Přečtěte si oficiální popis

ICL poskytuje angličtinu jako druhý jazyk (ESL) tříd pro profesionály a studenty ve třídách, které jsou individuálně zaměřených, aby vyhovovaly potřebám studentů.

V ICL, jsme se zaměřit na vytvoření komunity prostřednictvím naší přátelské osobní služby, věnují instruktoři a výlety mimo třídu, které podporují kulturní porozumění a konverzaci. Naši ESL studenti jsou lidé, ne čísla.

ESL instruktoři používají indukovaného diskursu metodu, která podporuje neustálou ústní praxi v učebně zapojením studentů v trvalé výměny s učitelem. Tato metoda pomáhá studentům ponořit se v angličtině, aby mohli mluvit a rozumět jazyku, jako rodilý mluvčí.

Výuka probíhá v naší škole výhodně situován v centru Washingtonu, DC. Nabízené na všech úrovních, Intensive English Program ICL "(IEP) zdůrazňuje mluvení, poslech, čtení, psaní a porozumění pro jednotlivce, diplomaté, obchodní profesionály a studenty vysokých škol, kteří se musí zlepšit své dovednosti pro práci, stáž, nebo vysokoškolské studium. Příchozí studenti jsou uvedeny rozřazovací test pro stanovení jejich vstupní úrovně; Angličtina je jediný jazyk používaný ve třídě.

Náš ESL programu přesahuje rámec naší učebně dveří. Nabízíme poskytnout studentům informace o řešeních bydlení, které jim pomohou usadit se do Washingtonu, DC a výlety do muzeí, outdoorové aktivity, obchodů a restaurací, které jim pomohou stát se jistější ve své konverzační schopnosti.

Vzhledem k tomu, ICL je povoleno podle federálního práva zaregistrovat non-přistěhovalců cizí studenti, budou studenti na F-1 vízum udržovat jejich statut studenta, když se přihlásit s námi.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

International Center For Language Studies

ICL nabízí výuku jazyka ve více než 85 jazycích pro jednotlivce, firmy, neziskové organizace a vládní agentury. ... [+]

ICL nabízí výuku jazyka ve více než 85 jazycích pro jednotlivce, firmy, neziskové organizace a vládní agentury. Nabízíme flexibilní plánování, aby vyhovoval jak profesionály, kteří se musí naučit konkrétní jazyk pro svou práci a na plný úvazek soukromé studenty, kteří studují s námi za 6-10 měsíců.

Naše výuka cizím jazyce zaměřený na výsledky, abychom zajistili splnění specifických potřeb účastníků. Spolu s přizpůsobené vzdělávací program, který klade důraz na mluvení a poslechu, účastníci se seznámí s kulturními rozdíly a podnikání v cílové zemi a společenské etikety.

Většina ICL instruktoři mají postgraduální tituly, a všichni mají nativní znalosti a jsou vzdělaní v cílovém jazyce; mají zkušenosti bydlení, práci a učení v cílové zemi; a mají nedávnou expozici cílové zemi.... [-]

Spojené státy americké Washington
September 2019
Denní studium
Kombinované
6 - 10 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
International Center For Language Studies

Nabízené na všech úrovních, Intensive English Program ICL "(IEP) zdůrazňuje mluvení, poslech, čtení, psaní a porozumění pro jednotlivce, diplomaté, obchodní profesionály ... [+]

Nabízené na všech úrovních, Intensive English Program ICL "(IEP) zdůrazňuje mluvení, poslech, čtení, psaní a porozumění pro jednotlivce, diplomaté, obchodní profesionály a studenty vysokých škol, kteří se musí zlepšit své dovednosti pro práci, stáž, nebo vysokoškolské studium. Příchozí studenti jsou uvedeny rozřazovací test pro stanovení jejich vstupní úrovně; Angličtina je jediný jazyk používaný ve třídě.

Náš ESL programu přesahuje rámec naší učebně dveří. Nabízíme poskytnout studentům informace o řešeních bydlení, které jim pomohou usadit se do Washingtonu, DC a výlety do muzeí, outdoorové aktivity, obchodů a restaurací, které jim pomohou stát se jistější ve své konverzační schopnosti. Vzhledem k tomu, ICL je povoleno podle federálního práva zaregistrovat non-přistěhovalců cizí studenti, budou studenti na F-1 vízum udržovat jejich statut studenta, když se přihlásit s námi.... [-]

Spojené státy americké Washington
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
International Center For Language Studies

ICL je hrdý na práci s vysokými školami a firmami nabídnout vlastní výměnné programy pro výcvik skupiny. ... [+]

Anglický jazyk Division ICL 'obsahuje unikátní full-service stáž program s názvem Win (Washington International Internship Network) v USA. ICL ' Program klade mezinárodní studenty a odborníky v oblasti vysoce kvalitní stáže v nejvyhledávanější amerických firem a organizací. Všichni kandidáti jsou promítány a přijímat kulturní vzdělávání vzdělání, které odpovídají potřebám hostitelské organizace a zajistit úspěšné zkušenosti jak pro stážisty a hostitelské společnosti.

Pracovníci ICL jsou velmi zkušení v práci s mezinárodními stážisty a hostitelských společností ve Spojených státech a pochopit situace, které čelí obě strany. dnes Prosím, kontaktujte nás pro více informací o této jedinečné a vysoce ceněné programu.... [-]

Spojené státy americké Washington
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Washington D.C.