Lanier Technical College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Účelem Lanier Technical College ( LTC ) je uspokojit potřeby rozvoje pracovní síly v této oblasti poskytováním technického vzdělávání a vzdělávání dospělých na podporu ekonomického rozvoje a dobrých životních podmínek lidí, komunit a společností. Lanier Technical College připravuje lidi na úspěšnou práci; College proto hraje v jejich celoživotním vzdělávání hlavní roli. Zvyšuje intelektuální a technické dovednosti obyvatel oblasti. Připravuje studenty a stážisty na zaměstnání poskytováním vzdělávání dospělých, všeobecného akademického a technického vzdělávání, přizpůsobeného obchodního a průmyslového vzdělávání, služeb ekonomického rozvoje a dalšího vzdělávání.

Primárním vzdělávacím cílem akademie je poskytovat vysoce kvalitní technické osvědčení o kreditu, technický diplom a přidružené studijní programy, které splňují potřeby studentů oblasti, zaměstnavatelů a ekonomických vývojářů. Technické vzdělávání je nabízeno s využitím nejnovějších výukových metod, průmyslového standardního vybavení a praktického učení poskytovaného prostřednictvím tradičních a distančních metod a médií.

Programy ekonomického rozvoje Lanier Technical College poskytují přizpůsobené školení a další obchodní a průmyslové služby, které pomáhají stávajícím společnostem zůstat v této oblasti a uspět a stimulovat nové zakládání podniků.

Vzdělávání dospělých se poskytuje s cílem zvýšit úroveň gramotnosti pracovní síly, připravit studenty na další vzdělávání a vytvořit lepší kvalitu života. Služby anglické gramotnosti řeší poptávku po výuce anglické gramotnosti a službách rodinné gramotnosti rodičů přistěhovalců. Studentům vzdělávání dospělých se doporučuje zvyšovat úroveň gramotnosti, zapsat se do přípravných kurzů GED a přejít na technické programy nebo jiné postsekundární vzdělávání.

Akademie podporuje vícenásobný přístup, bezproblémovou výuku pro všechny studenty a odstraňuje socioekonomické překážky ve vzdělávání a překážky mezi střední školou a dalším vzděláváním. Lanier Technical College pomáhá různorodým studentům dosáhnout jejich plného potenciálu poskytováním podpůrných služeb, včetně přijetí, záznamů studentů, specializovaných výukových služeb, finanční pomoci a služeb kariérního umístění.

Lanier Technical College nabízí komunitní služby k rozšíření vzdělávacích příležitostí pro dospělé všech věkových skupin.

Vysoká škola nabízí efektivní správu, kvalifikovanou interní pracovní sílu a aktuální informační systémy a technologie.

Místa

Cumming

Adresa, 1. řádek
Ronald Reagan Boulevard,3410
30041 Cumming, Gruzie, Spojené státy americké

Gainesville

Adresa, 1. řádek
Lanier Tech Drive,2535
30507 Gainesville, Gruzie, Spojené státy americké

Dawsonville

Adresa, 1. řádek
Allen Street,516
30534 Dawsonville, Gruzie, Spojené státy americké

Commerce

Adresa, 1. řádek
South Elm Street,631
30529 Commerce, Gruzie, Spojené státy americké

Winder

Adresa, 1. řádek
Austin Road,965
30680 Winder, Gruzie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: