Magoosh

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Více než 1,5 milionu studentů řeklo, že vám pomohou studovat bez stresu

105976_Magoosh01.jpg

Změníme testovací přípravu

... a baví to dělat

Naše poslání je jednoduchá: vytvářet produkty, které studentům poskytují všude přístup k příjemnému, cenově dostupnému a efektivnímu testu.

Vzhledem k tomu, že poptávka po vysokých výsledcích testů vzrostla, přijetí do špičkových škol se stalo téměř nedosažitelným pro ty, kteří si nemohou dovolit drahé přípravné kurzy a učitele. Změníme to tím, že pomáháme milionům studentů studovat svým vlastním tempem a svým vlastním časem - bez ohledu na umístění, sociální status nebo pozadí.

Je načase, aby studenti více využívali výhody pokročilého vzdělávání. Naším cílem je obohatit společnost tím, že zpřístupníme vzdělání a pomůžeme více těch, kteří sní o pokročilém stupni, lepší pozici a více naplňující životní styl, získat to, co hledají.


Dostupné: Máme studenty ve více než 185 zemích! Bez ohledu na vaše zázemí, kde žijete, nebo vaše cesta k vysokoškolskému vzdělání, můžete studovat s Magoosh . Jsme hrdí na to, že nabízíme vysoce kvalitní přípravu bez obrovské ceny.

Efektivní: Výsledky jsou důležité zejména pro přípravu testů. Díky programu Magoosh budete vždy studovat s nejmodernějšími a nejkvalitnějšími materiály. Používáme datově řízené techniky založené na milionech odpovědí studentů, abychom vylepšili naše otázky a lekce.

Užitečné: Věříme, že učení by mělo být zábavné a odměňující. Náš tým zkušených odborníků a tutorů je nejen chytrý, ale i dychtivý, aby učí zábavu a zajímavost.

105977_Magoosh02.jpg

Davat zpet

Jsme hrdí na to, že jsme partneři s více než 20 neziskovými organizacemi, kteří přinášejí vysoce kvalitní testovací přípravu do komunit s nedostatečnou dostupností.

105975_Magooshgiveback.jpg

Myšlenky od našich vůdců

Místa

Berkeley

Adresa, 1. řádek
2020 Milvia St. Suite 220
94704 Berkeley, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: