Přečtěte si oficiální popis

o Maia

Vítejte na Massachusetts Mezinárodní akademie (MAIA), což je inovativní vysoká škola polohovacím přípravná škola nedávné vysoké školy a vysokoškoláků ze zámoří pro úspěch v školách a univerzitách Spojených států.

MAIA at a Glance

Nachází se na akademické půdě v 25-akr v Marlborough, Massachusetts třicet mil západně od Bostonu, MAIA poskytuje bohatství rezidenční jazykový program a intenzitu přísného, ​​strukturované akademické průběhu studia. MAIA nabízí studentům možnost, aby plně ponořit do americké kultury a jazyka s pomocí učitelů a zaměstnanců.

Maia Fakta

Více než 200 studentů Naši absolventi pokračovali ve studiu na University of Massachusetts, Boston, Lowell a Amherst areály, jakož i dalších amerických univerzitách rozdílu Jen 30 mil od Bostonu a 3 hodiny z New Yorku

Vzdělávání na Maia

výuku ve třídě zajišťuje péči o učitele, kteří mají zájem na pomoc studentům uspět. Většina našich učitelů držet vyšších stupňů a jsou certifikovány pro výuku v Massachusetts. Navíc, mnoho z nich učil anglické jazykové dovednosti v zahraničí. Spolu s učiteli Maia, Studentské Advisors nabízejí příležitosti ke vzdělávání mimo vyučování.

Studentský život

Student poradci plánovat vzdělávací a společenské aktivity pro studenty, výlety do Bostonu a muzeí a události na akademické půdě k podpoře přátelství a týmovou práci. Prostřednictvím třídě studie a po školních aktivitách, mají studenti dostatek příležitostí k procvičení a posílení jejich anglické jazykové schopnosti.

Život na akademické půdě

MAIA nabízí bezpečnost, zabezpečení, pohostinství a pohodlí obytného areálu. Studentské poradce poskytují dozor v koleji, a bezpečnostní personál na dani ve všední den nocí od 5 pm-9am a 24 hodin denně o víkendech. Areál je vybaven pokročilou technologií, která obě zvyšuje výuku ve třídě a také poskytuje zabezpečení budovy. Někteří studenti mají své vlastní jednolůžkový pokoj vybaven vlastním sociálním zařízením a studované oblasti, zatímco jiní dávají přednost dvoulůžkový pokoj s spolubydlící. Zařízení má kavárnu, kde se podává i čínskou a americkou kuchyni. Studenti si mohou zacvičit ve fitness centru areálu, hrát basketbal na vnitřních nebo venkovních kurtů, zapojit se do individuálních i týmových sportů v herně nebo ve studiu v knihovně a studijních oborů.

Poslání

Posláním Massachusetts Mezinárodní akademie je zvýšit znalosti anglického jazyka studentů, vybavit studenty dovednosti potřebné pro úspěšné akademické studium a učit studenty o amerického života a hodnot, aby jim pomohla v procesu akulturace.

Vidění

Massachusetts International Academy podporuje pomaturitní anglického jazyka studentů při dosahování vysoké školy na úrovni způsobilosti při mluvení, poslech, čtení a psaní. Průběh studia je přesná a relevantní, se zaměřením na studenty znalostí musí vlastnit a dovednostmi, které musejí ukázat uspět v akademické ročníkové práce. Kurzy jsou sekvenovány od začátečníků až středně pokročilé úrovni, a to na obou dovedností a znalostí obsahu.

Jako rezidenční škole, Massachusetts International Academy rovněž podporuje učení mimo učebnu prostřednictvím svých mimoškolních programů a akcí. Interakce s rodilými mluvčími, strukturovaného rezidenčního programu a spojení s místní komunitou pěstounské kulturního povědomí, citlivost, iniciativy a tvořivosti povzbuzující studenty, které se zapojí účastníky budoucího akademického studia ve Spojených státech.

"V Maia, studenti jsou ponořeny v anglickém jazyce a učit se v prostředí, které jim umožní rozvíjet jejich čtení, psaní, mluvení a poslechu na úrovni, kterou budete potřebovat pro úspěšný přechod k UMass Amherst."

  • James Roche, Associate Provost, zápisu, Management, UMass Amherst
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Massachusetts International Academy

Studenti zvýšení znalostí angličtiny při přípravě na vysokoškolské studium s jedním z našich partnerských škol ... [+]

Studenti mají dvě možnosti pro přijetí:

Vstupné pouze Maia - prozkoumat možnosti University v USA Přijetí do MAIA & Partner University - podmíněné přijetí na univerzitu před příjezdem do USA

Studentů na Massachusetts Mezinárodní akademie (MAIA) zaměřením na rozvoj poslech, mluvení, čtení a psaní dovednosti a zároveň přípravou na akademické požadavky na vysokoškolské studium v ​​USA. Cíle učebního plánu MAIA jsou:

poskytovat ESL výuku přiměřenou pro anglické odborné úrovni studentů zdokonalovat akademické jazykové dovednosti pro budoucí univerzitní úspěch [-]
Spojené státy americké Marlborough
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MAIA Welcome Video 2014