Institute of Aviation at Parkland College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Ústav letectví na Parkland College udržuje vysokou úroveň kvality, aby se zajistilo co nejlepších výsledků pro studenty. Nachází se v Champaign, Illinois a pomocí z University of Illinois v Urbana-Champaign a Frasca International, Ústavu leteckého na Parkland College je předním vysokoškolská letecké škole v Illinois a jediná vysoká škola v centru Illinois s letectví programem ,

Nachází se na Willard letiště, přibližně osm mil od hlavního kampusu Parkland akademie, Institut létající zařízení domů učebny, studentské kanceláří, různých letových simulátorů a letecké flotily. Vozový park se skládá z 17 jednolůžkových Piper motor lučištníků, sedm Piper Arrows, tři multi-motor Piper Seminoles a dva Cessna 152S.

Kariéra Outlook

S blížícím se přílivem pilotních odchodů do důchodu spolu s globální růst v leteckém průmyslu, je nedostatek kvalifikovaných pilotů v USA a mezinárodně. Ve skutečnosti, podle Aviation Week, více než 20.000 pracovních míst pilotních se očekává otevření v příštích sedmi letech a ty jsou konzervativní odhady. Tyto pracovní místa musí být vyplněna, aby bylo zajištěno, že menší regionální letecké společnosti mohou i nadále nabízet služby. Tvrdí se, že nyní možná nejlepší čas sledovat a získat vaše pilotní vzdělání a letecký výcvik.

Letecká Program je Parkland

Ústav letectví na Parkland nabízí přidruženého titul v oboru letecké dopravy, jakož i příležitosti pro vydání průkazu způsobilosti soukromého pilota, přístrojové-hodnocené pilota, obchodního pilota vícemotorových-hodnocené pilot a letecký instruktor. Stupeň přidruženého připravuje studenty převést na čtyřleté instituce získat bakalářský titul.

Přidružené stupeň studenti budou postupně získat pilotní certifikát soukromé, přístrojovou kvalifikaci, obchodního pilota certifikát, a vícemotorových hodnocení průběhu programu. Je zde také možnost vydělat letový instruktor certifikáty pro letadla, nástroje a vícemotorových. Absolventi mohou vstoupit do pracovního procesu po ukončení studia na pracovní místa, jako je letecké snímkování a letového výcviku. Po dokončení FAA požadavky na dobu letu, budou absolventi mít kvalifikaci, aby se stala dopravní pilot.

Struktura programu

Pro většinu letectví kursů, studenti setkat přibližně na dvě hodiny týdně ve třídě, kde se dozvíte o letadlových systémů, pravidel a předpisů, a základy letectví. Studenti se také schází na Willard letiště pro tři 2-hodinovém letu období, za týden, kde se jim dostane praktické zkušenosti lety letadla naučit letové manévry, vzletů a přistání, a cross-country letu. Letectví kurzy jsou nabízeny podzim, jaro a léto semestrů podle toho.

Vstupní Program Požadavky

Požadavky na TSA pro všechny jiné než občanů USA

Transportation Security Administration USA (TSA) vyžaduje non-občany k účasti na Alien Flight Studentský program (AFSP). Navštivte internetové stránky TSA pro více informací. Non-rodilí mluvčí angličtiny

Všichni studenti, kteří jsou non-rodilí mluvčí angličtiny musí prokázat znalosti anglického jazyka prostřednictvím TOEFL (IBT) skóre: celkově 85 nebo vyšší s minimální 22 poslechu a minimální 26 mluvení. Žádné alternativní způsoby posuzování je přijat. TOEFL skóre nesmí být delší než dva roky od zahájení programu.

Lékařské prohlídce

Před zařazením a létání letadla, budou studenti potřebovat získat Letectví Lékařské certifikát od FAA-certified letectví letecký lékař (AME). K dispozici jsou tři třídy leteckých osvědčení zdravotní způsobilosti: třídy 1, třídy 2 a třídy 3. Třída 1 je nejvíce restriktivní; Třída 3 je nejméně omezující. Letectví Lékařské prohlídky jsou prováděny FAA schválené lékařů. Parkland College požaduje, aby budoucí studenti, minimálně, projít třída 3 fyzikální vyšetření před zařazením na jejich první kurz. Jakákoliv třída osvědčení zdravotní způsobilosti se studentem pilotní osvědčení je přijatelná.

Akademický Assessment

Chcete-li kurzy na Parkland College, budete muset umístit do vysokoškolské úrovni čtení, psaní a matematiky. Studenti budou muset prokázat své vysokoškolské úrovni čtení, psaní a matematických dovedností.

Místa

Champaign

Parkland College Institute of Aviation at the University of Illinois

Adresa, 1. řádek
Institute of Aviation at Parkland College,
1 Airport Road

61874 Champaign, Illinois, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 217-244-8601

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium