Istituto Marangoni - Miami

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Oblast designu, jedna z nejvíce povznášejících oblastí Miami, se během několika posledních desetiletí stala světovou slávou jako hlavní destinací pro umění, design a módu. Jednou z částí Buena Vista a sousedních čtvrtí Wynwood a horní východní části okresu je dnes více než 130 uměleckých galerií, nejmodernější kreativní a architektonické showroomy, luxusní módní domy, starožitnosti, restaurace a kavárny.

Jako součást této mladé a vzrušující komunity Istituto Marangoni přináší svou módní zdokonalování novým trendovým talentům, kteří chtějí vyjádřit svoji kreativitu při učení klíčových průmyslových dovedností ve své budově ve výšce 21.900 čtverečních metrů, v srdci Miami Design District (MDD) ).

Díky vysoce kvalifikovanému akademickému týmu, který kombinuje evropské učitele a významné místní profesionály, nabízí škola dvouletá spolupracovnice umění v oboru módních studií, čtyřletá bakalářská studia v oboru módní návrhářství, módní styling a módní podnikání, mistr v módě

Škola byla pečlivě navržena tak, aby vyhovovala specifickým potřebám studentů, fakulty a zaměstnanců. Učebny jsou vybaveny špičkovými technologickými a audiovizuálními zařízeními, které studentům poskytují vynikající vzdělávací zážitek.

Škola nabízí různé učebny, včetně:

 • Designové učebny: Navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám studentů pro kreslení a design.
 • Studio pro řezání vzorů: kde se konají kurzy módního designu. Studia jsou vybavena šicími stroji, žehličkami a figurínami, mimo jiné s cílem zvýšit praktické učení.
 • Teoretické učebny: tam, kde probíhají výuka a přednášky tváří v tvář.
 • Počítačové laboratoře: Vybaveny nejmodernějšími počítačovými počítači a softwaremi, které poskytují našim studentům přístup k mnoha prostředkům.

Akademický tým

Jistě, neexistuje nikdo vhodnější než odborníci, kteří jsou vášniví v reálném světě módy a designu, aby nabízeli prvotřídní poradenství pro módní a designové vzdělávání.

Od svého založení v roce 1935 se Istituto Marangoni soustředil na kombinaci zkušeností z oboru a akademické akumulace spolu s kombinací tvořivosti v designových studiích a porozumění potřebám skutečného trhu. V důsledku toho se škola rozvinula a úspěšně přijala řadu odborných lektorů. Kromě vedoucích stálých lektorů desítky designérů, fotografů, stylistů a lídrů v oblasti obchodu, jako jsou Armani, Versace, Gucci, Dolce

Takoví profesionálové se spojili s Istituto Marangoni, aby provedli řadu projektů a současně obohatili studenty o své první znalosti o moderních módních společnostech, designových studiích, konzultačních firmách, vydavatelstvích, mimo jiné. Tito odborníci přinášejí nesmírnou hodnotu do života našich studentů, kteří dokážou důkladně porozumět obchodním specifikům v módním a designovém průmyslu a současně posílit své profesionální sítě.

Mise a cíle

Vyniknout jako centrum profesionálního a tvůrčího učení v oboru módy, umění a designu a podporovat mezinárodní průmysl tím, že vyvíjí talentované studenti Istituto Marangoni Miami z celého světa. Usilujeme o dosažení této mise tím, že:

 • Nabízí rozsáhlé a podrobné vzdělávací portfolio.
 • Dosažení akademických standardů moderními a dynamickými učebními programy zaměřenými na výsledky.
 • Integrace ducha "italství" do každodenní zkušenosti studentů prostřednictvím učebních osnov a zkušeností se školou.
 • Oslava globálního a multikulturního dosahu italské kultury prostřednictvím módy, umění a designu.
 • Podpora a rozvoj potenciálu našich pedagogických a administrativních pracovníků prostřednictvím neustálého a tréninku.
 • Umístění společnosti Istituto Marangoni Miami v centru módy, umění a designu s podporou a spoluprací sítě Istituto Marangoni z mezinárodních školních míst v předních světových kulturních hlavních městech: Milano, Firenze, Paříž, Londýn, Šanghaj * a Shenzhen * (* Školení).
 • Další posílení historických a nedávných vztahů s nejdůležitějšími společnostmi a osobnostmi v luxusním trhu módy, umění a designu.

Od roku 1935 se jedná o poslání společnosti Istituto Marangoni, která začíná módou a rozšiřuje se na design a módní podnikání, a to vždy s cílem poskytnout těm, kteří si vybírají instituce, školy a centra Istituto Marangoni, aby se kreativně vyjádřily. Dnes jsou všechny školy Istituto Marangoni součástí ustavené a uznávané estetické laboratoře evropského kulturního stylu se specificky italským otiskem.

Vidění

V návaznosti na mezinárodní síť škol a vzdělávacích středisek Istituto Marangoni po celém světě v oblasti zvyšování talentu od roku 1935, je vizí Miami v Istituto Marangoni vždy stát se středem stylu, usilovat o ambice a sny studentů prostřednictvím tvořivosti a inovací, podporovat kreativní průmysl a poskytnout solidní a interdisciplinární přístup ke vzdělání, výzkumu a podnikatelským řešením ve světě módy, designu a umění.

Místa

Miami

Istituto Marangoni - Miami

Telefonní číslo
+1(305)424-9434