Přečtěte si oficiální popis

Ve středu všeho

Saint Louis University připravuje cestu pro pokračující obnovu města. Společnost SLU investovala více než 850 milionů dolarů do školního areálu za posledních 25 let. SLU je centrálně umístěný v centru města. Budete jen pár kroků od čtvrti Grand Center umění St. Louis, která je domovem divadel, muzeí, restaurací a dalších. Podívejte se na turné v Broadwayském muzikálu, poslechněte si světoznámého symfonického orchestru v St. Louis nebo si užijte výstava současného umění.

Podpora výuky, když ji potřebujete

Na SLU, vaše vzdělání není omezeno na učebnu. Jako student první ročníku můžete očekávat inovativní programy, které pomohou úspěšnému přechodu do univerzity. Noví studenti jsou seskupeni do vzdělávacích komunit, které poskytují tvůrčí akademickou podporu.

Budete vyzváni, abyste zpochybnili své myšlení a vytvořili silné odpovědi. Jako významná výzkumná instituce jsme odhodláni vás učit, jak myslet logicky, důrazně argumentovat a jasně se vyjádřit. SLU je také jednou z osmi katolických univerzit s vysokým nebo velmi vysokým výzkumným rozdílem. V celé naší univerzitě a okolních komunitách máme společnou hodnotu podpory společného dobra. SLU vytvořila tyto hodnoty, aby povzbudila zaměstnance a studenty, aby přijali nejvyšší standardy chování pro osobní i odbornou praxi.

Vstupte do SLU

Sál Beracha je vstupní branou do školního areálu SLU. INTO Saint Louis University Center se nachází přímo uprostřed areálu. Všechno, co budete potřebovat k úspěchu, je tady. Wi-Fi je k dispozici v celém prostoru a jsou zde víceúčelové salonek pro setkání studentů a učitelů. Malé velikosti tříd zajišťují spoustu individualizovaného času učení. Dostanete také personalizované služby podpory a pomoc v nouzi 24 hodin denně.

Připojte se k naší mezinárodní komunitě

Na Saint Louis University se můžete připojit k podpoře mezinárodního společenství, které vám pomůže, abyste se při přípravě na studium věnovali americkému univerzitnímu životu. Na SLU získáte titul ze 100 nejlepších univerzit, kteří se připojí ke studentům ze všech 50 států a 75 zemí. Budete mít plný přístup ke všem univerzitním zdrojům a naučíte se v malých třídách vyučovaných vysokoškolskými instruktory. Nejlepší část Pathway Programu: Získáte akademické kredity k vašemu titulu SLU.

Historický areál, nové technologie

SLU usiluje o zachování historické povahy univerzity při současném využívání nových technologií a ekologických postupů. Učebny jsou vybaveny plně integrovanými digitálními prezentačními systémy včetně projekcí s vysokým rozlišením, LCD displejů a video stěn.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Graduate Pathway

Saint Louis University

Metody pro inženýrskou praxi I Semestr 2 Akademické mluvení / poslech II Metody pro inženýrskou praxi II Informační modelování budov nebo inženýrské podnikání 1-SEMESTER ... [+]

Metody pro inženýrskou praxi I

Semestr 2

Akademické mluvení / poslech II Metody pro inženýrskou praxi II Informační modelování budov nebo inženýrské podnikání

1-SEMESTER PATHWAY

ÚDAJE O KREDITNÍ HODNOTĚ

33 kreditní hodinový program 9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway 24 kreditních hodin na stupeň

Semestr 1

Akademické dovednosti angličtiny Metody pro inženýrskou praxi I nebo II Udržitelné stavební nebo inženýrské podnikání

[-]
Spojené státy americké St. Louis
January 2020
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Saint Louis University

1-semestrální cesta: TOEFL iBT 80 nebo IELTS 6.5 nebo PTEA 53 ... [+]

1-semestrální cesta: TOEFL iBT 80 nebo IELTS 6.5 nebo PTEA 53

[-]
Spojené státy americké St. Louis
January 2020
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO Saint Louis University
Adresa, 1. řádek
1 N Grand Blvd, St. Louis
MO 63103 St. Louis, Missouri, Spojené státy americké
Website