Legacy Aviation

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Legacy Aviation je letecká společnost s plnohodnotnými službami se sídlem na letišti Philadelphia na severovýchodě (PNE). Poskytujeme komplexní řešení pro všechny potřeby soukromého a obchodního letectví. Legacy Aviation poskytuje letový výcvik podle obou sad FAA výcvikových předpisů, FAR část 141 a FAR část 61 a my jsme jediná škola ve městě Philadelphia s FAA část 141 hodnocení.

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše cíle, má Legacy Aviation odborné znalosti a vybavení, které vás tam dostanou.

Jsme umístěni na úžasném letišti, které má 7.000 stopovou dráhu (stejnou délku jako letiště LaGuardia), 5.000 stopovou dráhu a ovládací věž.

  • Nabízíme zkušený tým profesionálních instruktorů. Náš hlavní pilotní instruktor má rozsáhlé více než 39leté zkušenosti s pilotním výcvikem, včetně letectví obecné, firemní a letecké. Absolvoval více než 7 000 pilotů, z nichž 800 letí pro komerční letecké společnosti, všechny s dokonalými záznamy.
  • Naše loďstvo se skládá z 15 jednoprostorových a vícemotorových letounů.

Kromě toho se nacházíme v rušném severovýchodním koridoru, který nás nutí, abychom se seznámili s různými typy vzdušného prostoru. Týdně se stovky podnikových trysek a turbovrtulových motorů přepravují do provozu. Vystavení studentům běžnému každodennímu provozu komerčních letadel je velkým zážitkem. Od začátku jsou naši studenti trénováni profesionálně pracovat s řízením letového provozu během předpopoření, taxi, vzletu, stoupání, plavby, sestupu, přiblížení, přistání a fáze letu zmeškaných přiblížení. Během každého letu se naši studenti rozvíjejí vzory zvyků pro vynikající komunikační dovednosti. Vyučují se, že pracují s pozemním řízením, ovládáním ve věži, kontrolou přiblížení, kontrolou odletu, vydáním klíče a zajišťují aktuální informace o počasí před ATIS před každým vzletem a každým přistáním.

To je velmi cenné zkušenosti a nezbytné pro každého profesionálního pilota.

Portrét mladého pilota v uniformě pózuje s šťastným zubatým úsměvem s leteckým plavidlem na pozadí. Podsvícený slunný snímek

Pohodlí

Nejlepší letiště díky výhodné poloze, zařízením, přístrojovým přístupem a žádné letecké dopravě na počkání.

Pověst

Zjistili jsme hvězdnou pověst pro poskytování nejvyšší kvality letadel a služeb pro zákazníky.

Výjimečná služba

Služba Legacy Aviation nabízí celou řadu služeb, které podporují vaše letadla podle nejvyšších standardů v oboru.

Hlavní chod

  1. Soukromý pilotní kurz
  2. Hodnocení kurzu přístrojů
  3. Komerční pilotní kurz
  4. Hodnocení více kurzů motoru
  5. Certifikovaný letový výcvikový kurz
  6. Pilotní kurz letecké dopravy

Mezinárodní studenti:

http://flylegacyaviation.com/flight-school/international-students/

Panoramatický obraz panoráma Philadelphie a řeky Schuylkill, PA, USA.

Místa

Philadelphie

Adresa, 1. řádek
9800 Ashton Road
19114 Philadelphie, Pensylvánie, Spojené státy americké