Kepler College - Astrological Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kepler začínal jako sen o zlepšení vzdělávacích příležitostí pro astrology. Původně to mělo podobu čtyřleté vysoké školy, která zahrnovala astrologická studia zakotvená v programu svobodných umění. Akademie zahrnovala specializované studijní kurzy, které představovaly přehled technik z různých kultur a časových období.

Náš příslib našim studentům a podporovatelům je, že Kepler bude dodržovat svůj primární cíl: poskytnout vysoce kvalitní vzdělávací příležitost pro každého, kdo se zajímá o širokou oblast astrologie a o to, jak byla praktikována v různých časových obdobích a různých kulturách prostřednictvím současnost.

Kepler přitahuje širokou škálu jednotlivců z celých Spojených států a z celého světa, ať už jako studenti, nebo jako učitelé. Naši studenti přicházejí, protože hledají astrologické vzdělání světové úrovně. Naši učitelé přicházejí do Kepleru, protože jsou odborníky ve svém oboru a milují příležitost předávat své odborné znalosti. Naše správní rada přichází proto, že se chtějí aktivně podílet na pokračování a budování instituce pro astrologické vzdělávání světové úrovně.

Místa

Lynnwood

Adresa, 1. řádek
4630 200th Street SW, St H | Lynnwood, WA 98036
WA 98036 Lynnwood, Washington, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: