Institute for Global Student Success

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Institut pro globální žákem úspěšnosti (IGSS), je komplexní celoroční program, který poskytuje příchozí mezinárodní vysokoškoláka a postgraduální studenty, jako jste vy s dovednostmi a hands-on-praxi, které potřebujete k úspěchu na amerických institucí. Přidejte k tomu přístup k celosvětové síti přátel, stejně jako stáží a pracovních příležitostí, a dostanete to, co potřebujete k úspěchu na globální scéně.

Institut pro globální Student úspěch je založen na šesti principech, které jsou přítomny v každém aspektu našich zkušeností účastníků:

Každý student si zaslouží každou možnou příležitost být úspěšný ve Spojených státech.
Úspěšný pobyt v USA není jen definována tím, jak moc každý mezinárodní studentské učí ve třídě nebo co stupně on / ona dostane. Úspěšný pobyt znamená, že každý žák dělá dobře ve třídě, dělá celoživotními přáteli z různých zemí po celém světě a má smysluplné stáží a / nebo zaměstnání, kde on / ona učí se v reálném životě prostředí.
Být ve zcela nové zemi je těžké pro každého jednotlivce jakéhokoliv věku. Pokračující podpora je rozhodující pro akademické, osobní a profesionální úspěch studenta.
Podpora není jednorázovou událost. Studenti vyžadují podporu v průběhu celého roku.
Studenti si zaslouží nejvyšší kvality instruktory, studijní materiály, sociální a sítí zkušenosti.
Bezpečnost a emocionální pohodu každého studenta je prvořadá.

Programování IGSS je postaven na těchto výukových principech:

Nejlepší pedagogové jsou ti, kteří pochopili nejnovější a nejlepší techniky ... a co je nejdůležitější, péče o pokroku každého studenta.
Studenti, zejména ty, pro něž je angličtina druhým jazykem, je třeba dát čas na zpracování koncepce a nové informace.
Nejlepší způsob, jak uchovávat informace, je použít to hned.
Úspěšné pedagogové zaměřit se na tom, kolik každý student chápe a udržuje, ne na tom, kolik informací je k dispozici.
Pochopení sociální a kulturní normy, zvyklosti a očekávání je rozhodující pro acclimating do USA.
Jednotlivci naučit lépe v malých skupinách s osobní pozornost od fakulty.
Oba univerzitní fakulty a odborníci jsou cennými zdroji poznání. Studenti by měli mít možnost učit se od vynikajících profesorů a úspěšnými vůdci korporací, akademických institucí a kulturních organizací.
Zahraniční studenti a absolventi amerických univerzit jsou cenným zdrojem pro příchozí studenty. Sdílení své příběhy o výzvách a modelů úspěchu, jak překonat překážky a dosáhnout cílů.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
New York, New York, Spojené státy americké