Přečtěte si oficiální popis

Mise

Mega Science of Technology (MST) je soukromá kariéra instituce nabízející studentům řadu akademických programů připravit je na vstupní úrovni na profesionální pozice v oblasti techniky, obchodu, pohostinství a vzdělávání učitelů. Studenti mají možnost získat globální obchodní a technologické vzdělání spolu s odbornými školeními. Cílem MST je připravit studenty na dosažení vysokoškolské, osobní a profesionální excelence v multikulturní a globální společnosti. MST je odhodlána umožnit studentům, kteří jsou, mimo jiné, tradičně vyloučeni z vysokoškolského vzdělávání, aby si uvědomili své intelektuální a osobní cíle.109959_ScreenShot2019-02-08at11.55.10AM.png

Technologie Mega Science of Technology přetváří životy tím, že vyzývá studenty, aby odhalili svůj plný potenciál a uplatňovali to, co se učí v každodenním životě.

Jako instituce pro řízení technologií, která zahrnuje postprofesní vzdělávání, se škola snaží podnítit vášnivost k učení, nastavit standardy excelence a podporovat závazek sloužit komunitě. Studenti, kteří se narodili ve více než 20 zemích, čerpají z bohatství mezinárodního charakteru regionu Manhattan.

Studenti zde pocházejí ze všech oblastí života - mladí a ne-tak mladí, ti, kteří jsou právě z vysoké školy, a ti, kteří jsou zaneprázdněni zaměstnáním a rodinami. Aby pomohla uspokojit potřeby našich studentů, MST nabízí flexibilní plány, které zahrnují víkendové a večerní setkání.

Individuální pozornost byla vždy základním kamenem Mega Science of Technology Education. Protože naše třídy jsou malé, studenti obdrží individuální pozornost od svých profesorů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Mega Science of technology - MST New York

Adresa, 1. řádek
500 8th Ave, 901
10018 New York, New York, Spojené státy americké