Massachusetts International Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

o Maia

Vítejte na Massachusetts Mezinárodní akademie (MAIA), což je inovativní vysoká škola polohovacím přípravná škola nedávné vysoké školy a vysokoškoláků ze zámoří pro úspěch v školách a univerzitách Spojených států.

MAIA at a Glance

Nachází se na akademické půdě v 25-akr v Marlborough, Massachusetts třicet mil západně od Bostonu, MAIA poskytuje bohatství rezidenční jazykový program a intenzitu přísného, ​​strukturované akademické průběhu studia. MAIA nabízí studentům možnost, aby plně ponořit do americké kultury a jazyka s pomocí učitelů a zaměstnanců.

Maia Fakta

Více než 200 studentů Naši absolventi pokračovali ve studiu na University of Massachusetts, Boston, Lowell a Amherst areály, jakož i dalších amerických univerzitách rozdílu Jen 30 mil od Bostonu a 3 hodiny z New Yorku

Vzdělávání na Maia

výuku ve třídě zajišťuje péči o učitele, kteří mají zájem na pomoc studentům uspět. Většina našich učitelů držet vyšších stupňů a jsou certifikovány pro výuku v Massachusetts. Navíc, mnoho z nich učil anglické jazykové dovednosti v zahraničí. Spolu s učiteli Maia, Studentské Advisors nabízejí příležitosti ke vzdělávání mimo vyučování.

Studentský život

Student poradci plánovat vzdělávací a společenské aktivity pro studenty, výlety do Bostonu a muzeí a události na akademické půdě k podpoře přátelství a týmovou práci. Prostřednictvím třídě studie a po školních aktivitách, mají studenti dostatek příležitostí k procvičení a posílení jejich anglické jazykové schopnosti.

Život na akademické půdě

MAIA nabízí bezpečnost, zabezpečení, pohostinství a pohodlí obytného areálu. Studentské poradce poskytují dozor v koleji, a bezpečnostní personál na dani ve všední den nocí od 5 pm-9am a 24 hodin denně o víkendech. Areál je vybaven pokročilou technologií, která obě zvyšuje výuku ve třídě a také poskytuje zabezpečení budovy. Někteří studenti mají své vlastní jednolůžkový pokoj vybaven vlastním sociálním zařízením a studované oblasti, zatímco jiní dávají přednost dvoulůžkový pokoj s spolubydlící. Zařízení má kavárnu, kde se podává i čínskou a americkou kuchyni. Studenti si mohou zacvičit ve fitness centru areálu, hrát basketbal na vnitřních nebo venkovních kurtů, zapojit se do individuálních i týmových sportů v herně nebo ve studiu v knihovně a studijních oborů.

Poslání

Posláním Massachusetts Mezinárodní akademie je zvýšit znalosti anglického jazyka studentů, vybavit studenty dovednosti potřebné pro úspěšné akademické studium a učit studenty o amerického života a hodnot, aby jim pomohla v procesu akulturace.

Vidění

Massachusetts International Academy podporuje pomaturitní anglického jazyka studentů při dosahování vysoké školy na úrovni způsobilosti při mluvení, poslech, čtení a psaní. Průběh studia je přesná a relevantní, se zaměřením na studenty znalostí musí vlastnit a dovednostmi, které musejí ukázat uspět v akademické ročníkové práce. Kurzy jsou sekvenovány od začátečníků až středně pokročilé úrovni, a to na obou dovedností a znalostí obsahu.

Jako rezidenční škole, Massachusetts International Academy rovněž podporuje učení mimo učebnu prostřednictvím svých mimoškolních programů a akcí. Interakce s rodilými mluvčími, strukturovaného rezidenčního programu a spojení s místní komunitou pěstounské kulturního povědomí, citlivost, iniciativy a tvořivosti povzbuzující studenty, které se zapojí účastníky budoucího akademického studia ve Spojených státech.

"V Maia, studenti jsou ponořeny v anglickém jazyce a učit se v prostředí, které jim umožní rozvíjet jejich čtení, psaní, mluvení a poslechu na úrovni, kterou budete potřebovat pro úspěšný přechod k UMass Amherst."

  • James Roche, Associate Provost, zápisu, Management, UMass Amherst

Místa

Marlborough

Massachusetts International Academy

Adresa, 1. řádek
Massachusetts International Academy
280 Locke Drive Marlborough

MA 01752 Marlborough, Massachusetts, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 508-229-6300