Přečtěte si oficiální popis

Mildred Elley vzdělává větší kapitálovou čtvrť v programech zaměřených na kariéru již více než 100 let.

Prohlášení o poslání

Posláním společnosti Mildred Elley je poskytovat kvalitní kariérové ​​vzdělávání a technické školení, které umožní studentům různých vzdělávacích, kulturních a osobních zkušeností, aby se stali úspěšnými v neustále se měnící globální ekonomice. Mildred Elley snaží poskytnout studentům kvalitní příležitosti pro umístění a vštípit všem našim absolventům touhu po celoživotním vzdělávání a učení.

Institucionální cíle

Učební osnovy: Nabídnout ucelenou akademickou zkušenost, která kombinuje odborné vzdělávání a liberální umění a vědy, abychom lépe připravili naše studenty na kariéru v řadě profesních oborů v oblasti zdraví a wellness, obchodu a technologií a služeb ostatním a pro rozvoj dalšího vysokoškolského vzdělávání.

Fakulta: Vyvinout vynikající fakultu sestávající z jedinců, kteří jsou vysoce kvalifikovaní ze zkušeností a přípravy a věnují se individuálnímu rozvoji studentů.

Studenti: Poskytovat širokou škálu akademických a studentských služeb, včetně akademického poradenství, finanční pomoci, doučování, kariérového poradenství, organizovaných aktivit a podpůrných služeb, které jsou zaměřeny na individuální rozvoj studentů a celoživotní učení.

Zdroje: Podporovat akademické učební prostředí se zařízeními zaměřenými na studenty, poskytovat silné technologické zdroje a zajišťovat bezpečnou, uctivou, rozmanitou a kolegiální učební komunitu pro studenty, fakulty a zaměstnance.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Mildred Elley

Zdravotní asistenti se naučí správnou telefonní etiketu, jak pozdravit pacienty, správné mapování a archivaci, zpracování pojištění, zpracování textu, e-mail, plánování s ... [+]

Profese zdravotnické péče jsou jednou z nejrychleji se rozvíjejících profesních oborů v zemi. Oddělení lékařské asistence nabízí tři možnosti programu, jeden stupeň a dva certifikáty.

Titul lékařského asistentaProgram certifikace klinického lékařeLékařský program asistent programu certifikátů

Tyto tři programy zdravotní asistence připravují studenty na vstupní pozice v ordinacích lékařů a dalších zdravotnických zařízeních. Tyto kurzy pomáhají rozvíjet dovednosti potřebné pro excelenci ve zdravotnictví.

Zdravotní asistenti se naučí správnou telefonní etiketu, jak pozdravit pacienty, správné mapování a archivaci, zpracování pojištění, zpracování textu, e-mail, plánování schůzek a manipulaci s pacienty od odbavení přes zkoušku. Zdravotní asistenti budou připraveni pracovat v nemocnicích, ordinacích lékařů, ambulantních zařízeních a klinikách.... [-]

Spojené státy americké Albany New York Pittsfield
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Mildred Elley

Pracovní místa v oboru Business Management jsou bohaté a řada podniků je neomezená. Naši absolventi programu jsou dobře připraveni na pozice v oblasti bankovnictví, finan ... [+]

Pracovní místa v oboru Business Management jsou bohaté a řada podniků je neomezená. Naši absolventi programu jsou dobře připraveni na pozice v oblasti bankovnictví, financí a prodeje, zákaznických služeb a mnoha dalších profesních, neziskových a vládních pracovních míst. Jsou vyškoleni v nejnovějších počítačových technologiích s cílem zvýšit jejich produktivitu a zajistit jim konkurenční výhodu oproti ostatním uchazečům o zaměstnání.

Hlavní odpovědnost obchodního manažera zahrnuje administrativní úkoly pro podnikání. Tyto úkoly zahrnují marketing, účetnictví, analýzu rozpočtu a další odpovědnosti za řízení podniku. Student podnikového řízení se naučí, jak provést analýzu rozpočtu, aby našel způsoby, jak zvýšit ziskovost podniku. Se silnými dovednostmi v oblasti analýzy rozpočtu se student na programu řízení podnikání naučí předvídat požadavky společnosti a lépe se připravit na budoucnost.... [-]

Spojené státy americké Albany New York Pittsfield
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině