MiraCosta College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Co dělá MiraCosta College Special?

O našich studentech

Studenti i zaměstnanci se těší přátelské atmosféře a pocitu, že jsme tu všichni, abychom si navzájem pomáhali. Naše rozmanité studentské tělo zahrnuje lidi z různých věkových kategorií, etnik a kulturního prostředí.

 • Zápočet: 14,773
 • Neúčetový zápis: 2,479
 • Zápis kreditu podle pohlaví: Žena: 57% Muž: 43%
 • Průměrný věk: 26
 • Zápis ze strany etnicity:
  • Američan Afričana: 4%
  • Bílá: 45%
  • Hispánský: 34%
  • Asijský, tichomořský ostrovan: 8%
  • Více: 7%
  • Ostatní: 2%
 • Aktivní služby Vojenské / Veteráni / Závislí: 1,396
112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Nadace vysoké školy

Vize nadace MiraCosta College Foundation je zajistit, aby nikdo nebyl odepřen přístup ke vzdělání z důvodu finanční potřeby a aby byly k dispozici zdroje na obohacení vysokoškolské praxe pro všechny studenty. Nadace je 501 (c) (3) nezisková korporace řízená dobrovolnickou radou komunitních vůdců a spravovaná Úřadem pro rozvoj a vysokoškolskou nadací. Za posledních pět let, nadace má více než zdvojnásobil příspěvky na vysoké škole, který podle pořadí ztrojnásobil počet studentů, kteří dostávají stipendia a zdvojnásobil soukromé zdroje, které podporují programy kampusu. Jednou z priorit nadace je slib MiraCosta, který nabídne studentům, kteří mají nárok na vzdělání, rok studia bez poplatků. Slib také poskytne finanční prostředky na učebnice a instruktážní dodávky těm, kteří se zavázali splnit požadavky Slibu.

Jednotlivci, korporace a občanské skupiny spolupracují s MiraCosta College na dosažení svých filantropických cílů. Mnozí se rozhodnou financovat stipendia, zatímco jiní podporují vylepšení akademických programů a zařízení prostřednictvím prezidentského kruhu. Benefitors přispívají mezi $ 1,000 a $ 10,000 ročně a podporovat paletu potřeb na vysoké škole, včetně studentských stipendií, kapitálových projektů, grantů programu vylepšení a vzdělávacího vybavení. Členové President's Circle jsou zváni, aby se setkali s prezidentem MiraCosty, aby se dozvěděli o vysoké škole a její roli v komunitě a aby se podělili o své nápady, a vytvořili tak cenné spojení mezi kolegiem a komunitami, kterým slouží.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Mise

Mise

Posláním MiraCosta Community College District je poskytovat vynikající vzdělávací příležitosti a služby podpory studentů různorodé populaci žáků se zaměřením na jejich úspěch. MiraCosta nabízí vysokoškolské tituly, kurzy univerzitního transferu, profesní a technické vzdělávání, certifikáty, základní vzdělávání a příležitosti k celoživotnímu učení, které posilují ekonomický, kulturní, sociální a vzdělávací blahobyt komunit, kterým slouží.

Institucionální cíle

Cíl I. MiraCosta Community College District se stane předvojkou vzdělávací instituce, která se zavázala k inovacím a zkoumala osvědčené postupy, široký přístup k vysokoškolskému vzdělávání a udržitelnost životního prostředí.

Cíl II. MiraCosta Community College District se stane institucí, kde každý student má vysokou pravděpodobnost dosažení akademického úspěchu.

Cíl III. MiraCosta Community College District bude institucionalizovat efektivní plánovací procesy prostřednictvím systematického využívání dat při rozhodování.

Cíl IV. MiraCosta Community College District prokáže vysoké standardy správcovství a fiskální obezřetnosti.

Cíl V. MiraCosta Community College District bude svědomitým komunitním partnerem.

Umístění

MiraCosta komunita vysokoškolský okres je lokalizován v San Diego kraj podél jižní Kalifornie pobřeží, mezi Orange krajem k severu a metropolitní oblastí San Diego na jih. Okres je přibližně 35 mil severně od San Diega a 90 mil jižně od Los Angeles. Okres zahrnuje města Oceanside, Carlsbad, Encinitas, Rancho Santa Fe, Solana pláž, Del Mar, unincorporated oblasti La Costa, Olivenhain, a porce Carmel údolí a tábor Pendleton Marine základna.

Severní San Diego kraj je národně známý pro své výjimečné K-12 škol a nepřeberné množství vynikajících možností vyššího vzdělání. Veřejné školní čtvrti podávané MiraCosta College zahrnují Carlsbad, Cardiff, Del Mar, Encinitas, Oceanside, Rancho Santa Fe, San Dieguito a Solana Beach. Místní vysoké školy a univerzity zahrnují Cal stát San Marcos, národní univerzita, Palomar vysoká škola, San Diego státní univerzita, UCSD a univerzita San Diego, mezi ostatními.

Internetové stránky úřadu pro cestovní ruch v San Diegu popisují North County jako rozsáhlou, rozsáhlou oblast známou pro své nedotčené pláže, přírodní rezervace a kilometry otevřených prostor. Od Del Mar k Oceanside, severní krajské pobřeží je řetězec jedinečných malebných přímořských vesnic, které mají malý městský pocit.

Pokud hledáte příležitosti pro outdoorové aktivity v San Diegu, severní region má spoustu. Od pěší turistiky a jízdy na koni v hřebenu Los Peñasquitos Canyon Preserve, na stojatém pádlování a jízdě na kajaku v karlovarské laguně, na cyklistice po historické dálnici 101 nebo na sportovním rybolovu, pozorování velryb nebo surfování na pobřeží od La Jolly přes Oceanside. bavit. San Diego je severní pobřežní město Encinitas byl nedávno jmenován mezi nejlepší surfovací města na světě National Geographic.

Pobřežní oblast North County je domovem některých hlavních atrakcí v San Diegu, včetně LEGOLAND Kalifornie, akvária Sea Life a vodního parku Legoland, květinových polí v Karlových Varech a výstaviště Del Mar, kde se pořádá veletrh Del Mar od poloviny června do začátkem července následovaly plnokrevné závody Del Mar až do začátku září. K dispozici je také botanická zahrada v San Diegu, kde se můžete podívat na původní flóru a faunu v San Diegu, a na východní hranici North County najdete také Zoo Safari Park v San Diegu, indické kasino ve stylu Las Vegas a hrstku her. velké vinařství a místní pivovary. Milovníci umění budou milovat Muzeum umění Oceanside a Institut umění LUX.

Pobřežní a vnitrozemské regiony v San Diegu jsou také rájem pro golfisty, z nichž si můžete vybrat z více než 40 různých kurzů. Golfová hřiště Park Hyatt Aviara a Tom Fazio, navržená pro ochlazování větrem z Tichého oceánu, jsou jedinečně vyřezávaná kolem přírodních krajin a původní vegetace.

Severní region San Diega vás zavede jen hodinu od Disneylandu, přesto je v blízkosti centra San Diega, kde se nachází muzea Balboa Park, Zoo San Diego, čtvrť Gaslamp a SeaWorld San Diego.

North San Diego County je domovem osmi nejrychleji rostoucích měst v zemi, podniky a rodiny jsou přitahovány k slunným vnitrozemským údolím a malebným pobřežním komunitám.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Místa

Oceanside

Adresa, 1. řádek
Community Learning Center,
1831 Mission Avenue

CA 92058 Oceanside, Kalifornie, Spojené státy americké

Oceanside

Adresa, 1. řádek
Oceanside Campus,
1 Barnard Drive

CA 92056 Oceanside, Kalifornie, Spojené státy americké

Encinitas

Adresa, 1. řádek
San Elijo Campus,
Manchester Avenue,3333

CA 92007 Encinitas, Kalifornie, Spojené státy americké

Carlsbad

Adresa, 1. řádek
Technology Career Institute,
2075 Las Palmas Drive

CA 92011 Carlsbad, Kalifornie, Spojené státy americké