Přečtěte si oficiální popis

Dovolte, aby vás komunita ČSU uvítala

Colorado State University vám pomůže co nejlépe využít vaše akademické, sociální a kulturní příležitosti v USA. Budete mít přístup k vysoce kvalifikovaným instruktorem, zařízením s nejmodernější technologií, malými třídami, podpůrnými službami, společenskými aktivitami a příjemnou univerzitní komunitou.

Hledáte skvělé vzdělání na jedné z nejlepších univerzit v USA? CSU je skvělá volba s působivým rodokmenem. Univerzita pochází z roku 1870.

Dnes má areál více než dva miliony metrů čtverečních a je domovem 27 500 studentů, z toho 4580 absolventů. Zde získáte prestižní titul z výzkumné instituce Carnegie třídy I s ročními výdaji na výzkum více než 308 milionů dolarů.

Jedinečný způsob, jak se učit

Co dělá Colorado State University jedinečnou? Studijní programy CSU jsou navrženy tak, aby vás spolu s fakultou světové úrovně pomohly v poměru studentů k fakultě pouze 16: 1. Budete úzce spolupracovat s vysoce kvalifikovanou fakultou, která získala řadu ocenění a granty pro svůj výzkum. Neváhejte a vybírejte z národních a mezinárodně uznávaných programů společnosti CSU, které vám umožní spojit se se zaměstnavateli. Průvodci průmyslu zajistí, že máte příležitost prozkoumat své zájmy a získat cenné zkušenosti.

Úřad mezinárodních programů bude koordinovat služby pro vás, když jste v USA, abyste vám pomohli přizpůsobit se životu zde. V této kanceláři můžete získat kulturní a vzdělávací program, imigrační služby a dosah komunit. S jejich podporou budete mít nástroje, které potřebujete, abyste dosáhli svého oboru a uspěli v globálním a rozmanitém trhu práce.

Budete rádi příležitosti, které vám CSU poskytne. Univerzita poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete, abyste uspěli ve své kariéře. Informace se naučíte v přednášce a poté se podílíte na projektech a výzkumu, který vás přivede k životu. Když máte nějakou otázku, vaše profesoři jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli pochopit a učit se.

Nejmodernější zařízení


Učebny

Naše učebny vám nabízejí bezdrátové připojení k Internetu a multimediální funkce, které vám pomohou učit se anglicky. Malé učebny vám umožňují více interakci s instruktory.


Středisko výukových zdrojů (LRC)

Pokud potřebujete studijní materiály, knihy, DVD a periodika pro třídu, máte přístup k Learning Resource Center. Můžete pracovat na počítačích v LRC nebo si prohlédnout notebook, který pracuje na domácích úlohách s bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.


Kavárny a salónky

Máte hlad, když studujete? V centru INTO CSU je k dispozici kavárna s počítačem, kde můžete využít i salonek, kde se můžete setkat se svými třídními skupinami nebo instruktory.

Do CSU pro vás

Colorado State University centrum INTO Colorado State University je v areálu a zaměstnanci vám pomohou s jakýmikoli otázkami nebo problémy, které máte. Navštivte školu ve Spruce Hall, pokud potřebujete poradit nebo doučovat. Pokud se chcete dozvědět, jak se zapojit do kampusu, je zde fakulta, která vám pomůže.

Zatímco studujete v programech Pathway a angličtina, pomohou vám přizpůsobit se americkému univerzitnímu životu a připravit se na studium. Setkáte se s přáteli z celé USA a z celého světa, když se účastníte aktivit mimo třídu.

Od chvíle, kdy se zapíšete, máte přístup k využití všech zařízení a zdrojů v celém kampusu. Do CSU chce, abyste měli co nejvyšší akademický zážitek během vašeho času na CSU.

Prohlášení o poslání

"Posláním INTO Colorado State University je poskytovat kvalitní programy anglického jazyka a Pathway a komplexní podpůrné služby mezinárodním studentům, kteří mají zájem o výuku angličtiny pro osobní, profesní nebo akademické účely a sloužit univerzitě a studentskému subjektu na celém světě."

Naučte se uspět

Při výběru americké univerzity se chcete ujistit, že vyberete jednu, která bude poskytovat podporu jakýmkoli akademickým potřebám, které můžete mít.

Colorado State University se zavazuje k vašemu úspěchu. Programy výuky, mentoringu a doučování zajišťují, že máte nástroje, které potřebujete pro prosperitu.

Jsme tu pro vás

S téměř desetiletou zkušeností můžete věřit, že víme, jak se o vás starat jako o mezinárodní student. V ČSÚ má bývalí studenti 94% spokojenosti. Je to číslo 2 v USA v celkové spokojenosti studentů s jejich vzdělávacími zkušenostmi.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Graduate Pathway

Colorado State University

Program Pathway poskytuje akademickou, jazykovou a kulturní podporu, aby uspěl na americké univerzitě. Studenti jsou po absolvování programu Pathway garantováni do studia ... [+]

Program Pathway poskytuje akademickou, jazykovou a kulturní podporu, aby uspěl na americké univerzitě. Studenti jsou po absolvování programu Pathway garantováni do studia postgraduálního studia. Poskytujeme plnou integraci s domácími i zahraničními studenty na akademické půdě od vysoce kvalifikovaných vysokoškolských instruktorů a lektorů a zároveň vám poskytnou akademickou podporu v celém vašem programu. Tento stupeň pomůže studentům rozvíjet svou kariéru tím, že je učí, jak používat statistické postupy v průmyslových odvětvích, jako jsou high-tech, zdravotnické a farmaceutické a další.

Komponenty studijního programu

1. a 2. semestr:... [-]

Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v chemickém inženýrství se připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v chemickém inženýrství se připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30-32 zápočtový program12 kreditních hodin může platit od společnosti Pathway18-20 hodinových kreditních hodin

1-semestr:

30-32 zápočtový program9 kreditních hodin může platit od společnosti Pathway21-23 kreditní hodiny zbývající do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: srpenPoplatky: Ceny kurzů, které mají začít v akademickém roce 2019 - 2020, dosud nebyly potvrzenyHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Program INTO CSU Graduate Pathway v chemickém inženýrství vede na Colorado State University ME v chemickém a biologickém inženýrství.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oboru Elektrotechnika - Semiconductor Devices and Processing se připravuje na vstup do druhého ročníku magisterského studijního programu ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oboru Elektrotechnika - Semiconductor Devices and Processing se připravuje na vstup do druhého ročníku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30 kreditů studijní program10 kreditních hodin může platit od společnosti PathwayZbývajících 20 kreditních hodin

1-semestr:

30 kreditů studijní program6-8 kreditní hodiny mohou platit z Pathway22-24 kreditní hodiny zbývající do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: srpenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Pathway absolventa INTO CSU v elektrotechnice a výpočetní technice - Semiconductor Devices and Processing vede k Colorado State University Master of Engineering nebo Master of Science v oboru elektrotechniky a počítačového inženýrství.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oboru Elektrotechnika - řídicí systémy Vás připraví na vstup do druhého ročníku magisterského studijního programu na Colorado State Univ ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oboru Elektrotechnika - řídicí systémy Vás připraví na vstup do druhého ročníku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30 kreditů studijní program14 kreditních hodin může platit od společnosti Pathway16 kreditních hodin zbývajících do stupně

1-semestr:

30 kreditů studijní program6-7 kreditní hodiny mohou platit z Pathway23-24 kreditní hodiny zbývající do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: srpenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Program INTO CSU Graduate Pathway v oboru Elektrotechnika a výpočetní technika - řídící systémy vede k magisterskému programu Master of Engineering v Colorado State University nebo Master of Science v oboru elektrotechniky a počítačového inženýrství.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway ve stavebnictví - Strukturální inženýrství Vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State Unive ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway ve stavebnictví - Strukturální inženýrství Vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

