Kalamazoo Valley Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Se čtyřmi kampusy v Kalamazoo, Michigan - Texas Township Campus, Groves Campus, Arcadia Commons Campus a Bronson Healthy Living Campus - Kalamazoo Valley Community College nabízí přidružené tituly ve 25 oblastech studia. Plně akreditovaná instituce, Kalamazoo Valley nabízí denní a večerní online a víkendové kurzy. Údolí Kalamazoo úzce spolupracuje se čtyřletými institucemi, aby zajistily přenos studentských kreditů pro zájemce o absolvování bakalářského studia po ukončení studia v údolí. S více než 70 různými programy přenosu, z nichž si můžete vybrat - v oblastech jako je strojírenství, podnikání, informatika a ošetřovatelství - studenti mají možnost získat kredity, které jsou plně přenositelné na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu, zatímco v údolí Kalamazoo, zlomek nákladů na účast na čtyřleté škole nebo univerzitě. 5 reasons Studenti se mohou zapojit do více než 20 různých klubů a organizací nebo se účastnit jednoho z pěti interkolekčních sportovních týmů, včetně basketbalu pro muže a ženy, volejbal pro ženy, baseball a softball.

CO JE KOLEJSKÁ SPOLEČNOST?

Komunitní vysoké školy jsou dvouleté školy, které poskytují cenově dostupné postsekundární vzdělávání jako Pathway ke čtyřletému vzdělání. Podle Americké asociace komunitních vysokých škol zaregistruje 1167 vysokých škol ve Spojených státech více než 12,4 milionu studentů a slouží téměř polovině všech studentů vysokých škol ve Spojených státech. Vysokoškolské komunity ve Společenství nabízejí odlišné vzdělávací prostředí a jsou uznávány pro menší třídy velikostí, individuálnější pozornost a podpůrnou atmosféru.

BYDLENÍ

Kalamazoo Valley Community College je dojíždějící škola a proto nenabízí bydlení na univerzitě. Nicméně, jako domov pro tři instituce vyššího vzdělání, Kalamazoo je univerzitní město a nabízí řadu cenově zařízených a nezařízených bytů s vybavením, včetně bazénů, volejbalové kurty a fitness centra. Mnoho apartmánových komplexů nabízí kyvadlovou dopravu do Kalamazoo Valley Community College nebo se nachází v pěší vzdálenosti od městské autobusové linky Metro Transit.

KALAMAZOO, MICHIGAN

Nachází se v jihozápadním Michiganu, Kalamazoo je asi dvě hodiny od Chicaga i Detroitu. S téměř 75 000 obyvateli má Kalamazoo velkou myšlenku města a malé město. Živé a progresivní centrum města, které zahrnuje kvalitní stolování, noční kluby, minipivovary, obchody, živou zábavu a Institut umění Kalamazoo, Kalamazoo je jen pár minut od rozlehlých pláží a vinných přírodních stezek. Kalamazoo zažije všechny čtyři roční období. Pád signalizuje jeho příchod chladnými teplotami a pomalým otáčením listů do živých odstínů červené, oranžové a zlaté. Zima přináší studený vzduch s průměrnou teplotou 26 stupňů a silným sněžením v jihozápadním Michiganu, který poskytuje outdoorovým nadšencům dokonalou krajinu pro lyžování, sáňkování a sněžné skútry. Sníh se roztavil a Kalamazooans se třásl zimou a dychtivě přivítal jaro, jeho teplé počasí, svěží krajinu a dny plné slunce. Jaro přejde do léta, kdy průměrné letní teploty dosahují nízké 80. let a poskytují tak skvělou příležitost vychutnat si nedaleké jezero Michigan, které je součástí nejdelšího sladkovodního pobřeží země a jednoho z více než 11 000 vnitrozemských jezer v celém státě. Kalamazoo

Místa

Kalamazoo

Kalamazoo Valley Community College

Adresa, 1. řádek
6767 West O Ave
Kalamazoo, Michigan, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 269-488-4400