Marshall University

Úvod

Read the Official Description

Investujte do vaší budoucnosti

Více než 180 let se Marshall University stala vedoucí státní univerzitou poskytující inovační vysokoškolské a postgraduální vzdělání v 200 akademických oborech. Když se rozhodnete pro studium v ​​Marshallu, můžete si vybrat z 10 vysokých škol, které poskytují více než 100 stupňů programů, které nejlépe vyhovují vašim akademickým snahám.

Marshall je odhodlán používat všechny dostupné zdroje, které vám pomohou uspět. Univerzita investovala v posledních 10 letech 300 milionů dolarů do nových budov a rekonstrukcí, aby vám poskytla nejmodernější učebny a laboratoře.

Příjemné prostředí

Na Marshall University zjistíte, že i když jste obklopeni mnoha dalšími studenty, vždy jste byli viděni jako jednotlivci. Malé velikosti tříd vám umožní poznat vaše profesory. Nejmodernější zařízení a rozsáhlé možnosti výzkumu zajišťují, že máte nástroje pro co nejlepší vzdělávání. Tyto funkce, v kombinaci s přívětivými studentskými službami INTO Marshall, zajistí uspokojení americké univerzitní zkušenosti.

S více než 1000 členy fakulty, kteří vyučují ve více než 100 stupňových programech, jsou Marshallovy třídy dobře vybaveny, aby vám poskytly kvalitní vzdělání. Marshall se zavázal povzbuzovat svou fakultu a studenty k tomu, aby v jejich oboru prováděli výzkum. Z tohoto důvodu má univerzita roční finanční prostředky na výzkum ve výši 31 milionů dolarů. Od prvního ročníku vašeho programu budete mít příležitost zúčastnit se praktického výzkumu, abyste získali své vzdělání mimo třídu.

Budete se cítit bezpečně a bezpečně v areálu, protože budete znát své ubytování a 24hodinové středisko pro studium vyžadují přístup k vysokoškolskému ID. Univerzitní policie monitoruje školní areály a místa tísňového volání umístěná na různých místech kampusu.

Buďte nejlepší

Marshallův školní areál mísí staré a nové z nových zařízení, jako je Memorial Student Center, do mnoha kanceláří a služeb obsažených ve Starém Main, nejstarší budově v areálu.

Marshall je odhodlán poskytnout vám ty nejlepší možnosti. V posledních 10 letech jsme investovali 300 milionů dolarů do nových budov a renovací stávajících.

Nedávno byly otevřeny dvě ohromující nové budovy - Vysoká škola informačních technologií a inženýrství a Centrum výtvarných umění. Inženýrský komplex s kapacitou 56 milionů dolarů má špičkové technologie pro rostoucí inženýrský program, zatímco centrální centrum vizuálních umění poskytuje ultramoderní prostor, který se může pochlubit nejmodernější technologií ve výtvarném umění.

V centru kampusu

Když vstoupíte do kampusu a začnete svou cestu s INTO Marshall, rychle objevíte pohodlí rodiny Marshall University všude kolem vás. Naše centrum se nachází v srdci areálu, což znamená, že jste blízko kolejí, učeben, jídelny, rekreační středisko a další. Bude to hub vašeho prvního ročníku na akademickém i akademickém i společenském.

V našich 14 učebnách budeme hostit kurzy angličtiny a Centrum učebních zdrojů vám poskytne přístup k tutoringovým službám a mnoha dalším zdrojům, které se budou používat mimo vyučovací hodiny.

Vedle vzdělávacích zdrojů najdete řadu společenských aktivit uvnitř zdí centra INTO Marshall. Od párty v kavárně až po náš program Campus Conversation Partners Program se naše centrum snaží zajistit zábavu, zatímco budete pokračovat ve svém vzdělávání.

Pomozte všude, kam jdete

Jako student, který studuje v centru INTO Marshall, budete mít všechny výhody a zkušenosti z akademického života na americké univerzitě. Plus bonus pro služby INTO Marshall určený právě pro vás.

Naše specializovaná fakulta a zaměstnanci pomáhají jak v učebně, tak mimo ni. Pomůžeme vám s doučováním, otázkami bydlení, plánováním zábavných výletů a aktivit a mnohem více.

V centru Marshall

Nejmodernější zařízení

Centrum INTO Marshall je vaším jediným místem pro váš anglický nebo Pathway program. Zde najdete své učebny, studijní prostory a obohacující učební prostředí.

Kavárna INTO Centre

Užijte si naši kavárnu

Naše kavárna byla navržena s vámi a vašimi spoluobčany. Několik stolů a židlí je k dispozici spolu s dalšími stoličkami a lehátky, takže můžete sedět ke studiu, trávit čas mezi třídami nebo se setkat s přáteli. Kuchyňský kout je často využíván pro oslavy a akce pořádané centrem INTO, včetně slavnostních svátků, herních nocí a dalších setkání otevřených všem studentům.

Centrum výukových zdrojů

Použití centra

Naše Centrum učebních zdrojů (LRC) se během vašeho času v INTO Marshall stane cenným zdrojem. Instruktoři tráví mnoho hodin výukou studentů v široké škále předmětů a jsou k dispozici také materiály, které můžete využít ke zlepšení svých znalostí angličtiny a procvičování nového jazyka. Tyto materiály, včetně softwaru pro gramatiku a výslovnost, DVD, romány a další, jsou volně použitelné. V rámci LRC můžete také zkontrolovat přenosný počítač, který se bude používat ve studijních prostorách našeho centra.

Poskytnutí všech nástrojů, které potřebujete k úspěchu

Úspěšní studenti investují do svého vzdělání a INTO Marshall poskytuje na oplátku nejlepší zkušenosti s výukou. Vysoce kvalifikovaní univerzitní instruktoři, zařízení vybavená nejmodernější technologií, malé třídy, personalizované podpůrné služby, společenské aktivity a uvítací univerzitní komunita přispívají k bohaté zkušenosti z kampusu na Marshall University .

Ve kurzech angličtiny, které se konají v centru INTO Marshall, jsou instruktoři schopni dát vám a vašim spolužákům individuální pozornost kvůli malým třídám. Zjistíte, že instruktoři vás zná jménem a rádi vám osobně pomůžeme s jakýmikoli otázkami nebo obavami během studia. Malé velikosti tříd také umožňují příležitost k diskusi, takže můžete sdílet své názory a slyšet své spolužáky 'pohledy. INTO instruktory Marshall nejsou k dispozici pouze pro pomoc během tříd. Mají kancelářské hodiny, kde můžete navštívit s otázkami a e-mailovými adresami, abyste je mohli kontaktovat po několika hodinách. Poskytují také výuku v našem Středisku pro vzdělávání.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Graduate Pathways » Vidět Undergraduate Pathways » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Graduate Pathway

Absolventská cesta ve strojírenství

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Huntington

Vedou k magisterskému titulu ve strojírenském managementu, environmentálním inženýrství nebo dopravním a infrastrukturním inženýrství na Marshallově univerzitě [+]

Chcete studovat ve Spojených státech, ale potřebujete zlepšit znalosti anglického jazyka nebo zkušební skóre? Program Pathway poskytuje akademickou, jazykovou a kulturní podporu, aby uspěl na univerzitě v USA. Studenti mají zaručený postup k absolvování vysokoškolského studijního programu prostřednictvím učebních osnov sestávajících z kreditních kurzů. Zabezpečujeme plnou integraci s domácími i zahraničními studenty na akademické půdě z vysoce kvalifikovaných vysokoškolských instruktorů a lektorů a zároveň vám poskytnou akademickou podporu po celý program.

Datum zahájení: leden, srpen

Výuka / poplatky: 2017-18: 1-semestr z $ 13,990; 2-semestr z 24.330 USD... [-]


Graduate Pathway in Computer Science

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Huntington

[+]

Zabezpečujeme plnou integraci s domácími i zahraničními studenty na akademické půdě z vysoce kvalifikovaných vysokoškolských instruktorů a lektorů a zároveň vám poskytnou akademickou podporu po celý program.

[-]

Graduate Pathway in Information Systems

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Huntington

[+]

Absolventská cesta v informačních systémech vám nabízí šanci zlepšit vaše anglické a akademické schopnosti. Bude vás připravovat na úspěšné absolvování studia na Marshallově univerzitě.

[-]

Postgraduální dráha ve strojírenství

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Huntington

Vedou k magisterskému studijnímu oboru Strojírenství na Marshallově univerzitě [+]

Chcete studovat ve Spojených státech, ale potřebujete zlepšit znalosti anglického jazyka nebo zkušební skóre? Program Pathway poskytuje akademickou, jazykovou a kulturní podporu, aby uspěl na univerzitě v USA. Studenti mají zaručený postup k absolvování studijního programu prostřednictvím učebních osnov, které se skládají z kreditních kurzů. Zabezpečujeme plnou integraci s domácími i zahraničními studenty na akademické půdě z vysoce kvalifikovaných vysokoškolských instruktorů a lektorů a zároveň vám poskytnou akademickou podporu po celý program.

Kariérní cesty

Jako absolvent inženýrského studijního programu na Marshallově univerzitě můžete najít práci jako:... [-]


Postgraduální dráha v přírodních vědách

Online forma Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Huntington + 1 více

Vedou k magisterskému studiu v oblasti životního prostředí na Marshallově univerzitě [+]

Chcete studovat ve Spojených státech, ale potřebujete zlepšit znalosti anglického jazyka nebo zkušební skóre? Program Pathway poskytuje akademickou, jazykovou a kulturní podporu, aby uspěl na univerzitě v USA. Studenti mají zaručený postup k absolvování studijního programu prostřednictvím učebních osnov, které se skládají z kreditních kurzů. Zabezpečujeme plnou integraci s domácími i zahraničními studenty na akademické půdě z vysoce kvalifikovaných vysokoškolských instruktorů a lektorů a zároveň vám poskytnou akademickou podporu po celý program.

Absolventská cesta v oblasti environmentální vědy vám nabízí šanci zlepšit vaše anglické a akademické schopnosti. Bude vás připravovat na úspěšné absolvování studia na Marshallově univerzitě.... [-]


Kurzy

Vysokoškolské cestě ve strojírenství s občanským důrazem

Campus forma Denní studium 1 - 2 měsíců January 2019 Spojené státy americké Huntington

Vedou k bakalářskému titulu inženýrství s důrazem na stavební inženýrství na Marshallově univerzitě [+]

Chcete studovat na vysokoškolské vzdělání ve Spojených státech, ale potřebujete zlepšit znalosti anglického jazyka nebo zkušební skóre? Program Pathway poskytuje akademickou, jazykovou a kulturní podporu, aby uspěl na univerzitě v USA. Studenti mají zaručenu postup k bakalářskému studijnímu programu prostřednictvím učebních osnov, které se skládají z kurzů, které získávají kredity. Zabezpečujeme plnou integraci s domácími i zahraničními studenty na akademické půdě z vysoce kvalifikovaných vysokoškolských instruktorů a lektorů a zároveň vám poskytnou akademickou podporu po celý program.

Kariérní cesty

Jako absolvent bakalářského studijního programu inženýrství na Marshallově univerzitě můžete najít práci jako:... [-]


Undergraduate Pathway

Undergraduate Pathway in Business Administration

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Huntington

[+]

1-SEMESTER PATHWAY

ROZDĚLENÍ KREDITU

[-]

Undergraduate Pathway in Computer Science

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Huntington

[+]

Cesta Od Pathway platí 31 kreditních hodin

[-]

Undergraduate Pathway in Electrical and Computer Engineering

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Huntington

[+]

Akademická angličtina a kompozice

[-]

Undergraduate Pathway in Mechanical Engineering

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Huntington

[+]

Inženýrské výpočty

1-SEMESTER PATHWAY

[-]

Undergraduate Pathway in Science

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Huntington

[+]

Semestr 1

[-]

Contact

INTO Marshall University

Adresa, 1. řádek 315 18th St. Huntington
WV 25703 Huntington, West Virginia, Spojené státy americké
Website http://www.intostudy.com/en-gb/universities/marshall-university