J. Sargeant Reynolds Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Reynolds Community College je nejmladší a třetí největší z 23 komunitních vysokých škol ve Virginii. Naším cílem číslo jedna je poskytnout našim studentům dovednosti, které potřebují, aby uspěli na konkurenčním pracovišti. Stručně řečeno, Reynolds je místem, kde začínají vynikající kariéry.

Reynoldsovy tři kampusy slouží obyvatelům města Richmond a krajů Henrico, Hanover, Goochland, Powhatan a Louisa.

Reynolds Community College (Reynolds) poskytuje přístupné a kvalitní vzdělání, které rozvíjí studenty k úspěchu na pracovišti, připravuje studenty na úspěšný přechod na vysoké školy a univerzity, buduje kvalifikovanou pracovní sílu, která přispívá k regionálnímu ekonomickému rozvoji a podporuje osobní obohacení a celoživotní učení.

Na Reynolds Community College je naší vášní pomáhat studentům realizovat jejich kariérní a životní aspirace. Poskytujeme vynikající vysokoškolské zkušenosti a podpůrné systémy navržené pro úspěch studentů. Naše programy, vyvinuté ve spolupráci s podnikatelskou komunitou a tradičními čtyřletými školami, vycházejí ze skutečného světa, jsou kalibrovány podle potřeb ekonomiky zítřka a jsou přizpůsobeny aspiracím našich studentů.

Místa

Richmond

Adresa, 1. řádek
East Parham Road,1651
23228 Richmond, Virginie, Spojené státy americké

Richmond

Adresa, 1. řádek
East Jackson Street,700
23219 Richmond, Virginie, Spojené státy americké

Goochland

Adresa, 1. řádek
1851 Dickinson Road
Goochland, Virginia

23063 Goochland, Virginie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: