Suffolk University

Úvod

Read the Official Description

Kvalitní vzdělání v centru Bostonu

Na Suffolk University neexistují žádné hranice! S více než 110 programy, na které si můžete vybrat, mohou studenti sledovat své vášně a získat titul z národní respektované instituce. Každý program v Suffolku je navržen tak, aby získal co nejlepší vzdělání, který vám pomůže dosáhnout vašich kariérních cílů.

Areál se nachází v srdci centra Bostonu, což znamená, že jste obklopeni některými špičkovými podniky, vedoucími průmyslovými odvětvími a inovátory. Vzhledem k své poloze mají studenti také přístup k přebytku zkušenostních příležitostí, stáží a programů dobrovolníků. Do jednoho roku od získání titulu je 92% absolventů zaměstnáno nebo je zapsáno na postgraduální školu.

Vynikající univerzita, která zavolala domů

Suffolk University může pochlubit více než 60 vysokoškolskými programy a více než 50 postgraduálními programy. V učebně mají vysokoškolští studenti výhodu poměru 13: 1 mezi studenty a učiteli a třídami 20 osob. Mimo školní docházky jsou studenti Suffolku také oddáni zpětnému odběru a přihlášeni kolem 37 000 hodin komunitní služby. Okolo školního areálu se studenti mohou zapojit do více než 80 klubů a organizací, které jsou k dispozici nebo se účastní školního ducha tím, že sledují více než 12 týmů NCAA divize III. Jako absolvent Suffolku se budete připojovat k síti 78 000 absolventů, kteří si navzájem pomáhají předem ve své profesní kariéře.

  • 7,560 Studentská populace
  • 108 zastoupených zemí
  • Nejlepší obchodní školy (The Princeton Review 2017)

DO Suffolk Center: místo pro tebe

INTO Suffolk Centre stojí na ideálním místě, přímo v knihovně Mildreda F. Sawyera. Budete obklopeni studentskými podpůrnými pracovníky, učiteli, počítačovými laboratořemi, učebnami a různými akademickými zdroji.

Buďte v centru všech

INTO Suffolk Center se nachází v hlavní knihovně, v blízkosti učeben a jídelny, přímo v centru Bostonu. Zjistíte, že jste v blízkosti veškeré městské vybavenosti, dalších učeben, rekreačních zařízení, rezidenčních sálů a restaurací. V centru INTO máte připravený a dostupný personál, který vám umožní odpovědět na všechny vaše dotazy, abyste zajistili úspěch v Suffolku.

Jsme tady, abychom vás podpořili

Jako student INTO Suffolk budete mít přístup ke všem studentským službám a zařízením. Fakulty a administrátoři znají studenty podle jména. Budou mít čas, aby vám pomohli nastavit a dosáhnout svých akademických a kariérních cílů.

Do služeb Suffolk

Centrum výukových zdrojů

Zdroje jsou zde, které vám pomohou dosáhnout vašich vysokoškolských cílů. Pokud potřebujete studijní materiály, počítač, DVD, knihy nebo pomůžete porozumět domácím úkolům, může vám škola poskytnout potřebné zdroje a odpovědi.


Učebny

Centrum je vybaveno multimediálními funkcemi, bezdrátovým internetem, prostornými studovnami a počítačovými laboratořemi. Je to skvělé místo pro rozhovory s ostatními studenty a vytváření studijních skupin se studenty ve vašem majoru.


Jídlo

Suffolk's možnosti stravování zahrnují pět on-campus zařízení nabízejí různé výběry jídla. Potřebujete kávu? Starbucks je přímo v areálu. Pro rychlý skus, sendvič nebo salát, vydejte se na Sargent Law Café, která se nachází ve čtvrtém patře právní školy. Pokud nemůžete najít to, co hledáte, vyjděte ven a jděte do jedné z mnoha vážených restaurací v Bostonu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Graduate Pathways » Vidět Undergraduate Pathways » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Graduate Pathway

Absolventní Pathway v Business Analytics

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v Business Analytics vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup. [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v Business Analytics vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

31 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway19 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

31 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 22 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 26.570 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Award: Tento program vede na Master of Science in Business Analytics na Suffolk University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v komunikaci

Campus forma Denní studium 1 semestr August 2019 Spojené státy americké Boston

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v komunikaci vám připraví vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup. [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v komunikaci vám připraví vstup do dalšího semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

1-semestr:

36 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1 SemestrDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 18 030 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Cena: Tento program vede k magisterskému umění v komunikaci (Koncentrace ve vztazích s veřejností a reklama nebo integrovaný marketing) na Suffolk University .Možnosti kursu: 1-semestrVstupní požadavkyAkademické požadavky: Bakalářské nebo ekvivalentní s 2,5 GPA na stupnici 4,0.Požadavky anglického jazyka: TOEFL iBT 80, IELTS 6.5, PTEA 53, IELA 176.Požadavky na věk: 16 let a více.... [-]

Absolventní Pathway v marketingu

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v oboru Marketing vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v oboru Marketing vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University .

Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

37 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway25 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

37 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 28 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 26.570 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Cena: Tento program vede k Master of Science v marketingu na Suffolk University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v oblasti financí

Campus forma Denní studium 1 semestr August 2019 Spojené státy americké Boston

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v oblasti financí vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v oblasti financí vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University .

Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

47 kreditní hodinový programOd Pathway platí 13 kreditních hodinZbývajících 34 kreditních hodin

1-semestr:

47 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývající 38 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1 SemestrDatum zahájení: 2019: leden, srpenPoplatky: Od 26.570 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Cena: Tento program vede k magisterskému studiu v oblasti financí (Koncentrace v podnikových financích, investicích nebo řízení rizik) na Suffolk University v Suffolk University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavkyAkademické požadavky: Bakalářské nebo ekvivalentní s 2,5 GPA na stupnici 4,0. Studenti musí absolvovat statistický kurz na univerzitě v posledních pěti letech nebo mají obdobnou zkušenost v oboru.Požadavky anglického jazyka: TOEFL iBT 80, IELTS 6.5, PTEA 53, IELA 176.Požadavky na věk: 16 let a více.... [-]

Absolventní Pathway v oblasti finančních služeb a bankovnictví

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v oblasti finančních služeb a bankovnictví vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v oblasti finančních služeb a bankovnictví vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University .

Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

47 kreditní hodinový programOd Pathway platí 13 kreditních hodinZbývajících 34 kreditních hodin

1-semestr:

47 kreditní hodinový program10 kreditních hodin platí od společnosti Pathway37 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 26.570 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Cena: Tento program vede k magisterskému studiu v oblasti finančních služeb a bankovnictví na Suffolk University v Suffolk University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Absolventní Pathway v politické vědě

Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Spojené státy americké Boston

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v politologii vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v politologii vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University .

Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

1-semestr:

36 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1 SemestrDatum zahájení: 2019: ledenPoplatky: Od 18 030 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Cena: Tento program vede k magisterskému oboru vědy o politické vědě (Koncentrace v odborné politice nebo mezinárodních vztazích) na Suffolk University v Suffolk University .Možnosti kursu: 1-semestrVstupní požadavkyAkademické požadavky: Bakalářské nebo ekvivalentní s 2,5 GPA na stupnici 4,0.Požadavky anglického jazyka: TOEFL iBT 80, IELTS 6.5, PTEA 53, IELA 176.Požadavky na věk: 16 let a více.... [-]

Graduate Pathway v oboru Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v oboru Business Administration vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup. [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v oboru Business Administration vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

49 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway37 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

49 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 40 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 26.570 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Cena: Tento program vede k magisterskému oboru Business Administration na Suffolk University .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]

Graduate Pathway v právu

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v oboru Právo nebo Globální právo a technologie vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University . [+]

Program INTO Suffolk Graduate Pathway v oboru Právo nebo Globální právo a technologie vás připraví na zadání semestru magisterského studijního programu na Suffolk University .

Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk Pathway a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů mohou studenti vstoupit do druhého semestru postgraduálního studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk Pathway na univerzitní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

24 hodinový program7 kreditních hodin platí od společnosti Pathway17 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:... [-]


Kurzy

Akademický kurz angličtiny

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry May 2019 Spojené státy americké Boston

Program akademické angličtiny vám poskytuje špičkovou výuku anglického jazyka a akademické schopnosti, které uspějete na Suffolk University v Suffolk University . [+]

Program akademické angličtiny vám poskytuje špičkovou výuku anglického jazyka a akademické schopnosti, které uspějete na Suffolk University v Suffolk University .

Vlastnosti kurzu

Co se naučíte:

Prezentujte mluvené a písemné nápady přesně a efektivně v angličtině.Psaní výzkumných prací s řádným použitím citací a odkazů;Číst, porozumět a kriticky hodnotit akademické texty;Porozumět a používat slovní zásobu běžnou pro akademické obory;Vezměte užitečné a přesné poznámky v akademických přednáškách a prezentacích;Pochopte americké hodnoty v akademickém prostředí.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 7 600 EURVelikost třídy: 18Ocenění: Studenti, kteří úspěšně absolvovali akademickou angličtinu, mohou absolvovat vysokoškolské nebo postgraduální studijní programy na Suffolk University .Možnosti výuky: 2-semestrVstupní požadavkyAkademické požadavky: vyžaduje vysokoškolský diplomPožadavky anglického jazyka: Žádný anglický jazyk; studenti budou hodnoceni a umístěni při příjezduPožadavky na věk: 16 let a více.... [-]

Undergraduate Pathway

Mezinárodní rok jedna v podnikání

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Mezinárodní rok jedna v podnikání vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Suffolk University . Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku prvního ročníku a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk na vysokoškolský studijní program se nazývá postup. [+]

Mezinárodní rok jedna v podnikání vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Suffolk University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku prvního ročníku a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk na vysokoškolský studijní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

124 kreditní hodinový program30 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 94 kreditních hodin

1-semestr:

124 kreditní hodinový program15 kreditních hodin platí od společnosti Pathway109 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 22 970 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Ocenění: Tento program Pathway vede na úrovni účetnictví, podnikové ekonomiky, podnikání, financí, globálního obchodu, informačních systémů, řízení nebo marketingu na Suffolk University v Suffolk University .Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavky... [-]

Mezinárodní rok první ve všeobecných studiích

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Mezinárodní rok prvního ročníku ve všeobecných studiích vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Suffolk University . Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku prvního ročníku a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk na vysokoškolský studijní program se nazývá postup. [+]

Mezinárodní rok prvního ročníku ve všeobecných studiích vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Suffolk University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku prvního ročníku a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk na vysokoškolský studijní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

126 kreditní hodinový program32 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 94 kreditních hodin

1-semestr:

126 kreditní hodinový programOd Pathway platí 16 kreditních hodinZbývajících 110 hodinových kreditůVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 22 970 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Cena: Tento program Pathway vede k diplomu v oblasti reklamy, historie umění, asijských studií, ekonomie, angličtiny, environmentálních studií, globálních a kulturních komunikací, vlády, historie, žurnalistiky, práva, médií a filmu, filozofie,Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavky... [-]

Mezinárodní rok první v informatice

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Mezinárodní ročník v oboru informatika vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Suffolk University . Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku prvního ročníku a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk na vysokoškolský studijní program se nazývá postup. [+]

Mezinárodní ročník v oboru informatika vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Suffolk University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku prvního ročníku a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk na vysokoškolský studijní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

126 kreditní hodinový program33 kreditních hodin platí od Pathway93 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

126 kreditní hodinový programOd Pathway platí 17 kreditních hodin109 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 22 970 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Ocenění: Tento program Pathway vede k titulu Computer Science na Suffolk University .Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavky... [-]

Mezinárodní ročník první ve vědě a matematice

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Mezinárodní ročník ve vědě a matematice vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Suffolk University . Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku prvního ročníku a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk na vysokoškolský studijní program se nazývá postup. [+]

Mezinárodní ročník ve vědě a matematice vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na Suffolk University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku prvního ročníku a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk na vysokoškolský studijní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

126 kreditní hodinový program33 kreditních hodin platí od Pathway93 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

126 kreditní hodinový programOd Pathway platí 17 kreditních hodin109 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 22 970 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Cena: Tento program Pathway vede na obor Biologie, biochemie, chemie, přírodních věd, matematiky, fyziky nebo radiační vědy na Suffolk University .Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavky... [-]

Mezinárodní ročník ve výtvarném umění

Campus forma Denní studium 1 - 3 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Mezinárodní ročník ve výtvarném umění vás připraví na zadání semestru bakalářského studijního programu na Suffolk University v Suffolk University . Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku jedna a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat svůj další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk na vysokoškolský studijní program se nazývá postup. [+]

Mezinárodní ročník ve výtvarném umění vás připraví na zadání semestru bakalářského studijního programu na Suffolk University v Suffolk University .

Po úspěšném absolvování Mezinárodního roku jedna a splnění vysokoškolských požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat svůj další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University . Tento přechod z programu INTO Suffolk na vysokoškolský studijní program se nazývá postup.

Komponenty studijního programu

2-semestr:

124 kreditní hodinový program18-22 kreditní hodiny platí od Pathway102-106 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

124 kreditní hodinový programPlatí 9-13 hodin od Pathway112 až 115 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, srpenPoplatky: Od 22 970 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Cena: Tento program Pathway vede ke studijnímu oboru Výtvarná umění, grafický design nebo interiér na Suffolk University .Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální Pathway3-semestrální PathwayVstupní požadavky... [-]

Program vysokoškolského transferu

Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry August 2019 Spojené státy americké Boston

Pokud jste již absolvovali vysokoškolské kurzy a chcete se přestěhovat do Suffolku, program pro transfery vysokých škol (UTP) je pro vás. Před spuštěním programu obdržíte odhady převoditelných kreditů na váš stupeň. UTP poskytuje přizpůsobenou cestu k získání bakalářského titulu na Suffolk University . Nebudete opakovat práci na kurzech a získáte další akademickou, jazykovou a kulturní podporu, která vám pomůže vyniknout na univerzitě v USA. [+]

Pokud jste již absolvovali vysokoškolské kurzy a chcete se přestěhovat do Suffolku, program pro transfery vysokých škol (UTP) je pro vás. Před spuštěním programu obdržíte odhady převoditelných kreditů na váš stupeň.

UTP poskytuje přizpůsobenou cestu k získání bakalářského titulu na Suffolk University . Nebudete opakovat práci na kurzech a získáte další akademickou, jazykovou a kulturní podporu, která vám pomůže vyniknout na univerzitě v USA.

Komponenty programu:

124-126 kreditní hodinový program1-semestr: Uplatňuje 9-16 hodin kreditu2-semestr: Od UTP platí 18 až 32 hodinKredity zbývající do určité míry závisí na použitých převodních kreditechVlastnosti kurzuPřenos kreditů z vysokoškolských nebo vysokoškolských tříd do vašeho titulu.Individuální učební osnovy univerzitních kreditních kurzů.Garantovaná progrese do jakéhokoli bakalářského programu po úspěšném dokončení vašeho UTP na univerzitě Georgea Masona, Drew University, Colorado State University nebo na Oregonské státní univerzitě.Akademické poradenství v průběhu celého programu, včetně poradců o pokroku a úspěchu studenta.Stipendia mezi 1.000 - 15.000 dolarů udělenými ročně kvalifikovaným studentům. Obraťte se na svého zástupce INTO o podrobnosti.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 22 970 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 18Cena: Po úspěšném absolvování programu INTO Suffolk pro vysokoškolské studium a splnění vysokoškolských požadavků na vysokoškolské přijetí, můžete zadat svůj další semestr vysokoškolského studia na Suffolk University .Možnosti kurzu:1-semestrální Pathway2-semestrální PathwayVstupní požadavky... [-]

Contact

INTO Suffolk University

Adresa, 1. řádek Ashburton Place,8
02108 Boston, Massachusetts, Spojené státy americké
Website https://www.intostudy.com/en-gb/universities/suffolk-university