Links English Language Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Odkazy Institut anglického jazyka Je vedoucí vzdělávací instituce v Ironbound - New Jersey.

Naše poslání a cíle

Naším úkolem je dramaticky poskytnout ne-rodilým anglicky mluvícím dospělým Zlepšení jazykových dovedností Poskytnutím integrovaného učebního plánu založeného na struktuře a poskytováním malého poměru student-učitel. Naši studenti jsou vybaveni potřebnými jazykovými znalostmi, aby mohli sledovat své akademické cíle a / nebo zajistit lepší pracovní příležitosti a / nebo příležitosti k osobnímu obohacení. Efektivní pedagogická metodologie a vysoce kvalifikovaní instruktoři podporují naši misi.

Věříme, že následující cíle budou řídit naše rozhodnutí a podporovat naši misi.

1. Prosazovat naše odhodlání mít různorodé studentské tělo a současně zajistit, aby byly splněny akademické a okamžité (pragmatické) potřeby našich studentů.

2. Přilákat a udržet zkušené fakulty a administrátory s cílem vytvořit podpůrnou síť, která povzbudí neustálé zdokonalování učebních osnov naší školy a prostředí zaměřeného na studenty.

3. Poskytnout prostředí, které podporuje hlubší porozumění americké kultuře a zajišťuje, aby naši studenti byli schopni úspěšně se orientovat v jejich každodenním životě v USA.

Studium u nás

Na Odkazy Institut anglického jazyka Jsme hrdí na spojení, která podporujeme se studenty v učebně i mimo ni. Zde na stránce Odkazy jsou studenti skutečně uvedeni na prvním místě a naše učební osnovy to dokazují.

Malá velikost třídy nejenže dává každému žákovi možnost maximalizovat své mluvení ve třídě, ale také jim dovoluje individuální čas ve třídě s učitelem. Lekce a aktivity jsou zaměřeny na posílení našich studentů se strukturou a znalostmi nezbytnými pro sebevědomou komunikaci v angličtině v každodenních kontextech a situacích.

Náš cíl Je pomoci našim studentům rozvíjet potřebné znalosti, které potřebují k tomu, aby mohli komunikovat s jakýmkoli rodilým nebo nepůvodním řečníkem angličtiny, se kterým se mohou setkat.

Snažíme se nabídnout učební plán, který se bude zabývat reálnými aplikacemi cizího jazyka spíše než pouhými obecnými lekcemi z knihy.

Naším cílem je, aby studenti mohli v daný den vzít to, co se naučil v učebně, a být připraveni je použít, jakmile opustí třídu.

  • zkušení učitelé
  • Dynamické třídy
  • Přátelské prostředí
  • Moderní techniky a materiály
  • Děláme učení zábavné

¿Chcete začít se učit anglicky?

Nabízíme širokou škálu ranních a večerních kurzů, stejně jako víkendové kurzy, které se hodí i do nejrušnějšího rozvrhu. S našimi zkušenými učiteli a malými třídami zajistíme, že pomůžeme studentům dosáhnout jejich cílů ze zlepšení gramatiky ke snížení přízvuku, testování příprav a dalších.

Vítání studentů od roku 2005

Škola byla zahájena v roce 2005 Snezana Opacic Pod jiným obchodním jménem. V té době jsme začali s několika studenty. S vynikajícími učiteli a kvalitními programy jsme se mohli stát jednou z nejuznávanějších institucí ESL v dané oblasti.

V roce 2013 jsme se stali LINKS Ústav anglického jazyka A pověst naší školy vzrostla díky řadě úspěšných příběhů. Naši studenti se pohybují od dělnické třídy až po osoby s akademickým původem.

Síla naší instituce spočívá v ní Schopnost přizpůsobit potřebám různých studentů z celého světa.

Osvědčení

LINKS Ústav anglického jazyka je akreditována Komise pro akreditaci programu angličtiny (CEA) pro období od prosince 2013 do prosince 2018 a souhlasí s dodržováním standardů CEA pro programy a instituce v anglickém jazyce.

LINKS Ústav anglického jazyka je také Schváleno americkým ministerstvem imigrace Zapsat zahraniční studenty, kteří nejsou cizími přistěhovalci.

Studentské posudky

Miluju tuto školu! Učitelé a materiál jsou skvělí. Zlepšil jsem moji angličtinu hodně. Každý den jsem si užívala, že jsem strávila ve škole. Doporučuji odkazy s celým svým srdcem!

Sonia Cavka - Bosna a Hercegovina

Odkazy Anglická škola je skvělá škola v oblasti Newark. Měl jsem tam skvělou zkušenost. Pěkní učitelé, studenti z mnoha zemí světa. Naučil jsem se hodně!

Soumaila Ouedraogo - Burkina Faso

Ahoj, jmenuji se Aidana. Jsem z Kazachstánu. Bylo velkým potěšením studovat zde na stránce Odkazy, učitelé jsou velice přínosní a skvělí při řešení pochybností. Miluju studium na stránkách Links.

Aidana Nurkhan - Kazachstán

Místa

Newark

Links English Language Institute

Adresa, 1. řádek
43 Ferry St.
NJ. 07105 Newark, New Jersey, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 973-465-4121