International Center For Language Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ICL poskytuje angličtinu jako druhý jazyk (ESL) tříd pro profesionály a studenty ve třídách, které jsou individuálně zaměřených, aby vyhovovaly potřebám studentů.

V ICL, jsme se zaměřit na vytvoření komunity prostřednictvím naší přátelské osobní služby, věnují instruktoři a výlety mimo třídu, které podporují kulturní porozumění a konverzaci. Naši ESL studenti jsou lidé, ne čísla.

ESL instruktoři používají indukovaného diskursu metodu, která podporuje neustálou ústní praxi v učebně zapojením studentů v trvalé výměny s učitelem. Tato metoda pomáhá studentům ponořit se v angličtině, aby mohli mluvit a rozumět jazyku, jako rodilý mluvčí.

Výuka probíhá v naší škole výhodně situován v centru Washingtonu, DC. Nabízené na všech úrovních, Intensive English Program ICL "(IEP) zdůrazňuje mluvení, poslech, čtení, psaní a porozumění pro jednotlivce, diplomaté, obchodní profesionály a studenty vysokých škol, kteří se musí zlepšit své dovednosti pro práci, stáž, nebo vysokoškolské studium. Příchozí studenti jsou uvedeny rozřazovací test pro stanovení jejich vstupní úrovně; Angličtina je jediný jazyk používaný ve třídě.

Náš ESL programu přesahuje rámec naší učebně dveří. Nabízíme poskytnout studentům informace o řešeních bydlení, které jim pomohou usadit se do Washingtonu, DC a výlety do muzeí, outdoorové aktivity, obchodů a restaurací, které jim pomohou stát se jistější ve své konverzační schopnosti.

Vzhledem k tomu, ICL je povoleno podle federálního práva zaregistrovat non-přistěhovalců cizí studenti, budou studenti na F-1 vízum udržovat jejich statut studenta, když se přihlásit s námi.

Místa

Washington

International Center For Language Studies

Adresa, 1. řádek
International Center for Language Studies, Inc. |
1133 15th St. NW Suite 600 |

20005-2710 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 202-639-8800