Suffolk University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kvalitní vzdělání v centru Bostonu

Na Suffolk University neexistují žádné hranice! S více než 110 programy, na které si můžete vybrat, mohou studenti sledovat své vášně a získat titul z národní respektované instituce. Každý program v Suffolku je navržen tak, aby získal co nejlepší vzdělání, který vám pomůže dosáhnout vašich kariérních cílů.

Areál se nachází v srdci centra Bostonu, což znamená, že jste obklopeni některými špičkovými podniky, vedoucími průmyslovými odvětvími a inovátory. Vzhledem k své poloze mají studenti také přístup k přebytku zkušenostních příležitostí, stáží a programů dobrovolníků. Do jednoho roku od získání titulu je 92% absolventů zaměstnáno nebo je zapsáno na postgraduální školu.

Vynikající univerzita, která zavolala domů

Suffolk University může pochlubit více než 60 vysokoškolskými programy a více než 50 postgraduálními programy. V učebně mají vysokoškolští studenti výhodu poměru 13: 1 mezi studenty a učiteli a třídami 20 osob. Mimo školní docházky jsou studenti Suffolku také oddáni zpětnému odběru a přihlášeni kolem 37 000 hodin komunitní služby. Okolo školního areálu se studenti mohou zapojit do více než 80 klubů a organizací, které jsou k dispozici nebo se účastní školního ducha tím, že sledují více než 12 týmů NCAA divize III. Jako absolvent Suffolku se budete připojovat k síti 78 000 absolventů, kteří si navzájem pomáhají předem ve své profesní kariéře.

  • 7,560 Studentská populace
  • 108 zastoupených zemí
  • Nejlepší obchodní školy (The Princeton Review 2017)

DO Suffolk Center: místo pro tebe

INTO Suffolk Centre stojí na ideálním místě, přímo v knihovně Mildreda F. Sawyera. Budete obklopeni studentskými podpůrnými pracovníky, učiteli, počítačovými laboratořemi, učebnami a různými akademickými zdroji.

Buďte v centru všech

INTO Suffolk Center se nachází v hlavní knihovně, v blízkosti učeben a jídelny, přímo v centru Bostonu. Zjistíte, že jste v blízkosti veškeré městské vybavenosti, dalších učeben, rekreačních zařízení, rezidenčních sálů a restaurací. V centru INTO máte připravený a dostupný personál, který vám umožní odpovědět na všechny vaše dotazy, abyste zajistili úspěch v Suffolku.

Jsme tady, abychom vás podpořili

Jako student INTO Suffolk budete mít přístup ke všem studentským službám a zařízením. Fakulty a administrátoři znají studenty podle jména. Budou mít čas, aby vám pomohli nastavit a dosáhnout svých akademických a kariérních cílů.

Do služeb Suffolk

Centrum výukových zdrojů

Zdroje jsou zde, které vám pomohou dosáhnout vašich vysokoškolských cílů. Pokud potřebujete studijní materiály, počítač, DVD, knihy nebo pomůžete porozumět domácím úkolům, může vám škola poskytnout potřebné zdroje a odpovědi.


Učebny

Centrum je vybaveno multimediálními funkcemi, bezdrátovým internetem, prostornými studovnami a počítačovými laboratořemi. Je to skvělé místo pro rozhovory s ostatními studenty a vytváření studijních skupin se studenty ve vašem majoru.


Jídlo

Suffolk's možnosti stravování zahrnují pět on-campus zařízení nabízejí různé výběry jídla. Potřebujete kávu? Starbucks je přímo v areálu. Pro rychlý skus, sendvič nebo salát, vydejte se na Sargent Law Café, která se nachází ve čtvrtém patře právní školy. Pokud nemůžete najít to, co hledáte, vyjděte ven a jděte do jedné z mnoha vážených restaurací v Bostonu.

Místa

Boston

INTO Suffolk University

Adresa, 1. řádek
Ashburton Place,8
02108 Boston, Massachusetts, Spojené státy americké