Louisiana State University - ELOP

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Louisiana státní univerzita a zemědělství

Výzkum

Dynamický výzkum se provádí na LSU každý den od věd až po umění a humanitní vědy. Naše výzkumná fakulta a studenti předvídají objev a naše chápání světa. Pojď s námi.

Výzkum

Oblasti výzkumu

Naše oblasti výzkumu jsou v oblasti vědy o materiálech, pobřeží a životního prostředí, energie, vysoce výkonných výpočetních technik, biotechnologie a biomedicínského výzkumu, komunikace a individuálního chování a kontextu komunity.

Výzkumné iniciativy

Více než 1 000 výzkumných projektů probíhá na LSU v daném okamžiku. Fakulta LSU využívá své odborné znalosti k řešení reálných problémů od zachování pobřeží až po energetickou ekonomiku.

Vybavení a zdroje

Fakulta a studenti provádějí nejmodernější výzkum v nejmodernějších zařízeních. Jsme tady, abychom pomohli při zajišťování finančních prostředků, rozvoji partnerství v průmyslu a komercializaci dalšího velkého průlomu.

Studentský výzkum

Příležitosti pro studenty vysokoškolských a postgraduálních studentů přinášejí příležitost získat praktické zkušenosti z praxe z práce s profesory, kteří vedou odborníky ve svých oborech. Máme četné prostředky, které nám pomohou našim studentům co nejlépe využít jejich vzdělávací zkušenosti.

Spotlight

Naše výzkumná fakulta jsou aktivní členy místní, národní a mezinárodní komunity. Jejich práce přispívá k získání znalostí, které mají dopad mimo hranice školního areálu. Zapojte se s těmito vůdci a jejich odbornými znalostmi.

Obchod a průmysl

Naše fakulty jsou na předním místě výzkumu a vývoje. Vítáme příležitosti k partnerství s podniky a průmyslem. Podívejte se, jak vaše podnikání může těžit z našich odborných znalostí dnes.

Výzkumné práce LSU

Fakulta LSU vede výzkum, který se dotýká života každého občana Louisiany. Jako vlajková univerzita státu se naše práce zaměřuje na nalezení řešení některých z největších problémů státu, které se nacházejí v širokém rozmezí od chronických onemocnění až po ztrátu pobřežních pozemků. Prostřednictvím vědy, stipendia a objevu naše fakulta a studenti nejen dělají jméno pro sebe - dělají to pro lidi našeho státu, národa a světa.

Kultura v Louisianě

Louisiana jedinečná kultura nabízí zvláštní zážitek.

Se svými kořeny ve francouzském a španělském dědictví a silným vlivem od akadianů, známých dnes jako Cajuns, má stát pestrou historii a vlastní vkus. Jazyk, jídlo, hudba a různorodé prostředí jeho lidí vytvářejí fascinující tavicí nádobu o kulturách, kterou nelze nikde jinde zažít. LSU se nachází v srdci hlavního města Louisiana a New Orleans a Cajun Country jsou jen hodinu jízdy od areálu.

Mardi Gras

Jedna z věcí Louisiana je nejlépe známá je Mardi Gras, který je francouzský pro "Fat úterý." Mardi Gras je oslavován různými způsoby po celém státě, ale většina patří jíst král dort, účastnit se přehlídek, a kostýmy. Svátek představuje nedílnou součást Louisianské kultury a dědictví.

Kuchyně

Jídelna v Louisianě je luxusním kulinářským dobrodružstvím jako žádný jiný na světě. Ať už vyzkoušíte Lafayette's vepřové pečivo, Natchitoches 'pikantní masové koláče nebo New Orleans' ústřice Rockefeller, budete vzorkovat ústa-zalévat směs Louisiana je epicurean dědictví. Červená fazole a rýže, gumbo, jambalaya a langusty --- žádné jídlo v Louisianě není obyčejné a my máme jídlo a chutě, které uspokojí každého člověka.

Architektura

Louisiana je známá krásou své jedinečné architektury a historických budov. Ve skutečnosti najdete více míst v Louisianě v Národním registru historických míst než v jakémkoli jiném státě. Francouzská čtvrť v New Orleans je vyzdobena nádhernými balkony z tepaného železa a tropickými nádvořími, stejně jako ikonická architektura jednoho z nejstarších katolických katedrál v USA. Na historické řecké cestě se můžete vydat po řece Mississippi a podívat se na antebellum mansions , elegantní domy ve stylu francouzského karibského stylu a pestré chalupy Créole, které pocházejí z období 1700-1800.

Podnebí

Baton Rouge má polo-tropické klima, ideální pro celoroční aktivity po celý rok. Počasí je nepřetržitě teplé od května do října a zimní období je typicky mírné a krátké. Velké množství festivalů, koncertů a akcí, včetně LSU fotbalu a baseballu, se koná po celý rok a často zahrnuje mírné počasí v kuchyni, jídle a socializaci venku.

Sportovní ráj

Louisiana je již dlouho známá jako "Paradise sportovců". Jeho mnoho bayózních bažin, bažin a pobřežních bažin poskytuje vynikající rybaření, pozorování divoké zvěře, plavby lodí, kanoistiku a příležitosti k fotografování. Svěží lesy v celém státě apelují na lovce; četné státní a národní parky poskytují rekreační příležitosti pro ty, kteří milují venku; a blufy, potoky a vodopády oblasti Tunica Hills asi hodinu severozápadně od LSU jsou oblíbenými místy turistů a cyklistů.

Hudba

Hudba je jednou z Louisianských korunovačních klenotů. Od hudby Cajun a zydeco až po jazz, blues a evangelium, zvuky Louisiany budou rytmem ve vašem kroku. Dlouhá řada Louisianských hudebníků, včetně Louis Armstrong, Harry Connick Jr., Wynton Marsalis, Fats Domino a Jerry Lee Lewis, vytvořili nejen originální hudební styly, ale také ovlivnili hudbu v celém národě i na celém světě. Bez ohledu na vaši preference nebo vaši náladu, Louisiana zpívá vaši píseň.

Festivaly

Louisiana je domovem více než 400 svobodných festivalů, které se konají celoročně po celém státě. Představují nejlepší a nejzajímavější aspekty místní kultury, festivaly oslavují jídlo, hudbu, řemesla a dokonce i odměnu státního zemědělství. Breaux Bridge Crawfish Festival v Breaux Bridge; jahodový festival Ponchatoula v Ponchatoula; festival Amite Oyster v Amite; festival francouzské čtvrti v New Orleans; a Mezinárodní festival rýže v Crowley jsou jen některé z událostí, které milují místní i turisté.

Fakta a čísla

Nedávno zveřejněné hodnocení dalo LSU za nejlepší v Louisianě a vůdce v SEC v jednom z nejdůležitějších výsledků pro dnešní studenty: návratnost investic.

300 milionů dolarů udělených každoročně finančními prostředky a stipendiem

2 ze 3 absolventů se ZERO dluhy

92% všech studentů dostává stipendia nebo finanční pomoc

Investice do života

Umístil mezi 65 nejlepších veřejných vysokých škol Kiplinger, LSU je nejvyšší hodnocená veřejná univerzita v Louisianě. To se ukázalo být místem, kde mohou studenti získat výjimečné vzdělání s vysokou návratností investic - včetně počátečních platů, které jsou v průměru o 12 000 USD vyšší než studenti absolvující jiné vysoké školy. Vyplatí se být Tygří!

Místa

Baton Rouge

Adresa, 1. řádek
Baton Rouge, Louisiana, Spojené státy americké

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: