Miami Media School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Připojte se k našim praktickým mediálním programům v Miami

Otevírali jsme naše dveře studentům v únoru 2013 a v našem rozhlasovém a televizním vysílání jsme měli 15 absolvujících tříd. Miami Media School je nejnovějším areálem rodiny M & S Media, Inc.

Ať už je váš zájem o televizi, video produkci nebo kombinaci obou středních škol Miami, máte vzdělání, které potřebujete, abyste uspěli a pronikli do terénu. Naše kurzy jsou vyučovány odborníky z oboru a vaše práce je kritizována instruktory, kteří pracují již léta v mediálním průmyslu. Nabízíme jedinečný a profesionální přístup k mediální škole a snažíme se poskytnout našim studentům hranici, kterou je potřeba vstoupit do podnikání po promoci.

Hands-on školení

"Naučit se dělat" je styl školy. Víme, že není možné nahradit ovládání nástrojů vysílání pod vedením profesionálů vysílání. Třídy a studiové sezení probíhají se stejnou profesionální neformálností, která se vyskytuje v celém odvětví vysílání.

Krásná lokalita v Miami na Floridě

Miami Media School se nachází v Mary Brickell Village , živé a rozvíjející se komunitě v Miami, snadno dostupné autem, veřejnou dopravou nebo dokonce pěšky! Náš školní areál disponuje dvěma velkými učebnami, jedním speciálně navrženým pro webovou výuku, stejně jako kompletním servisním digitálním televizním studiem a kontrolní místností, sady pro editaci videa, zvukovými editory a praktickými studiami a dvěmi internetovými rozhlasovými stanicemi, vybavení a software pro průmysl.

Nachází se ve 3. patře severovýchodní budovy (ve stejné budově jako Starbucks a PF Chang). Parkovací garáž vhodně umístěná na rohu SW 10th a SW 1st Avenue (stejná budova jako Publix a LA Fitness)

Místa

Miami

Adresa, 1. řádek
Miami Media School
901 S Miami Ave. Suite 303

33130 Miami, Florida, Spojené státy americké