Lenoir Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lenoir Community College ( LCC ) má bohatou historii a je jednou z nejstarších institucí v North Carolina Community College System.

Vysoká škola se zavázala ke kvalitnímu vzdělání a úspěchu studentů a nabízí 56 přidružených studijních programů, 31 diplomových programů, 78 programů osvědčení / dovedností a 5 kariérních a vysokoškolských slibných Pathways . Dnes Lenoir Community College každoročně obsluhuje více než 3 556 studentů kurikula a více než 9 473 studentů dalšího vzdělávání. Lenoir Community College zažila rekordní zápis do své historie na podzim roku 2010 s 3 793 studenty kurikula. The College je zařazen 27th v zápisu mezi 58 komunitních vysokých škol ve státě. Lenoir Community College komunitní vysoká škola světové úrovně pokračuje v rozšiřování svých programů a služeb tak, aby vyhovovaly potřebám občanů, kterým slouží.

Posláním Lenoir Community College je uspokojovat osobní, kulturní a profesionální vzdělávací potřeby našich studentů prostřednictvím cenově dostupných, přístupných a inovativních vzdělávacích programů.

Lenoir Community College je akreditována Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pro udělování titulů, diplomů a osvědčení.

Místa

Kinston

Adresa, 1. řádek
North Carolina Highway 58,231
28504 Kinston, Severní Karolina, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: