Illinois State University

Úvod

Read the Official Description

Areál v centru všech

Illinois State University se nachází v Bloomington-Normal, Illinois, který byl zařazen do Top 10 College města v USA americkým institutem pro ekonomický výzkum. Mezinárodní studenti Illinois se mohou těšit na přátelskou a uvítací kulturu Středozápadu a také na jednom z nejžhavějších pracovních trhů v USA. Stát Illinois je čtvrtý v zemi pro největší Fortune 500 sídla společnosti. Úzká blízkost univerzity v Chicagu nabízí studentům přístup k jednomu z největších měst v USA, stejně jako mnoho profesionálních příležitostí.

Univerzita zaměřená na výuku

Jako první veřejná vysoká škola Illinois získala Illinois stát pověst špičkové kvality v průběhu let. Univerzita je zařazena do Top 100 veřejných škol americkou novinkou

Illinois stát slouží jako alma mater mnoha pozoruhodných absolventů, včetně:

  • Donald McHenry: Státní absolventy z Illinois v roce 1957, kteří sloužili jako velvyslanci a zástupci USA v Organizaci spojených národů. Byl také členem kabinetu prezidenta Cartera.
  • John Malkovich: uznávaný herec, režisér a producent.
  • Michelle Williams: Vítězka, která získala cenu Grammy v popové skupině Destiny's Child.

Do státu Illinois: Váš nový domov!

S více než 67 zeměmi reprezentovanými na univerzitě se INTO Illinois State Center považuje za druhý domov pro zahraniční studenty z každého koutu světa. Centrum je vzdělávací komunitou, kde můžete najít podporu, kterou potřebujete k úspěchu. Ve státním centru INTO Illinois se setkáte s personálem, který je připraven vám pomoci v čemkoliv, co budete potřebovat, včetně bydlení, vízových otázek a akademické podpory. Organizují také společenské akce, abyste se mohli setkat s novými přáteli.

Do státu Illinois vytváří příjemnou atmosféru, která vám poskytuje prostředky potřebné pro integraci do univerzity a americké kultury. Středisko se nachází přímo v kampusu Illinois State, takže nikdy nebudete příliš daleko od svého podpůrného systému. Setkáte se zde se specializovaným personálem, který vám pomůže s ubytováním, wellness studentem a letištními transfery. Budou vám pomáhat s plánováním výletů, aktivit a všeho, co budete potřebovat po celou studentskou cestu.

Výukové centrum

Ve státním vzdělávacím středisku INTO Illinois naleznete akademickou podporu, která vám pomůže uspět v kurzech. Vědí, že nejlepší způsob, jak se učit jiný jazyk, je cvičit to s někým jiným. Tam můžete pracovat s instruktory Pathway Peer, které vám pomohou zlepšit vaše anglické čtení, psaní a mluvení. Můžete také zkontrolovat knihy, které vám pomohou provést vaše úkoly.

Podporujte každý krok cesty

Když se připojíte do státu Illinois, stanete se součástí podpůrné komunity složené z našich zaměstnanců a dalších zahraničních studentů. Od okamžiku, kdy přistanete v Bloomington-Normal, se tým služeb studentů postará o vás z letiště do nového domova. Je snadné se cítit ztracené v nové škole, natož novou zemi, ale tam budou, abyste se ujistili, že se můžete vždycky setkat v průběhu studia. Člen týmu týmů pro studenty bude vždy k dispozici 24 hodin denně. Ať už máte bydlení, akademické nebo osobní problémy, nebojte se oslovit. Budou tam pro vás.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Graduate Pathways » Vidět Undergraduate Pathways » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Graduate Pathway

Absolventní Pathway v ekonomii

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru ekonomie vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru ekonomie vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

34 kreditní hodiny9 kreditních hodin platí z Pathway25 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

34 kreditní hodiny12 kreditních hodin platí z PathwayZbývajících 22 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněOcenění: vede k magisterské ekonomice na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway ve studiích umění

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway ve studiu Studio Arts vás připraví na vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway ve studiu Studio Arts vás připraví na vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Součásti studijního programu

1-semestr:

60 kreditních hodin9 kreditních hodin platí z Pathway51 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

60 kreditních hodin12 kreditních hodin platí z PathwayZbývajících 48 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: srpenPoplatky: Ceny kurzů, které mají začít v akademickém roce 2019 - 2020, dosud nebyly potvrzenyHodinová hodina: 9-12 hodin týdněCena: vede k magisterskému studijnímu programu výtvarné umění s důrazem na Studio Arts na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v hudebním výkonu

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru Hudební vystoupení vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru Hudební vystoupení vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Součásti studijního programu

1-semestr:

34-35 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí z Pathway25-26 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

34-35 kreditní hodinový program14 kreditních hodin platí od Pathway20-21 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: srpenPoplatky: Ceny kurzů, které mají začít v akademickém roce 2019 - 2020, dosud nebyly potvrzenyHodinová hodina: 9-12 hodin týdněCena: vede k magisterskému programu výtvarných umění s důrazem na hudební výkon na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v hydrogeologii

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v hydrogeologii vás připraví na vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v hydrogeologii vás připraví na vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

32 kreditních hodin9 kreditních hodin platí z Pathway23 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

32 kreditních hodin12 kreditních hodin platí z PathwayZbývajících 20 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněCena: vede k magisterskému studijnímu programu Hydrogeology na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v informačních systémech

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v informačních systémech vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v informačních systémech vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

39 kreditních hodin9 kreditních hodin platí z Pathway30 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

39 kreditních hodin12 kreditních hodin platí z Pathway27 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněCena: Vedoucí k magisterskému studijnímu programu Informační systémy na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v interiéru

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v interiérovém designu vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v interiérovém designu vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

39 kreditních hodin9 kreditních hodin platí z Pathway30 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

39 kreditních hodin12 kreditních hodin platí z Pathway27 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněOcenění: vede k magisterskému oboru v oblasti rodinných a spotřebitelských věd s důrazem na návrh interiéru na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v kineziologii a rekreaci

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru Kinesiologie a rekreace Vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru Kinesiologie a rekreace Vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

Program kreditních hodin 339 kreditních hodin platí z Pathway24 hodinových kreditních hodin

2-semestr:

Program kreditních hodin 3318 kreditních hodin platí z Pathway15 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: srpenPoplatky: Ceny kurzů, které mají začít v akademickém roce 2019 - 2020, dosud nebyly potvrzenyHodinová hodina: 9-12 hodin týdněAward: vede k magisterskému studijnímu programu kineziologie a rekreace na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v kostýmovém designu

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v kostýmovém designu vás připraví na vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v kostýmovém designu vás připraví na vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

60 kreditních hodin10 kreditních hodin platí z Pathway50 kreditních hodin zůstává na stupni

2-semestr:

60 kreditních hodin13 kreditních hodin platí z PathwayZbývajících 47 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: srpenPoplatky: Ceny kurzů, které mají začít v akademickém roce 2019 - 2020, dosud nebyly potvrzenyHodinová hodina: 9-12 hodin týdněCena: vede k magisterskému studiu výtvarných umění s důrazem na kostýmy na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v matematice

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v matematice vám připraví vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v matematice vám připraví vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

30-32 hodinový program7 až 8 kreditních hodin platí z Pathway24-25 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

30-32 hodinový program14-16 hodin úhrady platí z Pathway16-18 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněCena: vede k matematickému magisterskému studijnímu programu na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v MBA

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University MBA Graduate Pathway vám připraví vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University MBA Graduate Pathway vám připraví vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Součásti studijního programu

1-semestr:

42 kreditní hodiny9 kreditních hodin platí z Pathway33 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

42 kreditní hodiny12 kreditních hodin platí z Pathway30 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněOcenění: vede k magisterskému programu MBA na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v módním designu a obchodě

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oblasti módního designu a merchandisingu vás připraví na vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oblasti módního designu a merchandisingu vás připraví na vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

39 kreditních hodin9 kreditních hodin platí z Pathway30 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

39 kreditních hodin12 kreditních hodin platí z Pathway27 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněOcenění: vede k magisterské v rodině a spotřebitelských vědách s důrazem na módní návrhářství a merchandising na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v oblasti lidského rozvoje

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v Human Development vám připraví vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v Human Development vám připraví vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

39 kreditních hodin9 kreditních hodin platí z Pathway30 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

39 kreditních hodin12 kreditních hodin platí z Pathway27 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněOcenění: vede k magisterské v rodině a spotřebitelských vědách s důrazem na lidský rozvoj na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v oblasti výživy, výživy a dietetiky

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru Potraviny, výživa a dietetika vás připraví na vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru Potraviny, výživa a dietetika vás připraví na vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

39 kreditních hodin9 kreditních hodin platí z Pathway30 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

39 kreditních hodin12 kreditních hodin platí z Pathway27 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněOcenění: vede k magisterské v rodině a spotřebitelských vědách s důrazem na potraviny, výživu a dietu na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v technologii

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v technologii vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v technologii vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Součásti studijního programu

1-semestr:

30 kreditních hodin9 kreditních hodin platí z Pathway21 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

30 kreditních hodin12 kreditních hodin platí z Pathway18 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněOcenění: vede k bakalářskému studijnímu oboru na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v umění

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru Umění Technology vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru Umění Technology vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

39 kreditních hodin10 kreditních hodin platí z Pathway29 kreditních hodin

2-semestr:

39 kreditních hodin14 kreditních hodin platí od Pathway25 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněCena: vede k magisterskému studijnímu programu výtvarné umění s důrazem na uměleckou technologii na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v účetnictví s nečlenským stupněm

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru účetnictví vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru účetnictví vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

54 kreditní hodiny9 kreditních hodin platí z Pathway45 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

54 kreditní hodiny18 kreditních hodin platí z Pathway36 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněOcenění: vede k magisterskému studijnímu programu účetnictví na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v účetnictví s účetním stupněm

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru účetnictví vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v oboru účetnictví vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

42 kreditní hodiny9 kreditních hodin platí z Pathway33 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

42 kreditní hodiny18 kreditních hodin platí z Pathway24 hodinových kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 14 384 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněOcenění: vede k magisterskému studijnímu programu účetnictví na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolvent Pathway v MBA (non-business bakalářský titul)

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University MBA Graduate Pathway vám připraví vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University MBA Graduate Pathway vám připraví vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Součásti studijního programu

2-semestrální studijní plán A:

42 kreditní hodiny0 kreditních hodin platí z PathwayZbývajících 42 kreditních hodinVčetně 7 modulů Business Foundation

2-semestrální studijní plán B:

42 kreditní hodiny9 kreditních hodin platí z Pathway33 kreditních hodin zbývajících do stupněVčetně 6 Business Foundation ModulesVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 25 000 USDHodinová hodina: 9-12 hodin týdněOcenění: vede k magisterskému programu MBA na Illinois State University .Možnosti výuky: 2-semestrVstupní požadavkyAkademické požadavky: Dokončení vysokoškolského titulu v oboru s 2,5 GPA z 4,0. Nevyžadují žádné pracovní zkušenosti.Požadavky anglického jazyka: TOEFL iBT 65, IELTS 5.5, PTEA 44, IELA 169, Heslo 6 nebo Dokončení AE Level 4.Požadavky na věk: 17 let a více.... [-]

Pathway absolventa v informačních systémech (bez IS)

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v informačních systémech vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Program INTO Illinois State University Graduate Pathway v informačních systémech vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventa můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Komponenty programu:

1-semestr:

60 kreditních hodin12 kreditních hodin platí z PathwayZbývajících 48 kreditních hodin

2-semestr:

60 kreditních hodin15 kreditních hodin platí z Pathway45 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Ceny kurzů, které mají začít v akademickém roce 2019 - 2020, dosud nebyly potvrzenyHodinová hodina: 9-12 hodin týdněCena: Vedoucí k magisterskému studijnímu programu Informační systémy na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Kurzy

Akademický kurz angličtiny

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry May 2019 Spojené státy americké Normal

Akademický program angličtiny na INTO Illinois State University připravuje mezinárodní studenty, jako jste vy, pro studium na univerzitě v USA. Tento akademicky přísný program vám poskytuje vysoce kvalitní výuku angličtiny a akademické dovednosti, které uspějí v Illinois State. [+]

Akademický program angličtiny na INTO Illinois State University připravuje mezinárodní studenty, jako jste vy, pro studium na univerzitě v USA. Tento akademicky přísný program vám poskytuje vysoce kvalitní výuku angličtiny a akademické dovednosti, které uspějí v Illinois State.

Vlastnosti kurzu

Co se naučíte:

Prezentujte mluvené a písemné nápady přesně a efektivně v angličtiněNapište výzkumné články s náležitým použitím citací a odkazůPřečtěte, porozuměte a kriticky hodnotte akademické textyPochopte a používejte slovní zásobu, která je společná akademickým oborůmVezměte užitečné a přesné poznámky v akademických přednáškách a prezentacíchPochopte americké hodnoty v akademickém prostředíKlíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2018: říjen; 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květen, srpen; 2021: leden, květenPoplatky: Od $ 3 250Hodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 15Cena: Můžete absolvovat program Pathway do vysokoškolského studijního programu po dosažení požadované jazykové úrovně a splnění všech ostatních požadavků.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]

Undergraduate Pathway

Mezinárodní rok jedna v podnikání

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Mezinárodní Illinois State University INTO Illinois State University Mezinárodní rok Jeden program v oboru Business vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném dokončení programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Mezinárodní Illinois State University INTO Illinois State University Mezinárodní rok Jeden program v oboru Business vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném dokončení programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Součásti studijního programu

1-semestr:

120 kreditních hodin16 kreditních hodin platí od Pathway104 kreditních hodin zbývajících do stupně

2-semestr:

120 kreditních hodin31 kreditních hodin platí z Pathway89 kreditních hodinVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 15.550 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněOcenění: vede k bakalářskému studijnímu oboru na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]

Mezinárodní rok první ve všeobecných studiích

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

Mezinárodní Illinois State University institut Illinois State University Mezinárodní program Jeden program ve všeobecných studiích vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném dokončení programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

Mezinárodní Illinois State University institut Illinois State University Mezinárodní program Jeden program ve všeobecných studiích vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném dokončení programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Součásti studijního programu

1-semestr:

120 kreditních hodin15 kreditních hodin platí z PathwayZbývajících 105 kreditních hodin

2-semestr:... [-]


Mezinárodní rok první v informatice

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

INTO Illinois State University Mezinárodní rok Jeden program v oboru informatiky vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném dokončení programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

INTO Illinois State University Mezinárodní rok Jeden program v oboru informatiky vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném dokončení programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Součásti studijního programu

1-semestr:

120 kreditních hodin17 kreditních hodin platí z Pathway103 kreditních hodin

2-semestr:

120 kreditních hodin33 kreditních hodin platí z Pathway87 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 15.550 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněCena: vede k bakalářskému programu Computer Science na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]

Mezinárodní rok první v informačních systémech

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

INTO Illinois State University Mezinárodní rok Jeden program v informačních systémech vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném dokončení programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

INTO Illinois State University Mezinárodní rok Jeden program v informačních systémech vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném dokončení programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Součásti studijního programu

1-semestr:

120 kreditních hodin17 kreditních hodin platí z Pathway103 kreditních hodin

2-semestr:

120 kreditních hodin32 kreditních hodin platí od PathwayZbývajících 88 kreditních hodinVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 15.550 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněCena: vede k bakalářskému programu Informační systémy na Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]

Mezinárodní ročník ve vědě, aplikovaných vědách a technologii

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry August 2019 Spojené státy americké Normal

INTO Illinois State University Mezinárodní rok Jeden ve vědě, aplikovaných vědách a technologii vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Illinois State University . Po úspěšném dokončení programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup. [+]

INTO Illinois State University Mezinárodní rok Jeden ve vědě, aplikovaných vědách a technologii vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Illinois State University .

Po úspěšném dokončení programu Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat svůj další semestr studia na Illinois State University . Tento přechod od programu INTO k vysokoškolskému vzdělání se nazývá postup.

Součásti studijního programu

1-semestr:

120 kreditních hodin17 kreditních hodin platí z Pathway103 kreditních hodin

2-semestr:

120 kreditních hodin33 kreditních hodin platí z Pathway87 kreditních hodin zbývajících do stupněVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od 15.550 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněCena: Tento program Pathway vede ke studijnímu oboru Actuarial Science, Zemědělství, Biochemie, Biologické vědy, Chemie, Stavební řízení, Ekonomie, Environmentální zdraví, Inženýrská technologie, Potraviny, Výživa a Dietetika, Molekulární a buněčná biologie, fyzika, obnovitelná energie, bezpečnost a technologie a inženýrství v Illinois State University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]

Contact

INTO Illinois State University

Adresa, 1. řádek North University Street,100
61761 Normal, Illinois, Spojené státy americké
Website https://www.intostudy.com/en-gb/universities/illinois-state-university