Institute For Field Research

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Institute For Field Research ( IFR ), fungující jako nezávislá nezisková akademická organizace, nám umožnil prolomit tradiční institucionální bariéry a poskytovat polní školy studentům bez ohledu na univerzitu, kterou maturují. Ve spolupráci s předními vědci z akademických institucí po celém světě poskytuje institut vědecké programy založené na důkazech v široké škále oborů a zajišťuje vynikající výsledky ve výzkumu a výuce. Studenti již nejsou omezeni na odborné znalosti členů fakulty v jejich domovské instituci a hlavní vyšetřovatelé mohou přijímat ty nejlepší studenty z celého světa.

Institut nabízí jedinečný model pro zajištění excelence v našich polních školách. Každý program je každoročně recenzován naší akademickou radou . Projekty polních škol jsou hodnoceny na základě aktivního výzkumu a závazku k pedagogice. Tato investice do kontroly kvality přináší výjimečné a spolehlivé programy, které produkují vynikající výzkum a pozoruhodné studenty.

Místa

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
Overland Avenue,2999
90064 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: