Los Angeles Valley College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Los Angeles Valley College ( LAVC ) je dvouletá veřejná vysoká škola umístěná v srdci údolí San Fernando Valley, prosperujícího předměstí Los Angeles. Posláním školy je sloužit jako Pathway k úspěchu a kariérním cílům našich studentů.

Los Angeles Valley College je hispánská instituce. Akreditační komise akredituje Valley College pro komunitní a juniorské vysoké školy, která je součástí Western Associate of Schools and Colleges. Je to také jeden z největších kampusů v Los Angeles Community College District (LACCD).

Los Angeles Valley College nabízí mnoho speciálních programů, které pomáhají poprvé a / nebo historicky znevýhodněným skupinám uspět na vysoké škole. Má Centrum pro rozvoj dětí a je jediným kampusem univerzity v Kalifornii s centrem Family Resource Center v areálu, které pomáhá podporovat rodiče studentů.

Valley College je známá svými vysoce kvalitními vzdělávacími kurzy, které připravují její absolventy na přechod na univerzitu nebo na odbornou práci. Los Angeles Valley College také nabízí široký výběr kurzů in-person, online a hybridních kurzů.

Los Angeles Valley College nabízí profesní Pathways prostřednictvím více než 140 přidružených studijních programů a certifikačních programů. Škola má výjimečné odborné programy v oborech Business Administration, Child Development, Computer Science, Media Arts, Nursing a Respiratory Therapy. Los Angeles Valley College je jediná komunitní vysoká škola v údolí San Fernando, která nabízí vysokoškolský kredit za práci nebo stáž.

Místa

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
Fulton Avenue,5800
91401 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: