Mississippi Delta Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Historický kampus Mississippi Delta Community College ( MDCC ) je domovem pokladu vzdělávacích příležitostí pro vás. Ať už se jedná o tradiční vzdělání, které vede ke čtyřleté vysoké škole nebo univerzitě, nebo o zrychlené kariérně-technické školení, které dostane plně kvalifikované a certifikované studenty do pracovního procesu a bude znamenat změnu - Mississippi Delta Community College je místem, kde to všechno začíná.

Zaměstnanci a administrativa Mississippi Delta Community College s plnou řadou služeb pro studenty, které zahrnují finanční pomoc, poradenství, kariérní umístění a bydlení na akademické půdě, plně podporují každého studenta. Naši instruktoři jsou špičkoví, vysoce vyškolení profesionálové se zkušenostmi v reálném světě, aby odpovídali jejich výuce ve třídě. Každý z nich je skutečně oddaný úspěchu každého studenta ve třídě i v budoucí kariéře. Mississippi Delta Community College nabízí kvalitní, vysokoškolské kurzy v malých třídách s individuální výukou.

Místa

Moorhead

Adresa, 1. řádek
38761 Moorhead, Mississippi, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: