Mayland Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mayland Community College ( MCC ) se nachází v Apalačských horách v západní Severní Karolíně. Mayland Community College podporuje individuální, komunitní a ekonomický růst poskytováním cenově dostupného, vysoce kvalitního a snadno dostupného celoživotního učení.

Mayland nabízí různé studijní programy, včetně mnoha možností převodu na vysokou školu a vzdělávání dospělých, distančního vzdělávání a dvojího zápisu pro studenty středních škol. Zásady přijímání otevřených dveří přijímají v programu dalšího vzdělávání studenty od 14 let na střední škole Early College High School a od osmi let věku.

Na pomoc místním pracovníkům poskytuje Mayland Community College stovky kurzů rozvoje pracovních sil a dalšího vzdělávání, které přímo slouží potřebám místních a regionálních podniků a průmyslových odvětví a občanským a kulturním zájmům komunity. A nedávná revitalizace univerzity zahrnuje silné odhodlání k ekonomickému rozvoji ve třech krajích, kterým slouží.

Naše úspěchy a úspěchy trvale dostávají národní žebříčky.

Diskriminace a obtěžování jsou v rozporu s hodnotami a standardy komunity Mayland Community College ; jsou neslučitelné s bezpečným a zdravým prostředím, které vysokoškolská komunita očekává a zaslouží si a nebude tolerována. Mayland Community College se zavázala poskytovat programy, aktivity a vzdělávání a pracovní prostředí bez diskriminace a obtěžování.

Místa

Spruce Pine

Adresa, 1. řádek
Mayland Drive,200
28777 Spruce Pine, Severní Karolina, Spojené státy americké

Burnsville

Adresa, 1. řádek
Wheeler Hills Road,107
28714 Burnsville, Severní Karolina, Spojené státy americké

Newland

Adresa, 1. řádek
Cranberry Street,785
28657 Newland, Severní Karolina, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: