Michigan Institute Of Aviation And Technology (MIAT)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

MIAT College of Technology připravuje studenty na odměňování technické kariéry téměř půl století. V té době se stal hlavním přispěvatelem do technického průmyslu po celé zemi. MIAT College of Technology pomohla tisícům jednotlivců získat dovednosti, zkušenosti a spojení, která jsou relevantní pro dané odvětví, aby mohla pokračovat v odměňování technické kariéry. Po více než 45 letech technického profesního vzdělávání si MIAT College of Technology vybudovala vynikající pověst a silné pracovní vztahy s předními zaměstnavateli.

Programy letecké technologie byly vytvořeny v roce 1969, aby zahrnovaly praktický výcvik zaměřený na osnovy certifikované FAA. Absolventi programů letecké technologie jsou způsobilí k federálním zkouškám, které je kvalifikují jako certifikované techniky draků a pohonných jednotek (A&P).

Jako student MIAT College of Technology dnes budete těžit z hrdého odkazu úspěchu a pokračujícího dobrého jména MIAT College of Technology v oboru technických školení.

Programy MIAT College of Technology jsou vyvíjeny jako přímá reakce na zpětnou vazbu od lídrů v oboru, kteří hledají kvalifikované zaměstnance. MIAT spolupracuje se zaměstnavateli na vývoji programů speciálně přizpůsobených jejich potřebám. Jako student MIAT College of Technology získáte relevantní a aktuální dovednosti, které zaměstnavatelé hledají.

Nyní je vzrušující doba pro jednotlivce připravené postoupit v technické kariéře. MIAT College of Technology poskytuje školení zaměřené na kariéru, vyvinuté ve spolupráci s vedoucími představiteli oboru. Programy MIAT College of Technology jsou přizpůsobeny pro rušné dospělé studenty. Mnoho studentů pracuje nebo vychovává rodiny, zatímco chodí do školy. S možnostmi třídy MIAT College of Technology's Day a Evening si můžete vybrat plán, který vám vyhovuje.

Místa

Michigan

Adresa, 1. řádek
Haggerty Road,2955
48188 Michigan, Spojené státy americké

Houston

Adresa, 1. řádek
Northpark Central Drive,533
77073 Houston, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: