Louisburg College

Úvod

Read the Official Description

Zpráva prezidenta

Je mi potěšením přivítat vás na našich webových stránkách. Louisburg College bylo slouží studentům pro více než 220 let, a jako nejstarší dvouleté vysoká škola v národě jsme rádi, že se podávat novou generaci studentů.

Louisburg College je pouze dvouletý obytná vysoká škola v Severní Karolíně. Na Louisburg, studenti mají možnost vyniknout ve třídě a v areálu komunity. Naši studenti jsou součástí učící se komunity, kde fakulty a zaměstnance nadšeně nabídnout podporu, kterou potřebují, aby objevili svou cestu v životě a dosáhnout svého plného potenciálu.

Jako vysoká škola spřízněné víry sjednocené metodistické církve, jsme přesvědčeni, že vyšší vzdělání zahrnuje pěstování mysli a srdce. Věříme také, že vysokoškolské vzdělání není jen o nalezení kariéru, ale najít něčí životní poslání. Teolog Fredrick Buechner definován něčí povolání jako „místo, kde náš největší vášní splňuje nejvyšší Boží potřebu ve světě.“ Každý život je slib čeká mají být splněny, a náš slib na Louisburg je pomoci každý student objevit a uvědomit si, že slib.

Louisburg College je plně akreditována jižního sdružení vysokých škol a škol komise pro vysoké školy, a má komplexní dohody o postoupení s mnoha veřejných i soukromých vysokých škol a univerzit, včetně šestnácti poboček univerzity systému v Severní Karolíně, které umožní absolventům Louisburg College, aby se plynulý přechod při vstupu čtyřleté škol jako plnohodnotné juniory.

Doufám, že budete navštěvovat naše krásné a historický areál osobně a zvážit stává součástí vzdělávacího společenství Louisburg College.

S pozdravem,

Mark La Branche

Budování pevné základy pro Great Futures

Více než 90% našich studentů jít na čtyřleté škol v Severní Karolíně a dále, včetně:

Dobrá hodnota

Co je to „dobré?“ Podle našich studentů a jejich rodičů, je to Louisburg vzdělání.

Více než 90% našich studentů dostávat nějakou formu finanční pomoci. Nabízíme hojnost stipendií a vysokou průměrnou balík pomoci. V důsledku toho Louisburg je mnohem dostupnější, než si můžete myslet, snadno ekvivalent veřejných cen pro soukromé školy.

Chcete-li požádat o finanční pomoc, budou naši zkušení poradci vás provedou procesem od začátku až do konce. Příležitosti pro podporu zahrnují:

  • Federální a státní pomoc
  • Louisburg College granty, stipendia (včetně zásluh a athletic) a práce studentů studovat

NAŠE MISE

Související vírou do Spojených metodistická církev, Louisburg College se zavazuje nabízet podpůrné společenství, které živí mladé muže a ženy intelektuálně, kulturně, sociálně, fyzicky a duchovně. Jako dvouletý rezidenční instituce, poskytujeme most pro studenty, aby se úspěšný přechod ze střední školy na vysokých školách a univerzitách.

NAŠE HODNOTY

OSOBNÍ filozofii učení

Na fakultě v Louisburg je věnován k úspěchu každého studenta. Výuku a poradenství - nikoliv výzkum - jsou primární odpovědnost našich profesorů. Náš specializovaný schopnost poskytovat individuální pomoc a zajistit, aby každý student akademicky připraven splnit požadavky velkých čtyřletých vysokých škol a univerzit. Pracovníci fakulty zachovat velkorysé úřední hodiny; většina poskytuje domácí telefonní čísla a e-mailové adresy. Nenajdete postgraduální studenty výukové kurzy na Louisburg - pouze pečovatelské a týkala členů fakulty.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Diplomovaný specialista přírodních věd » Vidět Diplomovaný specialista umění »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista přírodních věd

Společník v podnikání

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2019 Spojené státy americké Louisburg

Associate of Science in Business stupně je určen pro studenty se zájmem o práci v podnikání, včetně účetnictví, financí, marketingu, lidských zdrojů, managementu a podnikání. [+]

Associate v podnikání

Associate of Science in Business stupně je určen pro studenty se zájmem o práci v podnikání, včetně účetnictví, financí, marketingu, lidských zdrojů, managementu a podnikání. Požadavky programu patří silný svobodných umění důraz s požadovanými firemní kurzy v oblasti účetnictví, ekonomie, statistiky, profesní rozvoj a obchodní volitelných. Obchodní volitelné předměty jsou nabízeny k podpoře a připravit studenty na určené obchodní velkých společností, dětí a mladistvých, a zájmy. Minimálně 62 hodin semestru a 2,0 GPA jsou promoce požadavky na Associate of Science v oboru Business.

Níže je ukázkový plán.... [-]


Spolupracovník ve vědě

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2019 Spojené státy americké Louisburg

Associate v míry vědy je věda stupeň s podkladovým humanitních základě toho, že poskytuje vhodný základ pro seniory stupňů ve fyzikálních nebo věd o Zemi nebo v medicíně. [+]

Associate ve vědě

Associate v míry vědy je věda stupeň s podkladovým humanitních základě toho, že poskytuje vhodný základ pro seniory stupňů ve fyzikálních nebo věd o Zemi nebo v medicíně. Minimálně 60 hodin semestru a 2,0 GPA jsou promoce požadavky na Associate fakulta Udělen v General Science.

Níže je ukázkový plán.

1. semestr - 14/15 hodin

anglický 111 Lab Science Math 171 Tělesná výchova 110 nebo 110 zdravotní ACA 122

2. semestr - 14 hodin

anglický 112 Lab Science Math 172 Historie 111 nebo 112 nebo 131 nebo 132

3. semestr - 17 hodin

Math / Věda volitelný Math / Věda volitelný Psychology 150 nebo sociologie 210 nebo Political Science 120 Anglický 231 nebo 232 Art 111 nebo 110 Music ... [-]

Diplomovaný specialista umění

Associate in Arts

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2019 Spojené státy americké Louisburg

[+]

Níže je ukázkový plán.

1. semestr - 16 hodin

[-]

Contact

LOUISBURG COLLEGE

Adresa, 1. řádek 501 N. Main Street
NC 27549 Louisburg, North Carolina, Spojené státy americké
Website https://www.louisburg.edu/
Telefonní číslo +1 919-496-2521