Marshall University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Investujte do vaší budoucnosti

Více než 180 let se Marshall University stala vedoucí státní univerzitou poskytující inovační vysokoškolské a postgraduální vzdělání v 200 akademických oborech. Když se rozhodnete pro studium v ​​Marshallu, můžete si vybrat z 10 vysokých škol, které poskytují více než 100 stupňů programů, které nejlépe vyhovují vašim akademickým snahám.

Marshall je odhodlán používat všechny dostupné zdroje, které vám pomohou uspět. Univerzita investovala v posledních 10 letech 300 milionů dolarů do nových budov a rekonstrukcí, aby vám poskytla nejmodernější učebny a laboratoře.

Příjemné prostředí

Na Marshall University zjistíte, že i když jste obklopeni mnoha dalšími studenty, vždy jste byli viděni jako jednotlivci. Malé velikosti tříd vám umožní poznat vaše profesory. Nejmodernější zařízení a rozsáhlé možnosti výzkumu zajišťují, že máte nástroje pro co nejlepší vzdělávání. Tyto funkce, v kombinaci s přívětivými studentskými službami INTO Marshall, zajistí uspokojení americké univerzitní zkušenosti.

S více než 1000 členy fakulty, kteří vyučují ve více než 100 stupňových programech, jsou Marshallovy třídy dobře vybaveny, aby vám poskytly kvalitní vzdělání. Marshall se zavázal povzbuzovat svou fakultu a studenty k tomu, aby v jejich oboru prováděli výzkum. Z tohoto důvodu má univerzita roční finanční prostředky na výzkum ve výši 31 milionů dolarů. Od prvního ročníku vašeho programu budete mít příležitost zúčastnit se praktického výzkumu, abyste získali své vzdělání mimo třídu.

Budete se cítit bezpečně a bezpečně v areálu, protože budete znát své ubytování a 24hodinové středisko pro studium vyžadují přístup k vysokoškolskému ID. Univerzitní policie monitoruje školní areály a místa tísňového volání umístěná na různých místech kampusu.

Buďte nejlepší

Marshallův školní areál mísí staré a nové z nových zařízení, jako je Memorial Student Center, do mnoha kanceláří a služeb obsažených ve Starém Main, nejstarší budově v areálu.

Marshall je odhodlán poskytnout vám ty nejlepší možnosti. V posledních 10 letech jsme investovali 300 milionů dolarů do nových budov a renovací stávajících.

Nedávno byly otevřeny dvě ohromující nové budovy - Vysoká škola informačních technologií a inženýrství a Centrum výtvarných umění. Inženýrský komplex s kapacitou 56 milionů dolarů má špičkové technologie pro rostoucí inženýrský program, zatímco centrální centrum vizuálních umění poskytuje ultramoderní prostor, který se může pochlubit nejmodernější technologií ve výtvarném umění.

V centru kampusu

Když vstoupíte do kampusu a začnete svou cestu s INTO Marshall, rychle objevíte pohodlí rodiny Marshall University všude kolem vás. Naše centrum se nachází v srdci areálu, což znamená, že jste blízko kolejí, učeben, jídelny, rekreační středisko a další. Bude to hub vašeho prvního ročníku na akademickém i akademickém i společenském.

V našich 14 učebnách budeme hostit kurzy angličtiny a Centrum učebních zdrojů vám poskytne přístup k tutoringovým službám a mnoha dalším zdrojům, které se budou používat mimo vyučovací hodiny.

Vedle vzdělávacích zdrojů najdete řadu společenských aktivit uvnitř zdí centra INTO Marshall. Od párty v kavárně až po náš program Campus Conversation Partners Program se naše centrum snaží zajistit zábavu, zatímco budete pokračovat ve svém vzdělávání.

Pomozte všude, kam jdete

Jako student, který studuje v centru INTO Marshall, budete mít všechny výhody a zkušenosti z akademického života na americké univerzitě. Plus bonus pro služby INTO Marshall určený právě pro vás.

Naše specializovaná fakulta a zaměstnanci pomáhají jak v učebně, tak mimo ni. Pomůžeme vám s doučováním, otázkami bydlení, plánováním zábavných výletů a aktivit a mnohem více.

V centru Marshall

Nejmodernější zařízení

Centrum INTO Marshall je vaším jediným místem pro váš anglický nebo Pathway program. Zde najdete své učebny, studijní prostory a obohacující učební prostředí.

Kavárna INTO Centre

Užijte si naši kavárnu

Naše kavárna byla navržena s vámi a vašimi spoluobčany. Několik stolů a židlí je k dispozici spolu s dalšími stoličkami a lehátky, takže můžete sedět ke studiu, trávit čas mezi třídami nebo se setkat s přáteli. Kuchyňský kout je často využíván pro oslavy a akce pořádané centrem INTO, včetně slavnostních svátků, herních nocí a dalších setkání otevřených všem studentům.

Centrum výukových zdrojů

Použití centra

Naše Centrum učebních zdrojů (LRC) se během vašeho času v INTO Marshall stane cenným zdrojem. Instruktoři tráví mnoho hodin výukou studentů v široké škále předmětů a jsou k dispozici také materiály, které můžete využít ke zlepšení svých znalostí angličtiny a procvičování nového jazyka. Tyto materiály, včetně softwaru pro gramatiku a výslovnost, DVD, romány a další, jsou volně použitelné. V rámci LRC můžete také zkontrolovat přenosný počítač, který se bude používat ve studijních prostorách našeho centra.

Poskytnutí všech nástrojů, které potřebujete k úspěchu

Úspěšní studenti investují do svého vzdělání a INTO Marshall poskytuje na oplátku nejlepší zkušenosti s výukou. Vysoce kvalifikovaní univerzitní instruktoři, zařízení vybavená nejmodernější technologií, malé třídy, personalizované podpůrné služby, společenské aktivity a uvítací univerzitní komunita přispívají k bohaté zkušenosti z kampusu na Marshall University .

Ve kurzech angličtiny, které se konají v centru INTO Marshall, jsou instruktoři schopni dát vám a vašim spolužákům individuální pozornost kvůli malým třídám. Zjistíte, že instruktoři vás zná jménem a rádi vám osobně pomůžeme s jakýmikoli otázkami nebo obavami během studia. Malé velikosti tříd také umožňují příležitost k diskusi, takže můžete sdílet své názory a slyšet své spolužáky 'pohledy. INTO instruktory Marshall nejsou k dispozici pouze pro pomoc během tříd. Mají kancelářské hodiny, kde můžete navštívit s otázkami a e-mailovými adresami, abyste je mohli kontaktovat po několika hodinách. Poskytují také výuku v našem Středisku pro vzdělávání.

Místa

Huntington

INTO Marshall University

Adresa, 1. řádek
315 18th St. Huntington
WV 25703 Huntington, západní Virginie, Spojené státy americké