Mohawk Valley Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mohawk Valley Community College poskytuje přístupné, vysoce kvalitní vzdělávací příležitosti, aby splňovala různorodé potřeby našich studentů. Jsme Společenství kolej, zavazuje k úspěchu studentů prostřednictvím partnerství, přenosu a profesní dráhy a osobní obohacení. The College, který se klene dvěma kampusy - jeden v Utica a druhý v Římě - nabízí 90 stupňů a certifikátu možnosti jejího zápisu 6000 na plný a částečný úvazek studentů.

Jsme součástí State University of New York systému (SUNY), což je největší ucelený systém vysokého školství ve Spojených státech. Tento systém, který se skládá z 64 institucí, poskytuje nekonečné možnosti pro naše studenty a absolventy.

MVCC školné, šestá nejnižší v systému SUNY, spolu s robustním stipendijní program a služby včetně campus-to-školní areál s přímou autobusovou napomoci tomu, aby College přístupné pro každého. K dispozici je 22 meziuniverzitní atletická programy a více než 50 studentských klubů a organizací, které poskytují studentům s celou řadou činností, které mají vyjadřovat a objevovat jejich možnosti.

Zahraniční studenti na Mohawk Valley Community College jsou opatřeny zdrojů prostřednictvím mezinárodních přijímací kanceláři a Mezinárodní studentské služby Office, aby byl zajištěn hladký přechod do Společenství a USA vzdělávacího systému. Studenti navštěvují týdenní orientaci před začátkem tříd, kde se mohou stát spokojeni s kampusu ostatními studenty a fakulty a zaměstnance. Pokračující podpora zahrnuje měsíční činnosti, Mezinárodní klub, mentor program a denní úřední hodiny hovořit přímo s mezinárodní poradce.

Místa

Utica

Adresa, 1. řádek
Mohawk Valley Community College
1101 Sherman Drive

13501 Utica, New York, Spojené státy americké

Řím

Adresa, 1. řádek
Mohawk Valley Community College
Second campus
1101 Floyd Ave.

13440 Řím, New York, Spojené státy americké