30 kreditů studijní program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 18 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 2 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: srpenPoplatky: Od 29.680 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Program INTO CSU Graduate Pathway ve stavebnictví a stavební inženýrství vede na magisterský inženýrský inženýrský inženýrský obor Colorado State University se specializací na stavební inženýrské programy.Možnosti výuky: 2-semestrVstupní požadavkyAkademické požadavky: Vysokoškolské vzdělání ve stavebnictví nebo úzce související inženýrská disciplína. 2,75 GPA v matematických, vědních a technických kurzech.Požadavky na angličtinu: TOEFL iBT 70, IELTS 6.0, PTEA 48, Heslo 6.5, Dokončení akademické angličtiny na úrovni 3 s minimem 75% ve všech třídách, nebo IELA 169.Požadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oblasti stavebnictví a vodních zdrojů se připravuje na vstup do druhého ročníku magisterského studijního programu na Colorado State Univ ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oblasti stavebnictví a vodních zdrojů se připravuje na vstup do druhého ročníku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

30 kreditů studijní program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 18 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 2 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: srpenPoplatky: Od 29.680 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Program INTO CSU Graduate Pathway ve stavebnictví - vodní zdroje vede k magisterskému inženýrskému inženýrství ve Colorado State University se specializací na programy vodních zdrojů.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavkyAkademické požadavky: Vysokoškolské vzdělání ve stavebnictví nebo úzce související inženýrská disciplína. 2,75 GPA v matematických, vědních a technických kurzech.Požadavky na angličtinu: TOEFL iBT 70, IELTS 6.0, PTEA 48, Heslo 6.5, Dokončení akademické angličtiny na úrovni 3 s minimem 75% ve všech třídách, nebo IELA 169.Požadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v globálním, sociálním a udržitelném podnikání se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v globálním, sociálním a udržitelném podnikání se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

40 kreditů studijní program3 kreditní hodiny platí z Pathway37 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 20Award: Program INTO CSU Graduate Pathway v oblasti globálních, sociálních a udržitelných podnikových MBA je navržen tak, aby připravil studenty, aby vstoupili na program Colorado State University Master of Business Administration v Globálním sociálním a udržitelném podnikání (GSSE).Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v jazycích, literatuře a kulturách - Španělština vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v jazycích, literatuře a kulturách - Španělština vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

120 kreditní hodinový program25-32 kreditních hodin platí od Pathway88-95 kreditů zbývajících do určité míry

1-semestr:

120 kreditní hodinový program8-17 kreditních hodin platí od PathwayZbývá 103-112 kreditůVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Program INTO CSU Graduate Pathway vede španělský absolventský titul CSU, kde budete dále rozšiřovat své znalosti o jazyce, literatuře a kulturách spojených s tímto jazykem.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v matematice se budete připravovat na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném a ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v matematice se budete připravovat na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

120 kreditních hodin27 až 33 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 87-93 kreditů

1-semestr:

120 kreditních hodinOd Pathway platí 13-18 hodin102-107 kreditů zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Award: Program INTO CSU Graduate Pathway v matematice je navržen tak, aby pomohl studentům připravit se na studium v ​​magisterském studijním programu Matematika.Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oblasti financí se připravuje na vstup do druhého ročníku magisterského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném a ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oblasti financí se připravuje na vstup do druhého ročníku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

1. a 2. semestr:

30 kreditů studijní program2 kreditní hodiny platí z PathwayZbývajících 28 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: INTO CSU Graduate Pathway in Finance vás připravuje na vstup Colorado State University ‚s Master of Finance.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oboru počítačové techniky nebo elektrotechniky - Robotika: Robot Control vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oboru počítačové techniky nebo elektrotechniky - Robotika: Robot Control vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30 kreditů studijní program12-13 hodinové kreditní hodiny mohou platit z Pathway17-18 kreditních hodin zbývajících do určité míry... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oblasti počítačového inženýrství nebo elektrotechniky - další studijní obory se připravují na vstup do druhého roku magisterského studij ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oblasti počítačového inženýrství nebo elektrotechniky - další studijní obory se připravují na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30 kreditů studijní program14 kreditních hodin může platit od společnosti Pathway16 kreditních hodin zbývajících do stupně... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oblasti řízení cestovního ruchu se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University . ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oblasti řízení cestovního ruchu se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30 kreditů studijní program8 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 22 kreditních hodin

1-semestr:

30 kreditů studijní program4 kreditní hodiny platí od společnosti Pathway26 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1 - 2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Pathway absolventa INTO CSU v řízení cestovního ruchu je navržena tak, aby připravila studenty na specializované, na plný úvazek Master of Tourism Management studijního programu, který nabízí oddělení lidských rozměrů přírodních zdrojů.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v řízení skleníkových plynů se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University . Po úsp ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v řízení skleníkových plynů se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

37 kreditů studijní program6 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 31 kreditních hodin

1-semestr:

37 kreditů studijní program3 kreditní hodiny platí od společnosti PathwayZbývajících 34 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 20Ocenění: Program INTO CSU Graduate Pathway v oblasti řízení skleníkových plynů a účetnictví je navržen tak, aby připravil studenty na vstup do Colorado State University Master of Management skleníkových plynů a účetnictví.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oboru informatika se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném ab ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oboru informatika se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

35 kreditů studijní programOd Pathway platí 16 kreditních hodin19 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

35 kreditů studijní program8 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 27 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: srpenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 20Ocenění: Absolventská Pathway v oboru informatiky vede na titul MS Computer Science Colorado State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oboru Počítačové inženýrství - Počítačová architektura / Embedded Systems vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oboru Počítačové inženýrství - Počítačová architektura / Embedded Systems vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30 kreditů studijní program14 kreditních hodin může platit od společnosti Pathway16 kreditních hodin zbývajících do stupně... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oboru počítačového inženýrství se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University . P ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oboru počítačového inženýrství se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30 kreditů studijní program14 kreditních hodin může platit od společnosti Pathway16 kreditních hodin zbývajících do stupně

1-semestr:

30 kreditů studijní program7 kreditních hodin může platit od společnosti Pathway23 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: srpenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Program INTO CSU Graduate Pathway v elektrotechnice a výpočetní technice - počítačové inženýrství vede k Colorado State University Master of Engineering nebo Master of Science v oboru elektrotechniky a počítačového inženýrství.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oblasti počítačového inženýrství - vysoce výkonné výpočty vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Col ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oblasti počítačového inženýrství - vysoce výkonné výpočty vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30 kreditů studijní program13-14 kreditní hodiny mohou platit z Pathway16-17 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:... [-]

Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oboru počítačového inženýrství nebo elektrotechniky - Robotics vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu n ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oboru počítačového inženýrství nebo elektrotechniky - Robotics vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30 kreditů studijní program12-13 hodinové kreditní hodiny mohou platit z Pathway17-18 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:... [-]

Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Program NTO CSU Graduate Pathway v počítačových informačních systémech vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State Universit ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v počítačových informačních systémech se připravuje na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

33 kreditů studijní program6 kreditních hodin platí od PathwayZbývajících 27 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: srpenPoplatky: Od 17 060 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Program INTO CSU Graduate Pathway v počítačových informačních systémech je navržen tak, aby připravil studenty na magisterský titul Master of Computer Information Systems (MCIS) v Colorado State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v rozšíření vzdělávání vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v rozšíření vzdělávání vás připraví na vstup do druhého roku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr: 37 kreditních hodin studijního programu 13 kreditních hodin platí od Pathway 24 kreditních hodin zbývajících do stupně

Vlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

V programu CSU Graduate Pathway v oboru strojírenství se připravuje na vstup do druhého ročníku magisterského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšn ... [+]

V programu CSU Graduate Pathway v oboru strojírenství se připravuje na vstup do druhého ročníku magisterského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování programu Graduate Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO Graduate Pathway na univerzitní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

30 kreditů studijní program12-13 hodinové kreditní hodiny mohou platit z Pathway17-18 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 2 SemestryDatum zahájení: 2019: srpenPoplatky: Ceny, které mají začít v akademickém roce 2019 - 2020, dosud nebyly potvrzeny.Hodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Program INTO CSU Graduate Pathway v oboru strojírenství vede ke studijnímu stupni MŽP v Colorado State University .Možnosti výuky: 2-semestr. Programy Graduate Pathway umožňují získávat kredity na magisterský titul, i když nesplňujete požadavky na přímý vstup.Vstupní požadavkyAkademické požadavky: Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství nebo úzce související inženýrská disciplína. 2,75 GPA.Požadavky na angličtinu: TOEFL iBT 70, IELTS 6.0, PTEA 48, Heslo 6.5, Dokončení akademické angličtiny na úrovni 3 s minimem 75% ve všech třídách, nebo IELA 169.Požadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Chcete studovat ve Spojených státech, ale potřebujete zlepšit znalosti anglického jazyka nebo zkušební skóre? Program Pathway poskytuje akademickou, jazykovou a kulturní ... [+]

Chcete studovat ve Spojených státech, ale potřebujete zlepšit znalosti anglického jazyka nebo zkušební skóre? Program Pathway poskytuje akademickou, jazykovou a kulturní podporu, aby uspěl na americké univerzitě. Studenti jsou po absolvování programu Pathway garantováni na postgraduální studijní program. Poskytujeme plnou integraci s domácími i zahraničními studenty na akademické půdě od vysoce kvalifikovaných vysokoškolských instruktorů a lektorů a zároveň vám poskytnou akademickou podporu v celém vašem programu.

Vlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1 SemestrDatum zahájení: 2019: srpenPoplatky: Ceny kurzů, které mají začít v akademickém roce 2019 - 2020, dosud nebyly potvrzenyHodinová hodina: 9-12 hodin týdněVelikost třídy: 14Možnosti kurzu: 1-semestrální Pathway . Tento Mezinárodní rok 1 semestrální Pathway trvá šest měsíců a je určen pro studenty, kteří již mají vyšší úroveň angličtiny.Vstupní požadavkyAkademické požadavky: Vysokoškolské vzdělání srovnatelné se čtyřletým americkým bakalářským stupněm s 2,75 GPA.Požadavky na angličtinu: TOEFL iBT 75, IELTS 6.5 (s minimálně 6.5 písemným testem), PTEA 50, Heslo 7, Dokončení akademické angličtiny na úrovni 3 s minimem 85% ve všech stupních kurzu nebo IELA 176.Požadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 semestr
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Colorado State University

Akademický program angličtiny na INTO Colorado State University je akreditován Komisí pro akreditaci programu angličtiny (CEA) a připravuje zahraniční studenty na vysokoš ... [+]

Akademický program angličtiny na INTO Colorado State University je akreditován Komisí pro akreditaci programu angličtiny (CEA) a připravuje zahraniční studenty na vysokoškolské studium v ​​USA. Tento akademicky přísný program poskytuje mezinárodním studentům kvalitní výuku anglického jazyka a akademické dovednosti, které uspějí v CSU.

Vlastnosti kurzu

Co se naučíte:

Prezentujte mluvené a písemné nápady přesně a efektivně v angličtině.Psaní výzkumných prací s řádným použitím citací a odkazů;Číst, porozumět a kriticky hodnotit akademické texty;Porozumět a používat slovní zásobu běžnou pro akademické obory;Vezměte užitečné a přesné poznámky v akademických přednáškách a prezentacích;Pochopte americké hodnoty v akademickém prostředí.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2018: říjen; 2019: leden, březen, květen, červen, srpen, říjen; 2020: leden, březen, květen, červenPoplatky: Od $ 4,265Velikost třídy: 14Cena: Po úspěšném absolvování akademické angličtiny mohou studenti absolvovat program INTO CSU Pathway nebo se mohou obrátit přímo na Colorado State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3 měsíce3-semestrVstupní požadavkyAkademické požadavky: vyžaduje vysokoškolský diplomPožadavky anglického jazyka: Žádný anglický jazyk; studenti budou hodnoceni a umístěni při příjezdu.Požadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

Colorado State University

Mezinárodní ročník v oboru Inženýrství vás připraví na vstup na další semestr bakalářského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném absolvování Mezi ... [+]

Mezinárodní ročník v oboru Inženýrství vás připraví na vstup na další semestr bakalářského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku první a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO International One One na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

125-159 kreditních hodin18-22 kreditní hodiny platí od Pathway103-141 kreditů zbývajících do určité míry

1-semestr:

125-159 kreditních hodin12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway113-147 kreditů zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 18 510 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede k následujícím bakalářským studijním programům na Colorado State University : Biomedical Engineering and ChemicalMožnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavkyAkademické požadavky: Vysokoškolský diplom. 2.3 GPA (ne nižší než průměr C ve všech kurzech matematiky).Požadavky anglického jazyka: Z IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentuPožadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Mezinárodní rok prvního ročníku ve všeobecných studiích vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University . Po úspěš ... [+]

Mezinárodní rok prvního ročníku ve všeobecných studiích vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku první a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO International One One na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

120 kreditní hodinový program29-35 hodin úvěru použije ode dne PathwayZbývá 85-91 kreditů

1-semestr:

120 kreditní hodinový program8-17 kreditních hodin platí od PathwayZbývá 103-112 kreditůVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 18.420 dolarůHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Po úspěšném dokončení studijního programu General Pathway budete připraveni zahájit druhý ročník v řadě vysokoškolských studijních programů CSU.Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavkyAkademické požadavky: vysokoškolský diplom; 2.3 GPA.Požadavky anglického jazyka: Z IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentuPožadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Mezinárodní ročník v oboru informatika vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném absolvování M ... [+]

Mezinárodní ročník v oboru informatika vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku první a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO International One One na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

120 kreditních hodinOd Pathway platí 26-30 hodinZbývá 90-94 kreditů

1-semestr:

120 kreditních hodinOd Pathway platí 16 kreditních hodinZbývá 104 kreditůVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 18 510 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede k bakalářům v oboru informatiky na Colorado State University .Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavkyAkademické požadavky: vysokoškolský diplom; 2.3 GPA (ne nižší než průměr C u všech kurzů matematiky).Požadavky anglického jazyka: Z IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentuPožadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Mezinárodní ročník v matematice vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném absolvování Mezináro ... [+]

Mezinárodní ročník v matematice vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku první a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO International One One na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

120 kreditních hodinOd Pathway platí 13 až 33 kreditních hodin87-107 kreditů zbývajících do určité míry

1-semestr:

120 kreditních hodinOd Pathway platí 13-18 hodin102-107 kreditů zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 18 510 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Katedra matematiky nabízí 6 úrovní pro bakalářské studium matematiky: matematika, matematika, matematika, aplikovaná matematika, výpočetní matematika nebo matematika informatiky.Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavkyAkademické požadavky: Vysokoškolský diplom. 2.3 GPA (ne nižší než průměr C ve všech kurzech matematiky).Požadavky anglického jazyka: Z IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentuPožadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Mezinárodní rok první v oboru Business Administration vás připraví na vstup na další semestr bakalářského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném a ... [+]

Mezinárodní rok první v oboru Business Administration vás připraví na vstup na další semestr bakalářského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku první a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO International One One na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

120 kreditní hodinový program30-32 kreditní hodiny platí od PathwayZbývajících 88-90 kreditů

1-semestr:

120 kreditní hodinový programOd Pathway platí 16 kreditních hodinZbývá 104 kreditůVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 18 510 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede k následujícím bakalářským studijním programům na Colorado State University : Koncentrace v oblasti účetnictví, Koncentrace informačních systémů, Koncentrace financí, Koncentrace řízení lidských zdrojů, Koncentrace marketingu, Koncentrace řízení, Koncentrace nemovitostí, Koncentrace řízení dodavatelského řetězce, Koncentrace finančního plánování, Aplikovaná výpočetní technika (BS) nebo ekonomika (BA).Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavkyAkademické požadavky: Vysokoškolský diplom. 2.3 GPA (ne nižší než průměr C ve všech kurzech matematiky).Požadavky anglického jazyka: Z IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentuPožadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Mezinárodní ročník v tanci vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném absolvování Mezinárodního ... [+]

Mezinárodní ročník v tanci vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku první a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO International One One na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

120 kreditních hodin30-34 kreditní hodiny platí od PathwayZbývá 86 až 90 kreditů

1-semestr:

120 kreditních hodinPlatí 15-17 hodin od Pathway103-105 kreditů zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 18 510 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede k bakalářskému titulu Dance na Colorado State University .Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavkyAkademické požadavky: vysokoškolský diplom; 2.3 GPA. Požadoval se audit.Požadavky anglického jazyka: Z IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentuPožadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Mezinárodní ročník v zemědělských vědách vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném absolvování ... [+]

Mezinárodní ročník v zemědělských vědách vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku první a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO International One One na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

120 kreditní hodinový program25-32 kreditních hodin platí od Pathway88-95 kreditů zbývajících do určité míry

