Legacy Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Legacy je luxusní obchodní škola umístěná v New Yorku, která nabízí certifikační programy v exkluzivním, prvotřídním prostředí. Vynikající profesoři spolu s luxusními službami a nejmodernější školní areál v jedné z nejsilnějších budov po celém světě jsou jen malou částí toho, co studenti očekávají. Studenti Legacy Business School získají podporu spojenou s uznávanými jednotlivci a potenciálními zaměstnavateli. Po dokončení programu bude studentům udělen certifikát od Legacy Business School . Učebny jsou světové třídy a poskytují intimní prostředí, které nabízí každému studentovi optimální individuální pozornost.

106703_pexels-photo-697675.jpeg

Exkluzivita

Starší studenti studují v luxusním prostředí světové třídy. Legacy věří v limit 10 studentů na jednu třídu, aby se ujistil, že každý student dostane od svých profesorů individuální koučování a osobní zkušenost, aby se dal další krok k úspěchu!

Zkušenosti

V Legacy Business School naši studenti zlepšují své dovednosti, nacházejí cestu k osobnímu úspěchu a získají důležité informace o poznatcích a kontakty v oboru / oboru, o který mají zájem.

Prestiž

Legacy Business School se nachází v Trump Tower na páté třídě v New Yorku, jedné z nejsilnějších budov na světě. Naši studenti prožívají každý den více informací o největších světových značkách.

Spokojenost

Studenti Legacy Business School prožívají nový koncept vzdělávání. Vynikající kurzy a exkurze v kombinaci s exkluzivními službami pomáhají našim studentům jednoduše se učit a zažít více!

106704_pexels-photo-920379.jpeg

Naše postavení

"Překleneme propojení inovací a život plný záměrů, které inspirují nadcházející generaci globálních podnikatelů."

Jádrem naší školy je víra, že dědictví člověka je dar. Inspirajeme studenty, aby zanechali značku své vlastní tvorby, obdařili svět svými znalostmi a hodnotami. Překleneme propojení inovací a život plný účelu, který inspirová nadcházející generaci globálních podnikatelů. Vytváření smysluplného a trvalého odkazu je klíčem k růstu jednotlivce. Prostřednictvím silného vedení a neustálého objevování sebe samého věříme, že každý student přijde o krok bližší k tomu, aby inspiroval budoucí generace a současně dosáhl svých vlastních aspirací.

LEGACY vyzývá studenty, aby prožili život v plném rozsahu, navrhli odvážné myšlenky a postavili je s odvahou.

106705_pexels-photo-318236.jpeg

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
Trump Tower
725 Fifth Avenue, 19th Floor
New York, NY 10022

10022 New York, New York, Spojené státy americké