Monroe County Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Monroe County Community College je veřejná dvouletá instituce podporovaná daňovými penězi z okresu Monroe, vzdělávacími fondy státu Michigan a školným pro studenty. Monroe County Community College District byla založena 29. června 1964 voliči Monroe County. Dne 3. července 1964, okres dostal zákonnou pravomoc podle ustanovení Michigan Act 188 of Public Acts z roku 1955, aby fungoval jako komunitní vysoká škola. Hlavní kampus o rozloze 210 akrů je centrálně umístěný v okrese Monroe se snadným přístupem do Detroitu a Toleda. Whitman Center v Bedford Township poblíž hranice s Michiganem a Ohio nabízí široký výběr kurzů.

V roce 1964 přinesla Monroe County Community College do Monroe County něco, co předtím neexistovalo - možnost získat vysokoškolské vzdělání na místě.

Od té doby se téměř všechno změnilo - věci, které se nás týkají, o čem mluvíme, náš životní styl, styly obecně, co dělá titulky, co ne. Naše místo v čase se pohybuje tak rychle, že často nepřestáváme přemýšlet o tom, jak daleko jsme přišli a kam směřujeme. Při pohledu na naši dosavadní cestu - přes všechny změny - zůstala Monroe County Community College v komunitě konstantní, vyvíjela se s dobou, aby se přizpůsobila měnícím se potřebám a pokračovala v záznamu excelence a služeb.

Místa

Online Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek
South Raisinville Road,1555
48161 Monroe, Michigan, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Diplomovaný specialista aplikovaných věd
Diplomovaný specialista přírodních věd