Read the Official Description

MACCORMAC COLLEGE: Chicago je skrytý klenot

MacCormac College v centru Chicaga má význačnou historii a vzrušující budoucnost. Společnost byla založena v roce 1904, byl MacCormac byla odhodlána poskytovat svou pestrou studentskou populaci s výjimečnou vzdělání při budování studentů sebevědomí a podporovat celoživotní učení. My se nachází ve druhém patře historické budovy Heyworth, jen pár kroků od Millennium Park a výborné dopravní spojení.

Vysoká škola je akreditována vysokého učení Komise a držitelem mnoha schválení programových certifikovanými národních agentur. Jako nejstarší dvouletého soukromé neziskové instituce, ve státě Illinois, MC nabízí mimořádné míry v: Účetní výkaznictví, trestní justici, obchodní administrativa a Paralegal studií. Ve všech studijních programů, studenti obdrží komplexní a praktické vzdělání nemá obdoby jakýmkoli jiným dvouleté koleji.

Ve všech studijních programů, studenti obdrží komplexní a praktické vzdělání nemá obdoby jakýmkoli jiným dvouleté koleji.

MacCormac podporuje a propaguje svou pestrou studentskou populaci budováním studentů sebevědomí, podporovat celoživotní učení a vyučování dovednosti potřebné k vynikat v našem neustále se měnícím, komplexní společnosti. Naším posláním je vyzvat studenty vyniknout v jejich akademické a profesní pronásledování a připravit je k celoživotnímu učení a zodpovědnými občany v globalizovaném světě.

PROČ MC?

V MacCormac College chceme každý student dosáhnout svého plného potenciálu. MacCormac vzdělání připravuje absolventy přejít na čtyřleté instituce, nebo vstoupit do pracovního procesu. Naše silné vazby s podniky a průmysl zajistit jsme schopni zajistit plynulý přechod našich studentů do zaměstnání prostřednictvím našich stáží. Jsme tady, abychom vám pomohou realizovat svůj americký sen. Ať už jsou vaše ambice, MacCormac fakulty a zaměstnanci jsou věnovány vám pomůže se tam dostat.

HIGH UMÍSTĚNÍ RATE

MacCormac pokračuje v budování své pověsti pro umístění absolventů na pracovních místech nebo u čtyřletého institucí během několika měsíců od ukončení studia.

AKREDITOVANÝ

Akreditované vysokého učení Komise a certifikován National Association soudní zapisovatelé a American Bar Association.

Malé třídy VELIKOSTI

Naši vysoce kvalifikovaní profesoři znát každého studenta. To umožňuje spoustu hands-on instrukce, takže studenti mohou dosáhnout svého plného potenciálu.

Kolegia prvenství

Založil první program zpravodajskou soud ve Spojených státech v roce 1912 a první Paralegal Program studií v Illinois v roce 1973.

CENOVĚ

Uznán "Školné Hero" organizace pro čtyři roky v řadě.

TRANSFER DOHODY

Advance své vzdělání tím, že přenese do jedné z mnoha našich čtyřletých partnerskými institucemi, jako jsou Loyola University Chicago, DePaul University a Roosevelt University.

Akademickou podporu SLUŽBY

Naše Centrum pro akademické a osobního a profesního Excellence (CAPPE) existuje živit akademický úspěch studentů, osobní pohodu a poskytovat kariérové ​​poradenství.

Máme pověst pro podporu žen a svobodné matky dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle.

flexibilní rozvrh

Vešly do školy kolem vaší aktuální životní styl a potřeby den, večer, nebo on-line kurzy.

Perfektní poloha

MacCormac sídlí v historické budově Heyworth. Využijte Chicaga světových atrakcí a obchodní čtvrti Loop, aby posílily své osobní i profesní rozvoj.

PŘÍSTUPNOST

Jsme snadno dostupný veřejnou dopravou, což je cenově dostupný a pohodlný způsob, jak cestovat do College.

KLUBY

Zapojte se v jednom z počtu studentských klubů a organizací, které nabízíme na akademické půdě. Pokud nemůžete najít něco, co vyhovuje vašim zájmům, si můžete vytvořit svůj vlastní organizaci.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

MacCormac College

Realtime se používá v mnoha aplikacích dnes včetně soudního zpravodajství, titulky a CART poskytuje. Komunikace Access Realtime Translation (CART) poskytovatelé služeb pr ... [+]

Certifikát ve sdělení přístup v reálném čase Translation (CART)

CO JE košíku a titulkování?

Realtime se používá v mnoha aplikacích dnes včetně soudního zpravodajství, titulky a CART poskytuje. Komunikace Access Realtime Translation (CART) poskytovatelé služeb práce s hluchý a tvrdý-of-slyšení v mnoha různých prostředích, včetně corporate, vzdělávací, právní a lékařské; často pracují v prostředí vzdělávání, jako je například univerzity nebo vysoké školy, pomoc osobu, která je hard-of-sluchu k pokroku prostřednictvím školy. S novou technologií, poskytovatelé CART může dokonce pracovat z domova a posílat své titulky přes internet pro jednotlivce ve své třídě. Vysílání captioners použít stejnou techniku ​​jako soudní zpravodaje vytvořit text, který diváci vidět na spodní části obrazovky. Mohou hlavička živé sportovní přenosy, zprávy nebo jiné televizní programy. ... [-]

Spojené státy americké Chicago
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista přírodních věd

MacCormac College

Soudní reportéři jsou profesionálové, kteří zachytit, chrání a zachovávají rekord soudu zápisem doslovné řízení u soudu nebo v průběhu přípravného výpovědích, které se pr ... [+]

Spolupracovník aplikovaných věd v Court Reporting

Soudní reportéři jsou profesionálové, kteří zachytit, chrání a zachovávají rekord soudu zápisem doslovné řízení u soudu nebo v průběhu přípravného výpovědích, které se promítají do transkriptu za použití soudní úředníky a právníky.

SOUD PŘEHLEDY poslání:

Je to poslání Associate Court Reporting of Applied Science studijní program, aby poskytnout solidní základ skládající se z obou akademických znalostí a odborných znalostí, které bude připravovat studenty na kariéru jako profesionální soudní reportér v různých místech, včetně administrativní, vládní a soudní. Nejdůležitější z atributů, které mají být vyvinuty je firma smysl a ocenění profesionality po celou dobu i mimo vyučování.... [-]

Spojené státy americké Chicago
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MacCormac College

Posláním Paralegal Studies Associate of Science programu je připravit studenty s znalosti a dovednosti potřebné, aby byla úspěšná jako asistenti, kteří jsou připraveni vy ... [+]

Spolupracovník vědy v Paralegal studií

Koncipientku STUDIE POSLÁNÍ:

Posláním Paralegal Studies Associate of Science programu je připravit studenty s znalosti a dovednosti potřebné, aby byla úspěšná jako asistenti, kteří jsou připraveni vyjít vstříc potřebám právníky. Absolventi tohoto programu mají znalosti základní právní terminologie a postupů pro navrhování dokumentu, profesní etiky a interakcí klienta, a jsou zdatní ve využívání výzkumu technologií.

Koncipientku STUDIE VISION prohlášení:

Vizí programu je poskytnout vynikající akademický program, podporovat snahu o celoživotní vzdělávání a podporu odpovědného občanství.... [-]

Spojené státy americké Chicago
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MacCormac College

Posláním Associate Business Administration of Science programu je naučit studenty v základních konceptů, technik a dovedností potřebných k vyniknout v různých oblastech s ... [+]

Spolupracovník vědy v oboru Business Administration

Business Administration POSLÁNÍ:

Posláním Associate Business Administration of Science programu je naučit studenty v základních konceptů, technik a dovedností potřebných k vyniknout v různých oblastech souvisejících s podnikáním.

Business Administration VISION PROHLÁŠENÍ:

Chcete-li vytvořit vzdělávací prostředí, ve kterém studenti pochopit základy etických obchodních praktik a chování, které jim pomohou uspět v 21. století globální podnikatelské prostředí.

JSTE kariérní přípravy READY? ZJISTIT! TAKE THE MACCORMAC "kariérní přípravy připravenost kvízu"

Zábava, online test trvá přibližně 3 minuty na dokončení a dostanete personalizované zprávy. Identifikovat své silné stránky a sociální styl plus školení a pozice, kterou jste nejlépe hodí pro. ... [-]

Spojené státy americké Chicago
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
MacCormac College

Posláním Criminal Justice Associate of Science programu je poskytnout studentům nástroje potřebné k získání zaměstnání v trestní justice povolání, včetně kariéry v oblast ... [+]

Associate of Science v trestní justici

Criminal Justice POSLÁNÍ:

Posláním Criminal Justice Associate of Science programu je poskytnout studentům nástroje potřebné k získání zaměstnání v trestní justice povolání, včetně kariéry v oblasti vymáhání práva, opravy soukromých bezpečnostních služeb, mladistvé a probační a parole.

Criminal Justice VISION PROHLÁŠENÍ:

Criminal Justice Program MacCormac akademie budou uznány za kvalitu svých absolventů. Program bude poskytnout studentům dovednosti, aby byli úspěšní ve své kariéře úsilí a reagovat na výzvy trestní justice pole poskytuje.

JSTE kariérní přípravy READY? ZJISTIT! TAKE THE MACCORMAC "kariérní přípravy připravenost kvízu" ... [-]
Spojené státy americké Chicago
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině