Irvine Valley College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Irvine Valley College (IVC) Kombinuje prostředí malé školy s více než 60 akry moderních zařízení a vybavení; Vyčleněný personál; A vynikající schopnost, která kombinuje znalosti a zkušenosti s upřímným závazkem na učení. IVC nabízí denní a večerní kurzy, na akademické půdě nebo online. Po založení společnosti jako družicového kampusu v roce 1979 se společnost IVC stala nezávislou institucí v roce 1985 a viděla, že její přenosová míra a komunitní kampus se rozvíjejí. Jejími schopnostmi jsou autoři, Fulbrightoví učenci, vědci, profesionální hudebníci a podnikatelé, kteří jsou přístupní a zaměřeni se na studenty.

Iniciativa partnerství v oblasti institucionální efektivnosti (IEPI)

Iniciativa partnerství v oblasti institucionální efektivnosti (IEPI) je společné úsilí, které napomáhá posílení institucionální účinnosti vysokých škol v Kalifornii. IEPI požádala všechny vysoké školy v Kalifornii o rozhovor o několika metrikách, které odrážejí různé aspekty činnosti akademie. Výbor IVC pro institucionální efektivitu přezkoumal tyto metriky a stanovil cíle pro příští rok. Tyto cíle bude sledovat a projednávat Výbor pro institucionální efektivitu a všechny změny budou hlášeny vysokoškolské komunitě. Společnost IVC očekává rozšíření naší účasti v IEPI v nadcházejícím roce a bude pokračovat v využívání dat k posílení úspěchu studentů a institucionální efektivnosti.

Vize

Irvine Valley College je přední vzdělávací instituce, která poskytuje studentům příležitosti k úspěchu díky výjimečným službám a dynamickým partnerstvím.

Poslání

Irvine Valley College nabízí jasné a vedené cesty k přenosu, certifikátům, přidruženým titulům, zaměstnanosti a dalšímu vzdělávání různorodé a dynamické místní a globální komunitě. Podporujeme přístup studentů, úspěch a spravedlnost. IVC podporuje rozvoj ekonomiky a pracovní síly prostřednictvím strategických partnerství s obchodními, vládními a vzdělávacími sítěmi.

Mezinárodní studentské centrum

IVC je komplexní komunitní vysoká škola s téměř 15 000 studenty, včetně více než 860 zahraničních studentů. Založena v roce 1979, vysoká škola je lídrem mezi komunitními vysokými školami v národě. Známý svou vynikající schopností a učebních osnov, IVC připravuje studenty na převod na univerzity po celých Spojených státech. IVC nabízí více než 80 Associate Degree a více než 60 kariérních a technických certifikátů.

IVC se domnívá, že mezinárodní studenti přispívají ke kulturní rozmanitosti a vzdělávacím zkušenostem pro všechny studenty. Vítáme zahraniční studenty na našem areálu a poskytujeme silné podpůrné služby od našich profesionálních pracovníků v mezinárodním studijním programu. Zveme vás ke kontrole informací na následujících stránkách a dozvíte se více o akademických programech a službách dostupných v IVC.

Místa

Irvine

Adresa, 1. řádek
5500 Irvine Center Drive,
92618 Irvine, Kalifornie, Spojené státy americké