International Language Institute (ILI)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní Language Institute (ILI) byla založena v roce 1970, kdy to začalo svou činnost se čtyřmi Angličtina jako druhý jazyk (ESL) učitelé a asi 15 studentů. Za posledních 45 let, naše společnost zaznamenala stabilní růst a rozvíjet silnou reputaci po celém světě a místně na kvalitu jazykového vzdělávání a akademickou přípravu na vynikající hodnotu. V současné době máme stovky nových studentů každý rok a následujících dvou umístěních:

International Language Institute ve Washingtonu, DC International Language Institute v Gaithersburg, MD

Mezinárodní Language Institute poskytuje kvalitní jazykovou přípravu k tisícům studentů z celého světa. Všechny naše programy jsou akreditovány ACCET, Rada pro akreditaci pro další vzdělávání a odbornou přípravu. ILI má licenci od DC vzdělávací Licensure Komise a je členem AAIEP (Americké asociace intenzivní anglické programy), TESOL (Učitelé angličtiny k mluvčím jiných jazyků), WATESOL (Washington oblast Učitelé angličtiny k mluvčím jiných jazyků), NAFSA (Association of International Educators), a ACTFL (Americká rada na výuku cizích jazyků.)

Naše poslání

Naším posláním je poskytovat vysoce kvalitní jazykovou výuku a akademickou přípravu na nadřazenou hodnotu, aby byly uspokojeny individuální cíle těch, kteří se rozhodnou studovat na akademické, profesní nebo osobní důvody.

Místa

Washington

Adresa, 1. řádek
1717 Rhode Island Ave NW Suite 100 Washington, DC 20036 Phone: +1-202-362-2505 Email: ili@ilidc.com
Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké

Gaithersburg

Adresa, 1. řádek
26 North Summit Ave Gaithersburg, MD 20877 Phone: +1-301-527-0600 Email: ili@ilimd.com
Gaithersburg, Maryland, Spojené státy americké