Přečtěte si oficiální popis

Vzdělání, které změní váš svět

The University of Alabama at Birmingham je komplexní městská univerzita s celostátně uznávaným akademickým zdravotním centrem. Je to největší výzkumná instituce ve státě Alabama a univerzita je největším zaměstnavatelem v Alabamě. Pokud hledáte "znalosti, které změní váš svět", pak je UAB pro vás! Tato fráze prochází jádrem univerzitní kultury a přináší poslání UAB vzdělávat rozmanité studentské obyvatelstvo, hledat nový výzkum, sloužit místním a globálním komunitám a růst ekonomického rozvoje za účelem zlepšení života v Birminghamu a Alabamě.

Připojíte se k mezinárodní komunitě. Nachází se v samém srdci největšího města ve státě, budete blízko těch nejlepších, které nabízí jižní USA.

Vzniká vzrušující cesta vysokoškolského života s nejmodernějšími zařízeními, četnými učebními prostředky, aktivním studentským tělem a vysokoškolskou atletikou. To je jen začátek - UAB má pro vás nespočet příležitostí.

Skvělý areál, úžasné zařízení

UAB vám nabízí vynikající vzdělání, které spolu s podporující akademickou a společenskou zkušeností. Vedle univerzitní fakulty vám univerzita pomůže mimo třídu tím, že vám poskytne širokou škálu akademických služeb a zdrojů.

Univerzita neustále investuje. V poslední době společnost UAB postavila nové centrum pro studentské centrum, které se otevřelo v prosinci 2015. Toto impozantní zařízení poskytuje prostor pro studentské aktivity, setkání a služby, stejně jako setkání a konferenci. Najdete zde vylepšené stravovací zařízení, divadlo ve stylu stadionu, dvoupodlažní knihkupectví a technologický obchod. K dispozici je také One-Stop Student Service Center pro přijímání, registrace kurzů, účtování studentů, parkování, finanční pomoc a studentské funkce ID.

Jen pár kroků od všeho

INTO The University of Alabama at Birmingham centru The University of Alabama at Birmingham se nachází přímo v srdci areálu, jen pár kroků od Campus Green. Mají vše, co vám pomohou, abyste v USA úspěšně studovali.

INTO UAB poskytuje nejlepší vzdělávací prostředí pro investování do vašeho vzdělávání. Vysoce kvalifikovaní instruktoři, zařízení s nejmodernější technologií, malé třídy, personalizovaná podpora, společenské aktivity a příjemná komunita přispívají k bohaté zkušenosti z kampusu.

Když zde studujete, využijete všechny výhody kampusu na americké univerzitě. Žijete a učíte se v srdci The University of Alabama at Birmingham areálu The University of Alabama at Birmingham , setkáte se s novými přáteli mezi americkými i zahraničními studenty. Budete mít také přístup ke všem akademickým, společenským a kulturním zdrojům a aktivitám v UAB.

Příprava na budoucnost

Jako student UAB budete mít přístup ke všem školským zařízením a vzdělávacím prostředkům. Mezi ně patří Středisko univerzitního akademického úspěchu, které podporuje a podporuje úspěšnost studentů, zvyšuje akademické výkony a inspirovává k dosažení vašich akademických, profesionálních a osobních cílů. Zdroje INTO UAB jsou záměrně navrženy tak, aby usnadňovaly zážitky, které podporují vaše vytrvalost a připravují vás na život po promoci.

INTO služby UAB

Learning Resource Center - Pomáhá vám učit se

Centrum učebních zdrojů INTO UAB je důležitou součástí vašich zkušeností. Váš úspěch je zásadní. Zajišťujeme přístup k tutoringovým službám, psacím prostředkům a mentoringovým seminářům, které vám pomohou dosáhnout tohoto úspěchu.


Jazykové poradce - anglické mistrovství

Uvědomujeme si, že jedním z klíčových komponent vzdělávání ve Spojených státech je zvládnutí anglického jazyka. Naším cílem je být pro vás efektivním komunikátorem během vašeho pobytu v UAB. Pomáháme vám to dosáhnout tím, že poskytnete pomoc poradců angličtiny v centru INTO UAB.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Graduate Pathway

The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v biotechnologii, jsou zajištěni postupem k absolventskému biotechnologickému studijnímu programu UA ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v biotechnologii, jsou zajištěni postupem k absolventskému biotechnologickému studijnímu programu UAB po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů. Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

37 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway25 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

37 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 28 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Mezinárodní studenti jsou garantováni přijetí do magisterského studijního programu Biotechnologie v UAB po úspěšném absolvování Graduate Pathway v biotechnologii a splnění všech požadavků na postup.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v oboru elektrotechniky, jsou zajištěni postupem k inženýrskému programu UAB postgraduálního studia ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v oboru elektrotechniky, jsou zajištěni postupem k inženýrskému programu UAB postgraduálního studia po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů. Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

33 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

33 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Studenti mají zaručené přijetí do magisterského programu v oboru elektrotechniky na UAB po úspěšném absolvování Graduate Pathway a splnění všech požadavků na postup.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Program Pathway poskytuje akademickou, jazykovou a kulturní podporu, aby uspěl na americké univerzitě. Studenti mají zaručený postup k absolvování vysokoškolského studijn ... [+]

Program Pathway poskytuje akademickou, jazykovou a kulturní podporu, aby uspěl na americké univerzitě. Studenti mají zaručený postup k absolvování vysokoškolského studijního programu prostřednictvím učebních osnov sestávajících z kreditních kurzů. Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v rámci speciálního vzdělávání, jsou zajištěni postupem k absolvování speciálního vzdělávacího programu UAB po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů.

Komponenty programu:

2-semestr:

39 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 27 kreditních hodin... [-]
Spojené státy americké Birmingham
August 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v civilním inženýrství, jsou zajištěni postupem k absolvování inženýrského studijního programu UAB p ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v civilním inženýrství, jsou zajištěni postupem k absolvování inženýrského studijního programu UAB po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů. Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

33 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

33 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Studenti jsou po úspěšném absolvování Graduate Pathway a splnění všech požadavků na pokroky garantováni přijetí do programu Master of Science in Civil Engineering na UAB.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program "Graduate Pathway " ve veřejné správě, jsou zajištěni postupem k získání postgraduálního studijního programu UAB na národní úr ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program "Graduate Pathway " ve veřejné správě, jsou zajištěni postupem k získání postgraduálního studijního programu UAB na národní úrovni po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů. Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

39 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 27 kreditních hodin

1-semestr:

39 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 30 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Studenti mají zaručené přijetí do programu Master of Public Administration na UAB po úspěšném absolvování Graduate Pathway a splnění všech požadavků na postup.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
August 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v oblasti výuky angličtiny pro přednášející jiných jazyků (TESOL), jsou zajištěni postupem k absolvo ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v oblasti výuky angličtiny pro přednášející jiných jazyků (TESOL), jsou zajištěni postupem k absolvování UAB absolvování programu pro výuku angličtiny pro řečníky jiných jazyků (TESOL) po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů.

Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

120 kreditní hodinový program32 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 88 kreditních hodin... [-]
Spojené státy americké Birmingham
August 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali INTO UAB Absolvent MBA / MPH Dual Degree program jsou zajištěny postup k UAB MBA a MPH program po předložení dalších požadovaných apli ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali INTO UAB Absolvent MBA / MPH Dual Degree program jsou zajištěny postup k UAB MBA a MPH program po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů. Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

60 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 48 kreditních hodin

1-semestr:

60 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway51 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Mezinárodní studenti jsou zaručena přijetí do Master of Business Administration nebo Master of Public Health programů na UAB po úspěšném absolvování MBA / MPH absolvování Dual Degree program a splnění všech požadavků na pokrok.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
August 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v oboru Materiálové inženýrství, jsou zajištěni postupem k inženýrskému programu UAB postgraduálního ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v oboru Materiálové inženýrství, jsou zajištěni postupem k inženýrskému programu UAB postgraduálního studia po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů. Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

33 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

33 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Jste zaručena přijetí do programu Master of Science in Engineering v UAB po úspěšném absolvování Graduate Pathway a splnění všech požadavků na postup.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v oblasti počítačové vědy, jsou zajištěni postupem k absolventskému programu UAB po předložení další ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v oblasti počítačové vědy, jsou zajištěni postupem k absolventskému programu UAB po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů. Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

30 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 18 kreditních hodin

1-semestr:

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Studenti mají zaručené přijetí do programu Master of Science v oboru výpočetní techniky na UAB po úspěšném absolvování Graduate Pathway a splnění všech požadavků na postup.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Naše absolventská Pathway v oboru Data Science Vás připraví na vstup na další semestr magisterského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po ús ... [+]

Naše absolventská Pathway v oboru Data Science Vás připraví na vstup na další semestr magisterského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do dalšího semestru studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

30 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 18 kreditních hodin

1-semestr:

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede k magisterskému titulu v oboru Data Science na The University of Alabama at Birmingham .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
August 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v předškolním vzdělávání, jsou zajištěni postupem k absolvování programu UAB absolvování raného děts ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v předškolním vzdělávání, jsou zajištěni postupem k absolvování programu UAB absolvování raného dětského vzdělání po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů. Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

39 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 27 kreditních hodin

1-semestr:

39 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 30 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, srpen; 2020: ledenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Studenti mají zaručené přijetí na magisterský program v raném dětském vzdělání na UAB po úspěšném absolvování Graduate Pathway a splnění všech požadavků na postup.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
August 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v oboru Strojní inženýrství, jsou zajištěni postupem k absolvování obchodního studijního programu UA ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v oboru Strojní inženýrství, jsou zajištěni postupem k absolvování obchodního studijního programu UAB po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů. Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

33 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr:

33 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Ocenění: Získáte záruku na přijetí do programu Master of Science v oboru strojírenství na UAB po úspěšném dokončení Graduate Pathway a splnění všech požadavků na postup.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
August 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v podnikání, jsou zajištěni postupem k absolvování obchodního studijního programu UAB po předložení ... [+]

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program INTO UAB Graduate Pathway v podnikání, jsou zajištěni postupem k absolvování obchodního studijního programu UAB po předložení dalších požadovaných aplikačních materiálů. Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do programu postgraduálního studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

36 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodin

1-semestr:

36 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 27 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-2 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 15 240 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Studenti mají zaručené přijetí do programu Master of Business Administration na UAB po úspěšném absolvování Graduate Pathway a splnění všech požadavků na postup.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
August 2019
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

The University of Alabama at Birmingham

Akademicky přísný program poskytuje vysoce kvalitní výuku anglického jazyka a dovednosti, které uspějí na The University of Alabama at Birmingham . ... [+]

Akademicky přísný program poskytuje vysoce kvalitní výuku anglického jazyka a dovednosti, které uspějí na The University of Alabama at Birmingham .

Popis délky kurzu: Jar: 15 týdnů (včetně orientace) Letní: 14 týdnů (včetně orientace) Pád: 15 týdnů (včetně orientace)

Vlastnosti kurzu

Co se naučíte:

Prezentujte mluvené a písemné nápady přesně a efektivně v angličtině.Psaní výzkumných prací s řádným použitím citací a odkazů;Číst, porozumět a kriticky hodnotit akademické texty;Porozumět a používat slovní zásobu běžnou pro akademické obory;Vezměte užitečné a přesné poznámky v akademických přednáškách a prezentacích;Pochopte americké hodnoty v akademickém prostředí.Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2018: říjen; 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 7 060 USDHodiny třídy: minimálně 18 hodin týdněOcenění: Akademičtí angličtí studenti mohou po dosažení požadované jazykové úrovně a splnění všech ostatních požadavků postupovat do programu Pathway nebo přímého přijetí do studijního programu UAB.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

The University of Alabama at Birmingham

Mezinárodní rok jedna v podnikání vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěšném doko ... [+]

Mezinárodní rok jedna v podnikání vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do dalšího semestru studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

120 kreditní hodinový program32 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 88 kreditních hodin

1-semestr:

120 kreditní hodinový programOd Pathway platí 16 kreditních hodin104 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 14 030 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede bakalářský titul v oboru účetnictví, ekonomiky, financí, průmyslové distribuce, informačních systémů, managementu nebo marketingu prostřednictvím Business School Collat ​​na The University of Alabama at Birmingham .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Mezinárodní rok první v oboru strojírenství vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úsp ... [+]

Mezinárodní rok první v oboru strojírenství vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do dalšího semestru studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

128 kreditní hodinový program20 kreditních hodin platí od společnosti Pathway108 kreditních hodin zbývajících do stupně

1-semestr:

128 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway116 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 14 030 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede bakalářské studium v ​​oblasti biomedicínského inženýrství, stavebnictví, elektrotechniky, materiálového inženýrství nebo strojírenství prostřednictvím Engineering School na The University of Alabama at Birmingham .Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Mezinárodní ročník Jeden ve vědě vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěšném dokon ... [+]

Mezinárodní ročník Jeden ve vědě vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do dalšího semestru studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

120 kreditní hodinový program19-32 kreditní hodiny platí od Pathway88-101 kreditní hodiny zbývající do určité míry

1-semestr:

120 kreditní hodinový programNa Pathway platí 11-15 hodin105-109 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 14 030 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede k řadě bakalářských titulů ve vědě na The University of Alabama at Birmingham včetně biologie, biomedicínské vědy, chemie, neurověd a fyziky.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Mezinárodní rok jedna v obecných studiích vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěš ... [+]

Mezinárodní rok jedna v obecných studiích vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do dalšího semestru studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

120 kreditní hodinový program32 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 88 kreditních hodin

1-semestr:

120 kreditní hodinový programOd Pathway platí 17 kreditních hodin103 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 14 030 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede k různým bakalářským titulům v afrických amerických studiích, antropologii, umění, chemii, komunikačních studiích, trestní spravedlnosti, vzdělávání, francouzštině, dějinách, mezinárodních studiích, matematice, hudbě, filozofii, politologii, psychologii, sociální práci , Sociologie, Španělština nebo Divadlo.Možnosti kurzu:1-semestr2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Alabama at Birmingham

Mezinárodní ročník v oboru informatika vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěšném ... [+]

Mezinárodní ročník v oboru informatika vás připraví na vstup do dalšího semestru bakalářského studijního programu na The University of Alabama at Birmingham . Po úspěšném dokončení programu Pathway máte jistotu, že vstoupíte do dalšího semestru studia. Tento přechod na univerzitu z programu INTO se nazývá postup.

Komponenty programu:

2-semestr:

120 kreditní hodinový program32 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 88 kreditních hodin

1-semestr:

120 kreditní hodinový program15 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývá 105 kreditních hodinVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčové body faktaDélka kurzu: 2-3 semestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 24 400 USDHodiny třídy: 9-13 hodin týdněVelikost třídy: 14Cena: Tento program vede k bakalářskému oboru Informatika na The University of Alabama at Birmingham .Možnosti kurzu: 2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Birmingham
May 2019
Denní studium
2 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
INTO The University of Alabama at Birmingham
Adresa, 1. řádek
19th Street South,619
35249 Birmingham, Alabama, Spojené státy americké
Website