1-semestr:

120 kreditní hodinový programOd Pathway platí 13-16 hodinZbývá 104-107 kreditůVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 18 510 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Zemědělské vědy v bakalářském Pathway Program vede k těmto bakalářské tituly na Colorado State University : zemědělský obchod, vzdělávání v oblasti zemědělství, chovu zvířat, životního prostředí Zahradnická, koňské vědy, zahradnictví nebo půd a plodin věd.Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavkyAkademické požadavky: vysokoškolský diplom; 2.3 GPA.Požadavky anglického jazyka: Z IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentuPožadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Mezinárodní ročník ve vědách vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném absolvování Mezinárodní ... [+]

Mezinárodní ročník ve vědách vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku první a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO International One One na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

120 kreditních hodin26-32 kreditní hodiny platí od PathwayZbývajících 88-94 kreditů

1-semestr:

120 kreditních hodin13-15 hodin úvěru platí od PathwayZbývá 105-107 kreditůVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 18 510 USDHodiny třídy: 12-14 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Program Pathway vede k různým bakalářským studijním programům na Colorado State University s vysokými školami přírodních věd, lidských a zdravotních věd, Molecular CellularMožnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavkyAkademické požadavky: vysokoškolský diplom; 2.3 GPA (ne nižší než průměr C u všech kurzů matematiky).Požadavky anglického jazyka: Z IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentuPožadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Mezinárodní ročník v jazycích, literatuře a kultuře vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University . Po úspěšném ... [+]

Mezinárodní ročník v jazycích, literatuře a kultuře vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Colorado State University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku první a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr studia na Colorado State University . Tento přechod z programu INTO International One One na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

120 kreditní hodinový program8-32 kreditní hodiny platí od Pathway88-112 kreditů zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 18 510 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede k následujícím bakalářským studijním programům na Colorado State University v rámci katedry cizích jazyků a literatury: španělština, BA nebo francouzština, BA.Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavkyAkademické požadavky: vysokoškolský diplom; 2.3 GPA.Požadavky anglického jazyka: Z IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentuPožadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Colorado State University

Pokud jste již absolvovali kurzy na vysokých a vysokých školách a chcete převést na Colorado State University , je náš program 1-semestrálního studijního programu UTP pro ... [+]

Pokud jste již absolvovali kurzy na vysokých a vysokých školách a chcete převést na Colorado State University , je náš program 1-semestrálního studijního programu UTP pro vás. Před spuštěním programu obdržíte odhady převoditelných kreditů na váš stupeň.

Komponenty studijního programu

1-semestr:

120-159 hodinový programOd UTP platí 8-17 hodinKredity zbývající do určité míry závisí na použitých převodních kreditechVlastnosti kurzuPřenos kreditů z vysokoškolských nebo vysokoškolských tříd do vašeho titulu.Individuální učební osnovy univerzitních kreditních kurzů.Garantovaná progrese do jakéhokoli bakalářského programu po úspěšném dokončení vašeho UTP na univerzitě Georgea Masona, Drew University, Colorado State University nebo na Oregonské státní univerzitě.Akademické poradenství v průběhu celého programu, včetně poradců o pokroku a úspěchu studenta.Stipendia mezi 1.000 - 15.000 dolarů udělenými ročně kvalifikovaným studentům. Obraťte se na svého zástupce INTO o podrobnosti.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1 SemestrDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 18.420 dolarůHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program Pathway vede k různým bakalářským titulům na Colorado State University .Možnosti kurzu: 1-semestrální Pathway . Tento Mezinárodní rok 1 semestrální Pathway trvá šest měsíců a je určen pro studenty, kteří již mají vyšší úroveň angličtiny.Vstupní požadavkyAkademické požadavky: Minimálně 30 vysokoškolských / vysokoškolských kreditů Minimální vysokoškolská / univerzitní GPA ve výši 2,5Požadavky anglického jazyka: TOEFL iBT 75-79, IELTS 6.0-6.5, PTEA 50-53, Dokončení akademické angličtiny úrovně 3 s minimem 80% ve všech třídách nebo IELA 176.Požadavky na věk: 16 let a více.... [-]
Spojené státy americké Fort Collins
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině