University of South Florida

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vaše budoucnost začíná zde

Se světlými, moderními učebnami, rozsáhlým vzdělávacím střediskem a specializovanými podpůrnými oblastmi vám INTO na University of South Florida nabízí nejlepší start jako vysokoškolský student. Pohodlná poloha v Tampa Bay, v srdci kampusu, umožňuje snadný přístup ke všem výhodám z toho, že jste student USAF.

Domov pro 14 akademických vysokých škol, USF nabízí více než 240 vysokoškolských a postgraduálních studijních programů, prvotřídních zařízení, 2400 zaměstnanců fakulty a divize I atletiky. Posláním USF je pomáhat vám uspět ve studiu a jako občan celého světa prostřednictvím konkurenčního učebního plánu a přístupu k reálnému výzkumu. Jsme také špičkovým producentem příjemců Fulbrightových stipendií v USA a řadíme se na celém světě č. 15 pro počet udělených patentových průkazů.

Areál, který vyhovuje vašim potřebám

Váš první rok na INTO USF bude plný nových zkušeností, z nichž mnohé se stanou přímo v areálu. Studium na zkoušku? Vychutnejte si 24hodinový přístup k milionům zdrojů knihovny a více než 300 počítačům. Potřebovat přestávku? Seznamte se s přáteli na oběd v Marshall Student Center, v centru školního života. Jste sportovní fanoušek? Vychutnejte si býky s volným vstupenkou do všech sportovních akcí nebo najít zábavné způsoby, jak zůstat zdravý v našem rekreačním zařízení o rozloze 8 500 čtverečních metrů. A pokud se dostanete špatně, Student Health Services je jen pár kroků.

Staňte se USF Bull

Život v kampusu je plný energie se stovkami studentských klubů, akcí a organizací otevřených všem. Sledovat divize I sportovce soutěží v desítkách sportů, nebo si ve hře a hrát v on-campus rekreační ligy.

Pokud chcete prozkoumat mimo areál, oblast Tampa má spoustu věcí, které musíte udělat. Z krásných pláží a zábavního parku Busch Gardens až po profesionální sportovní týmy je dobrodružství jen pár minut od vašich dveří.

Zaměřuje se na vaši budoucnost

Posláním USF je pomoci vám uspět ve studiu a jako celosvětový občan. Prostřednictvím konkurenčního učebního plánu a přístupu k reálnému výzkumu budete připraveni řešit problémy zítřka. USF buduje partnerství s řadou firem v Tampě, jako je PricewaterhouseCoopers a Coca-Cola, aby zajistila, že budete mít příležitost prosperovat daleko za den ukončení studia.

Jaký je rozdíl USF? Výsledek. Mimořádný úspěch našich studentů a výzkumné úsilí lze nalézt po celém světě. USF je špičkový výrobce stipendistů Fulbright US Scholarship a je celosvětově jedničkou na počtu udělených patentů.

Navrženo s vámi v mysli

Ve středisku INTO USF budete mít k dispozici širokou škálu zdrojů a služeb, které vám pomohou při studiu a usnadníte přechod do USA. Nejste si jisti, jak otevřít bankovní účet? Pomůžeme vám. Otázky týkající se vašich víz? Máme odpovědi. Od doučování a přípravy testů až po off-campus výlety najdete vše, co potřebujete, abyste svůj první rok dosáhli úspěchu.

Místa

Tampa

INTO University of South Florida

Adresa, 1. řádek
Stetson University, 421 N Woodland Blvd, DeLand
FL 32723 Tampa, Florida, Spojené státy americké