International Programs at Tufts University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti Tufts

Tufts je lídrem v americkém vysokém školství, které se vyznačuje úspěchem střední školy, která vyniká ve výzkumu a poskytuje studentům osobní zkušenosti. Naše jedinečná kombinace výzkumu a svobodného umění přitahuje studenty, fakulty a zaměstnance, kteří se daří v našem prostředí zvědavosti, tvořivosti a angažovanosti.

Mise

Tufts je výzkumná univerzita zaměřená na studenty, která se věnuje tvorbě a aplikaci znalostí. Jsme odhodláni poskytovat studentům a fakultám transformační zkušenosti v inkluzivním a společném prostředí, kde tvůrčí učenci vytvářejí odvážné myšlenky, inovují tváří v tvář složitým výzvám a odlišují se jako aktivní občané světa.

Vidění

Být inovativní univerzitou tvůrčích učitelů v široké škále škol, které mají hluboký dopad na sebe navzájem i na svět.

O mezinárodních programech a partnerstvích

Nabízíme nejinovativnější a nejdynamičtější programy, které jsou dnes k dispozici. Věříme, že nejlepším způsobem, jak se naučit jazyk nebo kulturu, je žít. Kromě bohatého programu exkurzí, které seznamují studenty s Bostonem, silným programem rezidenčního života, a bohatými příležitostmi ke kulturní výměně, nabízí Tufts bezkonkurenční schopnost.

Fakulta

Všichni členové naší fakulty jsou profesionální lektoři angličtiny s rozsáhlými zkušenostmi s výukou angličtiny jako druhého jazyka. Naše kurzy angličtiny jsou vyučovány specializovanými instruktory, kteří využívají své představivosti a zkušeností k maximalizaci učebního potenciálu každého studenta. Programy Tufts English Language jsou inovativní v tom, jak kombinují materiál ve třídě se skutečnými zkušenostmi.

Mimoškolní osnovy

Třídu času doplňuje řada skutečných aktivit, které vám pomohou žít jazyk, jakmile se ho naučíte. Každý den budete hovořit a používat jazyk, což je přirozený způsob, jak zlepšit své schopnosti a důvěru. Od interaktivních kurzů po vzrušující exkurze a večerní diskuse o americkém životě a zvycích vám pomůžeme naučit se jazyk a kulturu, kterou je Amerika.

Místa

Medford

Adresa, 1. řádek
200 Boston Ave
Medford, MA 02155

02155 Medford, Massachusetts, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium