Přečtěte si oficiální popis

Naše mise:

Poskytnout vozidlo pro studenty přednostních a vysokých škol:

  • Zralý
  • Získejte sebevědomí a "know how" cestovat nezávisle
  • Oceňují svou roli občanů světa, kde je kultura různorodá a lidstvo je jedno
  • Pomáhat rozvíjet otevřenou mysl, zvědavost a dobrodružný duch.

Náš cíl:

  • Chcete-li, aby studenti dokončili své akademické studium tím, že využijí on-line kurzy a zároveň si osvojili svět jako své učebny.
  • Přinést poselství míru a porozumění komunitám díky pozitivní a milostivé přítomnosti studenta.

O nás

Být jako Marco Polo

Marco Polo, který měl 17 let, nastoupil s otcem a strýcem na epickou cestu do Asie. Projížděli tisíce kilometrů na koni, převážně v nezmapovaných pouštích, nad strmými horskými průsmyky, vystavenými extrémním povětrnostním vlivům, na divoká zvířata a velmi necivilizované kmeny. Trvalo dvacet let průzkumu Polo a pět let, než se vrátila domů do Itálie v Benátkách.

Jakou důležitost může cestovat? Marcovův písemný popis Dálného východu a jeho bohatství inspiroval jak Magellana, který vedl první objíždění zeměkoule, tak Christopher Columbus, aby se pokusil dosáhnout Asie po moři na západní cestě. Kolem Poloovy knihy patřila mezi knihami Columbus těžká anotace.

Vyzývám každého studenta s "duchem Marco Polo", aby s námi cestoval "jeden rok" a žil mezi jedinečnými kulturami v deseti komunitách na čtyřech kontinentech.

Vezměte si odvahu a nezměrné rozhodnutí odhodit do neznámého světa.

Dave Garcia

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

LoveOne...LoveAll Study and Travel Abroad Program

Váš syn nebo dcera budou mít příležitost vychutnat si svoji energii a zvědavost pro mladé lidi, aby prozkoumala mnoho rozmanitých kultur na čtyřech kontinentech. ... [+]

Náš program

Nic vám nepřipraví, když přijdeš na pýchu lvů spočívajících pod stromem v národním parku Atosha v Namibii. Totéž platí, když jste najednou vyrazili na můstku, na které jste kráčeli, a tváří v tvář "ďáblům v krku" a ukázku neuvěřitelné síly přírody na vodopády Iguazú, Argentina / Brazílie. Velké Himaláje vás okouzlí v Darjeelingu, v Indii, Pokhara a Jomsom v Nepálu.

Dokonalá demonstrace světové vznešenosti prožívá a žije mezi lidmi v jejich jedinečných regionech. Společnosti jako Varanasi, Indie, Medina (uzavřené staré města ve starobylých zídkách) ve Fez, Meknes a Marrákeši v Maroku poukazují na to, jak lidé žili nepřetržitě po stovky let. Stát se součástí této komunity je nejpamátnější a ocenění, jakým jsou její občané i nadále úspěšně žít.... [-]

Spojené státy americké Santa Fe
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 semestr
Kampus
Přečtěte si více v češtině