International Mid Pac College (IMPAC)

Úvod

Read the Official Description

Mezinárodní Mid Pac College využívá své strategické poloze v Pacifiku, kde východ se setká se západem, a vyzývá osoby s různými kulturními perspektivami do učebny pro diskusi. Jako takový, programy IMPAC cíl zlepšit nejen potřebné komunikační dovednosti, ale také důvěru používat je vhodně v profesních, vědeckých a sociálního prostředí. Kromě toho, IMPAC se zaměřuje na vývoj mezikulturní komunikační dovednosti. K dosažení tohoto cíle, IMPAC nabízí malé třídy a pečlivě koordinovanou vzdělávací program, který je komunikativní, realistický, interaktivní a praktický. IMPAC se zavázala k dokonalosti a stanoví vysoké standardy pro své studenty.

IMPAC v kostce

IMPAC, založena v roce 1991, nabízí intenzivní angličtiny školení různorodé skupiny studentů jazyků v následujících oblastech:

Intenzivní znalostí angličtiny Program-IEPP (studentské vízum, 12 týdnů ~) Intenzivní Anglická konverzace Program-IECP (turisté, Visa Waiver Program, obyvatelé, 1 týden ~) Individuální výuka (flexibilní program) Speciální English Program (Vlastní konstruované English Program, flexibilní)

Hlavní důvody pro studium na IMPAC

Více než 20 let v podnikání Akreditované CEA, Komise na English Language Program Akreditace Vynikající kvalita výuku angličtiny s poutavé, zkušených instruktorů Vynikající hodnota / cenově dostupné školné Výhodná poloha v blízkosti autobusových linek a Ala Moana Center (nákupní centrum) Pouze anglicky politika Veselá a ochotný personál University Bridge Program *

 • IMPAC nabízí cestu / volbu pro studenty, kteří chtějí vstoupit na univerzitu a / nebo vysokých škol na Havaji. V současné době, IMPAC má dohodu s Kapiolani Community College (KCC), University of Hawaii systému školy, po úspěšném absolvování pokročilé úrovni. Pro podrobnosti, navštivte naše webové stránky.

Škola Mission

Mise pro mezinárodní Mid Pac College je poskytnout svým studentům s pevnou základnou anglických komunikativních a akademických dovedností jako druhý jazyk spolu s cross-kulturní dovednosti splňují různorodé potřeby svých studentů, aby byla úspěšná v dnešním globálním trhu.

IMPAC se zavazuje k:

Poskytovat správné instrukce pomocí rozmanité způsoby obstarávat potřeby svých studentů. Poskytovat náročné vzdělávací zkušenost, která podporuje další studie a integraci do globální komunity. Udržovat příjemnou atmosféru ve třídě, aby podporovaly motivaci studentů. Podporovat multikulturní porozumění prostřednictvím kulturních aktivit.

Soukromé lekce

IMPAC pořádá soukromé lekce pro ty, kteří chtějí mít jeden na jednoho lekce na flexibilním časového harmonogramu. Plánování je flexibilní v závislosti na dostupnosti instruktora. Soukromé lekce jsou $ 40 / hodinu. Semi-privátní lekce jsou také k dispozici na vyžádání.

Speciální programy

Tyto programy jsou navrženy tak, aby ubytovat skupiny různé velikosti a stáří, po dobu až tří měsíců. Tyto programy přizpůsobené zahrnovat specializovaný vzdělávací program se zaměřením na potřeby a zájmy studentů. U poplatků a harmonogramu, prosím kontaktujte přijímací kancelář v info@impachawaii.edu.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Přijímací řízení a požadavky

General Admission Procedures

For IEPP* (Full-time general intensive English training program requires a Student Visa. Min. 12 weeks)

In general, the admission procedure will be as follows:

 1. Applicant fills out the application form and prepare necessary documents for admission into IEPP
 2. Submit documents to IMPAC Admissions Office for processing
 3. IMPAC will send I-20 Form and the acceptance letter by air mail (or by express mail with an additional postage fee)
 4. Applicant receives the I-20 Form, pays SEVIS fee at www.fmjfee.com, print out the receipt
 5. Applicant applies for a F1 Student Visa at the American Embassy/Consulate General in their home country.
 6. Applicant enters the U.S. up to 30 days before the Program Start Day. Attends orientation and takes placement test on scheduled date. Orientation & Placement Test day is mandatory and is scheduled before the Program Start Day or otherwise notified.

For IECP (Part/Full-time general intensive English training program for Tourist, Visitors, and other non-immigrant visa holder. Min. 1 week)

IECP Program follows the IEPP term schedule. IECP applicants registering for less than four weeks may start the class at anytime except during the exam week, administrative week, and during term break. There are no regular classes offered during those times. IECP applicants registering for more than four weeks may start on Mondays, excluding blocked dates. IECP applicants may choose from four options of set class schedules.

To enroll,

 1. Call or e-mail to schedule the placement test/interview, and the program start date.
 2. Applicant takes the placement test and completes the application & payment.
 3. Start classes.

IMPORTANT FEE INFORMATION for IECP

 1. IECP fees are non-refundable. There are no make-up classes.
 2. We accept local checks, money orders, cash, Traveler’s Checks, and credit cards (Visa, Master, JCB and Discover Card). Please make check payable to International Mid Pac College.
 3. Course fees are subject to change without notice and does not include textbook/material fee. Please contact the Admissions Office regarding the course fees and materials.

ALL IEPP/IECP applicants must take the Michigan English Placement Test (which includes Listening, Speaking, Reading and Writing and the Placement Essay). The test will take about 60 to 90 minutes.

There is no deadline, however, we recommend for IEPP students to apply at least one to two months before the program start date (Jan. Apr. Jul. and Oct.) to obtain the student visa and start the program in time. For IECP students, we ask you to contact us as soon as you know when you’d like to start classes, so that we can arrange the placement test day and/or inform you if we offer classes at that time.

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Intenzivní Anglická konverzace Program (IECP)

Campus forma Denní studium Kombinované September 2019 Spojené státy americké Honolulu

Intenzivní Anglická konverzace Program (IECP) je program, šest-level navržen tak, aby turisté, bezvízového programu, další držitele non-vízum přistěhovalce a obyvatele, kteří chtějí studovat na částečný úvazek (nebo na plný úvazek v závislosti na jejich víz). [+]

IECP (Tourist, Visa Waiver Program, obyvatelé, 1 týden ~)

Intenzivní Anglická konverzace Program (IECP) je program, šest-level navržen tak, aby turisté, bezvízového programu, jiné non-přistěhovalce držitelé víza a obyvatele, kteří chtějí studovat na částečný úvazek (nebo na plný úvazek v závislosti na jejich víz). Tento program je určen pro ty, kteří chtějí zlepšit své znalosti angličtiny nutné pro komunikaci v různých společenských, kulturních a přežití situacích.

Lhůta Výuka (ALL Integrovaný dovednosti + 1 Dodatek hřiště (15 hodin týdně) Výuka 2 Integrovaná dovednosti + 1 Dodatek hřiště (9 hodin týdně) 1 týden $ 270 200 dolarů 2 týdny $ 380 $ 260 3 týdny $ 460 $ 330 4 týdny $ 500 $ 380 4 Předmět: 1 týden $ 282,72; 2 týdny $ 397,91; 3 týdny $ 481,68; 4 týdny $ 523,56 2 Předmět: 1 týden $ 209,42; 2 týdny $ 272,25; 3 týdny $ 345,55; 4 týdny $ 397,91 KURZ ZPŮSOBILOSTI POPIS Začátečník (B) Schopen minimálně komunikovat s izolovaných slov a naučených frází Rozumí známým každodenním výrazům a zcela základním frázím, jejichž cílem je vyhovět konkrétním potřebám, typu Může mít možnost vyměňovat si pozdravy a představování, názvy známých předmětů, a reagovat na přímé otázky o něm / sobě High Začátečník (HB) Schopni uspokojit okamžité potřeby pomocí krátkých a neúplných vět nebo známá fráze Rozumí větám a často používaným výrazům vztahujícím se k oblastem, které se bezprostředně týkají Dokáže komunikovat prostřednictvím jednoduchých a běžných úloh, jež vyžadují přímou výměnu informací Low Meziprodukt (LI) Schopen zvládnout komunikaci v jednotlivých větách a... [-]

Intenzivní znalostí angličtiny Program (IEPP)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2019 Spojené státy americké Honolulu + 1 více

Intenzivní znalostí angličtiny Program (IEPP) je program, šest-level navržena pro dlouhodobé studentů studium po dobu tří měsíců a déle (vyžaduje F1 studentské vízum). [+]

IEPP (studentské vízum, 12 týdnů ~)

Intenzivní znalostí angličtiny Program (IEPP) je program, šest-level navržena pro dlouhodobé studentů studium po dobu tří měsíců a déle (vyžaduje F1 studentské vízum). Tento program je určen pro ty, kteří plánují vstup pravidelný studium na vysokoškolské úrovni, nebo pro ty, kteří by chtěli získat hlubší porozumění anglického jazyka.

Lhůta Výuka (včetně daně) Platba předem Sleva 1 termín (12 týdnů) $ 1950 * n / a 2 semestry (24 týdnů) $ 3,9 tisíc * $ 3315 (15% sleva) 4 semestry (48 týdnů) $ 7,8 tisíc * $ 6,24 tisíce (sleva 20%) KURZ ZPŮSOBILOSTI POPIS Začátečník (B) Schopen minimálně komunikovat s izolovaných slov a naučených frází Rozumí známým každodenním výrazům a zcela základním frázím, jejichž cílem je vyhovět konkrétním potřebám, typu Může mít možnost vyměňovat si pozdravy a představování, názvy známých předmětů, a reagovat na přímé otázky o něm / sobě High Začátečník (HB) Schopni uspokojit okamžité potřeby pomocí krátkých a neúplných vět nebo známá fráze Rozumí větám a často používaným výrazům vztahujícím se k oblastem, které se bezprostředně týkají Dokáže komunikovat prostřednictvím jednoduchých a běžných úloh, jež vyžadují přímou výměnu informací Low Meziprodukt (LI) Schopen zvládnout komunikaci v jednotlivých větách a řetězce trestů Dokáže porozumět hlavním myšlenkám srozumitelné spisovné vstupní informace o známých tématech Mohou vyjádřit osobní význam v jednoduchý souvislý text na témata, která dobře znám nebo která mě osobně zajímají Meziprodukt (I) Schopni uspokojit komunikace pomocí délky odstavec diskurz, který kombinuje spojené větami připojeného diskurzu. Dokáže porozumět hlavní myšlenku textů týkajících se... [-]