Magoosh

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Více než 1,5 milionu studentů řeklo, že vám pomohou studovat bez stresu

105976_Magoosh01.jpg

Změníme testovací přípravu

... a baví to dělat

Naše poslání je jednoduchá: vytvářet produkty, které studentům poskytují všude přístup k příjemnému, cenově dostupnému a efektivnímu testu.

Vzhledem k tomu, že poptávka po vysokých výsledcích testů vzrostla, přijetí do špičkových škol se stalo téměř nedosažitelným pro ty, kteří si nemohou dovolit drahé přípravné kurzy a učitele. Změníme to tím, že pomáháme milionům studentů studovat svým vlastním tempem a svým vlastním časem - bez ohledu na umístění, sociální status nebo pozadí.

Je načase, aby studenti více využívali výhody pokročilého vzdělávání. Naším cílem je obohatit společnost tím, že zpřístupníme vzdělání a pomůžeme více těch, kteří sní o pokročilém stupni, lepší pozici a více naplňující životní styl, získat to, co hledají.


Dostupné: Máme studenty ve více než 185 zemích! Bez ohledu na vaše zázemí, kde žijete, nebo vaše cesta k vysokoškolskému vzdělání, můžete studovat s Magoosh . Jsme hrdí na to, že nabízíme vysoce kvalitní přípravu bez obrovské ceny.

Efektivní: Výsledky jsou důležité zejména pro přípravu testů. Díky programu Magoosh budete vždy studovat s nejmodernějšími a nejkvalitnějšími materiály. Používáme datově řízené techniky založené na milionech odpovědí studentů, abychom vylepšili naše otázky a lekce.

Užitečné: Věříme, že učení by mělo být zábavné a odměňující. Náš tým zkušených odborníků a tutorů je nejen chytrý, ale i dychtivý, aby učí zábavu a zajímavost.

105977_Magoosh02.jpg

Davat zpet

Jsme hrdí na to, že jsme partneři s více než 20 neziskovými organizacemi, kteří přinášejí vysoce kvalitní testovací přípravu do komunit s nedostatečnou dostupností.

105975_Magooshgiveback.jpg

Myšlenky od našich vůdců

Místa

Berkeley

Adresa, 1. řádek
2020 Milvia St. Suite 220
94704 Berkeley, Kalifornie, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: