Washington State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Světově uznávaná komunita

Washington State University nabízí vysoce hodnocené akademické programy, které jsou navrženy tak, aby vás připravily na budoucí kariéru. Budete pracovat společně s profesory, jejichž znalosti a výzkum jsou známy po celém světě. Ať už jdete o vysokoškolské nebo magisterské studium, budete mít příležitost k výzkumu při řešení problémů v reálném světě. Změní váš vášeň na něco většího.

V INTO WSU si myslí globálně. S více než 1900 zahraničními studenty se 7% studentů skládá ze studentů z celého světa. Bez ohledu na to, odkud pocházíte, budete vítáni do komunity WSU.

  • 29 686 Studentská populace
  • 100 zastoupených zemí
  • 163 Každoroční multikulturní akce na kampusu
  • Top 400 světové univerzity

Svět na dosah ruky

Jako student WSU budete mít k dispozici mnoho zdrojů a služeb. K dispozici jsou nejmodernější zařízení, 24hodinový přístup k knihovnám, kariérní příprava, univerzitní rekreace a řada klubů a organizací, ke kterým se můžete připojit. Příležitosti jsou nekonečné učit se, růst a bavit se.

DO Washington State University : Dům mimo domov

Washington State University centrum ve Washington State University bude vaším druhým domovem v areálu. Přátelský personál vám může pomoci s anglickou podporou, vízem, přípravou testů a radou o aktivitách mimo areál. Budou tam, aby vám usnadnili přechod na Spojené státy.

Váš program Washington State University Pathway byl navržen tak, aby vám pomohl úspěšně přejít na studium na americké univerzitě. Zkušení učitelé a tým studentských služeb vám poskytnou podporu ve třídě. Ať už potřebujete pomoc s angličtinou nebo máte otázku, kde jíst, máme pro Vás k dispozici znalý personál.

Vše, co potřebujete, vše na jednom místě

Centrum INTO WSU se nachází v blízkosti rezidenčních sálů, sportovních míst, restaurací a nakupování. Vychutnejte si pohodlí zařízení v areálu, zatímco získáte další podporu od společnosti INTO WSU.

Do služeb WSU

Centrum výukových zdrojů

Vytvořili si učební prostředí, které vás inspiruje, podporuje vaše cíle a nastaví vás na správnou cestu, abyste získali titul.

Vzdělávací centrum je vaše středisko studia. Personál nabízí individuální pomoc s akademickým poradenstvím, angličtinou, psaním a matematikou. Můžete najít klidné místo ve studiu nebo využít počítače v počítačové laboratoři k dokončení úkolu. Najděte vše, co potřebujete k vyniknutí ve svých akademických oborech.


Jídlo

Hladový? K dispozici jsou tři restaurace hned vedle centra INTO WSU. Každý z nich nabízí různé kuchyně. Můžete se setkat s přáteli na oběd nebo si vezměte rychlou kávu, pokud míříte do třídy.

Místa

Pullman

INTO Washington State University

Adresa, 1. řádek
Washington State University Pullman
99163 Pullman, Washington, Spojené státy americké

Programy

Graduate Pathway