Lake Tahoe Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Hory, hluboká modrá voda a naprosto drsná krása - Lake Tahoe.

Na 6,229 ft nad mořem, Lake Tahoe Community College , umístěný v srdci South Lake Tahoe, se nachází u nejvyšší nadmořské výšky každé vysoké školy v severní Kalifornii.

Otevřeno v roce 1975, kolem každého čtvrtletí procházejí přibližně tři tisíce studentů. Vedle učeben a laboratoří je v 164 akrovém zalesněném areálu také 192-místné černobílé divadlo, světové fotbalové hřiště, rozsáhlé umělecké laboratoře, Centrum pro vývoj dítěte a mnoho dalšího. V roce 2002 bylo v roce 2002 otevřeno 26 000 čtverečních metrů tělocvična s tanečním a fitness centrem a Student Center, které zahrnuje kavárnu a komerční kuchyně pro program kuchařských umění. V roce 2006 otevřela univerzita nový 27 000- knihovna čtvercového patra a sousední umělecká galerie.

Kalifornská univerzita, státní univerzity v Kalifornii a další akreditované vysoké školy a univerzity poskytují plné uznání za rovnocenné a přenosné předměty uspokojivě dokončené na Lake Tahoe Community College . Vysoká škola je také schválena pro výhody veterána.

Kolektivní kalendář je založen na čtvrtletním systému, každý čtvrtletí trvá 12 týdnů. Po třech čtvrtletích se koná šesti týdnů letní zasedání. Pro data a termíny zkontrolujte akademický kalendář.

Díky 31 přidruženým studijním programům plus 28 kariérním a technickým certifikátům, ze kterých si vyberete, mohou studenti sledovat širokou škálu zájmů, jako je náš Lake Tahoe Basin Fire Academy program a nabídky v spojeneckém zdravotnictví, obchodní administrativě, komerční hudbě, trestní spravedlnosti, a výuku divočiny. Převodní stupně připravují studenty na přijetí do kampusů státní univerzity v Kalifornii.

Venkovní rekreaci lze nalézt po celý rok v South Lake Tahoe, městě asi 21 000 obyvatel. Studenti se nacházejí jen pár minut od tří lyžařských středisek. V okolí jezera Lake Tahoe je celkem 14 středisek. Léto přináší vodní sporty, rybaření, turistiku, kempování a rozsáhlou síť cyklostezek na horských kolech. Slunce svítí průměrně 75 procent nebo 274 dní každý rok, což studentům poskytuje spoustu příležitostí, jak se dostat ven a prozkoumat hory Sierra Nevada.

Místa

Jižní jezero Tahoe

Adresa, 1. řádek
1 College Drive
96150 Jižní jezero Tahoe, Kalifornie, Spojené státy americké