International Education Center At Diablo Valley College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč si vybrat IEC @ DVC?

International Education Center At Diablo Valley College Vás připravuje Diablo Valley College

International Education Center v DVC je osvědčený program, s vysoce kvalifikovanými, profesionálních učitelů, kteří poskytují právě to, co potřebujete k úspěchu, včetně:

Intenzivní anglický a akademická příprava, s 8-týdenní zasedání no TOEFL požadavek zapsat na DVC pro ty, kteří dokončí program Advanced B English no TOEFL požadavek zapsat na DVC pro ty, kteří dokončí programy Akademický Bridge Různé plánovaných kulturních a společenských akcí Koordinátor bydlení, kdo navštíví a rozhovory všichni v rodině rodiny pro zajištění kvality, a pomáhá studentům s bytem a další možnosti bydlení vysoce motivovaní studenti: 95% pokračovat na vysokoškolské úrovni Diablo Valley College je číslo jedna podavač instituce na University of California v Berkeley pro domácí i mezinárodní studenty.

Diablo Valley vysoká škola (DVC)

Společnost byla založena v roce 1949, Diablo Valley College v Pleasant Hill, Kalifornie je veřejná vysoká škola komunita, která sedí ve stínu Mount Diablo, nedaleko Berkeley a San Francisco. To poskytuje bezpečné, přátelské prostředí příznivého pro studium. Součástí mise DVC je poskytnout všem členům komunity se přístupu k vysokoškolskému vzdělání a přijatelnou cestou k vysokoškolským vzděláním. Poskytování v prvních dvou letech v USA bakalářského studia, DVC má jeden z nejúspěšnějších programů přenosu University v Kalifornii.

Čtyři vynikající důvodů, proč studovat na Diablo Valley College (DVC)

  1. Vynikající Akademici:

2 roky v DVC + 2 roky na univerzitě = bakalářského studia. Poté, co studoval dva roky DVC, studenti mají mnoho možností převést na vysokou školu dokončit jejich bakalářský titul v pouhých dvou let.

DVC přenáší více studentů na UC Berkeley, než jakékoliv jiné instituce v USA. DVC má Přenos Vstupné Záruky (tag), které zaručují zahraničním studentům vstup do UC Davis, UC Irvine, UC Merced, UC Santa Barbara a UC Santa Cruz. Kromě toho, DVC má dohody o přenosu se všech 23 Kalifornie státní univerzity, který patří San Francisco State University, San Jose State University a San Diego State University se.

  1. Excellent Value:

    Spuštění bakalářský titul na DVC můžete ušetřit tisíce dolarů v porovnání začíná na čtyřleté univerzity.

    Školné na DVC na plný úvazek mezinárodního studenta je přibližně 6000 dolarů za akademický rok, který je mezi nejnižšími školného v USA.

  2. Vynikající Student Služby:

    DVC se zahraniční studenty Přijímací a služby Office (ISA) poskytuje podporu studentů, aby byla zajištěna Váš pobyt v DVC je úspěšná, stejně jako příjemný. ISAS personál nabízí osobní pozornost každému studentovi přes přijímací poradenství, akademické orientace, zápis předmětů, přistěhovalectví, bydlení, zdravotní pojištění a zaměstnanost poskytování poradenství. DVC se jazykové centrum angličtina, International Education Center (IEC), nabízí intenzivní akademické jazykové programy angličtiny pro vás připraví pro vysokoškolské studium. Studenti na IEC pomáhají při přenosu do DVC, aby proces jednoduché a časově efektivní.

  3. Výborná poloha:

DVC se nachází ve městě Pleasant Hill v San Francisco Bay Area ve státě Kalifornie.

Pleasant Hill, předměstí San Francisca, je město 34,000 lidí se silným smyslem pro komunity a městečko kouzlo přilákání návštěvníků každý rok. Pleasant Hill má mírné klima s téměř 300 slunečných dní v roce. Pleasant Hill je jen 38 minut přímým vlakem do centra města San Francisco. San Francisco je považováno za jedno z nejkrásnějších měst na světě a může se pochlubit prvotřídní muzeí, restaurací a obchodů.

O víkendech, jste nic víc než pár hodin od těší velké lyžování v pohoří Sierra Nevada, pěší turistika v národním parku Yosemite, ochutnávky vín ve slavné Napa Valley, nebo surfování v Tichém oceánu.

Programy nabízené:

Studenti si mohou vybrat z více než 45 majorů a 40 programy certifikátu. DVC nabízí spolupracovník titul v uměních, spolupracovník stupně v oblasti vědy, osvědčení o výkonu a přenosu programů do čtyřletých vysokých škol. Studenti, kteří absolvují certifikáty nebo přidružené tituly jsou způsobilí pro opční odbornou praxi, jeden rok práce přínosem pro zahraniční studenty.

Začátek termíny:

Srpnu (pád semestr) nebo v lednu (jaro semestr).

Uzávěrky pro podání žádostí:

zimním semestru: 1. června / jarní semestr: 1.listopadu

Akreditace:

DVC je veřejná vysoká škola komunity a je akreditován komunitní školy komise západní Sdružení škol a vysokých škol (WASC) jako subjekt, který poskytuje kvalitní vyšší vzdělání pro americké i mezinárodní studenty.

Počet studentů:

Přibližně 20.000 na plný úvazek a částečný úvazek studenti Počet zahraničních studentů: Více než 1500 studentů z 68 zemí

Studentské aktivity:

DVC má více než 30 studentských klubů zastupují široké spektrum zájmů od divadla, tance, hudby, orchestr, řečnictví, závodu na studentské vládě. Pro studenty se zájmem o atletice, DVC poskytuje 13 vysokoškolské úrovni sportů pro muže a ženy, jako jsou baseball, basketbal, americký fotbal, tenis, plavání a vodní pólo. Studenti se rovněž vyzývají, aby zapsat v různých fyzikálních vzdělávacích kurzů, včetně tance, vodní sporty, bowling, golf, fotbal a volejbal jen abychom jmenovali alespoň některé.

Bydlení:

Zahraniční studenti mají několik možností, žijících ubytování. Studenti si mohou vybrat žít v rodině s americkou rodinou, v soukromém bytě v docházkové vzdálenosti do areálu, nebo zařídit vlastní bydlení. Homestay ubytování jsou řízeny Diablo Valley Homestay a další informace o tom, jak aplikovat může být na jejich internetových stránkách: http://www.diablovalleyhomestay.com/ Ubytování v apartmánech jsou řízeny Rexidence rezidenčních služeb a studenti mohou použít on-line prostřednictvím svých webových stránek: http: //www.rexidence.com Více informací o bydlení je k dispozici na adrese http://www.dvc.edu/international/resources/housing.htm

Zdravotní Pojištění:

Všechny F-1 Visa International studenti jsou povinni na nákup zdravotní pojištění od DVC každý semestr. Zdravotní pojištění se přidá k ceně školného a musí být zaplacena v prvních dvou týdnech semestru.

DVC Požadavky na přijetí:

Chcete-li mít nárok žádat na DVC, musíte jste dosáhli ekvivalent amerického maturitu a být alespoň 16 let. Studenti, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo kteří nepromoval z anglicko-středně vysoké škole, musí také předložit doklad o znalosti anglického jazyka. DVC přijímá dokončení úrovně IEC Advanced B, TOEFL (500 PBT nebo 61 IBT), ITEP 4, nebo IELTS s minimálním skóre 5.5 pro přijetí. * PBT TOEFL testy musí být přijata uvnitř USA

International Education Center v Diablo Valley College (IEC)

International Education Center v Diablo Valley College (IEC) se otevřel v roce 2000, a od té doby přivítala studenty z více než 40 zemí. International Education Center nabízí intenzivní angličtinu, akademickou přípravu a podmíněné přijetí Diablo Valley College (DVC); číslo jedna převod Community College na UC Berkeley! IEC nabízí 6 různých úrovní akademického předčasného ukončování školní docházky a má 6 zasedání ročně, které jsou každý 8 týden dlouhý. Kromě toho, IEC týmy s DVC nabídnout 3 akademické mostní programy za rok.

Po dokončení nejvyšší úroveň angličtiny, 95% z IEC studentů pokračovat ve vzdělávání na Diablo Valley College a dalších vysokých škol a univerzit v celých USA v rámci programu pro přenos, studenti mohou dokončit první dva roky bakalářského studia studia a pak převést do počet University of California kampusy, California State University areálech, soukromé nebo out-of-stav univerzit.

Čtyři vynikající důvodů proč studovat angličtinu v International Education Center (IEC)

Vynikající Akademici:

Velikosti třídy jsou malé s maximálně 15 studentů, s cílem zajistit nízkou studenta k poměru učitele, individuální pozornost, a úspěch studentů. Vysoce kvalifikovaní instruktoři všechny držení magisterský titul ve výuce angličtiny jako druhého jazyka (TESL), Jazykověda nebo příbuzném oboru a učil v zahraničí. Vysoce motivovaní studenti: 95% IEC studentů pokračovat na DVC nebo jiných univerzit.

Easy Entry:

Jednoduché požadavky na přijetí: IEC aplikace, poplatek za podání žádosti, a bankovní výpis. Žádné TOEFL je povinen převést na DVC. Studenti, kteří absolvují nejvyšší úroveň akademického předčasného ukončování školní docházky na IEC mají přímý vstup do DVC, aniž by brát TOEFL. Data více start a programy za rok: 1) 8 týden Akademická angličtina Program 2) 6-7 týdny Akademické Bridge programů prostřednictvím DVC 6 Data zahájení akademického ESL, 3 data zahájení z programů Bridge, což povede k "odstávky" čekání na semestr začít.

Vynikající Student Služby:

Mnoho organizované aktivity, stejně jako dobrovolnické a komunitní služby příležitosti. Týdenní workshopy a studentské radění, jako je pomoc s domácím úkolem, DVC přenos, informační most programu setkání, a akademické poradenství. Přístup k DVC knihovny, počítačové laboratoře, a knihkupectví slevy.

Výborná poloha:

IEC se nachází jen přes ulici od DVC a kurzy se konají jak na akademické půdě DVC a IEC campus. Chůze na autobus tranzitního centra poskytující rychlé a snadné cestování do a ze IEC a DVC kampusech a vlakové nádraží do San Francisca.

Studentské aktivity:

IEC poskytuje studentům mnoho příležitostí vyzkoušet si své znalosti angličtiny v reálném světě. Víkendové exkurze, nabídnout příležitosti, akademické semináře, a denní aktivity jsou organizovány 3-5 krát týdně na zdůraznění a využívají zábavu a vzrušující prostředí, Kalifornie má nabídnout. Ze sněhu lyžařské výlety do pátku pomoc s domácím úkolem, Univerzitní kampus zájezdy do útulku pro bezdomovce se dobrovolnictví, aktivity IEC jsou tak mnohem více než zábavné exkurze. Budeme rádi, studenty, aby připojil aktivity nejen rozšířit své studium-do zahraničí zkušenosti, ale procvičit angličtinu a poznat své okolí, stejně jako jejich spolužáky. Některé z těchto činností jsou zdarma nicméně, některé vyžadují další platbu.

Bydlení:

Zahraniční studenti mají několik možností, žijících ubytování. Studenti si mohou vybrat žít v rodině s americkou rodinou, v soukromém bytě v docházkové vzdálenosti do areálu, nebo mohou zařídit vlastní bydlení. Homestay ubytování jsou uspořádány a řízeny Diablo Valley Homestay.

Návod na to, jak aplikovat může být na jejich internetových stránkách:

http://www.diablovalleyhomestay.com/ Ubytování v apartmánech jsou uspořádány a řízeny Rexidence rezidenčních služeb a studenti se mohou použít on-line prostřednictvím svých webových stránek: http://www.rexidence.com Další informace týkající se bydlení je k dispozici na adrese http: // www .iec-dvc.org / pouzdro /

Zdravotní Pojištění:

Všechny F-1 Visa International studenti jsou povinni na nákup zdravotní pojištění z IEC na začátku každého zasedání. IEC přijímá pouze zdravotní pojištění výjimku z F-1 vízového zahraničních studentů studie

Umístění:

Všichni noví IEC studenti absolvují rozřazovací test při orientaci, zda je jejich úroveň angličtiny. Během stáže se zkušební studenti hodnoceny na jejich znalosti čtení, psaní, mluvení, gramatika, a poslouchal v angličtině. IEC nenabízí kurzy pro úplné začátečníky anglické jazykové výuky. Potenciální IEC Student by měl mít základní pravopisné dovednosti, umět psát věty, a musí být schopen číst a rozumět jednoduchým odstavce. Zatímco studenti bez těchto dovedností mohou ještě navštěvovat IEC, mohou být požádáni, aby najmout osobního učitele a opakovat třídu úrovně nadace, dokud jsou zvládli tyto dovednosti.

Místa

Příjemný kopec

Diablo Valley College

Adresa, 1. řádek
International Education Center at Diablo Valley College (IEC)
246 Golf Club Road,
Pleasant Hill

94523 Příjemný kopec, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 925-685-1230