Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní Mid Pac College využívá své strategické poloze v Pacifiku, kde východ se setká se západem, a vyzývá osoby s různými kulturními perspektivami do učebny pro diskusi. Jako takový, programy IMPAC cíl zlepšit nejen potřebné komunikační dovednosti, ale také důvěru používat je vhodně v profesních, vědeckých a sociálního prostředí. Kromě toho, IMPAC se zaměřuje na vývoj mezikulturní komunikační dovednosti. K dosažení tohoto cíle, IMPAC nabízí malé třídy a pečlivě koordinovanou vzdělávací program, který je komunikativní, realistický, interaktivní a praktický. IMPAC se zavázala k dokonalosti a stanoví vysoké standardy pro své studenty.

IMPAC v kostce

IMPAC, založena v roce 1991, nabízí intenzivní angličtiny školení různorodé skupiny studentů jazyků v následujících oblastech:

Intenzivní znalostí angličtiny Program-IEPP (studentské vízum, 12 týdnů ~) Intenzivní Anglická konverzace Program-IECP (turisté, Visa Waiver Program, obyvatelé, 1 týden ~) Individuální výuka (flexibilní program) Speciální English Program (Vlastní konstruované English Program, flexibilní)

Hlavní důvody pro studium na IMPAC

Více než 20 let v podnikání Akreditované CEA, Komise na English Language Program Akreditace Vynikající kvalita výuku angličtiny s poutavé, zkušených instruktorů Vynikající hodnota / cenově dostupné školné Výhodná poloha v blízkosti autobusových linek a Ala Moana Center (nákupní centrum) Pouze anglicky politika Veselá a ochotný personál University Bridge Program *

  • IMPAC nabízí cestu / volbu pro studenty, kteří chtějí vstoupit na univerzitu a / nebo vysokých škol na Havaji. V současné době, IMPAC má dohodu s Kapiolani Community College (KCC), University of Hawaii systému školy, po úspěšném absolvování pokročilé úrovni. Pro podrobnosti, navštivte naše webové stránky.

Škola Mission

Mise pro mezinárodní Mid Pac College je poskytnout svým studentům s pevnou základnou anglických komunikativních a akademických dovedností jako druhý jazyk spolu s cross-kulturní dovednosti splňují různorodé potřeby svých studentů, aby byla úspěšná v dnešním globálním trhu.

IMPAC se zavazuje k:

Poskytovat správné instrukce pomocí rozmanité způsoby obstarávat potřeby svých studentů. Poskytovat náročné vzdělávací zkušenost, která podporuje další studie a integraci do globální komunity. Udržovat příjemnou atmosféru ve třídě, aby podporovaly motivaci studentů. Podporovat multikulturní porozumění prostřednictvím kulturních aktivit.

Soukromé lekce

IMPAC pořádá soukromé lekce pro ty, kteří chtějí mít jeden na jednoho lekce na flexibilním časového harmonogramu. Plánování je flexibilní v závislosti na dostupnosti instruktora. Soukromé lekce jsou $ 40 / hodinu. Semi-privátní lekce jsou také k dispozici na vyžádání.

Speciální programy

Tyto programy jsou navrženy tak, aby ubytovat skupiny různé velikosti a stáří, po dobu až tří měsíců. Tyto programy přizpůsobené zahrnovat specializovaný vzdělávací program se zaměřením na potřeby a zájmy studentů. U poplatků a harmonogramu, prosím kontaktujte přijímací kancelář v info@impachawaii.edu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

International Mid Pac College (IMPAC)

Intenzivní Anglická konverzace Program (IECP) je program, šest-level navržen tak, aby turisté, bezvízového programu, další držitele non-vízum přistěhovalce a obyvatele, k ... [+]

IECP (Tourist, Visa Waiver Program, obyvatelé, 1 týden ~)

Intenzivní Anglická konverzace Program (IECP) je program, šest-level navržen tak, aby turisté, bezvízového programu, jiné non-přistěhovalce držitelé víza a obyvatele, kteří chtějí studovat na částečný úvazek (nebo na plný úvazek v závislosti na jejich víz). Tento program je určen pro ty, kteří chtějí zlepšit své znalosti angličtiny nutné pro komunikaci v různých společenských, kulturních a přežití situacích.

Lhůta Výuka (ALL Integrovaný dovednosti + 1 Dodatek hřiště (15 hodin týdně) Výuka 2 Integrovaná dovednosti + 1 Dodatek hřiště (9 hodin týdně) 1 týde... [-]
Spojené státy americké Honolulu
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International Mid Pac College (IMPAC)

Intenzivní znalostí angličtiny Program (IEPP) je program, šest-level navržena pro dlouhodobé studentů studium po dobu tří měsíců a déle (vyžaduje F1 studentské vízum). ... [+]

IEPP (studentské vízum, 12 týdnů ~)

Intenzivní znalostí angličtiny Program (IEPP) je program, šest-level navržena pro dlouhodobé studentů studium po dobu tří měsíců a déle (vyžaduje F1 studentské vízum). Tento program je určen pro ty, kteří plánují vstup pravidelný studium na vysokoškolské úrovni, nebo pro ty, kteří by chtěli získat hlubší porozumění anglického jazyka.

Lhůta Výuka (včetně daně) Platba předem Sleva 1 termín (12 týdnů) $ 1950 * n / a 2 semestry (24 týdnů) $ 3,9 tisíc * $ 3315 (15% sleva) 4 semestry (48 týdnů) $ 7,8 tisíc * $ 6,24 tisíce (sleva 20%) KURZ ZPŮSOBILOSTI POPIS Začátečník ... [-]
Spojené státy americké Honolulu
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině