Lumos Language School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V první řadě naším cílem je pomoci studentům dosáhnout svých cílů dosáhl akademické Angličtina znalosti, Náš program je určen nejen dát studentovi schopnost mluvit anglicky, ale také připravit studenty akademicky úspěšně as jistotou pokračovat ve své akademické a profesní kariéru.

Lumos Jazyková škola To je předním jazykových center od roku 2006 v oblasti Salt Lake City Metropolitan. Jako měřítko našeho velkého úspěchu, která se rozrostla, aby se stala největším soukromým jazyková škola v Salt Lake City metropolitní oblast průměru zápisem více než 450 zahraničních studentů ročně.

Lumos Jazyková škola a programy jsou oficiálně certifikované a akreditované s nejvyššími možnými licencí a akreditací. Naše instituce v Salt Lake City je uznáváno a certifikováno odboru státu Utah obchodu a to je akreditovány Radou pro akreditaci pro další vzdělávání a odborná příprava. (ACCET)

Nabízíme jedinečnou didaktiky a systém. Lumos"Anglický systém obhajuje kompetence v získávání anglického jazykového kurzu v některém z kurzů budete se zapíší do. Naším prvořadým cílem je rozvíjet své schopnosti efektivně komunikovat a jsou odhodlány překonat naše očekávání studentů a cílů odbornost.

Na Lumos Jazyková škola budete učit s kvalifikovanými a zkušenými instruktory, kteří jsou všichni absolventi různých univerzit a vysokých škol s mírou ve výuce angličtiny jako druhého jazyka, a jsou povinny mít rozsáhlé zkušenosti s výukou. Naše instituce v Salt Lake City je jedním z mála center Zkouška ETS ve Spojených státech. Lumos žáci mají nejen výhodu příprava na zkoušky TOEFL a GRE na naší škole s odbornými instruktory, ale jakmile připraven, mohou také využívat výhody dělat oficiální zkoušku na stejné poč kde byly cvičit a studovat. Vezměme to trochu příkaz pole.

A Lumos Anglický systém přinesl výjimečné studijní výsledky v uplynulých letech. Naši studenti se přestěhovali do mnoha amerických univerzitách a měl úspěšnou kariéru pomocí své nové anglické dovednosti získané ve škole.

Lumos Jazyková škola To vám ty nejlepší vzdělávací zařízení, které vám pomohou naučit se anglicky rychle a efektivně nabízí. Nabízíme také středisko multimediálních funkcí, které zvyšují vývoj interaktivní učení své jazykové schopnosti.

Místa

Salt Lake City

Adresa, 1. řádek
220 East 3900 South - Suite 01,

Salt Lake City, Utah, Spojené státy americké