, včetně bydlení, dojížďky a profesionálních a kulturních očekávání. Římské centrum je vaše centrální místo pro výuku, podporu a setkání s dalšími stážisty.

Mimoškolní aktivity a kulturní akce

Využijte volný čas prozkoumání Říma, jednoho z nejvíce fotogenních měst na světě, s jeho krásnými náměstími; Dechberoucí sochy, parky, katedrály a fontány; A vinutí historických ulic.... [-]


Rome Summer - Language & Culture

Campus forma Denní studium 7 týdnů October 2018 Itálie Řím Hongkong + 1 více

[+]

Zaměstnanci IES v zahraničí

Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem.

Léto 2017

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytování finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školy a dalších faktorů.

[-]

Salamanca Léto - Jazyk A Kultura (zasedání I)

Campus forma Denní studium 4 týdnů September 2018 Španělsko Salamanca Hongkong + 1 více

V tomto full-imersion program, kurzy jsou nabízeny Cursos Internacionales Universidad de Salamanca, jeden z předních center ve výuce španělštiny na světě. Každý čtyřtýdenní program se rovná celému semestru studia španělštiny, přičemž je k dispozici řada jazykových úrovní. Můžete se účastnit obou programů. [+]

Mimoškolní aktivity a kulturní akce

Upravte způsob, jakým žijete a učíte se v Madridu prostřednictvím našich kulturních aktivit, například:

Procházky po městě Místní gastronomické výlety [-]

Salamanca Summer - Language & Culture (Session II)

Campus forma Denní studium 4 týdnů September 2018 Španělsko Salamanca Hongkong + 1 více

V tomto full-imersion program, kurzy jsou nabízeny Cursos Internacionales Universidad de Salamanca, jeden z předních center ve výuce španělštiny na světě. Každý čtyřtýdenní program se rovná celému semestru studia španělštiny, přičemž je k dispozici řada jazykových úrovní. [+]

Přehled

Salamská sláva spočívá v prestiži své univerzity a půvabné architektuře Plaza Mayor a okolních čtvrtí. Universidad de Salamanca, nejstarší univerzita ve Španělsku a jedna z nejprestižnějších v Evropě, byla otevřena v roce 1218. Tradice a historie pronikají do města, kde začala výstavba na "nové" katedrále v 1500.

V tomto full-imersion program, kurzy jsou nabízeny Cursos Internacionales Universidad de Salamanca, jeden z předních center ve výuce španělštiny na světě. Každý čtyřtýdenní program se rovná celému semestru studia španělštiny, přičemž je k dispozici řada jazykových úrovní. Můžete se účastnit obou programů.... [-]


Santiago Summer - Internship

Campus forma Denní studium 2 měsíců February 2019 Chile Santiago Hongkong + 1 více

[+]

.

Témata, jako jsou akademičtí pracovníci, bydlení, doprava, zdraví a bezpečnost, jsou v této době pokryty.

Požadavky na způsobilost 18 let věku

Léto 2017 3 kreditů

Výuka : 3,430 dolarů Bydlení : 1.630 dolarů Pojištění : 135 USD Celkem : 5 195 USD [-]

Shanghai Summer - Engineering

Campus forma Denní studium 2 měsíců February 2019 Chile Santiago Hongkong + 1 více

[+]

Profesní etika CN201 Čínský jazyk v kontextu: nováček v zahraničí III CN301 Čínský jazyk v kontextu: vznikající nezávislý v zahraničí I

Partnerská instituce

Šanghajská univerzita Jiao Tong (SJTU) je trvale zařazena mezi jednu z pěti nejlepších univerzit v Číně. Program strojního inženýrství je zařazen jako první na národní úrovni. Inženýrský program bude založen na inženýrském areálu SJTU na jihozápadním Šanghaji.

Tento program je organizován ve spolupráci s Společným ústavem Univerzity Michigan-SJTU. Založen v roce 2006 jako strategické globální partnerství mezi oběma univerzitami, cílem Společného institutu je vyvíjet inovativní a vysoce uznávané vzdělávací a výzkumné programy v oblasti strojírenství.... [-]


Shanghai Summer - Internship

Campus forma Denní studium 8 týdnů September 2018 Čína Shanghai Hongkong + 1 více

[+]

Po příjezdu budete trávit dva týdny na univerzitě Donghua, která bude mít jazykovou třídu Mandarin, než půjdete na své šest týdnů stáže. Jazykový kurz může pokračovat i po celou dobu trvání programu.

PRACOVNÍ PŘÍKLADY: Minulé studenty absolvovaly kurzy v níže uvedených oblastech. Mějte na paměti, že tento seznam není v žádném případě vyčerpávající. Doporučujeme studentům všech velkých společností, aby se ucházeli.

[-]

Siena Summer - Tradition & Cuisine in Tuscany

Campus forma Denní studium 7 týdnů October 2018 Itálie Siena Hongkong + 1 více

[+]

IT 401 - Italský jazyk v kontextu: Vznikající kompetentní cizinec I (léto)

Sociologie

SO / CU / HS 250 - Historie a kultura potravin v Itálii a Toskánsku (léto)

Exkurze související s kurzem

Osobní bezpečí Italský domácí život Praktické aspekty života v Siena (doprava, bankovnictví a nakupování) Požadavky na způsobilost 18 let věku V dobrém postavení ve své domácí škole [-]

Sydney Summer - Internship

Campus forma Denní studium 2 měsíců January 2019 Austrálie Sydney Hongkong + 1 více

[+]

.

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami.

Po přijetí získáte další informace o procesu podávání žádostí a veškerých souvisejících poplatcích. Proces žádosti o vízum pro občany mimo USA může být velmi zdlouhavý, kontaktujte nás prosím pro více informací.

Náklady

Léto 2017

Výuka : 4 450 dolarů Bydlení : 2,425 dolarů [-]

Sydney Summer - Studium Austrálie

Campus forma Denní studium 6 týdnů January 2019 Austrálie Sydney Hongkong + 1 více

Tento program zajistí, že nebudete muset - s aktivními kurzy, příležitostmi pro studium na poli a organizovanými kulturními akcemi, nebudete mít nudný okamžik. Vyplňte požadavek na absolvování studia nebo vyzkoušejte něco nového, podle toho, co si vyberete, dozvíte se víc o Austrálii a sobě, než byste mohli doma. [+]

Přehled

Během studia v zahraničí bude v letošním létě těžké sedět v klidu!

[-]

Tokyo Summer

Campus forma Denní studium 6 týdnů April 2018 Japonsko Tokio Hongkong + 1 více

[+]

Kdykoli je to možné, naši zkušení instruktoři integrují výuku související s výukou a projektovou výkonovou činnost s pravidelnými kurzy. Navštivte naše webové stránky, kde najdete nejnovější informace o osnovách jazykových kurzů.

Kurzy

Toto je seznam potenciálních kurzových nabídek. Konečné kurzy a umístění na úrovni studentů budou rozhodnuty po absolvování jazykového testu, který bude proveden během orientace.

japonský

[-]

Vídeňské Léto - Historie A Výkon Hudby

Campus forma Denní studium 6 týdnů October 2018 Rakousko Vídeň Hongkong + 1 více

Studium hudby Historie a představení ve Vídni, město uznávané po celém světě pro jeho vliv na vývoj klasické hudby. [+]

. [-]

Vídeňské Léto - Psychologie

Campus forma Denní studium 6 týdnů October 2018 Rakousko Vídeň Hongkong + 1 více

Ve Vídni, rodišti psychoanalýzy a domova Sigmunda Freuda a řady dalších legendárních psychologů, můžete zažít jak historii, tak praxi psychologie z jedinečného vyhlídkového místa. Prozkoumejte bohatství minulosti a současnosti tohoto města v akademickém prostředí speciálně navrženého pro studenty psychologie. [+]

Přehled

Jak říkal slavný psycholog Carl Rogers: "To je místo, kde začaly všechny problémy!" Ve Vídni, rodišti psychoanalýzy a domova Sigmunda Freuda a řady dalších legendárních psychologů, můžete zažít jak historii, tak praxi psychologie z jedinečného vyhlídkového místa. Prozkoumejte bohatství minulosti a současnosti tohoto města v akademickém prostředí speciálně navrženého pro studenty psychologie.

Program je rozdělen do dvou oblastí: Psychologie a společnost a Psychologie a komunikace v oblasti zdraví. Studenti, kteří zkoumají psychologii a společnost, se dozvěděli o vzniku psychologie ve Vídni a důkladně zvážili, jak dnes různé metodiky odrážejí a zpochybňují Freudovo dědictví. Studenti, kteří studují psychologii a komunikaci v oblasti zdraví, mají praktičtější přístup, když prozkoumají oblast poradenství a rozvíjejí dovednosti v poslechu a empatii.... [-]


Videos

Study with IES Abroad

About IES Abroad

The Power of Cultural Immersion

Benefits of Study Abroad

Contact
Adresa destinace
33 W. Monroe St.
Suite 2300

Chicago, Illinois, IL, 60603-5405 US
Adresa destinace
Amsterdam, NL
Adresa destinace
Arles, Provence-Alpes-Cote d'Azur, FR
Adresa destinace
Auckland, NZ
Adresa destinace
Barcelona, ES
Adresa destinace
Beijing, CN
Adresa destinace
Berlin, Berlín Region, DE
Adresa destinace
Buenos Aires, AR
Adresa destinace
Cape Town, ZA
Adresa destinace
Christchurch, NZ
Adresa destinace
Dublin, IE
Adresa destinace
Freiburg, Baden-Württemberg, DE
Adresa destinace
Granada, ES
Adresa destinace
London, Anglie, GB
Adresa destinace
Madrid, ES
Adresa destinace
Milan, IT
Adresa destinace
Nagoya, JP
Adresa destinace
Nantes, Pays de la Loire, FR
Adresa destinace
Upper East Side, New York, NY, US
Adresa destinace
Nice, Provence-Alpes-Cote d'Azur, FR
Adresa destinace
Paris, Ile-de-France, FR
Adresa destinace
Oxford, Anglie, GB
Adresa destinace
Quito, EC
Adresa destinace
Rabat, MA
Adresa destinace
Rome, IT
Adresa destinace
Salamanca, ES
Adresa destinace
Santiago, CL
Adresa destinace
Shanghai, CN
Adresa destinace
Siena, IT
Adresa destinace
Sydney, Nový Jižní Wales, AU
Adresa destinace
Tokyo, JP
Adresa destinace
Galapagos Islands, EC
Adresa destinace
Vienna, AT
Adresa destinace
Hong Kong, HK